Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι, δεν έχει. Προφανώς εννοούν ότι δουλεύει το spirit, γιατί το συγκεκρημένο, δε δούλευε με όλες τις roms.

 

Ένα bug σοβαρό όμως, δε δουλεύει το gps και γενικά κανένας αισθητήρας. Επειδή δεν το παθαίνουν όλοι, φαντάζομαι πως έχει να κάνει με τα επιμέρους κομμάτια του κάθε κινητού.

 

Edit. Δοκίμασα αυτό, υποτήθεται πως κάνει το pgs μας πιο γρηγορο, ή αν δε δουλεύει, το διορθώνει. Αλλά μαλλιά...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά είμαι σε official 2.3.5 αλλά στο video δεν έχω καθόλου ήχο.Ξέρει κανείς τι φταίει;

 

Στον υπολογιστή εννοείς? Δοκίμασε κάποιον άλλο player. πχ media player classic home cinema

Πάντως,

To AMR φταίει για όλα. Γράφει αλλά πολύ χαμηλά και κάκιστης ποιότητας. Με το lgcamera επιλέγοντας AAC 64-128 Kbps τα πράγματα αλλάζουν θεαματικά αλλά και πάλι υπάρχει κάποιο ψιλοπαράσιτο...

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα . Έχει γνωστή μου το X5 και μετά από μια βλάβη που τις παρουσίασε και την επισκευή στο σερβίς , Το καπάκι πάνω από την κάμερα δεν κουμπονε σωστά με αποτέλεσμα να το χάσει. Ξέρει κάποιος μπορούμε να βρούμε κάποιο άλλο. Από την wind της είπανε καλύτερα να κοίταξει στο ebay να φανταστείτε. Όχι το καπάκι πάνω από το φορτιστη ....το ακριβώς πάνω από την κάμερα και το on off κουμπί.

 

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Στον υπολογιστή εννοείς? Δοκίμασε κάποιον άλλο player. πχ media player classic home cinema

Πάντως,

To AMR φταίει για όλα. Γράφει αλλά πολύ χαμηλά και κάκιστης ποιότητας. Με το lgcamera επιλέγοντας AAC 64-128 Kbps τα πράγματα αλλάζουν θεαματικά αλλά και πάλι υπάρχει κάποιο ψιλοπαράσιτο...

 

Όχι στον υπολογιστή στο κινητό ..

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα το καπάκι πάνω από την κάμερα όχι την μπαταρία .λάθος μου.κανονικα αυτό δεν ανοίγει. Αλλά μάλλον έσπασε το κλιπς

 

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους.

 

Πραγματικά συγχωρέστε με για πράγματα που θα έχουν ρωτηθεί και στο παρελθόν αλλά το νήμα και οι πληροφορίες είναι υπερβολικά πολλές για κάποιον άσχετο σαν και μένα.

 

Έχω το Χ5 σε έκδοση 2.2.1 με οθόνη atmel χωρίς root. Θα ήθελα να το αναβαθμίσω στην official. Μπορείτε να με καθοδηγήσετε στο τι έκδοση να κατεβάσω και τι χρειάζομαι για να κάνω backup ώστε αν κάτι δεν πάει καλά (πχ λόγο της οθόνης) να επαναφέρω το κινητό όπως ήταν πριν (εφαρμογές, αρχεία, μηνύματα, ΙΜΕΙ κλπ) χωρίς κίνδυνο?

 

Χίλια ευχαριστώ, προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους.

 

Πραγματικά συγχωρέστε με για πράγματα που θα έχουν ρωτηθεί και στο παρελθόν αλλά το νήμα και οι πληροφορίες είναι υπερβολικά πολλές για κάποιον άσχετο σαν και μένα.

 

Έχω το Χ5 σε έκδοση 2.2.1 με οθόνη atmel χωρίς root. Θα ήθελα να το αναβαθμίσω στην official. Μπορείτε να με καθοδηγήσετε στο τι έκδοση να κατεβάσω και τι χρειάζομαι για να κάνω backup ώστε αν κάτι δεν πάει καλά (πχ λόγο της οθόνης) να επαναφέρω το κινητό όπως ήταν πριν (εφαρμογές, αρχεία, μηνύματα, ΙΜΕΙ κλπ) χωρίς κίνδυνο?

