Jump to content

Σπασμενη οθόνη σε netbook


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα netbοok από Πλαίσιο TurboX.Μου έσπασε η οθόνη.Βοηθήστε με από που να βρω να αγοράσω φτηνά κ να την φτιάκσω σε έναν δικό μου την συγκεκριμένη WSVGA LCD 10.1 οθόνη
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα netbοok από Πλαίσιο TurboX.Μου έσπασε η οθόνη.Βοηθήστε με από που να βρω να αγοράσω φτηνά κ να την φτιάκσω σε έναν δικό μου την συγκεκριμένη WSVGA LCD 10.1 οθόνη

Μπορεις να ψαξεις στο ebay για φθηνη οθονη αλλα θα σου παρεις καμια βδομαδα με δυο γιαν ατην παρεις στα χερια σου.

Aν δεν σε καιει τοσο το θεμα μεχρι να το κανεις μπορεις να παρεις ενα καλωδιο και να το συνδεεις στην tv η σε οθονη pc να κανεις την δουλεια σου.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

ρωτησες στο ιδιο το πλαισιο? ισως σε κατευθηνουν αυτοι σε πωλητη.

 

αλλιως ebay. ή παρε καποιο μεταχειρο (ακομη και χαλασμενο) λαπτοπ και κανε τα κουμαντα σου

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το plaisio είναι το πιο κατάλληλο κατάστημα για να σε εξυπηρετήσει, καθώς αναλαμβάνει τα πάντα για προιόντα turbo-x,

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...