Jump to content

myphone.gr :: unwired (r)evolution 8 χρόνια μετά...


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επανέρχομαι για να ρωτήσω και εγώ το ίδιο. το έψαξα αρκετά δε βρήκα όμως σύνδεσμο για αναζήτηση σημερινών ή νέων μηνυμάτων, ούτε στις συντομεύσεις! Μπορεί να μ' έχει πιάσει και η στραβομάρα λόγω του πρωινού της ώρας, αλλά όποιος το έχει βρει ευπρόσδεκτη κάθε βοήθεια :)

Οταν εισαι στο MyForum πας δεξια κατω απο το προφιλ σου.

Ειναι λιγο αβολο εκει που ειναι, ειναι η αληθεια.

 

Προτινω στο μενου Forum πανω δεξια να βγαινει υπομενου με τα νεα μηνυματα και τα λοιπα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 194
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν εισαι στο MyForum πας δεξια κατω απο το προφιλ σου.

Ειναι λιγο αβολο εκει που ειναι, ειναι η αληθεια.

 

Προτινω στο μενου Forum πανω δεξια να βγαινει υπομενου με τα νεα μηνυματα και τα λοιπα.

 

ναι αυτό το έχω βρει στη σελίδα του κεντρικού forum. αν μπουν τα λινκ στην περιοχή των συντομεύσεων όπως παλιότερα,ώστε να είναι προσβάσιμα από κάθε σελίδα, θα είναι πολύ καλύτερα για όλους πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή δουλειά !

 

Μπράβο στα παιδιά που δουλεψαν για τις αλλαγές.:)

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Μεγειές μεγειές. Πολύ όμορφο μάγκες μετά από τόσα χρόνια χρειάζοταν μια ανανέωση. Πολλοί θα γκρινιάξουν αλλά τελικά όλα συνήθεια είναι.
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά...

 

Ωραία η αλλαγή αλλά γιατί δεν πιάνει όλο το πλάτος της οθόνης; (1920Χ1080)

 

Νομίζω η προηγούμενη έκδοση το έκανε.

 

Θα αλλάξει αυτό;

kosath :cool:
Link to comment
Share on other sites

συνενωση μηνυματων επιτελους εχουμε?

 

τελικα δεν εχουμε. :!:

 

καντε κατι και ενεργοποιηστε την επιλογη...pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeee :ninja:

Υπάρχει το http://images.myphone.gr/prebuttons/edit.png για να αποφεύγετε τα συνεχόμενα posts. Πρέπει να το χρησιμοποιείτε.

Καλημέρα και χρόνια πολλά...

 

Ωραία η αλλαγή αλλά γιατί δεν πιάνει όλο το πλάτος της οθόνης; (1920Χ1080)

 

Νομίζω η προηγούμενη έκδοση το έκανε.

 

Θα αλλάξει αυτό;

Όχι, το μέγιστο πλάτος είναι 1280 pixels και το ελάχιστο 1024. Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Μεγειά! Όμορφο! :)
"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστη αλλαγή :) Το προηγούμενο look ala Symbian S60v3 στο λογότυπο είχε κουράσει και πλέον με τις σημερινές τάσεις ήταν σαν δεινόσαυρος:lol::lol:,τώρα διακρίνω και επιρροές Android και γενικά η φιλοσοφία less is.... μου αρέσει πολύ.:)
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο,και με περισσοτερα μελη κ ποστς.....εμενα μου αρεσει πολυ,αλλα σαν χρονια χρησυης θελει λιγη εξοικιωση,επειδη ειναι ακομα νεο...
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Οταν εισαι στο MyForum πας δεξια κατω απο το προφιλ σου.

Ειναι λιγο αβολο εκει που ειναι, ειναι η αληθεια.

 

Προτινω στο μενου Forum πανω δεξια να βγαινει υπομενου με τα νεα μηνυματα και τα λοιπα.

Πολυ αβολο! Ηταν το πρωτο πραγμα που εψαξα και με ενοχλησε στο νεο look. Το δευτερο ειναι τα πιο εντονα χρωματα που θα με ενοχλουν στην πολυωρη αναγνωση και αυτο αρχισε απο τα 5 πρωτα λεπτα που κανω περιήγηση... Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους διαχειριστές. Επιτέλους είδαμε την πολυαναμενόμενη αλλαγή που τελικά νομίζω άξιζε τον κόπο μιας και εμφανισιακά αλλά και λειτουργικά φαίνεται (εκ πρώτης όψεως) άψογο.:up:

Το μόνο που με δυσκόλεψε είναι αυτό που ανέφεραν και οι προηγούμενοι για το κουμπί των νέων μηνυμάτων μιας και με βόλευε πάρα πολύ.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο! Αντε κ καλη μας αρχη με το νεο λουκ :D
Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...