Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω. Όλοι λενε ότι ακουγονται και με ανοιχτή οθόνη και σε βίντεο και ίσως έχουν επίδραση στην κατανάλωση της μπαταρίας. Αλλά όλα είναι εικασίες αυτή τη στιγμή. Δεν ξέρουν ποιο είναι το πρόβλημα. Αν εσένα σε ενοχλεί πάντως αυτός ο θόρυβος (παρακολούθησε το και άλλες στιγμές - εκτός βίντεο εννοω - κατα τη διάρκεια των κλήσεων που κάνεις ας πούμε γιατί και εκεί είπαν ότι ακούγεται) πήγαινέ το πίσω όσο είναι ακόμα μέσα στην doa ημερομηνία.

 

ουτε στην κλησης εχω ακουση καποιο παραξενο θορυβο!!!!ποσες μερες ειναι η doa ημερομηνια???πανω κατω ποσο περιπου πρεπει να κραταει η μπαταρια???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ουτε στην κλησης εχω ακουση καποιο παραξενο θορυβο!!!!ποσες μερες ειναι η doa ημερομηνια???πανω κατω ποσο περιπου πρεπει να κραταει η μπαταρια???

 

Συνήθως μία συσκευή θεωρείται dead on arrival για τις πρώτες 7 μέρες. Τώρα, για τη μπαταρία δεν ξέρω.

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

7 μέρες είναι το DOA και περίπου 2 μέρες η μπαταρία.

 

με μετρια χρηση το πολυ 1,5 μερα παραπανω με τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον να σας πω το εξης,τραβηξα ενα βιντεο με κλειστο το μικροφωνο(εχει τετοια εντολη το κινητο) και δεν ακουγεται κανενα παρασιτο.πως το εξηγειται αυτο??? Edited by petrossaro
Link to comment
Share on other sites

και στο προ υπαρχει αυτο το προβλημα?

 

Στο pro είναι κυρίως...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

για ποιο προβλημα λες???

 

αυτο που λενε με τα παρασιτα

παντος εμενα δεν το κανει εχω το μινι

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα αμα ειναι ΜΟΝΟ αυτο το προβλημα για το οποιο γυριζουν πισω τα κινητα και γενικα για το οποιο γινεται ο χαμος τοτε τι να πω..τσαμπα κουραζομαστε και δημιουργουμε καταστασεις,για μενα.

με το γεγονος οτι δεν δεχοταν το APN τι γινεται?γιατι καπου το διαβασα αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω το προ και το APN μου το περασε αυτοματο μολις εβαλα την καρτα!!!δεν ειχα κανενα προβλημα πανω σε αυτο το 8εμα.
Link to comment
Share on other sites

εχω το προ και το APN μου το περασε αυτοματο μολις εβαλα την καρτα!!!δεν ειχα κανενα προβλημα πανω σε αυτο το 8εμα.

 

τελεια!αρα το μονο "προβλημα" ειναι ο ηχος του ποντικιου που τρωει το πλαστικο κατα τη ληψη του βιντεο..

σιγα το προβλημα!φυγαμε για αγορα!!:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελεια!αρα το μονο "προβλημα" ειναι ο ηχος του ποντικιου που τρωει το πλαστικο κατα τη ληψη του βιντεο..

σιγα το προβλημα!φυγαμε για αγορα!!:lol::lol:

 

εχω το κινητο 5 μερες και δεν εχω καποιο σοβαρο προβλημα,αν και θα ηθελα λιγο καλυτερη μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το δοκιμασα και εγω, με ανοικτη την οθονη κολλησα το κινητο στο αυτι μου και ακουσα ενα θορυβο. Ο θορυβος αυτος ακουγετε περισσοτερο απο την πισω μερια του κινητου, απο το καπακι... Μπορει με καποιο τροπο να ειναι κατι επικινδυνο για την υγεια μας??(επειδη το βαζουμε στο αυτι μας το κινητο και γενικοτερα εχουμε επαφη μαζι του αρκετες ωρες την ημερα γι αυτο το λεω)
CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

αυτο το προβλημα δε λυνεται με αναβαθμιση? ειναι hardware?

