Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, όταν μπαίνω να δω βίντεο μέσω Youtube, αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Αν θέλω να πάω πίσω το βίντεο σε κάποιο σημείο και να το ξαναδώ, σχεδόν το 90% θα κολλήσει η εικόνα στο τελευταίο frame που έβλεπα και ο ήχος συνεχίζει από το σημείο που ήμουν πριν, αγνοώντας σε πιο σημείο το έχω βάλει. Ξεκολλάει μετά από αρκετή ώρα και αν είμαι τυχερός. Το λειτουργικό μου είναι το stock.

Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο? Υπάρχει λύση?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλες φορές η sd φαίνεται μέσα από τον ES αλλά η συλλογή δεν βλέπει εικόνες. Δυστυχώς αυτό το κόλλημα με την sd το είχα και στην επίσημη 2.3.5 (522).

 

Τελικά τι γίνεται με αυτο το bug? Είμαι με την επίσημη 2.3.5 και η συλλογή τη μια τις εμφανίζει όλες τις εικόνες και την άλλη ως δια μαγείας εμφανίζει 5 όλες κι όλες. Έχω βαρεθεί να βγάζω/βάζω την sd

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!!

Χρειάζομαι άμεσα την βοήθεια σας..!! έχω το IDEOS X5 και από τότε που έβαλα την νέα επίσημη ROM της εταιρείας κολλάει τόσο που πάιζει να κάνει και 10 restart την ημέρα... το θέμα είναι πως χθες και σήμερα δεν σταματάει καν να κολλάει, χάνει και το σήμα και το gps μου δεν κλειδώνει δορυφόρους!!! και επειδή ουσιαστικά έχω μείνει απο τηλέφωνο δεν ξέρω τι να κάνω! :/

μπορείτε να μου πείτε έναν άμεσο και εύκολο τρόπο (διότι άσχετος), να το φτιάξω..?? και σε ποια links θα βρω όσα χρειάζονται για να βάλω την όποια rom ή οτιδήποτε άλλο??

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι γίνεται με αυτο το bug? Είμαι με την επίσημη 2.3.5 και η συλλογή τη μια τις εμφανίζει όλες τις εικόνες και την άλλη ως δια μαγείας εμφανίζει 5 όλες κι όλες. Έχω βαρεθεί να βγάζω/βάζω την sd

 

Σου χάνει γενικά την κάρτα ή μόνο τις φωτογραφίες; Γιατί τις φωτογραφίες μερικές φορές τις έχω χάσει και εγώ με τη 2.2.1 ενώ η SD δούλευε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!!

Χρειάζομαι άμεσα την βοήθεια σας..!! έχω το IDEOS X5 και από τότε που έβαλα την νέα επίσημη ROM της εταιρείας κολλάει τόσο που πάιζει να κάνει και 10 restart την ημέρα... το θέμα είναι πως χθες και σήμερα δεν σταματάει καν να κολλάει, χάνει και το σήμα και το gps μου δεν κλειδώνει δορυφόρους!!! και επειδή ουσιαστικά έχω μείνει απο τηλέφωνο δεν ξέρω τι να κάνω! :/

μπορείτε να μου πείτε έναν άμεσο και εύκολο τρόπο (διότι άσχετος), να το φτιάξω..?? και σε ποια links θα βρω όσα χρειάζονται για να βάλω την όποια rom ή οτιδήποτε άλλο??

Ευχαριστώ!

Προσωπικά "βαρέθηκα" τις αναβαθμίσεις και έμεινα στην b522 που μου δουλεύει καλά. Κανένα πρόβλημα με wifi, σήμα, προγράμματα. Κάνει επανεκκινήσεις, αλλά είναι σπάνιες, ίσως μία φορά την εβδομάδα και υπό συνθήκες. Ο τρόπος με τον οποίο θα την περάσεις είναι ο ίδιος με τον τρόπο με τον οποίο πέρασες την όποια έχεις τώρα. Το που θα την βρεις είναι το θέμα, ίσως την έχει στο XDA σε κάποιο θρεντ. Η τελευταία έκδοση πάντως, βγήκε στις 2 Μαρτίου, είναι η b528 και σύμφωνα με τον... Τούρκο που εχει αναλάβει την ενημέρωση για τις νέες εκδόσεις έχει κάμποσα θεματάκια.

