Jump to content

 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφου η εφαρμογή μου Cosmote Info πήρε πια τον δρόμο της και μετα απο την απαίτηση πολλών φίλων λέω να ξεκινησω την παρόμοια εφαρμογή για τους Vodafone φίλους...

 

Επειδή ΔΕΝ έχω Vodafone! θα ήθελα όσοι έχουν να μου περιγράψουν κατα 1ον που στέλνουν μήνυμα (σε ποιο αριθμό) και τι γράφουν σε αυτο ώστε να απανήσει η vodafone με τα ενημερωτικά sms.

 

Και φυσικά όλα τα απαντητικά sms που λαμβάνει κάθε συνδρομητής.

 

Εχω ήδη μερικά που μου στείλατε...

 

- VODAFONE: YΠOΛOIΠO XPONOY ΓIA EΘNIKEΣ KΛHΣEIΣ & VIDEOKΛHΣEIΣ: 256'48'' AΠO TA 300' TOY ΠPOΓPAMMATOΣ ΣAΣ , 59'15'' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ENΔOETAIPIKA EΩΣ KAI 24/04. TEΛ. ENHM.: 20/04, 16:02

 

- VODAFONE: ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΗΣΗ ΕΩΣ ΚΑΙ 30/04 196'43 ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙς ΠΡΟς ΚΙΝΗΤΑ ΕΚΤΟΣ VODAFONE 'Η 385 SMS, 'Η 89' ΓΙΑ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΚΛΗΣΕΙς ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΙΣ ΖΩΝΕς 1 & 2, 923'33'' ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ VODAFONE ΚΑΙ 908' ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ, ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ 300 ΛΕΠΤΩΝ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΚΤΟΣ VODAFONE, 587 SMS, 135 ΛΕΠΤΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ, 1000 ΛΕΠΤΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ VODAFONE ΚΑΙ 1000 ΛΕΠΤΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΑΣ. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 12/04, 16:02

 

- VODAFONE: ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΡΤΟΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΩΣ 30/04: 24 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 30 ΛΕΠΤΩΝ, 'Η 9 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 24 ΩΡΩΝ, 'Η 2 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 15 ΗΜΕΡΩΝ. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 13/04 16:00

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 133
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στελνεις κενο μνμ στο 1284 φιλε μου για τα προγραμματα συμβολαιου!

 

Αντε κανε το καλο γιατι θα μας ειναι πολυ χρησιμο!

Link to comment
Share on other sites

Το τυπικό μήνυμα που έρχεται στα νέα VODAFONE Unlimited προγράμματα είναι το παρακάτω:

 

"VODAFONE: ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ: 49' 54" ΑΠΟ ΤΑ 130' ΚΑΙ 48 SMS ΑΠΟ ΤΑ 75 ΤΟΥ ΠΡΟΓΡ/ΤΟΣ ΣΑΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 12/03. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 07/03, 16:02"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στο vodafone unlimited old το οποίο περιέχει μόνο δωρεάν χρόνο ομιλίας και στέλνωντας κενό μήνυμα στο 1284 μου έρχονται τα εξής μηνύματα:

 

για τον χρόνο ομιλίας:

TO YΠOΛOIΠO XPONOY ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ΣTAΘEPA KAI AΛΛA ΔIKTYA KINHTHΣ EKTOΣ VODAFONE EINAI: 78'40'' AΠO TA 150' TOY ΠPOΓP/TOΣ ΣAΣ EΩΣ KAI 11/05.TEΛ.ENHM: 28/04, 16:02

και για το πακέτο sms που έχω ενεργοποιήσει και τα 2 πακέτα:

 

VODAFONE: YΠOΛOIΠO EΩΣ KAI 11/05.

AΠO TO ΠAKETO SMS 70: 70

AΠO TO ΠAKETO SMS 150: 15

TEΛ.ENHM: 28/04, 16:02

 

επίσης με κενό μήνυμα στο 1289 για τον λογαριασμό έρχεται το μήνυμα:

 

AP.MHTPΩOY ΣYN/TH: 8******2, HM/NIA EKΔOΣHΣ TEΛEYTAIOY ΛOΓAPIAΣMOY: 12/04/11, OΦEIΛOMENO ΠOΣO: 76.22 EYPΩ META KAI THN EKΔOΣH TOY TEΛEYTAIOY ΛOΓAPIAΣMOY.