 

Χίλια ευχαριστώ, προκαταβολικά.

 

Φιλε αποψη μου ειναι να μην κανεις ακομα κινηση για αναβαθμιση σε 2.3.5...και αυτο κυριως γιατι εχεις οπως αναφερεις παραπανω, atmel lcd οθονη.Εχουνε παρουσιαστει πολλα προβληματα με την υπερ ευαισθησια της συγκεκριμενης οθονης...

Επισεις ακομα ειναι σε μορφη beta και σε σχεση με την 2.2.1 της wind μπορει να ειναι βελτιωμενη σε αρκετα σημεια,(αλλα διμηουργει ενα σωρο αλλα...Ενημερωτικα να σου πω οτι εγω την εβαλα, και ενω στην αρχη ολα πηγαινανε ρολοι,οσο περνουσανε οι ωρες και οι μερες.. (ενα περιεργο πραγμα που δεν μπορεσα να κατανοησω ακομα) χαλαει η λειτουργεια του προς το χειροτερο (κολλαει στην αρχη με το πατημα του power, τρωει reboot συνεχομενα μετα απο κληση και πρεπει να βγαλω την μπαταρια για να στρωσει,η ημερομηνια γυρναει στο 1980,κα) και μετα φτιαχνει μονο του,για 3,4 μερες και μετα παλι τα ιδια..παντως το καλο ειναι οτι κλησεις και widgets πια δεν χανονται!

Ολα αυτα σου τα λεω ,γιατι οπως αναφερεις δεν εισαι σχετικος, (ολοι μας ασχετοι ημασταν πριν παρουμε android) Παρ ολα αυτα αν επιμενεις να δοκιμμασεις πες μου να σου στειλω τα σχετικα λινκ και οδηγιες...

 

Παιδια απο cm7 πια ειναι η διαδικασια για να παω σε 2.2??

εννοεις την στοκ της huawei ? αν ναι την κατεβαζεις απο το site της, βαζεις τον φακελο dload (μονο αυτον οχι μαζι με τον step1)στην καρτα μνημης, κλεινεις κινητο,πατας παρατεταμενα και ταυτοχρονα,το power μαζι με το πληκτρο volume κρατοντας το + και το - μαζι και τα δυο ,και η διαδικασια θα αρχισει.Αν σου βγαλει ροζ οθονη, βγαλε την μπαταρια, ξανα βαλτην και δοκιμασε αυτη την φορα να εχεις και το usb συνδεδεμενο.

Edited by georgekap1
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

εννοεις την στοκ της huawei ? αν ναι την κατεβαζεις απο το site της, βαζεις τον φακελο dload (μονο αυτον οχι μαζι με τον step1)στην καρτα μνημης, κλεινεις κινητο,πατας παρατεταμενα και ταυτοχρονα,το power μαζι με το πληκτρο volume κρατοντας το + και το - μαζι και τα δυο ,και η διαδικασια θα αρχισει.Αν σου βγαλει ροζ οθονη, βγαλε την μπαταρια, ξανα βαλτην και δοκιμασε αυτη την φορα να εχεις και το usb συνδεδεμενο.

 

φιλε μου εχω τη cm7 (cuanogen custom rom)oxi την official.απο cm7 θελω να παω στην official 2.2

mi8
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αποψη μου ειναι να μην κανεις ακομα κινηση για αναβαθμιση σε 2.3.5...και αυτο κυριως γιατι εχεις οπως αναφερεις παραπανω, atmel lcd οθονη.Εχουνε παρουσιαστει πολλα προβληματα με την υπερ ευαισθησια της συγκεκριμενης οθονης...

