Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks! "Τηλέφωνο σε κατάσταση" τι είναι?

Σημαίνει πως το τηλέφωνο είναι ανοικτό :) και σε αναμονή. (όχι; )

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημαίνει πως το τηλέφωνο είναι ανοικτό :) και σε αναμονή. (όχι; )

 

Δεν νομίζω! γιατί υπάρχει και "Σε αναμονή".

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως αυτές κρατάνε λιγότερο από τις μαμίσιες...

Να συμπληρώσω μάλιστα ότι σε μερικές περιπτώσεις αυτοί που πουλάνε τις μπαταρίες το γράφουν κι όλας!!!!

"Προσοχή ΧΧΧΧ Mah είναι η αναγραφόμενη τιμή στην ετικέτα. Η πραγματική μπορεί να είναι πολύ χαμηλότερη" :lol:

 

Δεν μπορώ να κουβαλάω 2ο κουτάκι επάνω μου.

Το έκανα root χτες, μπας και σταματήσει να μου κόβει την camera όποτε πέφτει η μπαταρία

Οχι δε θα σταματήσει να σου κόβει την κάμερα.

Αυτό που έκανα εγώ ήταν να εγκαταστήσω και ένα 2ο πρόγραμμα κάμερας από το market (υπάρχουν πολλά) το οποίο χρησιμοποιώ όταν πέφτει η μπαταρία μου και αρνείται να ανοίξει το μαμίσιο. Χρησιμοποιώ πχ το Camera360 το οποίο έχει και ένα σωρό camera effects.

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια παρακαλω! μεσω card reader και του προγραμματος easeus partiotion και τα βηματα που λετε στη σελιδα εδω

εγώ ακολούθησα αυτόν τον οδηγό

http://mobilecon.info/move-installed-application-to-microsd.html

 

κι εδώ λίγο πιο αναλυτικά

http://whatswithjeff.com/samsung-galaxy-y-s5360-increase-internal-phone-memory/

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση παιδια! εκανα οκ χωρο 513 ΜΒ στη sd σαν ext2

 

ολα πανε στην εξωτερικη μνημη συνδεμενες εφαρμογες εκει οτι εβαζα κτλπ μα γεμισε ευκολα η εσωτερικη! γιατι? αφου εχει πολυ χωρο η sd γενικα!!!!!!!!!!!!!!

 

τι κανω τωρα? με 60 εφαρμογες συν 20 που εβαλα μετα το χωρισμα γεμισε παλι!

 

μα τι στο καλο? μονο 6 εφαρμογες εχω στη εσωτερικη που βλεπω απ οδιαχειριση η μεσω link2sd

 

μου βγαζει κα ιειδοποιηση οτ ιδε εχω χωρο...!

 

αρα γιατι γεμισε η εσωτερικη? ανεξηγητο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

εχω 168 ΜΒ ΑΠΟ ΤΑ 178ΜΒ εσωτερικης!!!!!!!!!!! ΜΥΣΤΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

συγκεκριμενα εχω στην sd 1,35 GB ΣΕ ΧΡΗΣΗ ΣΧΕΔΟΝ 1 GB ΔΙΕΘΕΣΙΜΑ

ΚΑΙ ΣΤοδευτερο partition της σε χρηση 50MB ,διαθεσιμα 413ΜΒ !!!!!! (ΑΡΑ??????????)

 

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΕΧΩ ΣΕ ΧΡΗΣΗ 164 ΜΒ 14,7 ΜΒ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!!!!!!!! γιατι παιδια??????????????????

 

ειχα 70 εφαρμογες πες και μετα το χωρισμα της sd που εβαλα αλλες 20 φουλαρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

που υποτιθεται πανε οπως δειχνουν ολα στην sd... αρα γιατι γεμισε η εσωτερικη?πεστε μου γιατι θα"τρελαθω"!!!!!!

Edited by papig
Samsung galaxy "Y"-Sony xperia neo v-Samsung Galaxy Ace-Mls IQtalk crystal -samsung galaxy pocket neo duos
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση παιδια! εκανα οκ χωρο 513 ΜΒ στη sd σαν ext2

 

ολα πανε στην εξωτερικη μνημη συνδεμενες εφαρμογες εκει οτι εβαζα κτλπ μα γεμισε ευκολα η εσωτερικη! γιατι? αφου εχει πολυ χωρο η sd γενικα!!!!!!!!!!!!!!