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Αν και η Vodafone δεν δίνει πληροφορίες για τα mobile internet προγράμματα με sms, αναμένουμε την εφαρμογή σου...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρωτώ για να καταλάβω: επειδή σε λίγες μέρες με περνάνε σε εταιρικό της Vodafone (το 300), όταν θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση θα μπορώ με ένα SMS να μαθαίνω πόσος χρόνος ομιλίας μου μένει και πόσα SMS? Αυτή η υπηρεσία υπολογίζει και τις κλήσεις κάτω των 45" και τις μετατρέπει σε χρόνο ομιλίας των 45" ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ρωτώ για να καταλάβω: επειδή σε λίγες μέρες με περνάνε σε εταιρικό της Vodafone (το 300), όταν θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση θα μπορώ με ένα SMS να μαθαίνω πόσος χρόνος ομιλίας μου μένει και πόσα SMS? Αυτή η υπηρεσία υπολογίζει και τις κλήσεις κάτω των 45" και τις μετατρέπει σε χρόνο ομιλίας των 45" ?

 

Φιλε ξερω οτι αν στειλεις μυνημα στο 1284 σου στελνει τον υπολοιπο χρονο ομιλιας και υπολοιπα μυνηματα ανα δικτυο δηλαδη σε vodafone και εκτος vodafone αλλα δεν ξερω αν τα κατω απο 45 " αν τα κανει μονο του 45" αλλα λογικα μαλλον τ; μετατρεπει αλλα καλυτερα να ρωτησεις σε ενα καταστημα να μας πεις και εμας !

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ποτε περιπτωση να βγει για vodafone τελικα η περιμενουμε τζαπα??

 

έλα ντε !! περιμένουμε αλλα τίποτα ..

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που κάνετε δεν έχει κανένα νόημα. Όταν/αν είναι να βγει η εφαρμογή, ο developer θα ενημερώσει μέσω αυτού του θέματος. Κάθε άλλο μήνυμα που θα ρωτάει το ίδιο πράμα θα διαγράφεται. Όταν υπάρξουν νέα, θα μαθευτούν!
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ελπίζω να το δω απο βδομάδα να το φτιάξω.. προς το παρον είμαι πολύ πηγμένος :(

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

για τον χρόνο ομιλίας:

TO YΠOΛOIΠO XPONOY ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ΣTAΘEPA KAI AΛΛA ΔIKTYA KINHTHΣ EKTOΣ VODAFONE EINAI: 78'40'' AΠO TA 150' TOY ΠPOΓP/TOΣ ΣAΣ EΩΣ KAI 11/05.TEΛ.ENHM: 28/04, 16:02

και για το πακέτο sms που έχω ενεργοποιήσει και τα 2 πακέτα:

 

Φιλε Nondaz αυτο το sms δεν ξεκινα με το: VODAFONE: ????????

 

καλα καταλάβατε έχω βάλει μπρος...

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει κανείς άκρη τί λεει αυτό το sms?

- VODAFONE: ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΗΣΗ ΕΩΣ ΚΑΙ 30/04 196'43 ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙς ΠΡΟς ΚΙΝΗΤΑ ΕΚΤΟΣ VODAFONE 'Η 385 SMS, 'Η 89' ΓΙΑ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΚΛΗΣΕΙς ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΙΣ ΖΩΝΕς 1 & 2, 923'33'' ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ VODAFONE ΚΑΙ 908' ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ, ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ 300 ΛΕΠΤΩΝ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΚΤΟΣ VODAFONE, 587 SMS, 135 ΛΕΠΤΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ, 1000 ΛΕΠΤΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ VODAFONE ΚΑΙ 1000 ΛΕΠΤΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΑΣ. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 12/04, 16:02

 

Δεν μπορω να το κατανοήσω και να φτιάξω σωστά τους τίτλους και τα νούμερα :(

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει κανείς άκρη τί λεει αυτό το sms?

- VODAFONE: ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΗΣΗ ΕΩΣ ΚΑΙ 30/04 196'43 ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙς ΠΡΟς ΚΙΝΗΤΑ ΕΚΤΟΣ VODAFONE 'Η 385 SMS, 'Η 89' ΓΙΑ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΚΛΗΣΕΙς ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΙΣ ΖΩΝΕς 1 & 2, 923'33'' ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ VODAFONE ΚΑΙ 908' ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ, ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ 300 ΛΕΠΤΩΝ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΚΤΟΣ VODAFONE, 587 SMS, 135 ΛΕΠΤΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ, 1000 ΛΕΠΤΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ VODAFONE ΚΑΙ 1000 ΛΕΠΤΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΑΣ. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 12/04, 16:02

 

Δεν μπορω να το κατανοήσω και να φτιάξω σωστά τους τίτλους και τα νούμερα :(

 

196 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα για κινητά εκτός vodafone

385 sms για εκτός vodafone

89 λεπτά για διεθνείς κλήσεις στις ζώνες 1 & 2

923 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα για Vodafone

908 λεπτά για σταθερά

 

Αυτό που με παραξένεψε πάντως ήταν το "ή" ανάμεσα στα λεπτά και τα μηνύματα για τα εκτός vodafone.

