Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος ΙΙ


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε σεις στειλτε μου λιγο ενα λινκ για την official stock 2.3 που ειναι ομως root...! Θελω να το πουλησω και να του βαλω την κανονικη αλλα χωρις να χασω s-off και root

 

Λογικά θέλεις αυτή.

Πηγαίνεις στις Odexed rom και κατεβάζεις ένα από τα 2 link που έχει με τίτλο 'And according to demand rom with everything from official RUU (just updated apps)+original HTC kernel (no OC, no ext4 support...)+HTC and Flashlight and ES File Explorer and no a2sd', δηλαδή αυτό ή αυτό.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θέλεις αυτή.

Πηγαίνεις στις Odexed rom και κατεβάζεις ένα από τα 2 link που έχει με τίτλο 'And according to demand rom with everything from official RUU (just updated apps)+original HTC kernel (no OC, no ext4 support...)+HTC and Flashlight and ES File Explorer and no a2sd', δηλαδή αυτό ή αυτό.

 

Ωραιος...! Καλοριζικο και το νεο κινητακι σου...! Πρεπει να τα σπαει...!

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος...! Καλοριζικο και το νεο κινητακι σου...! Πρεπει να τα σπαει...!

 

Σ' ευχαριστώ, να 'σαι καλά. Είναι κορυφή. :p

Εσύ μας πουλησες, ε; :lol:

 

Την πέρασες τη rom;

Πώς την είδες, να την έχω υπόψη σε περίπτωση που θέλω να τη δώσω σε κάνα συγγενή;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετα το MacBook έπρεπε να κάνω το μεγάλο βήμα αλλα δεν το μετάνιωσα καθόλου κ μου άρεσε που έμαθα κ τις δυο πλατφόρμες! Βέβαιο μου λείπουν πολλα, να τα λέμε κ αυτα!

 

Ναι μια χαρα ειναι, δεν κολλάει καθόλου αλλα δεν το φόρτωσα με εφαρμογές για να το πάρει σενιο! Άλλαξα κ ζελατινα, η οθόνη ούτε μια γρατζουνια! Με το ζόρι το πουλαω φίλε, σοβαρά!

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!θα ηθελα να σας ρωτησο η μαλλων να δωσετε μια διευκρινηση σε ενα φλεγων θεμα!!εδω και μερες εχω διαφωνια με εναν φιλο μου στο ποιο ειναι το "clean install"

που λενε ολοι οι dev να κανουμε σε καθε περασμα μιας ρομ!Η δικη μου εκδοχη ειναι"wipe data/factory reset,wipe cache/dalvik,wipe battery stats και format all partisions exept sdcard(fat32) ο φιλος μου λεει ολα τα παραπανω συν format sdcard!επησης ποια καρτα προτεινεται για χρηση πχ τι class να ειναι και ποσα gb ωστε να διαβαζετε σφαιρα απο το desire?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την διχογνωμία με τον φίλο σου, εσύ έχεις δίκιο.

 

Όσον δε αφορά την κάρτα, η απάντηση δυστυχώς δεν είναι εύκολη.

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ, μια class 10 υπερτερεί των υπολοίπων. Δυστυχώς, όμως, οι μετρήσεις βάσει των οποίων γίνεται η κατάταξη αφορούν κυρίως ανάγνωση και εγγραφή μεγάλων αρχείων. Όταν πρόκειται για ανάγνωση μικρότερων αρχείων, υπάρχουν περιπτώσεις που οι πιο "αργες" κάρτες συμπεριφέρονται καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!θα ηθελα να σας ρωτησο η μαλλων να δωσετε μια διευκρινηση σε ενα φλεγων θεμα!!εδω και μερες εχω διαφωνια με εναν φιλο μου στο ποιο ειναι το "clean install"

που λενε ολοι οι dev να κανουμε σε καθε περασμα μιας ρομ!Η δικη μου εκδοχη ειναι"wipe data/factory reset,wipe cache/dalvik,wipe battery stats και format all partisions exept sdcard(fat32) ο φιλος μου λεει ολα τα παραπανω συν format sdcard!επησης ποια καρτα προτεινεται για χρηση πχ τι class να ειναι και ποσα gb ωστε να διαβαζετε σφαιρα απο το desire?