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1123 δες εκεί που λέει official rom update και αν ξέρεις Αγγλικά θα δεις και όλες τις άλλες διαθέσιμες. Καμμία δεν δουλεύει "τέλεια" όμως...

Link to comment
Share on other sites

παιδια στην ics v.2.0 aurora δεν μου δουλευει το hands free δεν το βλεπει οποτε δεν μπορω να δουλεψω το ραδιο εκανα δοκιμη στη cm7 και το εβελπε αμεσως καμια προταση??
mi8
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να παίξουμε στο κινητό παιχνίδια της gameloft?asphalt κτλ?μου λέει συνέχεια οτί η συσκευή μου δεν το υποστηρίζει.υπάρχει κάποιο κολπάκι να το παρακάμψουμε?

 

edit: βρήκα αυτό και δουλεύει http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1391250

Edited by than0s7
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όταν μπαίνω να δω βίντεο μέσω Youtube, αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Αν θέλω να πάω πίσω το βίντεο σε κάποιο σημείο και να το ξαναδώ, σχεδόν το 90% θα κολλήσει η εικόνα στο τελευταίο frame που έβλεπα και ο ήχος συνεχίζει από το σημείο που ήμουν πριν, αγνοώντας σε πιο σημείο το έχω βάλει. Ξεκολλάει μετά από αρκετή ώρα και αν είμαι τυχερός. Το λειτουργικό μου είναι το stock.

Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο? Υπάρχει λύση?

Ευχαριστώ

 

Παιδιά υπάρχει κάτι πάνω σε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει τυχει σε κανενα που να εχει ics να του χανει το σημα και να χρειαζεται να κανει reboot για να ξαναβρει???
Link to comment
Share on other sites

Σου χάνει γενικά την κάρτα ή μόνο τις φωτογραφίες; Γιατί τις φωτογραφίες μερικές φορές τις έχω χάσει και εγώ με τη 2.2.1 ενώ η SD δούλευε κανονικά.

 

Τις φωτογραφιες χανει. Φανταστειτε το ΣΟΚ που επαθα οταν μπηκα στη gallery του κινητου και βρηκα μεσα 5 φωτογραφιες. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει τυχει σε κανενα που να εχει ics να του χανει το σημα και να χρειαζεται να κανει reboot για να ξαναβρει???

 

 

συμβαινει φιλε αλλα οχι τοσο συχνα!

mi8
Link to comment
Share on other sites

Προσοχη με την επισημη 2.3.5!! Για καποιο λογο σε μερικες συσκευες μπορει να συμπεριφερθει παραξενα!!:!:

Εμενα χωρις λογο λιγες μερες πιο πριν που την περασα (για να βαλω Aurora) ειπα να την αφησω για καμια-δυο ωρες και χωρις λογο,μετα απο ενα τηλεφωνημα,crassare,εκλεισε,πηγε να κανει επανεκινιση, και κολλουσε και ξανα εππανεκινουσε....επειδη ειχα αλλη δουλεια, ( το ειχα διπλα μου και το εβλεπα να το κανει ) το αφησα ετσι...να κανει bootloop....μετα απο κανενα 10 λεπτο πηγα να το ανοιξω χωρις να τα καταφερω και ξαναπερασα την 2.3.5.....

Με εκληξη διαπιστωσα...πως ξαφνικα ο ελευθερος χωρος μεγαλωσε στην εξωτερικη καρτα μνημης μου κατα 6 giga!!!!

Φωτογραφιες,zip αρχεια,mp3, .apκ αρχεια αλλα και φακελοι, αλλα ειχανε μηδενιστει ( στο μεγεθος δειχνανε 0kb ) και αλλα απλως δεν υπηρχανε...

