Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

:cry: :blink: :cry:

 

παλιο :p δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα δεν θελω να δοκιμασω :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δωσω σε καποιον το gmail που συνδεομαι στο market και συνδεθει με το δικο του κινητο, θα μπορει να κατεβασει τα apps που εγω εχω αγορασει? Ή αν του στειλω apk αρχειο καποιας paid εφαρμογης που εχω αγορασει απο το /data/app θα μπορει να το εγκαταστησει κανονικα στο δικο του κινητο? Καταλαβαινω οτι οι ερωτησεις που κανω δεν ειναι και πολυ νομιμες, αλλα ρωταω για εγκυκλοπαιδικους σκοπους :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι .

Αν απενεργοποιήσω το τηλέφωνο ,παρατήρησα ότι όταν το ανοίγω ξανά κάποια από τα εικονίδια που έχω βάλει ''shortcut'' στις οθόνες εξαφανίζονται!!

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό το φαινόμενο;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι .

Αν απενεργοποιήσω το τηλέφωνο ,παρατήρησα ότι όταν το ανοίγω ξανά κάποια από τα εικονίδια που έχω βάλει ''shortcut'' στις οθόνες εξαφανίζονται!!

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό το φαινόμενο;;

Εχει αναφερθει και απο αλλα παιδια καποιες φορες. μηπως εχεις βαλει καποιον launcher ? πες μας και ποια ρομ εχει το τηλεφωνο σου.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι .

Αν απενεργοποιήσω το τηλέφωνο ,παρατήρησα ότι όταν το ανοίγω ξανά κάποια από τα εικονίδια που έχω βάλει ''shortcut'' στις οθόνες εξαφανίζονται!!

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό το φαινόμενο;;

 

Δεν ξέρω αν στην περίπτωσή σου φταίει αυτό, αλλά αυτό γίνεται όταν οι εφαρμογές είναι εγκατεστημένες στην εξωτερική κάρτα... αν ναι, κάνε μεταφορά στο τηλέφωνο και θα φύγει το πρόβλημα.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν στην περίπτωσή σου φταίει αυτό, αλλά αυτό γίνεται όταν οι εφαρμογές είναι εγκατεστημένες στην εξωτερική κάρτα... αν ναι, κάνε μεταφορά στο τηλέφωνο και θα φύγει το πρόβλημα.

 

Αλεξανδρε και εγω εχω αρκετες εφαρμογες στην εξωτερικη καρτα αλλα δεν ειδα ποτε να λειπει καποιο εικονιδιο...Βεβαια μπορει να φταιει και ο τυπος της καρτας...

bodo
Link to comment
Share on other sites

Αλεξανδρε και εγω εχω αρκετες εφαρμογες στην εξωτερικη καρτα αλλα δεν ειδα ποτε να λειπει καποιο εικονιδιο...Βεβαια μπορει να φταιει και ο τυπος της καρτας...

 

Νομίζω είναι θέμα και εφαρμογής... δεν το κάνουν όλες, αλλά το έχω δει να γίνεται... ειδικά σε shortcuts, και σε widgets.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει και απο αλλα παιδια καποιες φορες. μηπως εχεις βαλει καποιον launcher ? πες μας και ποια ρομ εχει το τηλεφωνο σου.

 

Πως το βλέπω αυτό φίλε μου;

 

Δεν ξέρω αν στην περίπτωσή σου φταίει αυτό, αλλά αυτό γίνεται όταν οι εφαρμογές είναι εγκατεστημένες στην εξωτερική κάρτα... αν ναι, κάνε μεταφορά στο τηλέφωνο και θα φύγει το πρόβλημα.

 

Μα το θέμα είναι να μη γεμίζει η μνήμη του τηλεφώνου με εφαρμογές, έτσι δεν είναι;

Χρησιμοποιώ το ApptoSD και μεταφέρω όσες μπορώ στη κάρτα....

 

Αλεξανδρε και εγω εχω αρκετες εφαρμογες στην εξωτερικη καρτα αλλα δεν ειδα ποτε να λειπει καποιο εικονιδιο...Βεβαια μπορει να φταιει και ο τυπος της καρτας...