 

τι κανω τωρα? με 60 εφαρμογες συν 20 που εβαλα μετα το χωρισμα γεμισε παλι!

 

μα τι στο καλο? μονο 6 εφαρμογες εχω στη εσωτερικη που βλεπω απ οδιαχειριση η μεσω link2sd

 

μου βγαζει κα ιειδοποιηση οτ ιδε εχω χωρο...!

 

αρα γιατι γεμισε η εσωτερικη? ανεξηγητο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

εχω 168 ΜΒ ΑΠΟ ΤΑ 178ΜΒ εσωτερικης!!!!!!!!!!! ΜΥΣΤΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Έχεις κάνει Link τις εφαρμογές σου;

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

ναι να πηγαινουν στη sd κα ιμου εδειχνε οτι πανε εκει....αυτοματα...

 

οταν παταω κιολας μεσω του link2sd η και αλλων εφαρμογων να δω ποσες εχει στ ηεσωτερικη μνημη εχει μονο

6 - 7 !!!!!!!!!!!!!! αρα πως γεμισε η εσωτερικη? μυστηριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

πριν βαλω τις τελευταιες 20 εφαρμογουλες ειχα στη εσωτερικη 50 ΜΒ ΕΛΕΥΘΕΡΑ (δε ηταν πλοηγος και τετοια βαρια ...)

Edited by papig
Samsung galaxy "Y"-Sony xperia neo v-Samsung Galaxy Ace-Mls IQtalk crystal -samsung galaxy pocket neo duos
Link to comment
Share on other sites

ναι να πηγαινουν στη sd κα ιμου εδειχνε οτι πανε εκει....αυτοματα...

 

οταν παταω κιολας μεσω του link2sd η και αλλων εφαρμογων να δω ποσες εχει στ ηεσωτερικη μνημη εχει μονο

6 - 7 !!!!!!!!!!!!!! αρα πως γεμισε η εσωτερικη? μυστηριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

πριν βαλω τις τελευταιες 20 εφαρμογουλες ειχα στη εσωτερικη 50 ΜΒ ΕΛΕΥΘΕΡΑ (δε ηταν πλοηγος και τετοια βαρια ...)

 

Άνοιξε το Link2sd. Στο φίλτρο πάνω βάλε να σου δείχνει τις εφαρμογές χρήστη. Επέλεξε τις εφαρμογές που είναι στην εσωτερική μνήμη μετά με το αριστερό κουμπί πάτα πολλαπλή επιλογή επέλεξε όσες θες να μεταφερθούν και πάντα σύνδεση (όχι μεταφορά στην sd) στην επιλογή που θα σου βγάλει μετά επέλεξε να συνδεθούν όλα τα αρχεία που σου βγάζει. Όταν μεταφερθούν οι εφαρμογές ξεκίνα μετά και σιγά σιγά και τις εφαρμογές που είναι στην Sd μετέφερε τες στην εσωτερική και μετά κάντες σύνδεση. Οι εφαρμογές που περνάς στην sd αφήνουν αρχεία και στην εσωτερική μνήμη ο καλύτερος τρόπος για να καθαρίσεις είναι να τις κάνεις όλες Link. Επίσης καθάρισε την cashe στους χάρτες στο fb και σε όποιες εφαρμογές χρησιμοποιείς συχνά και νομίζεις ότι μπορεί να αποθηκεύουν πολλά δεδομένα.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

το κανω τωρα να δω! θα σου πω σε λιγο! ευχαριστω πολυ πολυ ,θα σου πω σε λιγο! ηταν στο 42% που εκανε συνδεση σε ολα μαζικα....και σταματησε και μου λεει " ο χωρος εσωτερικης αποθηκευσης τηλ εινα ισχεδον οληρες" διαγραψτε καταργηστε την εγκατασηαση μερικων εφαρμογων κα ιπροσπαθηστε ξανα"

 

ουφ...θα βγαλω μερικες εφαρμογες πριν κανω αυτο που λες..σταματησε στ ημεταφορα τους στο 42 %

 

πατησα οκ προχωρα η διαδικασια! αντε να δω......αν δε καταφερω να ελευθερωσω ετσ ιχωρο θα τα κανω τα βηματα που μου ειπες οταν τις ξαναπερασω μια μια setup....να τα σβησω ολα και απο αρχη παλι....