κοινως τα σαρωσε ολα! ευτυχως ειχα κρατησει στο laptop backup πριν 1μηνα, και τα περισσοτερα τα ξαναβρηκα, και αλλα τα επανεφερα με το προγραμμα File Scavenger...Ενα 5-10% το εχασα για παντα...

 

Υ.Γ για τον φιλο που ρωτησε πιο πανω για το κολλημα του youtube, το εκανε και σε μενα με την μαμα 2.2.1... σε custom rom το κανει μια στο τοσο...αλλα οχι τοσο συχνα... δεν εχω καποια λυση να προτεινω,περα απο το να ξανα φορτωσεις το video...και να αναβαθμιζεις συχνα Απο το market (google play store πλεον) την εφαρμοφη.

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

συμβαινει φιλε αλλα οχι τοσο συχνα!

Εμενα απο χθες μου το εκανα 3-4 φορες, σημερα εκανα full wipes και ξαναφλασαρα την τελευταια αναβαθμιση 2,02 και μου το ξαναεκανε αλλη μια φορα.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

στο κανει μονο με Aurora?? αν στο εχει κανει και στην 2.2.1 της wind, τοτε ειναι hard ware προβλημα του πομποδεκτη! Αν εισαι μεσα στην εγγυηση καλο ειναι να το πας στην wind.... το εχεις στην αυτοματη επιλογη δυκτιου?? Παιζει ομως και να μην <επιλεγει> μια πιο αδυναμη κυψελη-κεραια, με αποτελεσμα να το βλεπει ως λαθος και να σου δειχνει οτι δεν εχει καθολου σημα...δοκιμασε να μετακινηθεις σπιτι σου η να βγεις μπαλκονι,μεχρι να βρει σημα μονο του. Edited by georgekap1
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με επανεκκινήσεις (θα μου κάνει 1 την εβδομάδα), αλλά τις τελευταίες μέρες παίρνει κάτι περίεργες πρωτοβουλίες και αναβοσβήνει από μόνο του την οθόνη... από μια μεριά αυτό είναι και καλό, σπάει τη μονοτονία...:)
Link to comment
Share on other sites

στο κανει μονο με Aurora?? αν στο εχει κανει και στην 2.2.1 της wind, τοτε ειναι hard ware προβλημα του πομποδεκτη! Αν εισαι μεσα στην εγγυηση καλο ειναι να το πας στην wind.... το εχεις στην αυτοματη επιλογη δυκτιου?? Παιζει ομως και να μην <επιλεγει> μια πιο αδυναμη κυψελη-κεραια, με αποτελεσμα να το βλεπει ως λαθος και να σου δειχνει οτι δεν εχει καθολου σημα...δοκιμασε να μετακινηθεις σπιτι σου η να βγεις μπαλκονι,μεχρι να βρει σημα μονο του.

 

Οχι φιλε μου... μονο με ics μου το εχει κανει.... και εχω δοκιμασει πολλες ρομ..... Σημερα δεν μου το εχει ξανακανει, ασε να δουμε τωρα.....

Link to comment
Share on other sites

επειδη αποφασισα να το δωσω το κινητο υπαρχει τροπος απο την ics v2.0.2 να επιστρεψω σε official 2.3.5????
mi8
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοσμε,στα καλα καθουμενα επαψε να δουλευει το εξωτερικο ηχειο(οχι ακουστικο)

 

δοκιμασα μηπως ειχε καποιο προβλημα που ειχα διαβασει οτι εμενε σε κατασταση handfree αλλα τιποτα

αρα προφανως τα εχει παιξει

 

αυτο που με ενδιαφερει να μαθω ειναι τι τυπος ηχειου ειναι,μοντελο κτλ να παραγγειλω ενα απο το ebay

 