Επισεις ακομα ειναι σε μορφη beta και σε σχεση με την 2.2.1 της wind μπορει να ειναι βελτιωμενη σε αρκετα σημεια,(αλλα διμηουργει ενα σωρο αλλα...Ενημερωτικα να σου πω οτι εγω την εβαλα, και ενω στην αρχη ολα πηγαινανε ρολοι,οσο περνουσανε οι ωρες και οι μερες.. (ενα περιεργο πραγμα που δεν μπορεσα να κατανοησω ακομα) χαλαει η λειτουργεια του προς το χειροτερο (κολλαει στην αρχη με το πατημα του power, τρωει reboot συνεχομενα μετα απο κληση και πρεπει να βγαλω την μπαταρια για να στρωσει,η ημερομηνια γυρναει στο 1980,κα) και μετα φτιαχνει μονο του,για 3,4 μερες και μετα παλι τα ιδια..παντως το καλο ειναι οτι κλησεις και widgets πια δεν χανονται!

Ολα αυτα σου τα λεω ,γιατι οπως αναφερεις δεν εισαι σχετικος, (ολοι μας ασχετοι ημασταν πριν παρουμε android) Παρ ολα αυτα αν επιμενεις να δοκιμμασεις πες μου να σου στειλω τα σχετικα λινκ και οδηγιες...

 

Ευχαριστώ φίλε georgekap1 για την βοήθεια.

Η αλήθεια είναι πως τόσο καιρό είμαι στην φάση "άστο μωρέ μην μπλέξεις". Η αλήθεια είναι πως αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να μην υπάρχει επιστροφή όπως το έχω τώρα, δεν το κάνω. Αν όμως μπορώ να κάνω "restore" τα πάντα μετά χωρίς πρόβλημα τοτε λέω να το δοκιμάσω μπας και πιάσει.

Τι λες?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω τη cm7 (cuanogen custom rom)oxi την official.απο cm7 θελω να παω στην official 2.2

2 τροποι υπαρχουν:

1) εφ οσον εχεις cm7 ,εχεις και το custom recovery. Απο εκει λοιπον αφου μπεις, αν εχεις κρατησει back up πηγαινεις->backup and restore επιλεγεις restore σε μια ημερομηνια που επιθυμεις, και εχεις επιστρεψει σε 2.2.

Αν τωρα δεν εχεις κρατησει με το custom recovery backup, τοτε ψαξε να κατεβασεις αυτο το backup:http://www.mediafire.com/?0b4zoer58r9y4eo

Αφου το κατεβασεις, τοποθετησε το στην καρτα μνημης σου ,στον φακελο :clockworkmod->backup

κλνεινεις την συσκευη,μπαινεις με power και volume + σε custom recovery,επιλεγεις backup and restore->restore το αρχειο που σου εδειξα και εισαι οκ.

2) o αλλον τροπος ειναι να κατεβασεις το αρχειο απο το site της μαμας huawei απο εδω http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDE5NDQ=

και να κανεις οτι σου ειπα ακριβως στο προηγουμενο ποστ.

υποψην πως σβηνονται τα παντα...απο την cm7 που ειχεις οποτε παρε backup οτι σου χρειαζεται (επαφες,sms,προγραμματα)

 

 

 

Ευχαριστώ φίλε georgekap1 για την βοήθεια.

Η αλήθεια είναι πως τόσο καιρό είμαι στην φάση "άστο μωρέ μην μπλέξεις". Η αλήθεια είναι πως αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να μην υπάρχει επιστροφή όπως το έχω τώρα, δεν το κάνω. Αν όμως μπορώ να κάνω "restore" τα πάντα μετά χωρίς πρόβλημα τοτε λέω να το δοκιμάσω μπας και πιάσει.

Τι λες?

