Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γνωστό εορτολόγιο τώρα και σε Android!

 

http://www.turboirc.com/ppc/eort-android.png

 

market://search?q=pname:eortologio.v1 ή

 

http://www.turboirc.com/ppc/eort-qr.png

 

Σε δοκιμαστικό στάδιο αρχικά. Ευχαριστώ για τις δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δουλευει μονο σαν widget?Σε android 2.2 το widget δουλευει κανονικα αλλα η εφαρμογη δεν ανοιγει καθολου,παει να ανοιξει και κλεινει μονη της.

Ευχαριστω παντως γιατι την περιμενα πολυ καιρο αυτη την εφαρμογη

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Update 0.002

 

Τώρα διαβάζει και τα contacts και σας λέει αν κάποιος εορτάζει.

Εγώ όντως έχω μία Ιουλίττα !

 

0.003

Bugfix για αυτόματη ανανέωση.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Update 0.002

 

Τώρα διαβάζει και τα contacts και σας λέει αν κάποιος εορτάζει.

Εγώ όντως έχω μία Ιουλίττα !

 

Πολύ καλό μπράβο,περίμενα πως και πως ένα εορτολόγιο που να δουλεύει σαν widget.Δεν με ενημερώνει όμως για το αν κάποιος εορτάζει σήμερα.Που στο δείχνει,μπορείς να ανεβάσεις κάποιο screenshot;

Link to comment
Share on other sites

Καλο,αλλα δε βαζουν το ονομα και σε greeklish,γιατι βγαζει αλλη εφαρμογη,ας φαινεται και η καινουργια μαζι...

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει τέτοιος στο δείχνει κάτω από τις εορτές.

 

Πρόσθεσα έναν Βλαδίμηρο στις επαφές μου ,έκανα επανεκκίνηση το κινητό μου ,απεγκατέστησα και εγκατέστησα ξανά την εφαρμογή,έκανα ξανά επανεκκίνηση αλλά δυστυχώς τον βλαδίμηρο που γιορτάζει σήμερα δεν μου τον δείχνει.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για να περάσω την 0.003 παίζει μόνο να ξανακατεβάσω την εφαρμογή..?? update μπορώ να κάνω κάπως? :O

thanks...πολύ καλή προσπάθεια Μιχάλη..;)

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και εγώ. Τα contacts που μπαίνουν *νομίζω* ότι δεν περνάνε άμεσα στις εφαρμογές. Θα το ξαναδώ.

 

Update κάνεις από το market.

 

Βασικά κάτι παίζει με το Contact Enumerator. Πήρε μόνο όσες έχω βάλει μέχρι εκείνη τη στιγμή. Νομίζω ότι αυτό το κάνει επειδή χρησιμοποιώ το API του 1.5 για να πάρω τα contacts.

 

Θα το ψάξω.

 

Το φτιαξα. Update 0.009

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Pardon ? Τι εννοεί ο ποιητής ?

 

Εψαχνα την εφαρμογη στα greeklish,eortologio,και μου εβγαλε αλλη εφαρμογη,γιατι να μην βγαζει και αυτην?

Επισης ωραιο θα ηταν να εχει διαθεσιμα και ενα-δυο μεγεθη μικροτερα widget,οπως και την επιλογη να ειναι ψιλοδιαφανο...

 

SSent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

1. Δε χωράει στον τίτλο (έχω μόνο 30 χαρακτήρες).

2. Δεν ξέρω ακόμα για αυτές τις επιλογές αλλά θα ψάξω.

Link to comment
Share on other sites

Σε νιωθω,αλλα σκεψου ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να το αναζητησει καποιος απο μονος του στα ελληνικα...κατα τα αλλα.,αν βρεις τροπο θα πλησιασεις το τελειο...Εγω το χρησιμοποιω ηδη,αλλα δεν το αφηνω μονιμα,γιατι ολα τα αλλα εικονιδια ειναι διαφανα και πιο μικρα και αυτο χτυπαει πολυ,οποτε θελω να δω το εμφανιζω και μετα το ξανακρυβω.

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί, τι παίζει με το Mini ?

 

το mini εχει μικροτερη αναλυση οθονης (240 Χ 320) και πολλες εφαρμογες δεν εμφανιζονται στο market γι' αυτο το λογο

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη 2 θεματάκια:

1) το widget πως ακριβώς κάνει ανανέωση στις 12 το βράδυ που αλλάζει η μέρα? ρωτάω γιατί καθυστερεί να δείξει τη μέρα που μπήκε...

2) για να φανούν οι εορτάζοντες/εορτάζουσες από τον τηλεφωνικό κατάλογο, πρέπει να έχουν περαστεί με μικρούς χαρακτήρες, όπως δηλαδή φαίνονται τα ονόματα στο widget? έχω τον τηλεφωνικό μου κατάλογο με κεφαλαία και τα μικρά και τα επώνυμα και δυστυχώς ενώ υπάρχει Μαρίνα σήμερα, δε την βγάζει στο widget..:(

thanks..:)

Link to comment
Share on other sites

Τα update γίνονται το λιγότερο κάθε 30 λεπτά. Δεν είναι στο χέρι του εορτολογίου δυστυχώς το πότε θα πάρεi update, τώρα επειδή εμένα δεν μου έκανε update ανέβασα ένα update :P που πιθανώς λύνει το θέμα.

 

Κανονικά βρίσκει κεφαλαία/μικρά. Μήπως έχεις και αγγλικά μέσα στο όνομα ?

Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξα, τουλάχιστον για ελληνικά. Αύριο και για greeklish.

 

Για greeklish ενδιαφέρομαι και εγώ γιατί όλες τις επαφές μου τις έχω έτσι για να τις αναγνωρίζει το bluetooth του αυτοκινήτου μου

EDIT

Μόλις έκανα το update και τώρα μου δείχνει μία μαύρη μπάρα!

Edited by tonysac
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...