 

Συνήθως την sdcard δεν την πειράζουμε. Για τους devs, όλα όσα γράφεις πλην του wipe sdcard σημαίνει clean install ή full wipe, όπως το λέγεται σωστά. Τώρα, μάλλον ο φίλος σου λέει ότι χρειάζεται format και η sdcard γιατί υπάρχουν εκεί μέσα φάκελοι που χρησιμοποιούνται από το Android (αυτοί με την τελεία πριν την ονομασία) που αν τους σβήσεις δημιουργούνται από την αρχή, οπότε είναι ΠΟΙΟ καθαρή η καινούρια εγκατάσταση της rom που θα κάνεις.

Για τις sdcard που ρωτάς, υπάρχουν σε προηγούμενες σελίδες αναφορές για κάποιες που έχουν χρησιμοποιηθεί από πολλούς χρήστες και δεν αντιμετώπισαν ποτέ κανένα πρόβλημα. Οι devs πάντως απ' όσο θυμάμαι έλεγαν ότι μέχρι 8Gb είναι καλές και μέχρι class6. Υπάρχουν βέβαια και αναφορές για χρήση μεγαλύτερης χωρητικότητας ή και μεγαλύτερης ταχύτητας (class) οι οποίες έπαιζαν μια χαρά.

Κυρίως με την κάρτα πάντως είναι πώς θα σου κάτσει. Μπορεί σε κάποιον η x μάρκας class6 να είναι καρυφή στη συσκευή του και η ίδιας μάρκας και ταχύτητας σε άλλους, να σέρνεται. Εγώ πάντως με μία Transcend 8Gb, class6 δεν είχα πρόβλημα με καμία από τις rom που είχα, και ήμουν πάντα με 1Gb ext4 partition και script για data2ext που κάνουν πιο αργό το κινητό.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την τελευταια rsk satelite 8.0 πως μπορω να βαλω το 4.1 θεμα που εχει?αν γνωριζει καποιος..ευχαριστω!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την τελευταια rsk satelite 8.0 πως μπορω να βαλω το 4.1 θεμα που εχει?αν γνωριζει καποιος..ευχαριστω!

 

Δεν βλέπω να έχει 4.1 θέμα η Sattelite 8.0.

 

H Sattelite 6.5.5.8 έχει Sense version 4.1.

Την κατεβάζεις, από εδώ, αν και αναφέρονται αρκετά προβλήματα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να έχει 4.1 θέμα η Sattelite 8.0.

 

H Sattelite 6.5.5.8 έχει Sense version 4.1.

Την κατεβάζεις, από εδώ, αν και αναφέρονται αρκετά προβλήματα...

 

Ίσως να αναφέρεται ο φίλος στο video του Mr.Mephisto, στο 2ο post.

Αν κατάλαβα καλά, βλέποντας το menu του κινητού στα τελευταία δευτερόλεπτα, πρέπει να είναι Sense rom με Android 4.1 και όχι κάποια GB με ICS theme. Μάλλον πρόκεται για την καινούρια rom της ομάδας, που έχει γράψει ο Mr.Mephisto ότι θα είναι με ICS, και ο ίδιος φυσικά είτε την έχει έτοιμη και τη χρησιμοποιεί ή κάνει tests.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους αντιμετωπιζω ενα προβλημα με την συγκεκριμεη εφαρμογη το τελευτεο καιρο ενω παλιοτερα δουλευε κανονικα και μιλαω για το facebook 2.1 οταν περανω τα στοιχεια για να συνδεθω μου βγαζει αυτο το μηνυμα

 

--Δυστυχως η συνδεση σας στους διακομιστες του facebook απετυχε

.Ελεγξτε τη συνδεση δικτυου και προσπαθηστε ξανα.

(org.bouncycastle.jce.exception.extcertpathvalidatorexception:

issuername(OU=Class 3 public

primary certification authority,

o=''verisign, inc.'', c=us) does not

match subjectname(ou=www.verisign.

com.cps incorp,by ref.LIABILITY LTD.

©97 verysign.ou=verysign

international server ca-class 3

ou=''verysign,inc.'', o=verysign trust

network) of signing certificate.[javax.

net.ssl.SSLHandshakeexception])

 

εχω κανει απεγκατασταση και ξαναεγκατασταση εχω δοκιμασει να κανω εκκαθαριση δεδομενων γενικα εχω δοκιμασει τα παντα ακομα και με το titanium back app την εγκατασταση με δεδομενα και χωρις αλλα τιποτα

καμια ιδεα ?εαν μπω κανονικα απο το ιντερνετ συνδεομαι αλλα απο την εφαρμογη τιποτα??