 

Έχω αγοράσει αυτήν εδώ: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.553844

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων: Πατάμε "τροποποίηση" για να προσθέσουμε κάτι σε υπάρχον μήνυμα.
Link to comment
Share on other sites

Μα το θέμα είναι να μη γεμίζει η μνήμη του τηλεφώνου με εφαρμογές, έτσι δεν είναι;

Χρησιμοποιώ το ApptoSD και μεταφέρω όσες μπορώ στη κάρτα....

 

Ε... γιατί να είναι αυτό το θέμα; Έχεις πρόβλημα χώρου όπως στο Desire? To Galaxy έχει άπειρο χώρο για εφαρμογές, και επίσης αν είναι στο τηλέφωνο πάνε και πιο γρήγορα. Προσωπικά έχω 12 σελίδες εφαρμογών και ούτε μία στην κάρτα. Η κάρτα μου έχει μόνο χάρτες για GPS, μουσική, ταινίες και προσωπικά αρχεία.

 

Φυσικά είναι επιλογή σου που θα βάζεις τις εφαρμογές, αλλά αν κάποιες σου δημιουργούν τέτοιο πρόβλημα, δε χρειάζεται να είναι στην κάρτα.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Πρωτα απ'ολα επειδη ειχα ρωτησει χθες, να αναφερω οτι δοκιμασα την εφαρμογη oovoo και κανει πολυ καλα βιντεοκληση μεταξυ κινητου σε κινητο, οπως επισης και μεταξυ κινητου και υπολογιστη. Η ποιοτητα εικονας και ηχου ηταν αρκετα καλη.

το δοκιμασα σε wifi που ειναι και το σημαντικοτερο. καποια στιγμη θα δοκιμασω και με 3g αν και πιστευω οτι θα ειναι σχετικα αργο το βιντεο. Λειτουργει και με την μπροστα και με την πισω καμερα του galaxy. αυτα για οποιον ενδιαφερεται για κατι τετοιο.

Αν καποιος εχει δοκιμασει το skype και μπορει να κανει βιντεοκληση απο το galaxy σε καποιον υπολογιστη που εχει skype, ας με ενημερωσει.

 

Κατι αλλο τωρα που θεωρω σημαντικο και θελω να το αναφερω. μπηκα κατα τυχη πριν λιγο στις ρυθμισεις-->εφαρμογες-->διαχειριση εφαρμογων για να κοιταξω τι γινεται με τις εφαρμογες που εχω στο κινητο μου.

 

Εχουμε και λεμε :

 

1) Προς εκπληξη μου ειδα οτι στην καρτελα "Σε καρτα SD", που δειχνει τις εφαρμογες που ειναι εγκατεστημενες στην sd, οτι εχουν εγκατασταθει εκει 4 εφαρμογες.

Γραφω "προς εκπληξη μου" διοτι εγω ΔΕΝ τις μετεφερα στην sd αλλα κατα την εγκατασταση μπηκαν απο μονες τους εκει. πατησα πανω στις εφαρμογες αυτες και ειδα οτι εχει επιλογη "μετακινηση σε τηλεφωνο". θα τις μετακινησω ολες στο τηλεφωνο γιατι το galaxy εχει τοσο χωρο που δεν βρισκω κανενα λογο να μπαινουν οι εφαρμογες στην sd.

Εχετε καμια γνωμη γιατι μπηκαν απο μονες τους στην sd ?

 

Για ριξτε κι'εσεις μια ματια. σιγουρα θα σας εχουν μπει και εσας καποιες στην sd και ισως δεν το εχετε δει !!!!

 

2) Κατι αλλο σημαντικο που ειδα ειναι το εξης. παλι εκει στις ρυθμισεις-->εφαρμογες-->διαχειριση εφαρμογων αρχισα να παταω πανω σε μια μια εφαρμογη, και παρατηρησα οτι σε πολλες απο αυτες το κουμπι "επιβολη διακοπης" ειναι ενεργο !!!!

