Jump to content

Τι μπύρα πίνετε;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Poia einai h agapimeni sas mpura; egw exw arxisei na sumpathw polu tin muthos!:) ws gnwstwn pantou uparxei enas mithos!:p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Exei i epsa mpura; :confused:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

AMSTEL Rulez!

Με τόσα καφάσια που έχω καταναλώσει κανονικά τώρα θα έπρεπε να ήμουν μεγαλομέτοχος στην εταιρία! :o :p

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Άλφα, Μύθος, πράσινη (Heineken), Amstel.

Αν και δεν πολυκαταλαβαίνω διαφορά...

 

Ο θείος μου που μένει στη Γερμανία κι έχει συνηθίσει στις γερμανικές μπύρες, κάνει το εξής για τις εγχώριες: βάζει για μερική ώρα πριν στην κατάψυξη τόσο το μπουκάλι όσο και τα ποτήρια. Αλλιώς δε μπορεί να πιει ελληνική μπύρα! Το ζητάει μάλιστα και στις ταβέρνες τα καλοκαίρια, αμέσως μόλις φτάσει!

Ομολογώ ότι παγωμένες οι μπύρες είναι πολύ καλύτερες, γι' αυτό κι ακολουθώ τη συμβουλή του.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/guru7/36824/444282/0/logo_mini.jpg

 

Γιάννης Πετρίδης (Δευτέρα – Παρασκευή, 16:00–17:00, ΝΕΤ 105,8, 17:10–18:10+ Τρίτο Πρόγραμμα)

Πάνος Χρυσοστόμου (Δευτέρα – Πέμπτη, 21:00–22:00, Δεύτερο Πρόγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

heineken rules!!!!!!!!!!!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου αρέσει η μπύρα και πίνω που και που όταν τύχει.

Μου αρέσει πολύ η heineken και η mythos.

Υπάρχει παιδιά μπίρα εν ονώματι λούσιφερ? :o (άσχετο)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog (26 Μάρ. 2004 , 15:32)

 

εμένα μου αρέσει η μπύρα και πίνω που και που όταν τύχει.

Μου αρέσει πολύ η heineken και η mythos.

Υπάρχει παιδιά μπίρα εν ονώματι λούσιφερ? :o (άσχετο)

 

 

Εχω δει διαφήμιση για μπύρα Lucifer αλλά δεν έχω πιει ποτέ. Μου έχουν πει ότι είναι πολύ δυνατή.

 

Εγώ προτιμώ McFarland η οποία ενώ λέει ότι είναι Ιρλανδική, είχα ρωτήσει στο Δουβλίνο και ούτε που την είχαν ακούσει!!!

 

@Previous post: Fischer γράφεται.

KCB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KCB (26 Μάρ. 2004 , 15:40)

 

Εχω δει διαφήμιση για μπύρα Lucifer αλλά δεν έχω πιει ποτέ. Μου έχουν πει ότι είναι πολύ δυνατή.

 

Εγώ προτιμώ McFarland η οποία ενώ λέει ότι είναι Ιρλανδική, είχα ρωτήσει στο Δουβλίνο και ούτε που την είχαν ακούσει!!!

 

Ο ξάδερφος μου λέει ότι έχει 12% αλκοόλ η λούσιφερ αλλά δεν το πίστεψα γι αυτό ρώτησα.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...