 

Τα συνολικά ήταν:

300 λεπτά για εκτός vodafone

587 sms για εκτός vodafone

135 λεπτά για διεθνείς κλήσεις

1000 λεπτά για vodafone

1000 λεπτά για σταθερά

 

Αυτά κατάλαβα εγώ. Αν κάποιος ξέρει καλύτερα, ας ενημερώσει...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

196 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα για κινητά εκτός vodafone

385 sms για εκτός vodafone

89 λεπτά για διεθνείς κλήσεις στις ζώνες 1 & 2

923 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα για Vodafone

908 λεπτά για σταθερά

 

Αυτό που με παραξένεψε πάντως ήταν το "ή" ανάμεσα στα λεπτά και τα μηνύματα για τα εκτός vodafone.

 

Τα συνολικά ήταν:

300 λεπτά για εκτός vodafone

587 sms για εκτός vodafone

135 λεπτά για διεθνείς κλήσεις

1000 λεπτά για vodafone

1000 λεπτά για σταθερά

 

Αυτά κατάλαβα εγώ. Αν κάποιος ξέρει καλύτερα, ας ενημερώσει...

 

πσσσσσσσσσσσ.....................

το χα παρει νουμερο νουμερο και πήγαινα... το διάβασα τόσες φορές που ζαλίστικα και βλέπω πως έχεις δίκιο, πολύ χάλι το sms...

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Για πάμε λοιπον...

 

Τεστ!!! Δεν έχω φτιάξει τα widget.. θα συζητήσουμε τί θα γράφουνε γιατι ειναι κάπως πολλές οι πληροφορίες!

Οτι μηνύματα βγούν λάθος γράφτε!!!

 

Τα sms που υπολογίζονται ειναι τα:

TO YΠOΛOIΠO XPONOY ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ΣTAΘEPA KAI AΛΛA ΔIKTYA KINHTHΣ EKTOΣ VODAFONE EINAI: 78'40'' AΠO TA 150' TOY ΠPOΓP/TOΣ ΣAΣ EΩΣ KAI 11/05.TEΛ.ENHM: 28/04, 16:02

 

VODAFONE: TO YΠOΛOIΠO XPONOY ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ΣTAΘEPA KAI AΛΛA ΔIKTYA KINHTHΣ EKTOΣ VODAFONE EINAI: 78'40'' AΠO TA 150' TOY ΠPOΓP/TOΣ ΣAΣ EΩΣ KAI 11/05.TEΛ.ENHM: 28/04, 16:02

 

VODAFONE: YΠOΛOIΠO EΩΣ KAI 11/05. AΠO TO ΠAKETO SMS 70: 70 TEΛ.ENHM: 28/04, 16:02

 

VODAFONE: ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ: 49' 54" ΑΠΟ ΤΑ 130' ΚΑΙ 48 SMS ΑΠΟ ΤΑ 75 ΤΟΥ ΠΡΟΓΡ/ΤΟΣ ΣΑΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 12/03. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 07/03, 16:02

 

VODAFONE: YΠOΛOIΠO XPONOY ΓIA EΘNIKEΣ KΛHΣEIΣ & VIDEOKΛHΣEIΣ: 256'48'' AΠO TA 300' TOY ΠPOΓPAMMATOΣ ΣAΣ , 59'15'' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ENΔOETAIPIKA EΩΣ KAI 24/04. TEΛ. ENHM.: 20/04, 16:02

 

VODAFONE: ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ: 102'29'' ΑΠΟ ΤΑ 130' ΚΑΙ 73 SMS ΑΠΟ ΤΑ 75 ΤΟΥ ΠΡΟΓΡ/ΤΟΣ ΣΑΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 10/06. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 25/05, 16:01

 

VODAFONE: YΠOΛOIΠO XPHΣHΣ EΩΣ KAI 31/05: 285'0'' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ KINHTA EKTOΣ VODAFONE 'H 557 SMS, 'H 128' ΓIA ΔIEΘNEIΣ KΛHΣEIΣ ΠPOΣ OΛEΣ TIΣ XΩPEΣ ΠOY ANHKOYN ΣTIΣ ZΩNEΣ 1 & 2, 977'53'' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ VODAFONE KAI 926' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ΣTAΘEPA, AΠO TO ΣYNOΛO TΩN 300 ΛEΠTΩN ΓIA KINHTA EKTOΣ VODAFONE, 587 SMS, 135 ΛEΠTΩN ΔIEΘNΩN KΛHΣEΩN, 1000 ΛEΠTΩN KΛHΣEΩN ΠPOΣ VODAFONE KAI 1000 ΛEΠTΩN KΛHΣEΩN ΠPOΣ ΣTAΘEPA TOY ΠPOΓPAMMATOΣ XPHΣHΣ ΣAΣ. TEΛ.ENHM: 11/05, 16:02

 

VODAFONE: ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΡΤΟΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΩΣ 30/04: 24 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 30 ΛΕΠΤΩΝ, 'Η 9 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 24 ΩΡΩΝ, 'Η 2 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 15 ΗΜΕΡΩΝ. ΤΕΛ.ΕΝΗΜ: 13/04 16:00

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ Android Market!!!

