Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Wildfire S


hellogadgetman78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
η HTC συνεχιζει να μην δεχεται κινητα για εγγυηση που ειναι απο αλλες χωρες της ευρωπαϊκής ένωσης ?ή εχει αλλάξει κάτι στην πολιτική της

 

Αν έχεις απόδειξη από την αρχική αγορά του εξωτερικού σε καλύπτει (πχ. expansys). Αν το αγοράσεις από ελληνικό κατάστημα που έχει κάνει εισαγωγή και δεν σου δώσει και την αρχική απόδειξη αγοράς όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

α καλο αυτο. γιατι παλια και με αποδειξη που ειχα παει δεν μου το ειχαν δεχτει.

επισης μπαινουν προγραματτα gps ? destinator, i-go και αλλα που ειναι για offroad ? υπαρχει κάποιο λινκ με εφαρμογες ? δωρεαν δεν ειναι ολα σε αυτο το λειτουργικο ?τελος ο συγχρονισμος outlook, tasks, ημερολογιο μπορουν να γινουν μεσω outlook και οχι online σε google ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Για εφαρμογές γενικότερα δες εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=115

 

Τα γνωστά προγράμματα πλοήγησης δεν είναι free.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δωρεαν ολες οι εφαρμογες. Ειδικα οι GPS εφαρμογες που ζητας ειναι επι πληρωμη.

 

Συχρονισμος μεσω Outlook γινεται κανονικα:)

Link to comment
Share on other sites

έχουμε κάποιο λινκ με εφαρμογές ?

π.χ. στο diamond για να το φερω στα μετρα μου έπρεπε να περάσω πληκτρολόγιο ειδικό, προγραμμα για sms, καιρό , και αλλα πολλά. τουλαχιστον να δω εδώ τι παιζει πανω κατω απο εφαρμογές

 

επισης, το λογισμικό αναβθμίζεται ? δηλαδή βλέπω οτι αυτο θα εχει την εκδοση 2.3 . αν βγει αλλη θα μπορούμε να την περάσουμε ?

 

τωρα το ειδα το λινκ sou athanasso. destinator δεν παιζει για android ?

Edited by Villis
Mην κάνεις συνεχόμενα post

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Jean-Paul, εχω την εντυπωση οτι πρεπει να διαβασεις το εξης θεμα Android FAQ - απορίες "αρχάριων" (noob topic) και να κανεις εκει τις ερωτησεις σου.

 

Αυτα που ρωτας δεν εχουν σχεση με το Wildfire S αλλα γενικα με το Android;)

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του δεν πιστεύω ότι θα πέσει, για κινητά της Ace , από τα 299€ που λέει ο Γερμανός...

 

Αν δεν κάνω λάθος είναι ένα 20άρι πιο πάνω από την τιμή λανσαρίσματος του απλού Wildfire...

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του δεν πιστεύω ότι θα πέσει, για κινητά της Ace , από τα 299€ που λέει ο Γερμανός...

 

Αν δεν κάνω λάθος είναι ένα 20άρι πιο πάνω από την τιμή λανσαρίσματος του απλού Wildfire...

Βασικά εγώ ακόμα ελπίζω ότι θα το ρίξουν λίγο από τα 299. Το wildfire ξεκίνησε στα 269 και μετά πήγε στα 279...

 

Μηπως γνωριζουμε τι εκδοση flash player φοραει το κινητο???

Το θέμα είναι αν θα φοράει και όχι η έκδοση νομίζω...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει flash player. Το διαβασα σε αρκετα sites στα specs του. Ο επεξεργαστης του ειναι νεοτερης γενιας απο το wildfire. Και μαλλον ειναι το 10.1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα το wildfire κατά νου όταν τα έγραφα, αλλά το legend... Έχει κι εκείνο 600 mhz επεξεργαστή και δεν υποστηρίζει flash. Mακάρι όντως να ισχύει, πάντως εγώ "φοβάμαι" μήπως είναι flashlite και όχι flash ;)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει flash player. Το διαβασα σε αρκετα sites στα specs του. Ο επεξεργαστης του ειναι νεοτερης γενιας απο το wildfire. Και μαλλον ειναι το 10.1

 

Αφου συμφωνα με αυτο ειναι ArmV6(οπως και του wildfire) ο επεξεργαστης του πως θα υποστηριζει flash 10.1;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει flash player. Το διαβασα σε αρκετα sites στα specs του. Ο επεξεργαστης του ειναι νεοτερης γενιας απο το wildfire. Και μαλλον ειναι το 10.1

 