ακομα και εκκαθαρηση dalvic cache εκανα!!!

ευχαριστω εκ των προταιρων

 

κανεις καμια ιδεα????????

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εφταιγε το χθεσινο blackout... αν οχι και συνεχιζει και σημερα στησε αν δεν εχεις το titanium backup επελεξε το fb κανε erase data kai meta απεγκατσατση του facebook & επανεγκατασταση απο την αρχη
Link to comment
Share on other sites

παιδες μια βοηθεια αν γινεται.Μου εφερε ο ξαδερφος το εν λογω κινητο,το οποιο ειναι σχεδον νεκρο.Μου ειπε οτι το συνδεσε με το PC για να παρει backup,και αυτο εκανε reboot απο μονο του (!!!) και πηγε να κανει μαλλον update (μου ανεφερε οτι εβγαλε το τηλεφωνο γραμματα σαν το PC οταν ξεκιναει...) και αυτος το αποσυνδεσε και αυτο μετα κολλησε και εβγαλε την μπαταρια... (Μαλλον καποια βλακια πηγε να κανει-μαλλον root γιατι του ειπα οτι εκανα εγω το δικο μου κτλ- αλλα δεν το παραδεχεται...τεσπα)

Τα υπολοιπα γνωστα,δεν αναβει καθολου...Μονο αν συνδεσεις φορτιστη/USB καλωδιο αναβει το λαμπακι μπροστα και αν πας να το ανοιξεις σβηνει.Δεν κανει τιποτα αλλο,ο υπολογιστης μου και το λαπτοπ δεν το βλεπουν με τιποτα,η οθονη του δεν αναβει ουτε με το Vol - + Power ουτε με το back + power που διαβασα οτι μπαινει σε καποιου ειδους recovery,ουτε κανει καποια δονηση.Εντελως νεκρο

Επισης δοκιμασα να τρεξω το official RUU αρχειο που κατεβασα απο εναν οδηγο,αλλα μου λεει οτι δεν βρισκει το τηλεφωνο.Και με ενα PB99IMG.zip αρχειο που εβγαλα απο το παραπανω προγραμμα και το εβαλα στο root της SD δεν ειδα φως.

Υπαρχει καποιος τροπος να το επαναφερω το τηλεφωνο ή να του το δωσω πισω και να γλιτωσω το παιδεμα;

 

Ευχαριστω

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εφταιγε το χθεσινο blackout... αν οχι και συνεχιζει και σημερα στησε αν δεν εχεις το titanium backup επελεξε το fb κανε erase data kai meta απεγκατσατση του facebook & επανεγκατασταση απο την αρχη

 

 

μπα τιποτα το εκανα και απο κει και μια απο τα ιδια.....υπαρχει περιπτωση να φταει αυτο που λενε πως πρεπει πλεον να αρχησουμε στελνουμε την ταυτοτητα μας για επιβεβαιωση στοιχειων?????απο το pc μπαινω κανονικα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια βοηθεια αν γινεται.Μου εφερε ο ξαδερφος το εν λογω κινητο,το οποιο ειναι σχεδον νεκρο.Μου ειπε οτι το συνδεσε με το PC για να παρει backup,και αυτο εκανε reboot απο μονο του (!!!) και πηγε να κανει μαλλον update (μου ανεφερε οτι εβγαλε το τηλεφωνο γραμματα σαν το PC οταν ξεκιναει...) και αυτος το αποσυνδεσε και αυτο μετα κολλησε και εβγαλε την μπαταρια... (Μαλλον καποια βλακια πηγε να κανει-μαλλον root γιατι του ειπα οτι εκανα εγω το δικο μου κτλ- αλλα δεν το παραδεχεται...τεσπα)

Τα υπολοιπα γνωστα,δεν αναβει καθολου...Μονο αν συνδεσεις φορτιστη/USB καλωδιο αναβει το λαμπακι μπροστα και αν πας να το ανοιξεις σβηνει.Δεν κανει τιποτα αλλο,ο υπολογιστης μου και το λαπτοπ δεν το βλεπουν με τιποτα,η οθονη του δεν αναβει ουτε με το Vol - + Power ουτε με το back + power που διαβασα οτι μπαινει σε καποιου ειδους recovery,ουτε κανει καποια δονηση.Εντελως νεκρο

Επισης δοκιμασα να τρεξω το official RUU αρχειο που κατεβασα απο εναν οδηγο,αλλα μου λεει οτι δεν βρισκει το τηλεφωνο.Και με ενα PB99IMG.zip αρχειο που εβγαλα απο το παραπανω προγραμμα και το εβαλα στο root της SD δεν ειδα φως.

