Jump to content

Can i text for free?, My info, Come here, Don't Lock Me


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχω ανεβασει αναβαθμιση για το Can i text for free(1,5) στην οποια εγινε

Διορθωση προβληματων orientation

Διορθωση προβληματων μηνυματων που εκανε σε μερικους

και Υποστηριξη 2.3.3

 

Επισης εχω ανεβασει αναβαθμιση για το Come Here(1,3) στο οποιο αλλαχτηκε το

UI και προστεθηκαν κουμπια start/stop για χειροκινητη αναζητηση τοποθεσιας.

Ακομη αλλαξα τον αλγοριθμο για καλυτερη ευρεση τοποθεσιας και προστεθηκε Υποστηριξη για την 2.3.3

 

Σας ευχαριστω..για οποιοδηποτε προβλημα εδω ειμαι.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ανεβασει αναβαθμιση για το Can i text for free(1,5) στην οποια εγινε

Διορθωση προβληματων orientation

Διορθωση προβληματων μηνυματων που εκανε σε μερικους

και Υποστηριξη 2.3.3

 

Εξακολουθεί και στην τελευταία έκδοση να μη δουλεύει στο Desire μου το pick contact. Μάλιστα κλείνει αναγκαστικά η εφαρμογή... Στην εισαγωγή του αριθμού δεν έχω πρόβλημα. Μάλλον με τη MIUI υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας, δεν βλέπω κανέναν άλλο να έχει πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Μια εξαιρετικη ιδεα για εφαρμογη θα ειναι το αντιστοιχο του "Περιφερειακος θεσσαλονικης" με live ενημερωση για την κινηση στους δρομους της αθηνας κατις οπως τα gps η απο την τροχαια.. και με live εικονα διαφορων δρομων εαν αυτο ειναι εφικτο.. Πιστευω θα ηταν η υπερτατη εφαρμογη για την αθηνα..
Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθεί και στην τελευταία έκδοση να μη δουλεύει στο Desire μου το pick contact. Μάλιστα κλείνει αναγκαστικά η εφαρμογή... Στην εισαγωγή του αριθμού δεν έχω πρόβλημα. Μάλλον με τη MIUI υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας, δεν βλέπω κανέναν άλλο να έχει πρόβλημα...

 

Φιλε μου αν μπορεις την αλλη φορα που θα σου κλεισει η εφαρμογη στειλε αναφορα για να δω τι γινεται μπας και το διορθωσω:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν μπορεις την αλλη φορα που θα σου κλεισει η εφαρμογη στειλε αναφορα για να δω τι γινεται μπας και το διορθωσω:)

 

Δεν μου βγάζει παράθυρο για να στείλω αναφορά... Μάλιστα κλείνει και όταν πάω να κάνω αλλαγή γλώσσας ή επιλέγω το help.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,καλημερα σας(καληνυχτα μου:lol:)

Μολις εχω ανεβασει αναβαθμιση για το military widget(παρολο που δεν το γραφει στον τιτλο ειναι ενα προγραμματακι που ειχα κανει παλιοτερα για τους φανταρους)

Η νεα εκδοση ειναι η 1,2 στην οποια εγιναν οι εξης αλλαγες

1. Διορθωση στο προβλημα μηδενισμων μερικων στατιστικων

2. Καινουργιο UI

3. Αλλαγη μεγεθων-εμφανισης των widget

4. Υποστηριξη περισσοτερων οθονων

5. Προστεθηκε εισαγωγη φωτογραφιας και ονοματος

6. Υποστηριξη 2.3.3

 

ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

[ATTACH]19165[/ATTACH][ATTACH]19166[/ATTACH]

 

Το βιντεο μπορειτε να το δειτε

και για να το κατεβασετε ΕΔΩ

Σας ευχαριστω:)

Καλη σας μερα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
To can i text for free δεν υπαρχει στ μαρκετ :(

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

 

Εδω ειναι το link του προγραμματος.