ωραια:D:D

να ρωτησω και εγω κατι???multitouch θα εχει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Θα ειναι εμφανης η διαφορα στην αναλυση της οθονης σε σχεση με τον προκατοχο του ή ελαχιστη; Ειδα απο κοντα το wildfire και απογοητευτικα απο την αναλυση. Τα pixels ηταν πολυ εμφανη, βγαζουν ματι. Στο Ν79 που εχω 2,5 χρονια η αναλυση φαινεται καλυτερη! Ελπιζω να υπαρχει βελτιωση γτ σκεφτομαι σοβαρα το κινητακι αυτο.
ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει flash player. Το διαβασα σε αρκετα sites στα specs του. Ο επεξεργαστης του ειναι νεοτερης γενιας απο το wildfire. Και μαλλον ειναι το 10.1
Απορω πως επιμενετε καποιοι οτι υποστηριζει flash player :wacko:. "ΔΕΝ υποστηριζει" παει και τελοιωσε. http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2783&c=htc_wildfire_s_htc_marvel
Link to comment
Share on other sites

Απορω πως επιμενετε καποιοι οτι υποστηριζει flash player :wacko:. "ΔΕΝ υποστηριζει" παει και τελοιωσε. http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2783&c=htc_wildfire_s_htc_marvel

 

ειναι εμπιστευτικο αυτη η σελιδα για χαρακτηριστικα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έμπιστη θέλεις να πεις :whistle:

 

Το κινητό γνωρίζουμε αν έχει FM transmitter ή μπα?

Και επίσης πότε επιτέλους αναμένεται στις αγορές μπας και περάσει λίγος καιρός για να πέσει η τιμή μέχρι να το πάρουμε λ.χ. το Φθινόπωρο? Και τέλος παίζει κανένα preview από το myphone όταν έρθει με το καλό?:happy:

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έμπιστη θέλεις να πεις :whistle:

 

Το κινητό γνωρίζουμε αν έχει FM transmitter ή μπα?

Και επίσης πότε επιτέλους αναμένεται στις αγορές μπας και περάσει λίγος καιρός για να πέσει η τιμή μέχρι να το πάρουμε λ.χ. το Φθινόπωρο? Και τέλος παίζει κανένα preview από το myphone όταν έρθει με το καλό?:happy:

 

απο οτι ξερω ο κωστας απο techblog θα φτιαξει hands on video:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ειναι εμπιστευτικο αυτη η σελιδα για χαρακτηριστικα?
Βρε παιδια, τον Qualcomm MSM7227 εχει που ΔΕΝ υποστηριζει Adobe flash 10 . Παει και τελοιωσε. Με το ζορι καποιοι απο εδω θελουν να υποστηριζει :p:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

ειναι εμπιστευτικο αυτη η σελιδα για χαρακτηριστικα?

Eίναι έμπιστη. ναι. Αυτό που ήθελε ο φίλος που έδωσε το link, είναι να δείτε/δούμε ότι ο επεξεργαστής είναι armv6, οπότε no flash support και λογικό ήταν...

 

Έμπιστη θέλεις να πεις :whistle:

 

Το κινητό γνωρίζουμε αν έχει FM transmitter ή μπα?

Και επίσης πότε επιτέλους αναμένεται στις αγορές μπας και περάσει λίγος καιρός για να πέσει η τιμή μέχρι να το πάρουμε λ.χ. το Φθινόπωρο? Και τέλος παίζει κανένα preview από το myphone όταν έρθει με το καλό?:happy:

FΜ ραδιόφωνο ναι. FM transmitter δύσκολα... Μάλλον μόνο σε κάποια NOKIA θα βρείς... Και υποτίθεται για κάπου εδώ κοντά ήταν η κυκλοφορία του, αλλά δεν έχω ακούσει κι εγώ τίποτα. Μέχρι το φθινόπωρο εικάζω ότι θα έχει κυκλοφορήσει για τα καλά... Τέλος, κάτσε πρώτα να εμφανιστεί και βλέπουμε για (p)review

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Eίναι έμπιστη. ναι. Αυτό που ήθελε ο φίλος που έδωσε το link, είναι να δείτε/δούμε ότι ο επεξεργαστής είναι armv6, οπότε no flash support και λογικό ήταν...

 

 

FΜ ραδιόφωνο ναι. FM transmitter δύσκολα... Μάλλον μόνο σε κάποια NOKIA θα βρείς... Και υποτίθεται για κάπου εδώ κοντά ήταν η κυκλοφορία του, αλλά δεν έχω ακούσει κι εγώ τίποτα. Μέχρι το φθινόπωρο εικάζω ότι θα έχει κυκλοφορήσει για τα καλά... Τέλος, κάτσε πρώτα να εμφανιστεί και βλέπουμε για (p)review

 

ενταξει δεν νομιζω να επιρεασει και τοσο που δεν εχει flash

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ενταξει δεν νομιζω να επιρεασει και τοσο που δεν εχει flash

 

Μάλλον δεν έχεις δει συσκευή που υποστηρίζει πλήρως flash και γιαυτό δεν σε ενοχλεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχεις δει συσκευή που υποστηρίζει πλήρως flash και γιαυτό δεν σε ενοχλεί.
Συμφωνω απολυτα. Πολυ σημαντικο να υποστηριζει full flash support. Πολυ σημαντικη διαφορα για οσους θελουν να σερφαρουν οπως στο pc τους, και να ανοιγουν οτιδηποτε με flash. Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...