 

 

μετακινηση στο τηλ θα τις κανω μετα μια μια κα ιμετα συνδεση οπως ειπες ή αποσυνδεση θα πατησω ?(αυτες που ειναι στην sd εννοω) εχει επιλογη και για αποσυνδεση και για μετακινηση στ οτηλ.

 

 

(πατησα μετακινηση στο τηλ (ειχε 36 εφαρμογες εκει ) κα ιμετα θα τις κανω συνδεση στην sd

 

στ οπρωτο βημα που μου ειπες ειχε 68 εφαρμογες που συνδεθηκαν με την sd ειδωμεν!

 

ολο το παιχνιδι εινα ιγια μονο 100 εφαρμογες βασικα... αλλα εννοειται πως θελω να βαλω πολλες μεσα αλλιως γιατι να χωρισω την sd..σε παρτιτιον αν δε χωρα αλλες πολλες! εμ...

εγω θα ηθελα να χωρουσαν στην 2GB ΑΛΛΕΣ 200 ΕΦΑΡΜΟΓΕς ΠΧ! 300 ΝΑ ΕΙΧΑ...

 

 

 

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΕ ΠΟΛΥΣ ΠΟΛΥΣ ΧΩΡΟΣ ΕΤΣΙ ! ΤΕΛΕΙΑ

 

ευχαριστω πολυ φιλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by papig
Samsung galaxy "Y"-Sony xperia neo v-Samsung Galaxy Ace-Mls IQtalk crystal -samsung galaxy pocket neo duos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παλικάρια μου.

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κλειδώνει συγκεκριμένους φακέλους στην sd?

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το Link2sd. Στο φίλτρο πάνω βάλε να σου δείχνει τις εφαρμογές χρήστη. Επέλεξε τις εφαρμογές που είναι στην εσωτερική μνήμη μετά με το αριστερό κουμπί πάτα πολλαπλή επιλογή επέλεξε όσες θες να μεταφερθούν και πάντα σύνδεση (όχι μεταφορά στην sd) στην επιλογή που θα σου βγάλει μετά επέλεξε να συνδεθούν όλα τα αρχεία που σου βγάζει. Όταν μεταφερθούν οι εφαρμογές ξεκίνα μετά και σιγά σιγά και τις εφαρμογές που είναι στην Sd μετέφερε τες στην εσωτερική και μετά κάντες σύνδεση. Οι εφαρμογές που περνάς στην sd αφήνουν αρχεία και στην εσωτερική μνήμη ο καλύτερος τρόπος για να καθαρίσεις είναι να τις κάνεις όλες Link. Επίσης καθάρισε την cashe στους χάρτες στο fb και σε όποιες εφαρμογές χρησιμοποιείς συχνά και νομίζεις ότι μπορεί να αποθηκεύουν πολλά δεδομένα.

 

Πρωτα να προσθεσω οτι οταν ειχα εγω το ιδιο προβλημα..μου ειχες πει και να το ρυθμισω να κανει αυτοματο link τις εφαρμογες ωστε να αποφυγω στο μελλον να εχω να κανω link μια μια τις εφαρμογες! Αλλα και δευτερον θελω να ρωτησω πως κανεις clear το cache απο fb κλπ?

 

Αντρέα οι φωνητικές κλήσεις είναι οι κλήσεις ;)

 

 

 

Μα εννοείται ότι όλες οι ευρωπαϊκές ρομ έχουν ελληνικά παντού (σε όλα τα galaxy τουλάχιστον).

 

Τον κολλητό σου πες του ότι δεν θα φύγει από την huawei ποτέ :lol::lol: (πλάκα κάνω :p)

 

Το odin είναι δώρο θεού για τα galaxy.

Με αυτό μπαίνουν τα firmware στα κινητά από την Samsung.

 

Τις προάλλες για παράδειγμα (στο s) σκάλιζα το κινητό και μετά δεν έμπαινε σε cwm.

Χωρίς odin τι???! ;)

 

αχαχαχαχα μια ζωη στη Huawei εκει περα :P

 

κοιτα ελληνικα εχουν αλλα δεν ηξερα αν εχουν το 7bit support! Αν δεν το εχουν τι να την κανω την ευρωπαικη στοκ..Παντως απο τοτε που βρηκα το Greek Keyboard δεν με χαλαει καθολου! Ειμαι πολυ χαρουμενος με τηv GR2! Ο μονος λογος που ηθελα να ξαναπαω σε στοκ ηταν τα sms! Μου την εσπαγε πολυ το GO SMS! Τωρα ελπιζω καποια στιγμη και αυτοι που φτιαχνουν το swiftkey το οποιο ειναι τελειο πληκτρολογιο να το κανουν να υποστηριζει 7bit! Καλο ειναι να του στειλω και μια ερωτηση μπας και μου απαντησουν ε?