 

http://goo.gl/W4oSF

http://qrcode.kaywa.com/img.php?s=6&d=http%3A%2F%2Fwww.dj-music.gr%2FVodafoneInfo.v.1.1.apk

 

για να δούμε...

Edited by icecbr

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με μια φίλη που λαμβάνει το θηρίο sms και νομίζω πως οπως σας δείχνω στη φωτο είναι πιο σωστο.. τι λετε?

VODAFONE: YΠOΛOIΠO XPHΣHΣ EΩΣ KAI 31/05: 285'0'' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ KINHTA EKTOΣ VODAFONE 'H 557 SMS, 'H 128' ΓIA ΔIEΘNEIΣ KΛHΣEIΣ ΠPOΣ OΛEΣ TIΣ XΩPEΣ ΠOY ANHKOYN ΣTIΣ ZΩNEΣ 1 & 2, 977'53'' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ VODAFONE KAI 926' ΓIA KΛHΣEIΣ ΠPOΣ ΣTAΘEPA, AΠO TO ΣYNOΛO TΩN 300 ΛEΠTΩN ΓIA KINHTA EKTOΣ VODAFONE, 587 SMS, 135 ΛEΠTΩN ΔIEΘNΩN KΛHΣEΩN, 1000 ΛEΠTΩN KΛHΣEΩN ΠPOΣ VODAFONE KAI 1000 ΛEΠTΩN KΛHΣEΩN ΠPOΣ ΣTAΘEPA TOY ΠPOΓPAMMATOΣ XPHΣHΣ ΣAΣ. TEΛ.ENHM: 11/05, 16:02

 

http://img194.imageshack.us/img194/3481/aaaaaaaaaau.png

 

Τι έγινε ρε παιδια? καμμια παρατήρηση?? δεν μίλησε κανεις απο χτες..

Edited by icecbr

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που επισυνάπτω βλέπω. Και σίγουρα ναι,θα θέλαμε περισότερες πληροφορίες και σίγουρα ένα widget!

 

Sent from my MOTO Defy :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι οταν πατάω ανανέωση πώς γίνεται και κάνει ανανέωση στο χρόνο ομιλίας ?

Δηλαδή πρέπει να στέλνω μυνημα πριν πατήσω την ανανέωση ?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι οταν πατάω ανανέωση πώς γίνεται και κάνει ανανέωση στο χρόνο ομιλίας ?

Δηλαδή πρέπει να στέλνω μυνημα πριν πατήσω την ανανέωση ?

 

ε?

 

όταν πατας το κουμπί ανανέωση η εφαρμογή στέλνει το κενο sms στην vodafone και φιλτράρει τα sms που στέλνει η υπηρεσία! δηλαδη δεν χρειάζεται να το στέλνεις χειροκίνητα αν αυτό ρωτας...

 

Παιδια δυστηχώς η ενημέρωση της vodafone είναι φτωχή... τα παράπονα εκει...

 

Σας δουλεψε σωστα? βγήκαν τα πεδία σωστα? αυτό κοιταμε εδω...

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

ε?

 

όταν πατας το κουμπί ανανέωση η εφαρμογή στέλνει το κενο sms στην vodafone και φιλτράρει τα sms που στέλνει η υπηρεσία! δηλαδη δεν χρειάζεται να το στέλνεις χειροκίνητα αν αυτό ρωτας...

 

Παιδια δυστηχώς η ενημέρωση της vodafone είναι φτωχή... τα παράπονα εκει...

 

Σας δουλεψε σωστα? βγήκαν τα πεδία σωστα? αυτό κοιταμε εδω...

 

Εμένα δουλεψαν όλα καλα !

Απλα ρωτησα για να καταλάβω πως λειτουργεί η εφαρμογη !

Link to comment
Share on other sites

γινεται να μην ερχεται το μηνυμα/απαντηση της vodafone και να χτυπαει λες και εχουμε μηνυμα αλλα απλα να ενημερωνεται η εφαρμογη? και επισης θελουμε και widget
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...