Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σούπερ...μία που έκανα το update και μία που έβγαλε κατευθείαν την εορτάζουσα και την ''γεννεθλιάζουσα''...:up:
Link to comment
Share on other sites

Πσσσ, οι αναβαθμίσεις βγαίνουν σωρηδόν... Πολύ απαιτητικοι είμαστε οι ανδροιντακιδες έτσι; χαχα, τουλάχιστον ξέρουμε τι θέλουμε...

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

χαχα...ό,τι φτιάχνεις καλό είναι..:D

ερώτηση: ενώ στο widget μου βγάζει κανονικά αυτούς που πρέπει ( η ημερομηνία δε φαίνεται λόγω έλλειψης χώρου?-μία γραμμή λέει ''Μαρίνα'' και η δεύτερη τα 2 ονόματα που έχω μέσα σε αγκύλες) , στο notification bar που βγήκε ειδοποίηση , μου έβγαλε και έναν Ηλία..:O (στον οποίο δεν έχω καν περασμένα γεννέθλια)...bug ή δικό μου κουλό? :worry:

Link to comment
Share on other sites

χαχα...ό,τι φτιάχνεις καλό είναι..:D

ερώτηση: ενώ στο widget μου βγάζει κανονικά αυτούς που πρέπει ( η ημερομηνία δε φαίνεται λόγω έλλειψης χώρου?-μία γραμμή λέει ''Μαρίνα'' και η δεύτερη τα 2 ονόματα που έχω μέσα σε αγκύλες) , στο notification bar που βγήκε ειδοποίηση , μου έβγαλε και έναν Ηλία..:O (στον οποίο δεν έχω καν περασμένα γεννέθλια)...bug ή δικό μου κουλό? :worry:

 

Σου εμφανίζει τα ονόματά των επαφών που γιορτάζουν σύντομα (Ηλίας 20 Ιουλίου).

Link to comment
Share on other sites

Η υπενθύμιση για τον ηλία :-P μου βγαίνει συνεχεια και σφυραει... σταματάει κάπως αυτο;

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πρόσεξα να σου πω την αλήθεια,αλλά μαλλον πιο συχνά γιατί μου βαρεσε ήδη δύο τρεις φορες.

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

πριν δοκιμάσω το update που λες...στο notification bar η ειδοποίηση μου βγήκε και μένα 2-3 φορές από το πρωί...

 

edit1: γιατί μου βγάζει να κάνω install την εφαρμογή στο μάρκετ και όχι update...αφού υπάρχει κανόνικά εγκατεστημένη..:worry:

edit2: 002 Alpha βλέπω ως τελευταία..

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

οκ..τελικά το ξανακατέβασα και δείχνει καλά τώρα...απ'ότι είδα ειδοποίηση έρχεται σε περίπτωση που κάνεις για κάποιο λόγο restart..;)
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι δούλεψε το update.

Έχει σταματήσει να χτυπάει ειδοποίηση κάθε 20λεπτο περίπου.

 

Πολύ καλή εφαρμογή!

Λίγες δυνατότητες για παραμετροποιήσεις θέλει και θα είναι τέλεια!

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο!

Αυτο που περιμενω στα updates ειναι ενα βασικο μενου, τουλαχιστον να σου λεει ποτε γιορταζουν οι επαφες σου σε λιστα.

Θα ηταν υπεροχο στο μεγεθος που ειναι τωρα (4χ1) να εχει επιλογη για ενα ψηφιακο ρολογακι διπλα στς γιορτες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

μετα το τελευταιο update εχω πολλα force close στο Desire με stock rom.Εκανα πολλες δοκιμες (εγκατασταση-απεγκατασταση) και παντα τα force close συμβαινουν μετα την εγκατασταση του τελευταιου update.Φοβερη εφαρμογη,ελειπε απο το android.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

force close μου έβγαζε και μένα στην προσπάθεια να κάνω το update...στο μάρκετ μου έβγαζε την εφαρμογή για εγκατάσταση και όχι για update και πατώντας να κατέβει πέταγε σφάλμα και force close...άνοιξα, έκλεισα το τηλέφωνο, προσπάθησα μετά από καμιά ώρα και τώρα φαίενται καλά...ααα, πριν λίγο και μετά από μια αναπάντητη, ξαναήρθε ειδοποίηση στο notofication bar μαζί με την αναπάντητη...μέχρι τώρα πάντως είναι οκ...
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς force close ? Και εγώ desire έχω.

 

εννοω οτι σε ασχετες φασεις,πχ οταν παω να ανοιξω το dialer ή το market μου βγαζει το μηνυμα που σε προειδοποιει οτι το συστημα πρεπει να κλεισει λογω προβληματος.Επειδη ειμαι καιρο στο android ξερω οτι συνηθως φταιει καποια εφαρμογη που δεν ''καθεται'' καλα στο τηλεφωνο.Μετα απο δοκιμες διαπιστωσα οτι κατι παιζεται με το τελευταιο update,πιο πριν δεν ειχα προβληματα.Επισης οταν απεγκαταστησα και ξαναεγκατεστησα την εφαρμογη,στο widget δεν εμφανιζοταν τιποτα,και αφου πηγα στις εφαρμογες και ανοιξα την εφαρμογη μου εβγαλε το μηνυμα οτι η εφαρμογη εγκατασταθηκε κανονικα.Τοτε εμφανιστηκε το ''Μαρινα'' στο widget αλλα αρχισαν παλι τα force close

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Μπα... δυστυχώς συνεχίζει τις ειδοποιήσεις κάθε 30 λεπτά/

Αν και μια φορά το έκανε μετά από μία ώρα.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...

Ίσως αν πρόσθετες δυνατότητα να το κλείνουμε ή να επιλέγουμε κάθε πότε ή πόσες φορές?

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν κάνει καθόλου update. Ερε τι τραβάμε με αυτά τα today plugins ... Θα το δώ μόλις γυρίσω λίγο αργότερα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν κάνει καθόλου update. Ερε τι τραβάμε με αυτά τα today plugins ... Θα το δώ μόλις γυρίσω λίγο αργότερα.

 

Και σε εμένα το ίδιο! Έβγαλα το widget το ξαναεβαλα και τότε μόνο μου έκανε update!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δείχνει ότι γιορτάζει ο Αιμιλιανος, σωστά. Έλα όμως που στα notification μου εμφανίζει ότι σήμερα γιορτάζει μια Χριστίνα που έχω στις επαφές μου...

Μυστήριο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...