Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγώ που έχω 5 Χριστίνες γιατί δε μου βγάζει καμία, αλλά γράφει ''κοντινές εορτές''? :)

btw, τα notifications ανάλογα με την όρεξή του συνεχίζονται...συνήθως έρχονται όταν είμαι συνδεδεμένος στο δίκτυο, ή μετά από μια αναπάντητη κλήση κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί άμα σου θυμίσει τις 5 Χριστίνες θα πρέπει να πληρώσεις όλη σου τη σύνταξη σε δώρα για αυτό δε στο λέει.
Link to comment
Share on other sites

...έχουμε κανά νέο για τις συνεχείς ειδοποιήσεις..?? γιατί βαράει και το βράδυ και είναι λίγο εκνευριστικό.:O
Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ εμένα δεν το κάνει. Το κάνει κανονικά όταν αλλάζει η μέρα.

Για πές μου τι άλλα home screen plugins εχεις και μόλις γυρίσω το Σάββατο από Ντουμπάι το κοιτάω.

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε πατριώτη..:p ;)

smooth calendar και eortologio Greek είναι αυτά που ίσως επηρεάζουν...το περίεργο είναι ότι δε το κάνει συστηματικά ανά τακτά χρονικά διαστήματα αλλά πραγματικά όποτε να'ναι...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το "σκοτώνεις" σαν process με κάποιο τρόπο ή έχεις βάλει να σκοτώνεται από κάποιο άλλο πρόγραμμα ?
Link to comment
Share on other sites

όχι...δεν έχω αχοληθεί καθόλου με task manager και kill processes ..

εκτός αν το ίδιο το λειτουργικό το σκοτώνει από έλλειψη πόρων κάποια στιγμή, λόγω πχ ανοίγματος άλλων εφαρμογών..

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι ένα ενδεχόμενο και νομίζω ότι θα το λύσω σε λίγο, απλά το android market ειναι offline και δεν μπορείς να κανεις update.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν άντεξα άλλο και το έβγαλα από την οθόνη.

Κάθε 30-40 λεπτά έβγαζε ειδοποίηση... ευτυχώς στην τελευταία αναβάθμιση απενεργοποίησες τον ήχο και ήταν καλύτερα κάπως αλλά και πάλι το ότι μου άναβε το λεντάκι και νόμιζα συνεχώς πως έχω μήνυμα δεν παλευόταν...

Θα ξαναμπεί με το καλό στην επόμενη αναβάθμιση!

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

έχει όντως θέμα..και η ηχητική ειδοποίηση δε βγήκε 100%...μια χτυπάει, μια δε χτυπάει...τα notifications δε, συνεχίζουν ανά άσχετα χρονικά διαστήματα...επιπλέον κάποιες φορές το widget είναι κατάμαυρο και επανέρχεται σε ανύποπτο χρόνο...:worry:
Link to comment
Share on other sites

σε 20' βγαίνει από την πρίζα, το δοκιμάζω και σου λεώ..:)

edit: έκανα το update και προς το παρόν δείχνει καλά...θα περιμένω μέχρι αύρο μπας και αρχίσει τα notifications πάλι και ενημερώνω..;)

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

so far so good..:) μία μόνο ειδοποίηση στις 00:10, όπως πρέπει δηλαδή..

ερώτηση: πόσο εύκολο είναι να γίνει σίγαση της ειδοποίησης ή απλά να μπορεί να επιλεγεί ώρα για το refresh της εφαρμογής..? πχ αν εγώ κοιμηθώ στις 11 να μη χτυπήσει στις 12:10 για να με ενημερώσει ότι γιορτάζει η Μαρία η Πενταγιώτισσα...:O

Link to comment
Share on other sites

Θα κοιτάξω να βάλω επιλογές προς το παρόν δεν το κάνει. Επίσης δεν κάνει update αν κλείσει και ξαναανοίξει το τηλέφωνο και έβγαλα τον ήχο. Edited by WindowsNT
Link to comment
Share on other sites

Με την χθεσινή αναβάθμιση όλα καλά. Δεν έβγαλε άλλες φορές ειδοποίηση.

Έκανα και την σημερινή...

Στο χέρι του είναι?! Θα στρώσει!

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Ένα μπράβο στο παλικάρι @WindowsNT από μένα που προσπαθεί φιλότιμα! Keep posting feedback και θα γίνει πολύ χρήσιμο application! :-)
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν, αν εξαιρέσω ένα (τυχαίο ίσως) force close, που πετάχτηκε με το τελευταίο update, τα υπόλοιπα φαίνονται οκ...η ανανέωση στην αλλαγή της μέρας έγινε κανονικά και αθόρυβα :)

τσέκαρε αν θες λίγο το θεματάκι με την μαυρίλα στο widget...το πρωί το ξαναβρήκα μαύρο και επανέρχεται μόνο του σε ανύποπτο χρόνο..

thanks..:)

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς μαύρη οθόνη δεν έχω δει ή δεν έτυχε τουλάχιστον.

Το περίεργο είναι με τις σημερινές γιορτές που δεν έχει την Ειρήνη, που είναι και βασική εορτή. (Εκτός και αν είναι εκτός ορίων και δεν φαίνεται τι να πω.) :wacko:

Κατά τα άλλα καλά πάμε, σε ευχαριστούμε, keep programing!

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...