εχω βρει καποια που ταιριαζουν μονο οπτικα,αν υπαρχει καποιος γνωστης να βοηθησει θα το εκτιμουσα γιατι τωρα να παω να ακουμπησω οσα μου ζηταει η wind για ενα ηχειακι το οποιο παιζει απο 5 με 10 ευρω κ ειναι απλα κουμπωτο ειναι αμαρτια γιατι με το ζορι τα βγαζουμε περα οντας ανεργος

 

αν μπορειτε να μου πειτε καποια link σε ebay η αν καποιος εχει ανταλλακτικα ακομα καλυτερα,για το δευτερο θα προτιμουσα πμ μιας κ δεν ξερω αν παραβιαζω με αυτο το αιτημα μου καποιον κανονισμο του φορουμ

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Edited by SSJGR

It is not the power of the fist that wins the battle...

It is the power of will behind it....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι καινούριος εδώ πέρα. Έχω τη συσκευή εδώ και καιρό αλλά τελευταία άρχισα να την ψάχνω. Πήρε το μάτι μου στο φόρουμ ότι υπάρχει ραδιόφωνο, αλλά χρειάζεται να ενεργοποιηθεί. Κατέβασα και ένα αρχείο "huawei_FMradio.apk" αλλά δε φαίνεται να λειτουργεί (όπως και εφαρμογές απο το android market τύπου spirit fm).

Θα ήταν πολύ χρήσιμο αν μπορούσε κάποιος να μου τι πρέπει να κάνω για να αποκτήσω ραδιόφωνο στη συσκευή(χωρίς να χρειάζεται να έχω ενεργοποιημένο το ίντερνετ).

(Οι σελίδες είναι πάρα πολλές στο φόρουμ, βρήκα διάφορες προτάσεις που αναφέρονται σε άλλα λογισμικα αν κατάλαβα καλά, τύπου ics,aurora κλπ, αλλά θα ήθελα μετά από αυτά μια πιο συγκροτημένη απάντηση που να περιλαμβάνει και τυχον κινδύνους όπως απώλεια δεδομένων)

Έχω android 2.2.1.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι καινούριος εδώ πέρα. Έχω τη συσκευή εδώ και καιρό αλλά τελευταία άρχισα να την ψάχνω. Πήρε το μάτι μου στο φόρουμ ότι υπάρχει ραδιόφωνο, αλλά χρειάζεται να ενεργοποιηθεί. Κατέβασα και ένα αρχείο "huawei_FMradio.apk" αλλά δε φαίνεται να λειτουργεί (όπως και εφαρμογές απο το android market τύπου spirit fm).

Θα ήταν πολύ χρήσιμο αν μπορούσε κάποιος να μου τι πρέπει να κάνω για να αποκτήσω ραδιόφωνο στη συσκευή(χωρίς να χρειάζεται να έχω ενεργοποιημένο το ίντερνετ).

(Οι σελίδες είναι πάρα πολλές στο φόρουμ, βρήκα διάφορες προτάσεις που αναφέρονται σε άλλα λογισμικα αν κατάλαβα καλά, τύπου ics,aurora κλπ, αλλά θα ήθελα μετά από αυτά μια πιο συγκροτημένη απάντηση που να περιλαμβάνει και τυχον κινδύνους όπως απώλεια δεδομένων)

Έχω android 2.2.1.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

φιλτατε οπως κ εγω ειμαι καινουργιος θα σου πω τα πραγματα απο την αναποδη απο την δικη μου οπτικη αποκλειστικα

 

με οποιο update κανεις χανεις τα παντα κ πρεπει να τα ξαναπερασεις(εκτος αν κανεις backup app που κ παλι πολλοι εχουν πει οτι ειχαν προβλημα),μπορει να χασεις το imei (να μηδενιστει κ αν δεν κανεις backup τρεχα γυρευε)

 