 

Υ.Γ. Συγνωμη για τα 2 συνεχομενα ποστ, αλλα μετα ειδα την απαντηση του νικου, και ειχα ξεχασει οτι 10 λεπτα πριν ειχα κανει ποστ για να κανω τροποποιηση και να προσθεσω αυτο :/

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, με την συγκεκριμενη συσκευη ειμαι εντελως ανιδεος και θα ηθελα να μου πειτε κατα την γνωμη σας τον καλυτερο συνδιασμο custom rom/kernel (θα προτιμουσα να μεινουμε μακρια απο cyanogenmod εκτος αν νομιζετε οτι ειναι η καλυτερη με διαφορα) καθως αυριο θα ερθει ενας φιλος μου να του σενιαρω λιγο το ace του. Ευχαριστω προκαταβολικα και συγγνωμη για την ωμη ερωτηση αλλα μεχρι αυριο δεν θα εχω χρονο για να μαθω τα μυστικα της συσκευης.
http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, με την συγκεκριμενη συσκευη ειμαι εντελως ανιδεος και θα ηθελα να μου πειτε κατα την γνωμη σας τον καλυτερο συνδιασμο custom rom/kernel (θα προτιμουσα να μεινουμε μακρια απο cyanogenmod εκτος αν νομιζετε οτι ειναι η καλυτερη με διαφορα) καθως αυριο θα ερθει ενας φιλος μου να του σενιαρω λιγο το ace του. Ευχαριστω προκαταβολικα και συγγνωμη για την ωμη ερωτηση αλλα μεχρι αυριο δεν θα εχω χρονο για να μαθω τα μυστικα της συσκευης.

 

Gingerreal2 & cfroot b84 από μένα.

Ο οδηγός είναι στην πρώτη σελίδα

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα να προσθεσω οτι οταν ειχα εγω το ιδιο προβλημα..μου ειχες πει και να το ρυθμισω να κανει αυτοματο link τις εφαρμογες ωστε να αποφυγω στο μελλον να εχω να κανω link μια μια τις εφαρμογες! Αλλα και δευτερον θελω να ρωτησω πως κανεις clear το cache απο fb κλπ?

 

Αυτό το κάνεις μόνο για τις εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες, τις νέες τις κάνει αυτόματα Link αν το έχεις ρυθμίσει. Για το fb που ρωτάς θα πας στην διαχείριση εφαρμογών, θα επιλέξεις το fb και θα πατήσεις Εκκαθάριση δεδομένων.

 

Gingerreal2 & cfroot b84 από μένα.

Ο οδηγός είναι στην πρώτη σελίδα

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

 

+1 ανεπιφύλακτα

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Ξερει καποιος να μου πει πως μπορω να καταργησω/αλλαξω τους αριθμους ταχειας κλησης?

Ευχαριστω πολυ!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Ξερει καποιος να μου πει πως μπορω να καταργησω/αλλαξω τους αριθμους ταχειας κλησης?

Ευχαριστω πολυ!

Όπως τις βλέπεις όλες μαζί, πάτα το Μενού (κουμπί αριστερό) και επέλεξε Διαγραφή. Σβήνεις και βάζεις άλλη μετά στο ίδιο νούμερο.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Όπως τις βλέπεις όλες μαζί, πάτα το Μενού (κουμπί αριστερό) και επέλεξε Διαγραφή. Σβήνεις και βάζεις άλλη μετά στο ίδιο νούμερο.

 

 

 

Ευχαριστω πολυ!:)

Στην πρωτη θεση ειναι ο τηλεφωνητης,αυτο προσπαθω να το καταργησω αλλα δεν γινεται....

Ξερεις καποιο τροπο?

Συγνωμη εαν γινομαι κουραστικος,αλλα το προσπαθω απο το πρωι χωρις αποτελεσμα...

Edited by ManolisGti
SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

γεια σας! εβαλα videakia videoclip τραγουδια mp4 καταλληλα για 320χ480 στ ο κινητακι μας....