Καλο Πασχα!!:)

Link to comment
Share on other sites

Xριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!

Έχω μια απορία για το can i text for free... Έχω σύνδεση vodafone. Μπορώ να το χρησιμοποιήσω για να ελέγξω αν ο "παραλήπτης" έχει την ίδια εταιρία ή έχει κάνει φορητότητα;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Xριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!

Έχω μια απορία για το can i text for free... Έχω σύνδεση vodafone. Μπορώ να το χρησιμοποιήσω για να ελέγξω αν ο "παραλήπτης" έχει την ίδια εταιρία ή έχει κάνει φορητότητα;

 

Αληθώς ο Κύριος!

Ναι ο σκοπος του προγραμματος αυτος ειναι,ειδικα της vodafone νομιζω σου απαντα παντα(ενω οι αλλες ετερειες καποτε δεν απαντουν), αν ο χρήστης ακόμα και με αριθμό που δεν αρχίζει από 694 ή 695 είναι συνδρομητής καρτοκινητής ή συμβολαίου vodafone φτανει να επιλεξεις στο πεδιο VODAFONE!

 

Σημειωση!!

Για να λειτουργει η υπηρεσια αυτη απαιτει να εχεις και εσυ Καρτοκινητό ή συμβόλαιο vodafone.

Edited by darkpain
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας παιδια,

Εχω ανεβασει αναβαθμιση για το Can i text for free στην οποια εγιναν οι εξης αλλαγες:

-Προστέθηκε η Frog

-Bug fixes

-Αλλαγές στο UI

-Δυνατότητα αποστολής μηνύματος και κλήσης του/ης φίλου/ης από το πρόγραμμα

 

Για οποιδηποτε προβλημα-εισηγηση εδω ειμαι:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Με την Q τι θα κάνουμε;; :)

 

Swyped from my Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Με την Q τι θα κάνουμε;; :)

 

Swyped from my Galaxy S II using Tapatalk

 

Συγνωμη για την καθυστερηση,δυστυχως δεν υπαρχει η υπηρεσια για την Q προς το παρον....

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά σου!!! Θέλω να σε ρωτήσω το εξής:

Κάποιο αντίστοιχο πρόγραμμα για συμβόλαια π.χ. Cosmote απεριόριστα, υπάρχει??

Το λέω γιατί το "απεριόριστα" της Cosmote τελικά αφορά 1500 λεπτά προς αριθμούς Cosmote μόνο (και κάποια λεπτά προς τα άλλα δίκτυα, ανάλογα με το πάγιο).

Οπότε είναι μεγάλη εξυπηρέτηση να ξέρεις αν ο αριθμός που θα καλέσεις είναι Cosmote.

Ρωτάω γιατί στο μάρκετ αναφέρει ξεκάθαρα ότι αφορά καρτοκινητή, όχι συμβόλαια.

Αν κάνω λάθος ή το μάρκετ δεν είναι ενημερωμένο, ζητώ συγγνώμη για το χρόνο σου...

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου:) Δυστυχώς αποσο έλεγξα δεν υπάρχει τέτοια υπηρεσία ακόμη για συμβόλαια. Μονο η Vodafone έχει. Δοκίμασε το από περιέργεια μπορεί να δουλέψει:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικά δεν δουλεύει με συμβόλαιο Cosmote. Το δοκίμασα αλλά ερχόταν συνέχεια sms "η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη".

Θα μπορούσε βέβαια η ίδια η Cosmote να πληροφορεί για τους συνδρομητές της, αλλά μάλλον δεν την συμφέρει...

