Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ το κρατάω πάντως και το ανοίγω κατά καιρούς. Ιδιαίτερο κινητό, καλορίζικο!

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπράβο ρε φίλε! Πόσο όμορφο και τίμιο κινητό. Από τα πιο αγαπημένα μου!

Το mini η το pro πήρες;

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

το mini πηρα.Για μενα ειναι το πιο ομορφο κινητο.Μικροσκοπικο(οπως πρεπει να ειναι τα κινητα),με τετραγωνισμενες πλευρες και μικρα μπεζελ.Ανοιγοντας το επαθα ενα μικρο πολιτισμικο σοκ εχοντας συνηθισει σε κρυσταλλινες fullhd αναλυσεις οθονων.Ετσι κι αλλιως ομως,θα το χρησιμοποιησω για κλησεις και για αναπαραγωγη μουσικης σε ακουστικα(τα παει περιφημα σ αυτον τον τομεα) :cool:
Link to comment
Share on other sites

το mini πηρα.Για μενα ειναι το πιο ομορφο κινητο.Μικροσκοπικο(οπως πρεπει να ειναι τα κινητα),με τετραγωνισμενες πλευρες και μικρα μπεζελ.Ανοιγοντας το επαθα ενα μικρο πολιτισμικο σοκ εχοντας συνηθισει σε κρυσταλλινες fullhd αναλυσεις οθονων.Ετσι κι αλλιως ομως,θα το χρησιμοποιησω για κλησεις και για αναπαραγωγη μουσικης σε ακουστικα(τα παει περιφημα σ αυτον τον τομεα) :cool:

 

αυτόν ακριβώς τον ρόλο του έχω και εγώ, συν μια μινι κάμερα ανάγκης γιατί παρόλη την μικρή ανάλυση έχει εξαιρετική ποιότητα. Βέβαι πρέπει οπωσδήποτε να βρώ μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Λέω να ξεκινήσω μια προσπάθεια χρήσης του κινητού. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...