Λογικά hardware. Θέμα κατασκευαστικό . Γιαυτο καλο είναι όσοι θέλουν το κινητό ας το πάρουν μετά απο λίγες εβδομάδες λέω εγώ. Να διορθωθεί το πρόβλημα μιας και τώρα κατασκευάζονται αυτά και το ξέρει η sony ericsson. Θα το διορθώσει λογικά στις επομενες παρτίδες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το δοκιμασα και εγω, με ανοικτη την οθονη κολλησα το κινητο στο αυτι μου και ακουσα ενα θορυβο. Ο θορυβος αυτος ακουγετε περισσοτερο απο την πισω μερια του κινητου, απο το καπακι... Μπορει με καποιο τροπο να ειναι κατι επικινδυνο για την υγεια μας??(επειδη το βαζουμε στο αυτι μας το κινητο και γενικοτερα εχουμε επαφη μαζι του αρκετες ωρες την ημερα γι αυτο το λεω)

Tι θορυβο ακους φιλε?

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη φορτιση με wifi και πολυ σκαλισμα σαν νεα συσκευη στα χερια μου κρατησε 2 μερες και 2 ωρες!!!:D

Μου φανηκε απιστευτο εχοντας σαν εμπειρια το x10 mini μου, που η πρωτη φορτιση δεν μου ειχε βγαλει ουτε μερα!

 

ANETA θα βγαζει 2 μερες

ειμαι τωρα στο 52%

 

με μετρια χρηση το πολυ 1,5 μερα παραπανω με τιποτα!!!

 

Προφανώς δεν τα βγάζω από το μυαλό μου... ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tι θορυβο ακους φιλε?

 

Ακουγετε κατι σαν "τζζζ τζζζζζ τζζζζ" η σαν παρασητα αλλα δεν εχει ενα συγκεκριμενο ρυθμο, ειναι λιγο ασυγχρονο..

Εχω ομως μια εντυπωση ομως πως δεν ακουγετε παντα... Απλα πρεπει να κολλησεις το αυτι σου στο πισω μερος του τηλεφωνου για να το ακουσεις, και πρεπει να εχει ησυχια

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Nα συνοψήσουμε ?

Υπάρχει κανείς που να έχει το πρόβλημα με το θόρυβο και να έχει το Mini και όχι το Mini PRo?

όσοι έχετε το πρόβλημα με το θόρυβο γράψτε αυτό που γράφει αμα βγάλετε την μπαταρία σας για την εβδομάδα που έγινε η παραγωγή του τηλεφώνου.

Επίσης ακούστηκαν για αποσυνδέσεις απο wireless internet και οθόνη με καμένα pixels . Κανείς που να έχει τέτοιο πρόβλημα?

 

Αντε να μπει μια τάξη εδω μέσα :p:rolleyes::O

Link to comment
Share on other sites

Πεστα ντε!εγω το πηρα απο Μουλτιραμα αποψε αλλα ακομα δεν το εχω ανοιξει!το απλο πηρα.για να δουμε..

 

Sent from my E10i using Tapatalk

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Πεστα ντε!εγω το πηρα απο Μουλτιραμα αποψε αλλα ακομα δεν το εχω ανοιξει!το απλο πηρα.για να δουμε..

 

Sent from my E10i using Tapatalk

 

το χεις στο κουτι και το καμαρωνεις??:lol::lol:

 

αν παω πλαισιο να το αγορασω και του πω βγαλε μου τη ταινια ασφαλειας να δω τι νουμερο λεει η μπαταρια και να το ανοιξω να δω αν εχει κανα καμμενο πιξελ,θα με βρισει πολυ λετε?:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...