 

Σε ευχαριστω φιλε μου για την υποστηριξη σου:)

Δυστυχως μαλλον εχεις δικιο!Οπως και η Q ακομη δεν εχει ενεργοποιησει την υπηρεσια ακομη!Ας ελπισουμε οτι θα τις ενεργοποιησουν συντομα:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καταρχήν συγχαρητήρια και σε ευχαριστώ για την δουλειά σου και για την ωραία ιδέα σου :)

 

Έχω whats up, αλλά δεν δέχεται τις επαφές. Δουλεύει μόνο αν γράψω το νούμερο, αλλά αυτό είναι μη λειτουργικό. Υπάρχει κάποια λύση?

 

Ααα, edit, το τηλ μου είναι το ideos x5, αν χρειάζεται.... Και ένα τελευταίο. Βρήκα και το "Whats Up Finder", αλλά δεν κάνει για το κινητό μου. Έχει κανένας το apk της εφαρμογής μπας και?

Edited by TziMmys79
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν συγχαρητήρια και σε ευχαριστώ για την δουλειά σου και για την ωραία ιδέα σου :)

 

Έχω whats up, αλλά δεν δέχεται τις επαφές. Δουλεύει μόνο αν γράψω το νούμερο, αλλά αυτό είναι μη λειτουργικό. Υπάρχει κάποια λύση?

 

Ααα, edit, το τηλ μου είναι το ideos x5, αν χρειάζεται.... Και ένα τελευταίο. Βρήκα και το "Whats Up Finder", αλλά δεν κάνει για το κινητό μου. Έχει κανένας το apk της εφαρμογής μπας και?

 

Συγνωμη για την καθυστερηση και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και την ενημερωση.

Θα ηθελα περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με τον αριθμο για να μπορεσω να σε βοηθησω.Δηλαδη,με τι ξεκιναει,πως το εχεις δηλωμενο(κινητο,σπιτι),ποσα ψηφια ειναι,εχει προσημο μπροστα?

Για να σου δωσω να καταλαβεις,στις τελευταιες αναβαθμισεις ειχα διορθωσει ενα προβλημα αν ο αριθμος ηταν καταχωρημενος με το προσημο +69 ή 0069.

Μαλλον η λυση στο προβλημα σου ειναι οτι το νουμερο της συγκεκριμενης επαφης που προσπαθεις να διαλεξεις ΔΕΝ ειναι δηλωμενο στις επαφες σου ως κινητο(mobile) αλλα ως κατι αλλο!!!

Ειναι ενα προβλημα που υπαρχει και θα λυθει στην επομενη αναβαθμιση.

 

Σχετικα με το Whats Up Finder,δεν πιστευω οτι πρεπει να το ζητησεις απο εδω και δεν μπορω να σε βοηθησω για ενα "ανταγωνιστικο" προγραμμα που τυχαιως δημιουργηθηκε αρκετα πιο μετα και μοιαζει στις εφαρμογες μου ΠΑΛΙ .Κοιταξε στο thread του δημιουργου για να σε βοηθησει!

Edited by darkpain
Link to comment
Share on other sites

Καλή σου ημέρα φίλε.

 

Πρώτον, μην ζητάς συγνώμη... Δεν φτάνει που κάνεις και μοιράζεσαι τον κόπο σου, θα σου ζητήσω και τα ρέστα?

 

Το λοιπόν, το πρόβλημα τελικά ήταν αυτό που είπε. τα τηλέφωνα δεν ήταν δηλωμένα σαν κινητά... Αλλά αν είναι να το γτάξεις σε άλλη έκδοση, θα περιμένω, γιατί να πάω σε 200+ επαφές να τα αλλάξω... Ζήσε Μάη...

 

Και πάλι καλή σου ημέρα...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλή σου ημέρα φίλε.

 

Πρώτον, μην ζητάς συγνώμη... Δεν φτάνει που κάνεις και μοιράζεσαι τον κόπο σου, θα σου ζητήσω και τα ρέστα?

 

Το λοιπόν, το πρόβλημα τελικά ήταν αυτό που είπε. τα τηλέφωνα δεν ήταν δηλωμένα σαν κινητά... Αλλά αν είναι να το γτάξεις σε άλλη έκδοση, θα περιμένω, γιατί να πάω σε 200+ επαφές να τα αλλάξω... Ζήσε Μάη...