Υπαρχει καποιος τροπος να το επαναφερω το τηλεφωνο ή να του το δωσω πισω και να γλιτωσω το παιδεμα;

 

Ευχαριστω

 

Στο xda.developers υπάρχει ένα τοπικ περί how to usb unbrick. Δεν ξέρω τίποτα άλλο ευτυχώς δεν μου έχει χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Στο xda.developers υπάρχει ένα τοπικ περί how to usb unbrick. Δεν ξέρω τίποτα άλλο ευτυχώς δεν μου έχει χρειαστεί.

 

Εκει εψαξα πρωτα,και οτι βρηκα ελεγε για να μπει σε fastboot ή πως λεγεται με συνδιασμο πληκτρων,και να αναγνωριστει το τηλεφωνο σαν συσκευη USB.Δυστυχως εγω εχω ενα τουβλο που το μονο που κανει ειναι να δειχνει οτι φορτιζει,αναβοντας το μπροστα led,και οταν προσπαθω να το ανοιξω σταματαει,αρα παιρνει καποια εντολη απο το Power Button...

Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Εκει εψαξα πρωτα,και οτι βρηκα ελεγε για να μπει σε fastboot ή πως λεγεται με συνδιασμο πληκτρων,και να αναγνωριστει το τηλεφωνο σαν συσκευη USB.Δυστυχως εγω εχω ενα τουβλο που το μονο που κανει ειναι να δειχνει οτι φορτιζει,αναβοντας το μπροστα led,και οταν προσπαθω να το ανοιξω σταματαει,αρα παιρνει καποια εντολη απο το Power Button...

Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.

 

Δυστυχώς αν δε βλέπεις τη splash screen (HTC logo ή οποιαδήποτε άλλη έχει ως bootanimation η rom που έχει το κινητό) και με τον συνδιασμό Power button + back button δεν μπαίνεις σε Bootloader, το pc δεν μπορεί να αναγνωρίσει το κινητό και δεν μπορείς να κάνεις πολλά.

Αν λειτουργούσε κάτι από τα παραπάνω, το pc θα αναγνώριζε το κινητό και θα μπορούσες να δοκιμάσεις αρκετά πράγματα...

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Οπως προανεφερα δεν κανει κατι αλλο περα απο αυτα που περιεγραψα πιο πανω.Το τηλεφωνο θα το εχω μεχρι το Σ/Κ οποτε οποιος εχει καποια ιδεα,οσο κουλη και αν ειναι,ας την πει (περα απο το να το βαψω μπλε... κτλ κτλ),μηπως γινει κατι.Ετσι και αλλιως χειροτερα δεν προκειται να γινει...Μετα θα το δωσω στον ιδιοκτητη του να το κλαψει και να το βαλει ...οπου αυτος νομιζει...ετσι οπως το καταντησε!!!

 

ΥΓ:Κατι ειδα με JTAG,αλλα οχι οπως το κλασικο που ξερω με microcontrollers κτλ μεσω παραλληλης ή μεσω USB που βγαζει τα κλασσικα TCK/TDO/TDI/TMS,αλλα με ενα περιεργο εξοπλισμο.Κατι με κλασσικο JTAG γινεται;Καποιος με τετοιο μηχανημα εδω Ελλαδα υπαρχει ωστε να το επαναφερει και με τι κοστος;

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω παρομοιο προβλημα με τον φιλο lxt85. Ειχα περασει στο Desire ενος φιλου, την Oxygen 2.3.2, με partition στην καρτα του 512mb ext3. Ηταν σε ταξιδι,και κατι εκανε δεν μπορεσε να μου εξηγησει, και ανοιγει το κινητο μονο οταν ειναι σε φορτιση, και μπορει να μπει μονο σε Fastboot. Οταν παει να ανοιξει κανονικα, ή να μπει recovery, τρωει απανωτα κολληματα,και επανεκινει συνεχεια. Παει να δειξει ενα δευτερολεπτο την εικονα HTC,δονειται και κλεινει στο δευτερολεπτο. Εβγαλα καρτα,την φορμαρα με gparted σωστα, με fat32+ext4, παω να το συνδεσω με το pc σε fastboot για να του περασω την RUU 2.3.3 την μαμα, με ή χωρις καρτα, και μου βγαζει σφαλμα οτι η μπαταρια ειναι φορτισμενη λιγοτερο απο 30%. Ενω το φορτιζα δυο ωρες πριν.

