Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νταξει απο τη μια εχουμε μπλεξει με τα ζω@ της σονυ,απο την αλλη με τους ασχετους καθε αλυσιδας..αντε βρες το δικιο σου..

ευτυχως για μενα ο θορυβος που κανει ειναι κατι ασημαντο και θα το παρω το κινητο γιατι πληροι καποιες αλλες προυποθεσεις που θελω σε ενα κινητο..ελπιζω δε,ναμαι τυχερος και το κομματι που θα αγορασω να ειναι κομπλε απολες τις αποψεις!

Γιατι οκ πες οτι στο πλαισιο και στις αλλες εταιριες σαφηνουν να δεις μια συσκευη πριν την αγορασεις.αντε δυο. Δεν μπορεις να παρεις σβαρνα ολα τα πλαισια ομως και να κοιτας τις μπαταριες απο κατω ποια θα λεει 33 και πανω..

παιδες οποιος μενει αθηνα και θελει να παρει το προ ας παει νια βολτα απο πλαισιο μολ να δει!γιατι τους τελειωσε η πρωτη παραλαβη (μπορει και η δευτερη) και ισως η νεα να κατασκευαστηκε διαφορετικη βδομαδα!

 

Εγώ πάντως το παράγγειλα από την mobileΗellas (το προ σε μαυρο) και θα το έχουν την βδομάδα που μας έρχεται ελπίζω να είναι μετά την 32 βδομάδα αλλά για τα χρήματα του δεν παίζεται το είδα απο κοντά και είναι οτι πρέπει(για μένα)...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συμφωνω.παντως αφου απ οτι λες το απλο δνε εχιε προβλημα δε με χαλαει και τοσο να μην εχει πληκτρολογιο.με το led τι παιζει?Βολευει στην πανω μεριαq

Το θεμα ομως ειναι οτι και με τα προηγουμενα λεγανε και καλα οτιι ειναι ακριβως τα ιδια αλλα το προ ηταν τελικα καλυτερο σε hardware...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το παράγγειλα από την mobileΗellas (το προ σε μαυρο) και θα το έχουν την βδομάδα που μας έρχεται ελπίζω να είναι μετά την 32 βδομάδα αλλά για τα χρήματα του δεν παίζεται το είδα απο κοντά και είναι οτι πρέπει(για μένα)...

 

για ενημερωσε με αν σουρθει πριν το παρω.γιατι το χει πολυ καλη τιμη...σιγουρα ειναι με qwerty?το ρωτησες?μη σου σκασει με qwertz!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχει καμια συνεχεια στο θεμα με τον θορυβο στο PRO??? Ειναι κατι το οποιο μπορει να ΒΛΑΨΕΙ το κινητο η ακομα και εμας???
CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χτες επαιξα με αυτο το "μινι προ" σε ενα πολυκαταστημα, ειδα οτι στη καμερα δεν εχει κουμπι να πατησεις για επιλογες της καμερας! Πως συμβαινει αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χτες επαιξα με αυτο το "μινι προ" σε ενα πολυκαταστημα, ειδα οτι στη καμερα δεν εχει κουμπι να πατησεις για επιλογες της καμερας! Πως συμβαινει αυτο?

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω γιατι ειστε τοσο σιγουροι οτι οσα προ ειναι απο εβδομαδα 33 και μετα δεν εχουν το προβλημα.

Το διαβασατε καπου ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με screen protector τι κανουμε; πηρε κανενας για το απλο μινι;

Βασικα δεν με πειραζει να ειναι και απο Ελλαδα, για να το εχω πιο γρηγορα, αλλα με 2-3 ευρω

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

αρχιζω και πιστευω οτι εχω προβλημα με τα αυτια μου και δεν ακουω τον θορυβο που κανουν τα κινητα στην εγγραφη βιντεο..γενικα δεν μπορω οσο δυνατα και να χω τον ηχο στα βιντεο να καταλαβω τον ηχο που λεμε..αλλα σαυτο το βιντεο εσεις ακουτε κατι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αρχιζω και πιστευω οτι εχω προβλημα με τα αυτια μου και δεν ακουω τον θορυβο που κανουν τα κινητα στην εγγραφη βιντεο..γενικα δεν μπορω οσο δυνατα και να χω τον ηχο στα βιντεο να καταλαβω τον ηχο που λεμε..αλλα σαυτο το βιντεο εσεις ακουτε κατι?