για να περασεις καποια αναβαθμιση θα μπεις σε μια διαδικασια που μπορει να μετανιωσεις,μπορει να σερνεται το κινητο,να μην τρεχουν λογισμικα gps,μπορει να μην βλεπεις την εσωτερικη 2gb μνημη,κολληματα του κινητου,να μη σου δειχνει κλησεις αναπαντητες,κ γενικα η ics που αναφερεις ειναι σε σταδιο δοκιμων με παρα πολλα bug οπως οτι δεν βλεπεις την εσωτερικη μνημη,αν χαμηλωσεις την φωτεινοτητα σβηνει το φως στα κατω κατω πληκτρα,πολλες εφαρμογες gps δεν δουλευουν,θελει απιστευτη υπομονη να κανεις σωστα τα βηματα

 

γενικα η συμπεριφορα του κινητου ειναι απαραδεκτη μιας κ δεν ειναι σε καποιο τελικο σταδιο οι αναβαθμισεις

 

αν θες να κανεις κατι τετοιο μονο για να εχεις ραδιοφωνο στο κινητο δεν νομιζω οτι ειναι καλη ιδεα

 

αν το κανεις γιατι θες να δουλευεις το κινητο στα ορια του κ σου αρεσει να το σκαλιζεις κ να ασχολησαι ολη μερα με αυτο ειναι αλλη υποθεση

 

προσωπικα εκανα την αναβαθμιση κ δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο με το καινουργιο λειτουργικο,εχει πολλα μπιχλιμπιδια επανω αλλα ουσιαστικα ειναι αχρηστα σε φυσιολογικους χρηστες

 

φυσικα θα πρεπει να ακουσεις κ αλλες γνωμες μιας κ εγω δεν αντιπροσωπευω το συνολο των ατομων ουτε ειμαι καποιος δοκιμαστης η κατι τετοιο του φορουμ

It is not the power of the fist that wins the battle...

It is the power of will behind it....

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν να χάνει εφαρμογές εγκατεστημένες στην SD; Είμαι στην official 2.2.1.

Παλιότερα είχα αρκετές εκεί αλλά τώρα οτι βάζω μετά απο reboot εξαφανίζεται. Αν έχω π.χ. 20 εφαρμογές με το πρώτο reboot θα χαθούν 5-6, με το δεύτερο άλλες τόσες κλπ.

Η SD είναι μια χαρά (άλλωστε τώρα έχω άλλη SD και συνεχίζει να το κάνει). Τα αρχεία των εφαρμογών συνεχίζουν να είναι στο .android-secure αλλά το λειτουργικό δεν τις βλέπει σαν εγκατεστημένες.

Ψάχνοντας στο google είδα και άλλες συσκευές με το ίδιο πρόβλημα αλλά καμία λύση.

Το καλό είναι οτι με το κολπάκι του geno έχω φτάσει την εσωτερική μνήμη στα 2,5GB οπότε δεν έχω προς το παρόν πρόβλημα αλλά σιγά σιγά θα αποκτήσω. :p

Link to comment
Share on other sites

φιλτατε οπως κ εγω ειμαι καινουργιος θα σου πω τα πραγματα απο την αναποδη απο την δικη μου οπτικη αποκλειστικα

 

με οποιο update κανεις χανεις τα παντα κ πρεπει να τα ξαναπερασεις(εκτος αν κανεις backup app που κ παλι πολλοι εχουν πει οτι ειχαν προβλημα),μπορει να χασεις το imei (να μηδενιστει κ αν δεν κανεις backup τρεχα γυρευε)

 

για να περασεις καποια αναβαθμιση θα μπεις σε μια διαδικασια που μπορει να μετανιωσεις,μπορει να σερνεται το κινητο,να μην τρεχουν λογισμικα gps,μπορει να μην βλεπεις την εσωτερικη 2gb μνημη,κολληματα του κινητου,να μη σου δειχνει κλησεις αναπαντητες,κ γενικα η ics που αναφερεις ειναι σε σταδιο δοκιμων με παρα πολλα bug οπως οτι δεν βλεπεις την εσωτερικη μνημη,αν χαμηλωσεις την φωτεινοτητα σβηνει το φως στα κατω κατω πληκτρα,πολλες εφαρμογες gps δεν δουλευουν,θελει απιστευτη υπομονη να κανεις σωστα τα βηματα

