Jump to content

[Cydia] Apps / Tweaks


parex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποιο ειναι το fix???το βαζεισ οπωσ βαζεισ τα ρεπο η απο τισ αναβαθμισεισ???

στο έστειλα απλά θα έχεις προβλήματα με τον καιρό όχι ότι είναι κάτι σοβαρό αλλα μερική έχουνε κώλυμα ..;)

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 76
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, μόλις βγήκε το iphonedelivery με υποστήριξη για iOS6. Απλά στο cydia πηγαίνετε (Sources) - (Add) : http://iphonedelivery.advinux.com/ios6. Μετά κάντε εγκατάσταση για iOS6. :)
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μόλις βγήκε το iphonedelivery με υποστήριξη για iOS6. Απλά στο cydia πηγαίνετε (Sources) - (Add) : http://iphonedelivery.advinux.com/ios6. Μετά κάντε εγκατάσταση για iOS6. :)

 

Φίλε Δημήτρη, Μ' ΕΣΩΣΕΣ !!!! :up:

 

Ιδίως σήμερα που είχα τρελλό θέμα με το iphonedelivery γιατί μου είχε κολλήσει την εφαρμογή των μηνυμάτων και με πέταγε συνέχεια εκτός... ήμουν σχεδόν έτοιμος να ξανακάνω τη διαδικασία restore και ξανά πέρασμα του jb 6.1 !!!!!!

 

ΧΡΗΣΙΜΟΤΑΤΗ εφαρμογή, αλλά με έχει χαλάσει το γεγονός ότι μετά το iOS 6 πριν την εγκαταστήσω το cydia δεν ενημέρωσε για συμβατότητες ανάλογα με τη version του iOS.. ενώ μέχρι και το 5.1.1 το έκανε :worry:

Edited by nickvog

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πάω να κατεβάσω και μετά από λίγο μου βγάζει ένα μήνυμα may sources changed και κάτι άλλο και μετά πατάει μόνος του pause και όταν το πατάω να συνεχίσει μου κάνει το ίδιο πράγμα.Καμία ιδέα κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Πριν από μερικές εβδομάδες κυκλοφόρησε ένα πολύ ενδιαφέρον concept για την βελτίωση του control center και τον συνδυασμό του με το app switcher. Ο τίτλος αυτού του βίντεο υπέθετε ενσωμάτωση του project σε ένα μελλοντικό iOS 8, αλλά όπως πάντα η κοινότητα του jailbreak βρίσκεται ένα βήμα μπροστά. Έτσι το παρακάτω concept γέννησε το Vertex:

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=e0U2NQ_0snA]iOS 8 Mission Control[/ame]

 

Το Vertex είναι ακόμα σε στάδιο δοκιμών, προς το παρών είναι ελεύθερο προς κατέβασμα και διατίθεται από το repo του HackYouriPhone. Προσωπικά θα το χαρακτήριζα και ως το Zephyr για το iOS 7.

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-AMakTVCzeU]Vertex cydia tweak[/ame]

Edited by big
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
ξέρει κανείς κανένα προγραμα να μπορούμε να κατεβαζουμε όλες της εφαρμογές από το App Store τσάμπα ;εχω το appcake..iphone 4s ios 7.1.2 jb
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς κανένα προγραμα να μπορούμε να κατεβαζουμε όλες της εφαρμογές από το App Store τσάμπα ;εχω το appcake..iphone 4s ios 7.1.2 jb

 

Εννοείς να τις κατεβάζεις παράνομα, οχι τσάμπα, να σου θυμίσω πως συζητήσεις για παράνομο υλικό απαγορεύονται!

Link to comment
Share on other sites

Καμια δωρεαν εφαρμογη για ηχογράφηση κλήσεων ?

 

Καλησπέρα φίλε μου, οφείλω να σε ενημερώσω πως η ηχογράφηση κλήσεως χωρίς τη συγκατάθεση του συνομιλητή σου για την Ελλάδα είναι παράνομη.

 

http://www.jailbreakmodo.com/call-recorder-for-iphone-5-download-jailbreak-app.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
κανα tweak να μπορω να δημιουργω φακελους στην αρχικη οθονη και να μπορω βαζω μεσα αρχεια απο το pc,internet? Edited by parlapipas25
Link to comment
Share on other sites

κανα tweak να μπορω να δημιουργω φακελους στην αρχικη οθονη και να μπορω βαζω μεσα αρχεια απο το pc,internet?

 

Δεν ξέρω αν γνωρίζετε αλλά εάν πατήσετε παρατεταμένα μια εφαρμογή και τη φέρετε πάνω σε μια άλλη δημιουργείται φάκελος και μπορείτε να τοποθετήσετε όσες εφαρμογές θέλετε, δίνοντας και το όνομα που επιθυμείτε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν γνωρίζετε αλλά εάν πατήσετε παρατεταμένα μια εφαρμογή και τη φέρετε πάνω σε μια άλλη δημιουργείται φάκελος και μπορείτε να τοποθετήσετε όσες εφαρμογές θέλετε, δίνοντας και το όνομα που επιθυμείτε!

 

Ναι το γνωρίζω αυτο αλλα εγω θέλω να πεταω αρχεία πχ PDF στην αρχική οθόνη και να χω άμεση προσβαση.Σαν την εργασία επιφάνειας ενώς pc.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το γνωρίζω αυτο αλλα εγω θέλω να πεταω αρχεία πχ PDF στην αρχική οθόνη και να χω άμεση προσβαση.Σαν την εργασία επιφάνειας ενώς pc.

 

δεν νομίζω να το κάνεις με κάποιο tweak, κάτι τέτοιο θα μπορούσες να το κάνεις με το dropbox :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλημερα. Υπαρχει καποιο tweak για την 8.1.2 σε iphone 6, που να μπορει να κανει το σημα 2G; Το sbsettings δεν το κανει πλεον. Εχω διαβασει μερικους οδηγους αλλα οσα δοκιμασα τιποτα. Υπαρχει καμια νεοτερη;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Yπαρχει καποιο tweak το οποιο να κανει το μενου μαυρο?

 

Υπαρχουν διαφορά θέματα απο το tweak winterboard, μήπως όμως σε καλύπτει η αντίστροφη χρωμάτων; Ρυθμίσεις > γενικά > προσβασιμότητα > αντίστροφη χρωμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...