αυτο σημαινει οτι η εφαρμογη τρεχει στην μνημη !!!!

Το θεμα ειναι οτι η εφαρμογες αυτες δεν φαινονται οτι ειναι ανοιχτες στην διαχειριση εργασιων, δηλαδη στον μαμα task manager. Γι'αυτο και η μνημη χωρις αν εχω ανοιχτες εφαρμογες παιζει κοντα στα 235mb/339mb.

 

Επειδη αναφερθηκαν αρκετα παιδια στην μνημη και σε ποια επιπεδα (σε mb) κυμαινεται οταν δεν εχουμε καμια εφαρμογη ανοιχτη, αναφερω αυτο που ειδα για να το τσεκαρετε κι'εσεις.

παντως εγω καποιες απο τις εφαρμογες αυτες τις εκανα καταργηση αμεσως !!!!

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

!!!

 

Σωστος ο Αντωνης. Μολις διαπιστωσα οτι 2 παιχνιδια και συγκεκριμενα το slice it και τα οργισμενα πτηνα ειναι εγκατεστημενα στην sd!!

 

Eπισης και σε μενα τρεχανε απο πισω 2-3 εφαρμογες οι οποιες δεν φαινονται στον task manager. Αυτο παντως το εχω παρατηρησει και αλλη φορα.

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

!!!

 

Σωστος ο Αντωνης. Μολις διαπιστωσα οτι 2 παιχνιδια και συγκεκριμενα το slice it και τα οργισμενα πτηνα ειναι εγκατεστημενα στην sd!!

οχι τιποτα αλλο αλλα μπορει να ειχες βγαλει την sd για καποιον λογο, και εκεινη την ωρα να ηθελες να ανοιξεις το παιχνιδακι για να δειξεις την super amoled σε κανενα iphonakia, και θα γινοσουν και ρεζιλι....χα χα χα χα.

και σιγουρα θα γυρνουσες σπιτι και θα φλασαρες καμια darky μετα. παλι καλα, σε γλιτωσα....χι χι χι χι :lol::lol::lol::lol:

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

....

 

Το skype δεν κάνει ακόμα videocalls, αν και στο Galaxy δουλεύει πια σε Froyo, όπως έχουμε ανακαλύψει.

1) Nαι γίνεται, είναι κωδικοποιημένο από την ίδια την εφαρμογή που θα εγκατασταθεί. Το setInstallLocation στο τηλέφωνο είναι by default στο αυτόματο, οπότε η εφαρμογή διαλέγει που θα πάει. Ε, μερικές πάνε αυτόματα στην κάρτα.

2) Δε νομίζω ότι έχει πολύ σημασία αυτό... και να τις σταματήσεις μάλλον θα ξαναρχίσουν αυτές. Γυρνάμε πάλι σε όλα αυτά με τους task managers. Που στο Froyo συγκεκριμένα είναι τελείως άχρηστοι πια, γιατί δε σκοτώνουν τις εφαρμογές όπως στο eclair, απλά τις ξαναρχίζουν. Anyway δε θα έλεγα ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας...

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν εχω καμια εφαρμογη στην καρτα τωρα που το κοιταξα. Και εχω πολλεεεες :)

Παναγιωτη το Slice it μου εχει εγκατασταθει κανονικα στο τηλεφωνο.

Αντωνη ποιες εφαρμογες εντοπισες 1) να τρεχουν και 2) να ειναι στην καρτα μνημης?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν εχω καμια εφαρμογη στην καρτα τωρα που το κοιταξα. Και εχω πολλεεεες :)

Παναγιωτη το Slice it μου εχει εγκατασταθει κανονικα στο τηλεφωνο.

Αντωνη ποιες εφαρμογες εντοπισες 1) να τρεχουν και 2) να ειναι στην καρτα μνημης?

 

Χμμ ειναι αυτο που ειπε παραπανω ο Αλεξανδρος Πετρο. Σε μενα διαλεξε αυτοματα να παει στην sd σε σενα διαλεξε στην internal. Το θεμα ειναι ποιο ειναι το κριτηριο για να παει η εφαρμογη σε μια απο τις 2 καρτες.