 

εδώ δέν ακούγετε, αφού παίζει αυτός μουσική ρε φίλε μου, πώς να ακουστεί το 'τζζζζ τζζζζζ τζζζζζζ' :p

έβαλες και άλλους να ακούσουν το βίντεο που είπαμε ?

Link to comment
Share on other sites

update για το κινητο!!!

http://img26.imageshack.us/img26/1377/1111kx.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ωραία. Αντε κάντε το να δούμε αν θα διορθωθούν τα όποια προβλήματα :)

Link to comment
Share on other sites

ωραία. Αντε κάντε το να δούμε αν θα διορθωθούν τα όποια προβλήματα :)

 

τωρα την βαζω αν και δεν ειχα καποιο προβλημα.........

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση απο άσχετο με Android. Τώρα που βγήκε αναβάθμιση, εσύ πώς ενημερώθηκες φίλε μου ? Άμα μπεις ίντερνετ σου βγάζει κάποιο μήνυμα? Ή πρέπει να ελέξεις μόνος σου άν υπάρχει κάποιο update απο το Sony Ericsson PC Companion ? Το οποίο στο δίνει η Sony Ericsson φαντάζομε ε ?

Ευχαριστώ..

 

τωρα την βαζω αν και δεν ειχα καποιο προβλημα.........

 

Η προηγούμενη έκδοση λογισμικού σου ποιά ήταν ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

μολις συνδεθηκα στο Pc μου την εβγαλε το pc compation

φανταζομαι και το προγραμμα που εχει μεσα το κινητο θα την βγαζει

 

 

 

 

Η προηγούμενη έκδοση λογισμικού σου ποιά ήταν ?

[4.0.A.2.368]

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

αρχιζω και πιστευω οτι εχω προβλημα με τα αυτια μου και δεν ακουω τον θορυβο που κανουν τα κινητα στην εγγραφη βιντεο..γενικα δεν μπορω οσο δυνατα και να χω τον ηχο στα βιντεο να καταλαβω τον ηχο που λεμε..αλλα σαυτο το βιντεο εσεις ακουτε κατι?

 

Θέλεις τόσο μα τόσο πολύ, σχεδόν απεγνωσμένα θα έλεγα, να μην έχει πρόβλημα η συσκευή που χάνεις την ουσία, η οποία είναι ότι πολλές συσκευές έχουν αυτό το θέμα με το βίντεο και τα παράσιτα σε ένα βεβαίως πιο ήσυχο περιβάλλον και όχι σε συναυλία....

Αλλά αφού δήλωσες ότι δε σε απασχολεί το ζήτημα μπορείς να το πάρεις και μετά βλέπεις κατά πόσον το πρόβλημα αυτό σε επηρρεάζει σαν χρήστη ή όχι.

Εγώ πάντως θα το δοκιμάσω και αν έχει έστω αυτό το θέμα, δε θα το πάρω το τηλέφωνο...

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα που εχει μεσα το κινητο δεν την βγαζει ακο μα την αναβαθμιση

 

Πως λέγετε το πρόγραμα εκείνο του κινητου ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασες μέσω PC Companion; Ποιά έκδοση είναι;

 

ναι

δες πιο πανω εχω ανεβασει φωτο στην προηγουμενη φωτο

τωρα το κατεβαζει το pc να το περασει

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα που εχει μεσα το κινητο δεν την βγαζει ακο μα την αναβαθμιση

 

Αν έχεις ήδη κάνει την αναβάθμιση τότε λογικό να μην την βρίσκει.

 

Είμαι περίεργος να δω τι θα συμβεί αν κάποιος που έχει το pro και κάνει την αναβάθμιση διορθώνεται το πρόβλημα με τον ήχο...

Edited by zxr
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ήδη κάνει την αναβάθμιση τότε λογικό να μην την βρίσκει.

 

Είμαι περίεργος να δω τι θα συμβεί αν κάποιος που έχει το pro και κάνει την αναβάθμιση διορθώνεται το πρόβλημα με τον ήχο...

 

Τώρα θα την κάνει. Και εγώ πάρα πολύ. Αν και δύσκολο μου ακούγετε. Εχτός ασπούμε μειώνουν κάποιες παραμέτρους σε κάποια εξαρτήματα και να μειώνετε ώστε να μήν ακούγετε.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ήδη κάνει την αναβάθμιση τότε λογικό να μην την βρίσκει.

 

Είμαι περίεργος να δω τι θα συμβεί αν κάποιος που έχει το pro και κάνει την αναβάθμιση διορθώνεται το πρόβλημα με τον ήχο...

 

δεν την εβρισκε και πριν κανω update

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...