 

Και πάλι καλή σου ημέρα...:)

Γεια σου φιλε μου,

Δυστυχως ειναι ενα προβλημα που το εχουν αρκετοι γιατι ειτε δεν γνωριζουν πως να το ορισουν ως κινητο, ειτε τα επαναφερουν απο αλλου και τα επαναφερει ως home αυτοματα αν δεν κανω λαθος, ειτε βαριούνται να τα ορισουν σωστα οταν αποθηκευουν μια επαφη οποτε προκυπτει αυτο το προβλημα....

Στα λεω αυτα γιατι το ειχε και η κοπελα μου πρωτη το συγκεκριμενο προβλημα και μπορω να πω οτι ανηκει και στις 3ις κατηγοριες :lol:

Το εχω υποψη μου και θα το διορθωσω συντομα..!!

Σε ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδια μολις ανεβασα στο μαρκετ την αναβαθμιση για το Can i text for free!

 

ΕΚΔΟΣΗ 1.80

==============

-Καλύτερο UI-εικονίδια

-Μικρότερο μέγεθος κατά 50%

-Autocomplete function(Μπορείτε να γράψετε το όνομα ή και τον αριθμό της επαφής και σας εμφανίζει λίστα για πιο γρήγορη εύρεση καθώς πληκτρολογείται)

-Καλύτερη αναφορά σφαλμάτων

-Υποστήριξη xdpi οθόνων

-Υποστήριξη ICS(4.X)

-Bug fixes

 

Version 1.80

===============

-Better icons-Ui

-Smaller application size -50%

-Autocomplete function (filtering contact numbers and names while you are typing)

-Better error reporting

-Support xdpi screen density

-Support of ICS(4.X)

-Bug fixes

 

TziMmys79,τωρα μπορεις να δεις ολα τα διαθεσιμα νουμερα μιας επαφης.Δεν υπαρχει κανενα προβλημα πλεον και μπορεις να πληκτρολογησεις ειτε τον αριθμο ειτε το ονομα μιας επαφης και σου εμφανιζει ολα τα νουμερα καθως πληκτρολογεις:)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ και δημόσια darkpain... Μπράβο για την δουλειά σου... Μόλις την δουλέξω λίγο, θα σχολιάσω κιόλας, αλλά είμαι σίγουρος ότι όλα θα είναι τζι-τζι... :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Το Can i text for free για Android αναβαθμιστηκε στην εκδοση 1.9

Οι αλλαγες ειναι:

  1. Προστεθηκε Υποστηριξη για tablets
  2. Προστεθηκε Action Bar
  3. Προστεθηκαν περιγραφες προσβασιμοτητας
  4. Προστεθηκε συμβατοτητα με συσκευες 4.1+
  5. bug fixes

 

Κατεβαστε το

Link to comment
Share on other sites

Το Military Widget αναβαθμίστηκε στην έκδοση 1.3.

Οι αλλαγές είναι:

  1. Συμβατοτητα με συσκευες με εκδοση Android 4.0+
  2. Δυνατοτητα να χρησιμοποιηθει στην lockscreen του Android 4.2
  3. Προστεθηκε υποστηριξη για tablets
  4. Προστεθηκε καινουργιο widget μεγεθους 5Χ5 για μεγαλες οθονες-HD και tablets
  5. Προστεθηκαν στατιστικα σε γραφημα πιτας
  6. Διορθωθηκαν-Αλλαχτηκαν τα μεγεθη των widget
  7. Καλυτερευσεις στo γραφικο περιβαλλον για γρηγοροτερη και καλυτερη προβολη
  8. bug fixes

 

Κατεβάστε το

 

Σημειωση προς Moderators.Μηπως ειναι ευκολο να βαλετε το ονομα του widget στο thread για να μην ανοιγω καινουργιο?Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...