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν εχω καμια εφαρμογη στην καρτα τωρα που το κοιταξα. Και εχω πολλεεεες :)

Παναγιωτη το Slice it μου εχει εγκατασταθει κανονικα στο τηλεφωνο.

Αντωνη ποιες εφαρμογες εντοπισες 1) να τρεχουν και 2) να ειναι στην καρτα μνημης?

στην καρτα μνημης ηταν :

1) η εφαρμογη blogaway που ειναι για να λειτουργω το blog μου απο το κινητο

2) το schottgunn, που ειναι ενα εφετζιδικο προγραμματακι με ηχο απο οπλο, για να κυνηγαω τον ανιψιο μου οταν παιζουμε :lol::lol::lol::lol:

3) το παιχνιδι skies of glory (αν δεν το εχετε να το βαλετε !!!!)

4) η εφαρμοφη camscanner

 

οι εφαρμογες που ετρεχαν :

- titanium

- greeknames

- dropbox

- GreekTvguide

και 1-2 αλλες που τις πεταξα και δεν τις θυμαμαι τωρα :cool:

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ποιο ειναι το κριτηριο για να παει η εφαρμογη σε μια απο τις 2 καρτες.

Αυτο δεν μπορω να καταλαβω. Μπορει να εχει να κανει με την εκδοση της εφαρμογης ισως.

οι εφαρμογες που ετρεχαν :

- titanium

- greeknames

- dropbox

- GreekTvguide

και 1-2 αλλες που τις πεταξα και δεν τις θυμαμαι τωρα :cool:

Για το Titanium το περιμενα καθως το εχω εντοπισει να ξεκιναει με διαφορα σεναρια (μεσω του autostarts το ειδα, κατεβασε το και ειμαι σιγουρος πως θα βρεις διαφορες εφαρμογες να ξεκινανε στο ασχετο, πχ το maps ανοιγει σε ακυρη στιγμη, νομιζω με την εγκατασταση καποιας εφαρμογης:!:). Το dropbox δεν το εχω δει και τα αλλα δεν τα εχω :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Αλεξανδρε σ'ευχαριστω για την εξηγηση γι'αυτα που εγραψα.

Κατι αλλο για οποιον ενδιαφερεται.

 

Οποιος ειναι root, και θελει να πηγαινουν παντα οι εφαρμογες που εγκαθιστα στo τηλεφωνο, μπορει να ανοιξει εναν terminal στο κινητο και να γραψει :

adb shell pm setInstallLocation 0

 

Αλεξανδρε επειδη δεν ειμαι 100% σιγουρος, καλα δεν την εγραψα την εντολη ?

μια διευκρινηση : μετα απο reboot την κραταει αυτη την ρυθμιση ?

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Αλεξανδρε σ'ευχαριστω για την εξηγηση γι'αυτα που εγραψα.

Κατι αλλο για οποιον ενδιαφερεται.

 

Οποιος ειναι root, και θελει να πηγαινουν παντα οι εφαρμογες που εγκαθιστα στo τηλεφωνο, μπορει να ανοιξει εναν terminal στο κινητο και να γραψει :

adb shell pm setInstallLocation 0

 

Αλεξανδρε επειδη δεν ειμαι 100% σιγουρος, καλα δεν την εγραψα την εντολη ?

μια διευκρινηση : μετα απο reboot την κραταει αυτη την ρυθμιση ?

 

