Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δως μου λιγη ωρα να κοιταξω μηπως το βρω στην μορφη που χρειαζεται ,γραμμη εντολων εχεις φανταζομαι?

οταν λές γραμμές εντολών??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οταν λές γραμμές εντολών??

To recovery που εχεις τωρα στην συσκευη πως το περασες ? με abd γραμμη εντολων δεν το περασες ?

δες και το προηγουμενο post μου σου εκανα edit το recovery σε μορφη img

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,οποιος μπορει να με βοηθησει βημα βημα να κανω ροοτ το τηλεφωνο και να βαλω μια ρομ 'δοκιμασμενη' απο 4.4 και πανω ,ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
υπαρχει καποιος που να χρησιμοποιει ακομα το τηλεφωνο? ας μου απαντησει εδω ή πμ Edited by giannis_24
Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις προσφατα μπαταρια απο εδω https://mugen.co/mugen-power-1800mah-extended-battery-for-htc-desire-s-s510e.html ?? ξερω οτι δεν αξιζει λογο 'παλαιοτητας' του κινητου αλλα θελω να του δωσω λιγη 'ζωη' ακομα. αυτη την μπαταρια που σας γραφω την ειχα παρει τον προηγουμενο οκτωμβρη απο ενα σαιτ στην αγγλια αλλα απο τον γεναρη αρχιζε να 'ρημαζει' . σκεφτομαι μηπως επρεπε να την παρω απο το σαιτ της εταιρειας και να ηθελε αυτον τον φορτιστη https://mugen.co/htc-desire-s-usb-desktop-cradle-with-2nd-battery-slot.html για να δουλεψει-κρατησει καλυτερα. θα ηθελα την γνωμη σας ή και τις προτασεις σας
Link to comment
Share on other sites

μηπως ηταν μουφα και οχι οριτζιναλ mugen?

 

ηταν κανονικα σε συσκευασια της mugen και με θηκη μπαταριας. λεει οτι εχει 12 μηνες εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Εχω σαν 2ο το Desire S και το έχω απο το 2011 που το πρωτοπήρα.

Πήρα απο το ebay 2 καινούργιες μπαταρίες όμως η απόδοσή τους δεν είναι καλή και σε 2 μέρες τελειώνουν και θέλουν φόρτιση. Μάλλον το κινητό φαίνεται πια πως δεν τραβάει και δείχνει τα χρόνια του

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Εχω σαν 2ο το Desire S και το έχω απο το 2011 που το πρωτοπήρα.

Πήρα απο το ebay 2 καινούργιες μπαταρίες όμως η απόδοσή τους δεν είναι καλή και σε 2 μέρες τελειώνουν και θέλουν φόρτιση. Μάλλον το κινητό φαίνεται πια πως δεν τραβάει και δείχνει τα χρόνια του

Μάλλον; :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...