Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Incredible S


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σήμερα πήρα το incredible!!!!!απλα τελειο για αυτους που θελουν κατι μικροτερο απο το desire hd χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα και στην ταχύτητα.Με λίγα λόγια απλα τέλειο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 149
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σήμερα πήρα το incredible!!!!!απλα τελειο για αυτους που θελουν κατι μικροτερο απο το desire hd χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα και στην ταχύτητα.Με λίγα λόγια απλα τέλειο.

 

Θα μας πεις από που το πήρες;;!!

 

Καλορίζικο. Περιμένουμε κάποιο unofficial συγκριτικό σε σχέση με το Desire HD που νομίζω ότι επίσης είχες.

 

+1 για συγκριτικό

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πήρα απο expansys 570ευρώ σε μια ήμερα ήρθε το έχω βάλει να φορτίζει οποτε για την αυτονομία δεν ξέρω ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πήρα απο expansys 570ευρώ σε μια ήμερα ήρθε το έχω βάλει να φορτίζει οποτε για την αυτονομία δεν ξέρω ακόμα.

 

Ούτως ή άλλως η μπαταρία θέλει μερικούς κύκλους για να έρθει στα ίσα της...

Αν σε βγάζει πάνω από 15 ώρες πάντως καλά είμαστε :D

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σε σχέσει με το desire hd είναι ιδια ακριβώς άμεσο χωρίς καθυστέρηση τρομερή οθόνη και touch. όμως χωρίς ιδιαιτέρα χρώματα σε συγκρίσεις με super amoled.....

ποιότητα κατασκευής τρομερή στιβαρό χωρίς τριξίματα στο πίσω καπάκι σε αντίθεση με το desire hd.οτι θέλετε απορίες μπορείτε να με ρωτήσετε.θα του δουλέψω σήμερα οπότε απο αυριο θα ξέρουμε και για την μπαταριά.

Link to comment
Share on other sites

Ήχος από το εξωτερικό ηχείο, δυνατότερος από του DHD?

 

Οθόνη σε σχέση με του DHD?

 

καλησπέρα φιλε

ο ήχος στο εξωτερικό ηχείο μου φαίνεται ίδιος με το hd μπορεί και λίγο καλύτερος αλλά αυτο πάντα εξαρτάτε τι ήχο βάζουμε.

Η οθόνη είναι ίδια με το hd με αρκετά καλή αίσθηση στο touch.

την μπαταριά την βλέπω καλή με πλήρη φόρτιση το απόγευμα 17 εως τωρα 1.32 ειναι στο 45% με φουλ χρήση.

 

ρε παιδια μια απορία εχω!!ενω εχει τα παντα ελληνικά στα μηνύματα μονο δεν εχει t9.

στα μηνύματα μονο κουφό τελείως η εγω κάνω κατι λάθος?

Edited by jastonas
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είσαι πλέον κάτοχος της συσκευής eliasmad μήπως μπορείς να μας πεις και μια άποψη για την κάμερα του κινητού;

Αναφέρομαι στην πίσω κάμερα με τα 8MP και όχι στην μπροστινή.

Είναι ίδιας ποιότητας με του DHD;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τις εντυπώσεις σου eliasmad. :)

 

Μιας και που είμαστε αδιάκριτοι, γιατί το έδωσες? :D

Edited by JoeBar
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη έχει λίγο πιο έντονα χρώματα από του HD.

Δεν έχουν μεγάλη αλλά εμφανή διαφορα.

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για τους λιγους που το εχουν αγορασει.Ποση διαθεσιμη μνημη εχει για εγκατασταση εφαρμογων;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά ξέρει κανείς αν το incredible S θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα;

Έχω δει ότι σε όσα ελληνικά καταστήματα πωλείται γράφει για εγγύηση 2 ετών αλλά δεν αναφέρει ότι είναι από την ελληνική αντιπροσωπεία. Αυτό σημαίνει ότι σε περίπτωση που πάθει κάτι πρέπει να σταλεί στο εξωτερικό για σέρβις;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν έρθει επίσημα στην Ελλάδα θα καλύπτεται κανονικά η εγγύηση από την ACE Hellas και για ευρωπαϊκές συσκευές όπως αυτές του expansys.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα επισημα οτι δεν θα ερθει Ελλαδα.

Αν το παραγγειλω online απο καποιο καταστημα της Amazon (Αγγλια , Γερμανι π.χ) ποιες ειναι οι συνεπειες απο το να το αγοραζα εδω Ελλαδα. Οτι δεν θα εχει ελληνικο μενου?

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα επισημα οτι δεν θα ερθει Ελλαδα.

Αν το παραγγειλω online απο καποιο καταστημα της Amazon (Αγγλια , Γερμανι π.χ) ποιες ειναι οι συνεπειες απο το να το αγοραζα εδω Ελλαδα. Οτι δεν θα εχει ελληνικο μενου?

 

φίλε μου αν επιτρέπεται που το διάβασες επίσημα? έχεις κάποιο link?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει πάντως η εμπορική επιτυχία του είναι τουλάχιστον αμφισβητήσιμη...

 

Με 500€ το desire S, αυτό θα παίζει στα λεφτά του DHD και δεν ξέρω κατά πόσο κάποιος μπορεί να το προτιμήσει...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με 500€ το desire S, αυτό θα παίζει στα λεφτά του DHD και δεν ξέρω κατά πόσο κάποιος μπορεί να το προτιμήσει...

 

Θα δείξει... και το Desire S ακριβό είναι για τα δεδομένα της κατηγορίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και είναι ακριβό σε σχέση με τα 2πυρινα που θα βγουν είναι το πιο γρήγορο και σταθερό αυτή την στιγμή με καλογραμμένο software από την HTC .

 

Σε σχέση μέ το DHD έχει πιο ζωντανα χρωματα και καλύτερη ευκρίνεια , πιο καλή μπαταρία και

πιο συμβατό μέγεθος.

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν και είναι ακριβό σε σχέση με τα 2πυρινα που θα βγουν είναι το πιο γρήγορο και σταθερό αυτή την στιγμή με καλογραμμένο software από την HTC .

 

Τι σε κάνει και το λες αυτό; Τα έχεις δοκιμάσει όλα τα υπόλοιπα; Δυστυχώς όμως το software του εκτός των άλλων είναι και καλο-κλειδωμένο από την HTC.

 

Σε σχέση μέ το DHD έχει πιο ζωντανα χρωματα και καλύτερη ευκρίνεια

 

Αυτό είναι αλήθεια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι σε κάνει και το λες αυτό; Τα έχεις δοκιμάσει όλα τα υπόλοιπα;

 

ΌΛΑ εκτός του Nexus S το οποίο το είχα για πολύ λιγο. Αλλα μου φάνηκε ίδιο σε ταχύτητα.

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...