 

Υπαρχουνε παραπανω απο μια πιθανοτητες να μην υπαρχει επιστροφη,γιατι χρειαζεται εμπειρια και υπομονη. Restore τα παντα... ειναι σχετικο...ας πουμε π.χ τα wifi spots, και την home screen σου οπως την ειχες πρωτα...ξεχασε το...(δεν ειναι αδυνατο αλλα θελει εμπειρια) θα πρεπει να τα ξαναπερασεις αν πας σε 2.3.5 με το χερι...τις εφαρμνογες σου μπορεις να τις παρεις backup με το titanium backup,τις επαφες μπορεις να τις αντιγραψεις ,στην sd card και να τις επαναφερεις στην 2.3.5,οπως και τα sms με το sms backup.Αν παρολα αυτα παει κατι στραβα η δεν σου αρεσει η 2.3.5 τοτε Γυρνας σε 2.2.2 αφου πρωτα ομως θα πρεπει να κατεβασεις απο το λινκ που δινω πιο πανω στον φιλο απο την huawei την rom 2.2.2 και να ακολουθησεις μετα διαδικασια επαναφορας.

Αν καποιος αλλος εχει διαφορετικη και πιο ευκολη διαδικασια ας πει και αυτος την γμωμη του...

Αν θελεις να ψαχτεις και να δοκιμασεις καντο...αλλα με πολυ προσοχη !! Αν εχεις αλλη απορια εδω ειμαστε!

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω τη cm7 (cuanogen custom rom)oxi την official.απο cm7 θελω να παω στην official 2.2

2 τροποι υπαρχουν:

1) εφ οσον εχεις cm7 ,εχεις και το custom recovery. Απο εκει λοιπον αφου μπεις, αν εχεις κρατησει back up πηγαινεις->backup and restore επιλεγεις restore σε μια ημερομηνια που επιθυμεις, και εχεις επιστρεψει σε 2.2.

Αν τωρα δεν εχεις κρατησει με το custom recovery backup, τοτε ψαξε να κατεβασεις αυτο το backup:http://www.mediafire.com/?0b4zoer58r9y4eo

Αφου το κατεβασεις, τοποθετησε το στην καρτα μνημης σου ,στον φακελο :clockworkmod->backup

κλνεινεις την συσκευη,μπαινεις με power και volume + σε custom recovery,επιλεγεις backup and restore->restore το αρχειο που σου εδειξα και εισαι οκ.

2) o αλλον τροπος ειναι να κατεβασεις το αρχειο απο το site της μαμας huawei απο εδω http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDE5NDQ=

και να κανεις οτι σου ειπα ακριβως στο προηγουμενο ποστ.

υποψην πως σβηνονται τα παντα...απο την cm7 που ειχεις οποτε παρε backup οτι σου χρειαζεται (επαφες,sms,προγραμματα)

 

Ευχαριστω για το χρονο σου κατεβασα τη 2.2,2 απο το link καθοτι δεν εχω παρει backup αλλα δεν μπορω να βρω αυτο το φακελο -,στον φακελο :clockworkmod->backup------για να τη ριξω μεσα και αν μου πεις πως να το βρω τη ριχνω οπως ειναι με το zip η κανω extract??

mi8
Link to comment
Share on other sites

2 τροποι υπαρχουν:

1) εφ οσον εχεις cm7 ,εχεις και το custom recovery. Απο εκει λοιπον αφου μπεις, αν εχεις κρατησει back up πηγαινεις->backup and restore επιλεγεις restore σε μια ημερομηνια που επιθυμεις, και εχεις επιστρεψει σε 2.2.

Αν τωρα δεν εχεις κρατησει με το custom recovery backup, τοτε ψαξε να κατεβασεις αυτο το backup:http://www.mediafire.com/?0b4zoer58r9y4eo

Αφου το κατεβασεις, τοποθετησε το στην καρτα μνημης σου ,στον φακελο :clockworkmod->backup

κλνεινεις την συσκευη,μπαινεις με power και volume + σε custom recovery,επιλεγεις backup and restore->restore το αρχειο που σου εδειξα και εισαι οκ.

2) o αλλον τροπος ειναι να κατεβασεις το αρχειο απο το site της μαμας huawei απο εδω http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDE5NDQ=

και να κανεις οτι σου ειπα ακριβως στο προηγουμενο ποστ.