με ποια εφαρμογη θα τα ακουω συνεχομενα το ενα μετα το αλλο? να μη παταω αναπαραγωγη καθε φορα μολις τελειωνει το ενα τραγουδι κτλπ

Samsung galaxy "Y"-Sony xperia neo v-Samsung Galaxy Ace-Mls IQtalk crystal -samsung galaxy pocket neo duos
Link to comment
Share on other sites

γεια σας! εβαλα videakia videoclip τραγουδια mp4 καταλληλα για 320χ480 στ ο κινητακι μας....

με ποια εφαρμογη θα τα ακουω συνεχομενα το ενα μετα το αλλο? να μη παταω αναπαραγωγη καθε φορα μολις τελειωνει το ενα τραγουδι κτλπ

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad&feature=search_result :happy:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω πάρει το ace πρόσφατα και έχω ένα θέμα με την μπαταρία.

Αν αφήσω το τηλ στην αναμονή για πολλές ώρες, η ένδειξη της μπαταρίας μένει η ίδια.

Μόλις πάω να κάνω κάτι πχ βίντεο ή ομιλία, η ένδειξη πέφτει 8-10% άμεσα.

Επίσης όταν πάω να το φορτίσω από το 15% πχ η ένδειξη ανεβαίνει αμέσως (μέσα σε 1 λεπ)

στο 51%. Μετά, αφού φτάσει στο 100% κάνει ακόμα μισή ώρα μέχρι να ακουστεί το μπιπ της φόρτισης.

Το πήγα στο σέρβις και μου είπαν, αφού το έλεγξαν πρώτα, ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά...

Έχει κάποιος παρόμοια θεματάκια;

Αν γνωρίζετε κάτι θα εκτιμούσα λίγη βοήθεια.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου θέμα με το ACE, είναι ότι στις 4-5 μέρες που το έχω, έχει κάνει δύο φορές restart μόνο του!

Εκεί που το σκάλιζα, νέκρωσε, μαύρισε η οθόνη, και ξαναξεκίνησε να bootarei απο την αρχή.

Κανείς άλλο με το ίδιο θέμα?

Το έχω κάνει root το κινητό!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω πάρει το ace πρόσφατα και έχω ένα θέμα με την μπαταρία.

Αν αφήσω το τηλ στην αναμονή για πολλές ώρες, η ένδειξη της μπαταρίας μένει η ίδια.

Μόλις πάω να κάνω κάτι πχ βίντεο ή ομιλία, η ένδειξη πέφτει 8-10% άμεσα.

Επίσης όταν πάω να το φορτίσω από το 15% πχ η ένδειξη ανεβαίνει αμέσως (μέσα σε 1 λεπ)

στο 51%. Μετά, αφού φτάσει στο 100% κάνει ακόμα μισή ώρα μέχρι να ακουστεί το μπιπ της φόρτισης.

Το πήγα στο σέρβις και μου είπαν, αφού το έλεγξαν πρώτα, ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά...

Έχει κάποιος παρόμοια θεματάκια;

Αν γνωρίζετε κάτι θα εκτιμούσα λίγη βοήθεια.

Ευχαριστώ

 

Αν το έχεις ροοτ το κινητό δοκίμασε να περάσεις το battery calibration. Αν δεν το έχεις rooting και πέρνα το battery calibration.

 

Το δικό μου θέμα με το ACE, είναι ότι στις 4-5 μέρες που το έχω, έχει κάνει δύο φορές restart μόνο του!

Εκεί που το σκάλιζα, νέκρωσε, μαύρισε η οθόνη, και ξαναξεκίνησε να bootarei απο την αρχή.

Κανείς άλλο με το ίδιο θέμα?

Το έχω κάνει root το κινητό!

 

Android τι περιμένεις; :p Κανένα ρεστάρτ όλα που και που τα κάνουν, τι έτρεχες εκείνη την στιγμή; Αν στο κάνει συχνά δοκίμασε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!:)

Στην πρωτη θεση ειναι ο τηλεφωνητης,αυτο προσπαθω να το καταργησω αλλα δεν γινεται....

Ξερεις καποιο τροπο?

Συγνωμη εαν γινομαι κουραστικος,αλλα το προσπαθω απο το πρωι χωρις αποτελεσμα...

 

H πρωτη θεση δεν αλλαζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα .

Εχω το galaxy Ace την εκδοση 2,3,5 του εκανα ροοτ και θελω να βαλω την 4 εκδοση

ξερεται που θα βρω εναν πληρη οδηγο και ευκολο ;

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...