Jump to content

 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξεμπερδεύω με την εξεταστική και θα το φτιάξω... :) !!!

 

καλή επιτυχία με την εξεταστική και αναμένουμε υπομονετικά...:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 133
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για κάντε ενα update σε έκδοση 1.2

 

http://goo.gl/weuwe

 

widget 2x2 μονο οριζόντιο.. στο κάθετο θα γίνεται @#@#$...

 

Επίσης έβαλα δοκιμαστικά, αν κάποιο μνμ δεν υποστηρίζεται και το καταλάβει η εφαρμογή, κουμπί αποστολής του sms στο mail μου...

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!! :yahoo:

πάρα πολύ καλό στο VODAFONE Unlimited 45 που είμαι δουλεύει πάρα πολύ καλά, παίρνει τις πληροφορίες και από τα δύο μηνύματα και τα παρουσιάζει στο widget.

Ανανέωση δε κάνει αυτόματα σωστά;

Δε ξέρω αν είναι στις προθέσεις σου αλλά θα ήταν χρήσιμο να μπορούσαμε να αλλάξουμε τη διαφάνεια στο widget.

Edited by vassar
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο , ευχαριστούμε για το update !

Πολύ καλό !

Να ρωτήσω κάτι άσχετο η βονταφον έβαλε ελάχιστη χρέωση το 1 λεπτό ?

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

 

Η ίδια έκδοση με αυτή που είχες βάλει τελευταία εδώ είναι ή άλλαξε κάτι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η ίδια έκδοση με αυτή που είχες βάλει τελευταία εδώ είναι ή άλλαξε κάτι;

 

λιγες αλλαγες... αλλα θα εχεις τα updates!!!

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η εφαρμογή σου φίλε, και πολύ βολική. Αν μπορούσες να προσθέσεις και ιστορικό και όχι μόνο την τελευταία ενημέρωση, έτσι ώστε να έχουμε και μια σύγκριση με προηγούμενες μετρήσεις (όπως με τα μηνύματα)
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Διόρθωσε λίγο τη περιγραφή σου στο market παρακάτω σου επισημαίνω τι πρέπει να διορθώσεις.

 

"Ενημερωθήτε για τα υπόλοιπα ομιλίας, sms & internet του προγράμματός σας.

 

Η εφαρμογή αφορά τους κατόχους συμβολαίου Cosmote και έχει σκοπό να παρέχει ενημέρωση σχετικά με το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας,μηνυμάτων και internet. Η υπηρεσία αυτή παρέχεται από την Vodafone δωρεάν. Η εφαρμογή δεν κάνει μετρήσεις χρόνου, sms ή internet και δεν θα σας επιφέρει καμία χρέωση."

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στη τελευταία αναβάθμιση που ανέβασες στο market v1.35 δε φέρνει τα δεδομένα για το υπόλοιπο του τελευταίου λογαριασμού που έχει εκδοθεί από τη Vodafone, ενώ στις προηγούμενες εκδόσεις το έφερνε μια χαρά.

 

Συνεχίζω και σήμερα με κάποιες ατέλιες που βρήκα όπως ότι δε κρατάει στη μνήμη της η εφαρμογή τα στοιχεία που στέλνει η VODAFONE, δηλαδή τα βλέπω όταν κάνω αννανέωση και όταν κλείσω και ξαναμπώ στην εφαρμογή δεν εμφανίζονται, ενώ στο widget τα δείχνει κανονικά.

Επίσης καμία φορά δε τα εμφανίζει ούτε στο widget και εμφανίζονται μόνο όταν γίνει επανεκίνηση στη συσκευή.

Edited by vassar
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για τον τελευταίο λογαριασμό εννοείς αυτο που λεει αρ. μητρωου συνδρομητη κτλ...? αυτό δουλεύει οκ σε ενα που το δοκίμασα.

 

το 2ο θέμα το έφτιαξα... ;) update! και πες μου παλι

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

για τον τελευταίο λογαριασμό εννοείς αυτο που λεει αρ. μητρωου συνδρομητη κτλ...? αυτό δουλεύει οκ σε ενα που το δοκίμασα.