υποψην πως σβηνονται τα παντα...απο την cm7 που ειχεις οποτε παρε backup οτι σου χρειαζεται (επαφες,sms,προγραμματα)

 

Ευχαριστω για το χρονο σου κατεβασα τη 2.2,2 απο το link καθοτι δεν εχω παρει backup αλλα δεν μπορω να βρω αυτο το φακελο -,στον φακελο :clockworkmod->backup------για να τη ριξω μεσα και αν μου πεις πως να το βρω τη ριχνω οπως ειναι με το zip η κανω extract??

 

καλησπερα φιλε μου και παλι! την 2.2.2 που σου εδωσα απο το λινκ δεν την περνας με custom recovery!! προσοχη :!: κοιταξε λιγο το 1 ποστ που σου εχω πει πως περναμε την 2.2.2. την κατεβαζεις αποσυμπιεζεις, και κρατας μονο τον φακελο dload μεσα στην καρτα μνημης σου! οχι σε καποιο αλλο φακελο μεσα! μετα πατας power μαζι με volume + και - εναλακτικα εχει και pdf στα αγγλικα...αν σε βοηθαει αυτο....Αν ακομα δεν εχεις σβησει την cm7 που ειχες, κατεβασε το 1 λινκ που σου δινω και ψαξε να βρεις τον φακελο clockworkmod στην καρτα σου....ειναι 100% εκει, εκτος και αν δεν εχεις εξωτερικη sd κοιτα στην εσωτερικη! το περνας σαν zip κανεις το restore. την cm7 πως την ειχες περασει ??

Edited by georgekap1
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

V100R001C00B526G001

 

Καινούρια Beta από τις 17/2, την έβαλε κανείς; Σκέφτομαι να την περάσω και αυτήν γιατί όντως με τα MMS έχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.

Ειμαι σε cm7, αν κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα σβηστουν μονο ρυθμισεις, εφαρμογες, τηλεφωνα

η θα πειραχτουν και η rom και ο kernel?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.

Ειμαι σε cm7, αν κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα σβηστουν μονο ρυθμισεις, εφαρμογες, τηλεφωνα

η θα πειραχτουν και η rom και ο kernel?

 

μονο ρυθμισεις τηλ εφαρμογες να σε ρωτησω το μαρκτ υπαρχει κανονικα?εκανες συχρονισμο τις επαφες σου με το gmail?

Link to comment
Share on other sites

το market και γενικα τα google apps δεν υπαρχουν στην CM7! τα κατεβαζουμε απο το νετ, και τα περναμε απο την καρτα μνημης,οπως ακριβως μια custom rom. H Επαναφορα αρχικων ρυθμισεων εχω την εντυπωση οτι σβηνει μονο τα data του χρηστη! Ακομα και το root το αφηνει κανονικα!
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

μονο ρυθμισεις τηλ εφαρμογες να σε ρωτησω το μαρκτ υπαρχει κανονικα?εκανες συχρονισμο τις επαφες σου με το gmail?

 

Βασικα εχω την παλιοτερη cm7 και οχι αυτη που μπορεις να περασεις μετα απο την επισημη 2.3.5 ginger.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

το market και γενικα τα google apps δεν υπαρχουν στην CM7! τα κατεβαζουμε απο το νετ, και τα περναμε απο την καρτα μνημης,οπως ακριβως μια custom rom. H Επαναφορα αρχικων ρυθμισεων εχω την εντυπωση οτι σβηνει μονο τα data του χρηστη! Ακομα και το root το αφηνει κανονικα!

 

σωστος!!!!ο συχρονισμος του gmail για τις επαφες γινεται κανονικα αφου κατεβασω το google apps?γιατι μου εβγαζε ενα σφαλμα συχρονισμου. εαν δεν σου κανει κοπος ανεβασε το market,google apps εδω

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς ποιο είναι το πρόβλημα με τα mms που λύνει η τελευταία αναβαθμιση?

εμένα όταν μου στέλνουν φωτογραφίες από iPhone με mms δεν μπορώ να κάνω ζουμ, έχουν χαμηλή ποιότητα. Σε αλλά τηλέφωνα δεν υπάρχει τέτοιο θέμα. Ξέρετε πως μπορεί να λυθεί?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

για οσους θυμουνται το προβλημα με το φορτιστη απλα να αναφερω οτι τελικα ειναι θεμα κ μπαταριας και μαλλον και φορτιστη (ο φορτιστης μαλλον "χαλασε" λιγο την μπαταρια)...