Τι αλλο μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω παρομοιο προβλημα με τον φιλο lxt85. Ειχα περασει στο Desire ενος φιλου, την Oxygen 2.3.2, με partition στην καρτα του 512mb ext3. Ηταν σε ταξιδι,και κατι εκανε δεν μπορεσε να μου εξηγησει, και ανοιγει το κινητο μονο οταν ειναι σε φορτιση, και μπορει να μπει μονο σε Fastboot. Οταν παει να ανοιξει κανονικα, ή να μπει recovery, τρωει απανωτα κολληματα,και επανεκινει συνεχεια. Παει να δειξει ενα δευτερολεπτο την εικονα HTC,δονειται και κλεινει στο δευτερολεπτο. Εβγαλα καρτα,την φορμαρα με gparted σωστα, με fat32+ext4, παω να το συνδεσω με το pc σε fastboot για να του περασω την RUU 2.3.3 την μαμα, με ή χωρις καρτα, και μου βγαζει σφαλμα οτι η μπαταρια ειναι φορτισμενη λιγοτερο απο 30%. Ενω το φορτιζα δυο ωρες πριν.

Τι αλλο μπορω να κανω?

 

δοκίμασε άλλη μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω παρομοιο προβλημα με τον φιλο lxt85. Ειχα περασει στο Desire ενος φιλου, την Oxygen 2.3.2, με partition στην καρτα του 512mb ext3. Ηταν σε ταξιδι,και κατι εκανε δεν μπορεσε να μου εξηγησει, και ανοιγει το κινητο μονο οταν ειναι σε φορτιση, και μπορει να μπει μονο σε Fastboot. Οταν παει να ανοιξει κανονικα, ή να μπει recovery, τρωει απανωτα κολληματα,και επανεκινει συνεχεια. Παει να δειξει ενα δευτερολεπτο την εικονα HTC,δονειται και κλεινει στο δευτερολεπτο. Εβγαλα καρτα,την φορμαρα με gparted σωστα, με fat32+ext4, παω να το συνδεσω με το pc σε fastboot για να του περασω την RUU 2.3.3 την μαμα, με ή χωρις καρτα, και μου βγαζει σφαλμα οτι η μπαταρια ειναι φορτισμενη λιγοτερο απο 30%. Ενω το φορτιζα δυο ωρες πριν.

Τι αλλο μπορω να κανω?

 

Πρόβλημα με RUU είχα κι εγώ μία φορά που προσπάθησα να περάσω, για να δω μόνο και μόνο τη διαδικασία!!!

Από τη στιγμή που μπαίνεις στο Fastboot πάντως δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα.

Αν είχες CWM recovery και όπως λες δεν μπορείς να μπεις, δοκίμασε να flashάρεις κάποιο άλλο, πχ το Touch το οποίο έχω εγώ πολύ καιρό και είναι πολύ καλό.

Το image του recovery μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ, στο Download -> If you somehow lost those files, there's a direct download for a version you can flash via fastboot. Θα έχεις ένα .zip αρχείο το οποίο αποσυμπιέζεις και flashάρεις το .img με τις οδηγίες που θα δεις εδώ. Εσένα σ' ενδιαφέρει η εντολή Fastboot flash recovery [Recovery_Filename.img].

 

Δοκίμασε και λογικά θα μπορέσεις να μπεις έτσι στο - καινούριο - recovery.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Πρωτου ειχα αρχισει να κατεβασω SdK για να μπορεσω να φλασαρω image μεσω fastboot, δοκιμασα παλι καποιες φορες ξανα να περασω την RUU ,με διαφορετικο καλωδιο,και σε αλλον υπολογιστη και δουλεψε! Δεν ξερω πως.. :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...