 

το 2ο θέμα το έφτιαξα... ;) update! και πες μου παλι

 

αυτό με τον αρ. μητρωου συνδρομητη εννοώ,

θα κάνω update το απόγευμα και θα σε ενημερώσω αν υπάρχει κάτι λογικά μέχρι το βράδυ αν είναι θα φανεί :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα τη νέα version 3.16 το δεύτερο πρόβλημα που δε κρατούσε τα στοιχεία το μηνυμάτων στη μνήμη διορθώθηκε, αυτά που παρατήρησα είναι τα εξής:

1. Συνεχίζει να μη μου εμφανίζει τις πληροφορίες με το αρ. μητρωου συνδρομητη.

2. Πλέον πατώντας πάνω στο widget δε μπορώ να μπώ στην εφαρμογή, ενω μέχρι τη προηγουμενη version δούλευε μια χαρά.

 

Η πιο σταθερή version που είχα μέχρι τώρα ήταν η 1.30, τι αλλαγές έκανες στις επόμενες;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα τη νέα version 3.16 το δεύτερο πρόβλημα που δε κρατούσε τα στοιχεία το μηνυμάτων στη μνήμη διορθώθηκε, αυτά που παρατήρησα είναι τα εξής:

1. Συνεχίζει να μη μου εμφανίζει τις πληροφορίες με το αρ. μητρωου συνδρομητη.

2. Πλέον πατώντας πάνω στο widget δε μπορώ να μπώ στην εφαρμογή, ενω μέχρι τη προηγουμενη version δούλευε μια χαρά.

 

Η πιο σταθερή version που είχα μέχρι τώρα ήταν η 1.30, τι αλλαγές έκανες στις επόμενες;

 

Για το 1,

Μήπως λαμβάνεις το sms VODAFONE: H YΠHPEΣIA ENHMEPΩΣHΣ XPONOY OMIΛIAΣ KAI MHNYMATΩN ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH ГIA TO ΠPOГPAMMA XPHΣHΣ ΣAΣ.

Απ οτι έχω καταλάβει απο τα sms των χρηστών η υπηρεσία δεν ειναι πάντα διαθέσημη...

 

Για το 2,

Αυτο συμβαίνει καμια φορά και φταίει ο launcher συνήθως.. θα στρώσει μόνο του και θα σου δουλεύει οκ, συνήθως μετα απο λίγα λεπτά..

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Για το 1,

Μήπως λαμβάνεις το sms VODAFONE: H YΠHPEΣIA ENHMEPΩΣHΣ XPONOY OMIΛIAΣ KAI MHNYMATΩN ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH ГIA TO ΠPOГPAMMA XPHΣHΣ ΣAΣ.

Απ οτι έχω καταλάβει απο τα sms των χρηστών η υπηρεσία δεν ειναι πάντα διαθέσημη...

 

όχι δε το λαμβάνω αυτό το μήνυμα, η υπηρεσία από ότι ξέρω είναι διαθέσιμη για το πρόγραμμά μου, οι πληροφορίες ερχόντουσαν μια χαρά μέχρι την έκδοση 1.30.

θα το ξανά κοιτάξω μήπως κάποια στιγμή έρθει και αυτό, αλλιώς δε πειράζει, αυτές οι πληροφορίες με κενό μήνυμα στο 1289 δεν έρχονται ή κάνω λάθος;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι για καντο να το λάβεις να δούμε αν άλλαξε..

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Καλήμέρα...

Επανέρχομαι και σήμερα και συγνώμη για το ζάλισμα.

Μετά απο καθαρισμό που έκανα από την επιλογή που έχει η εφαρμογή δε μου κάνει καθόλου ανανέωση.

Προσπάθησα να στείλω SMS στο 1284 και στο 1289 αφού προηγουμένος έκανα διακοπή της εφαρμοφής ώστε να μη τρέχει και δεν μου ήρθε κανένα απαντητικό SMS ούτε απο το 1284 αλλά όυτε και από το 1289.