 

τελος παντων να πω πως με αφορμη την κατασταση αυτη και μιας και το κινητο το χρησιμοποιω σαν βασικο και απολυτα αναγκαιο πηρα την αποφαση να κανω την πρωτη αγορα μου απο ebay (ναι το ξερω αργησα! :p ) και ετσι ξεκινησα να ψαχνω για μπαταριες μιας και Ελλαδα δεν βρηκα κατι και οπου βρηκα ελεγε για παραγγελια....

 

1)οποτε μετα απο καμποσο ψαξιμο κατεληξα σε μερικους πωλητες μιας και ουσιαστικα υπηρχαν 5-6 ειδη διαφορετικα που πωλουνται απο αρκετους ομως αγοραστες...

 

2)τελικα παρατηρησα οτι μια μπαταρια δεν πουλαγαν κυριως και αν υπηρχε κανενας δεν συνεφερε να αγορασεις μονο 1 μιας και με 5 ευρω παραπανω επαιρνες 2 μπαταριες και φορτιστη...

 

3)ετσι κατεληξα σε ενα πακετο το οποιο περιλαμβανει 2 μπαταριες και ενα φορτιστη (μιας και οπως ειπαμε ο δικος μου ταπαιξε) ο οποιος εκτος απο εξοδο usb που εχει μπορεις να βαζεις την μπαταρια μονη της να φορτιζει πραγμα αρκετα χρησιμο....

 

4)ετσι εκανα την παραγγελια μου μια χαρα και επειτα περιμενα να φτασει το πακετακι μου!

 

5)στις 15 ημερολογιακες ημερες εφτασε το πακετακι απο hong kong αμπαλαρισμενο μια χαρουλα και το ανοιξα και λειτουργουσε μια χαρα και αυτο που μου αρεσε περα απο οτι ολα εγιναν σωστα και γρηγορα ηταν οτι οντως οι μπαταριες ηταν αυθεντικες και ιδιες οπως η "μαμα" που εχει το κινητο μας...

 

Αποτελεσμα:

με λιγα λογια να πω οτι με 12 ευρω μεσα σε 15 μερες εχω 2 ολοκαινουργιες μπαταριες και φορτιστη που λειτουργει μια χαρα αφου τον δοκιμασα αμεσως φυσικα!!

 

η λειτουργια ειναι απλη μιας και οσο φορτιζει αναβει ενα ροζ-μωβ χρωμα και μολις εχει φορτισει πληρως γινεται μπλε...

στη λειτουργια που βαζεις με usb να φορτισει το κινητο το χρωμα ειναι μπλε απο την αρχη και λογικα το καταλαβαινεις απο το κινητο που παρασινιζει το λαμπακι του (το δοκιμασα οταν ηταν στο 78% η μπαταρια πιο πολυ για να δω αν οντως λειτουργει και με usb)...

 

αυτα προς ενημερωση οσων θελουν ή σκεφτονται την αγορα κατι αντιστοιχου και επειδη δε ξερω αν ειναι διαφημιση δεν δημοσιευω τον πωλητη αλλα αν θελει καποιος σε pm ευχαριστως (ή αν με ενημερωσει καποιος οτι ειναι οκ με τους κανονες δινω και link κατευθειαν).

 

καλη συνεχεια!!!

 

 

ps: το χαρτακι στην μπαταρια φυσικα το εχω βαλει εγω μιας και πλεον θελω να τις ξεχωριζω αφου εχω 3 μπαταριες! :)

 

 

ήμουν έτοιμος πριν λίγες μέρες να παραγγείλω κι εγώ αυτό ακριβώς!

Για να αποφύγω δυσάρεστες εκπλήξεις θα ήθελα να μου στείλεις το link με πμ σε παρακαλώ αφού δοκίμασες και τον φορτιστή και τον πωλητή...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...