 

γενικα η συμπεριφορα του κινητου ειναι απαραδεκτη μιας κ δεν ειναι σε καποιο τελικο σταδιο οι αναβαθμισεις

 

αν θες να κανεις κατι τετοιο μονο για να εχεις ραδιοφωνο στο κινητο δεν νομιζω οτι ειναι καλη ιδεα

 

αν το κανεις γιατι θες να δουλευεις το κινητο στα ορια του κ σου αρεσει να το σκαλιζεις κ να ασχολησαι ολη μερα με αυτο ειναι αλλη υποθεση

 

προσωπικα εκανα την αναβαθμιση κ δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο με το καινουργιο λειτουργικο,εχει πολλα μπιχλιμπιδια επανω αλλα ουσιαστικα ειναι αχρηστα σε φυσιολογικους χρηστες

 

φυσικα θα πρεπει να ακουσεις κ αλλες γνωμες μιας κ εγω δεν αντιπροσωπευω το συνολο των ατομων ουτε ειμαι καποιος δοκιμαστης η κατι τετοιο του φορουμ

 

Σ' ευχαριστώ πολύ! Αναλυτικό το ποστ σου! Φαντάζομαι προς το παρόν θα περιμένω μέχρι να βγει κάποια αναβάθμιση σε μη beta στάδιο.

 

Αν παρ' όλα αυτά, κάποιος θυμηθεί ή ανακαλύψει κάποιον τρόπο για να χρησιμοποιηθεί το ραδιόφωνο αποφεύγοντας τις δυσάρεστες συνέπειες που αναφέρονται παραπάνω, θα του ήμουν ευγνώμων:)!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι νέο μέλος του forum, αλλά παρακολουθώ τα του ideos x5 αρκετό καιρό.

Έχω τη συσκευή ~ 10 μήνες, έχω κάνει root και έχω κρατήσει την official rom (2.2.1), γιατί βλέπω ότι ή αλλαγή της έχει ενδεχόμενες παρενέργειες, που δεν θέλω να υποστώ, καθώς γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το τηλ.

Το μόνο που μου λείπει είναι το ραδιόφωνο. Είδα ότι τελικά η συσκευή έχει το σχετικό chip, και ίσως μπορεί να ενεργοποιηθεί.

Κάποια στιγμή εγκατέστησα μια έκδοση του spirit και όντως δούλεψε με κάποια προβλήματα. Ομως, νεότερες εκδόσεις που -κακώς- εγκατέστησα "αυτόματα" δεν δουλεύουν, μάλλον γιατί, όπως λέει ο ίδιος ο κατασκευαστής του προγράμματος, σταμάτησε να ασχολείται. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν αγοράζω το πρόγραμμα.

Χτες, κατέβασα και ένα αρχείο "huawei_FMradio.apk" (από ένα κινέζικο site) αλλά ενώ φαίνεται να λειτουργεί (δλδ βρίσκει και αποθηκεύει συχνότητες) δεν βγαίνει καθόλου ήχος. Ταυτόχρονα, εκ παραδρομής, απεγκατέστησα εντελώς το spirit fm.

Σήμερα, μπαίνω στο market (από το pc) και μου λέει ότι το spirit δεν υποστηρίζεται από τη συσκευή και άρα δεν μπορώ να το κατεβάσω. Από την αναζήτηση στο market από το τηλ. δεν το βρίσκει καθόλου, ψάχνω στο internet και βρίσκω μόνο εκδόσεις του περασμένου Σεπτέμβρη και Οκτώβρη που δεν δουλεύουν.

Θέλω λοιπόν, αν κάποιος την έχει, να μου πει πως μπορώ να βρω mia έκδοση του spirit του Γενάρη ή αρχές Φλεβάρη του 2012.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...