 

Αυτά είναι τα νεώτερα σήμερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλήμέρα...

Επανέρχομαι και σήμερα και συγνώμη για το ζάλισμα.

Μετά απο καθαρισμό που έκανα από την επιλογή που έχει η εφαρμογή δε μου κάνει καθόλου ανανέωση.

Προσπάθησα να στείλω SMS στο 1284 και στο 1289 αφού προηγουμένος έκανα διακοπή της εφαρμοφής ώστε να μη τρέχει και δεν μου ήρθε κανένα απαντητικό SMS ούτε απο το 1284 αλλά όυτε και από το 1289.

 

Αυτά είναι τα νεώτερα σήμερα.

 

Καλημέρα,

 

κανε απεγκατάσταση και δοκίμασε παλι να στειλεις κενο στα 1284,1289

αν δε σου στείλνει ειναι απλα θέμα voda :(

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Τα νεότερα σχετικά με το πρόβλημα που έχω είναι ως εξής:

Αφού έκανα απεγκατάσταση της εφαρμογής και έστειλα κενό sms στο 1284 & στο 1289 δε μου ήρθε καμία απάντηση.

 

Δοκίμασα να βάλω τη sim κάρτα σε άλλη συσκευή και να στείλω από εκεί sms πριν καν στείλω μήνυμα μου ήρθαν 30 sms, 15 από το 1284 και 15 από το 1289 προφανώς ήταν όλες οι ανανεώσεις που είχα προσπαθήσει να κάνω στην εφαρμογή και δε μου τις είχε εμφανίσει.

 

Ξαναβάζω τη κάρτα στη συσκευή μου και στέλνω sms στο 1284 & στο 1289 μου έρχονται κανονικά απαντήσεις και ξανακάνω εγκατάσταση την εφαρμογή κάνω ανανέωση και μου έρχονται όλες οι πληροφορίες από το 1284, όχι όμως αυτές του 1289.

 

Μάλλον κάποιο κόλλημα πρέπει να τρώει η εφαρμογή με τη παρουσίαση του μηνύματος από το 1289 και για αυτό δημιουργείτε και το πρόβλημα να μη κάνει ανανέωση, βέβαια εσύ ξέρεις καλύτερα πως να το χειριστείς και τι μπορεί να συμβαίνει.

 

Πάντως έτσι έχουν τα πράγματα ως τώρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

wow!!! τι να πω? σηκώνω τα χέρια!

 

να σου πω παρόμοιο πρόβλημα που είχα με την Cosmote, απο ενα σημείο κ μετα δεν λάμβανα τα sms με τις κλήσεις που μου είχαν κάνει, πήρα τηλ και μου το ξεμπλοκάρανε!

 

εφόσον κ σενα στην άλλη συσκευη δεν έρχονται κάτι ανάλογο έχει συμβεί...

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την τελευταια ενημερωση μου ερχεται σε καθε ανανεωση και ενα μηνυμα απο το 1289 για τον τροπο πληρωμης της συνδεσης μου οπου λεει δεν υποστηριζω την υπηρεσια (ειμαι εταιρικος πελατης) Κατι γινεται λαθος.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το sms λαμβάνεις?

VODAFONE: H YΠHPEΣIA ENHMEPΩΣHΣ XPONOY OMIΛIAΣ KAI MHNYMATΩN ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH ΓIA TO ΠPOΓPAMMA XPHΣHΣ ΣAΣ.

 

αν άλλο γραφτο μου

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

αυτο το μηνυμα μου ερχεται

"Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ"

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update ενώ μου βγάζει ενημέρωση στο market για αναβάθμιση πατώντας δε το βρίσκει :S
Link to comment
Share on other sites

Πάντως συγχαρητήρια στον developer. Η τσέπη μας του χρωστάει πολλά (χάρη σε αυτή την εφαρμογή). Να είναι καλά!!
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...