Oχι, το 0 είναι το 'auto'. Αυτό έχει και τώρα. (γράψε adb shell pm getInstallLocation για να δεις). Για το τηλέφωνο 1, για την κάρτα 2.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω ενα format στο κινητο γιατι απο τοτε που εβαλα την 2,2 εχω πολλα κοληματα στο κινητο και χτες ειδα και κατι αλλο , δεν ξερω αν σε αυτο φταιει η αναβαθμιση , οταν μπαινω στο μαρκετ στις εγκατεστημενες εφαρμογες οταν μπηκα να δω αν υπαρχουν ενημερωσεις απο τις 70 περιπου εφαμογες που εχω βλεπω μονο καμια 10αρια δηλαδη οταν βαζω στο μαρκετ μια εφαρμογη που υπαρχει ηδη στο κινητο μου εγκατεστημενη γραφει παλι να κανω εγκατασταση ενω η εφαρμογες δουλευουν κανονικα, δεν ξερω τι φταιει γιατι γινεται αυτο?? αλλα τελος παντων θα κανω φορματ. Το titanium το εχω βαλει στην καρτα. Εκανα back up , μετα θα κανω το φορματ και μετα θα ανοιξει κανονικα το titanium για να κανω εγκατασταση παλι τις εφαρμογες?? Τοσο απλο ειναι ? Ευχαριστω
theodoros
Link to comment
Share on other sites

2) Κατι αλλο σημαντικο που ειδα ειναι το εξης. παλι εκει στις ρυθμισεις-->εφαρμογες-->διαχειριση εφαρμογων αρχισα να παταω πανω σε μια μια εφαρμογη, και παρατηρησα οτι σε πολλες απο αυτες το κουμπι "επιβολη διακοπης" ειναι ενεργο !!!!

αυτο σημαινει οτι η εφαρμογη τρεχει στην μνημη !!!!

Το θεμα ειναι οτι η εφαρμογες αυτες δεν φαινονται οτι ειναι ανοιχτες στην διαχειριση εργασιων, δηλαδη στον μαμα task manager. Γι'αυτο και η μνημη χωρις αν εχω ανοιχτες εφαρμογες παιζει κοντα στα 235mb/339mb.

 

Επειδη αναφερθηκαν αρκετα παιδια στην μνημη και σε ποια επιπεδα (σε mb) κυμαινεται οταν δεν εχουμε καμια εφαρμογη ανοιχτη, αναφερω αυτο που ειδα για να το τσεκαρετε κι'εσεις.

παντως εγω καποιες απο τις εφαρμογες αυτες τις εκανα καταργηση αμεσως !!!!

Αυτο ακριβως το θεμα εχω και εγω!!Τρεχουν εφαρμογες που δεν εχω ανοιξει καν!(μιλαμε γiα τρελη καταναλωση RAM 260-280mb/338mb σε JS3 :X )

Eχθες ειχα γραψει οτι εχω θεμα με την μνημη.Δεν εχω εξωτερικη καρτα μνημης οποτε το πρωτο σκελος θα το εχω υποψιν μου για οταν παρω μια.:)

 

Αυτο δεν μπορω να καταλαβω. Μπορει να εχει να κανει με την εκδοση της εφαρμογης ισως.

 

Για το Titanium το περιμενα καθως το εχω εντοπισει να ξεκιναει με διαφορα σεναρια (μεσω του autostarts το ειδα, κατεβασε το και ειμαι σιγουρος πως θα βρεις διαφορες εφαρμογες να ξεκινανε στο ασχετο, πχ το maps ανοιγει σε ακυρη στιγμη, νομιζω με την εγκατασταση καποιας εφαρμογης:!:). Το dropbox δεν το εχω δει και τα αλλα δεν τα εχω :)

 

Δηλαδη οτι εφαρμογη τρεχει μονη της,την σημειωνουμε και την μπλοκαρουμε με το autostats?Δεν θα προξενησει θεμα στην εκαστοτε εφαρμογη αυτο οταν την ανοιγουμε?:blink:

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

οχι τιποτα αλλο αλλα μπορει να ειχες βγαλει την sd για καποιον λογο, και εκεινη την ωρα να ηθελες να ανοιξεις το παιχνιδακι για να δειξεις την super amoled σε κανενα iphonakia, και θα γινοσουν και ρεζιλι....χα χα χα χα.

και σιγουρα θα γυρνουσες σπιτι και θα φλασαρες καμια darky μετα. παλι καλα, σε γλιτωσα....χι χι χι χι :lol::lol::lol::lol:

 

θα μπορούσες παράδειγμα να βγάλεις τη sd για να τη δώσεις στον αηφονάκια για να δει αν θα έπαιζαν τα οργισμενα πουλιά...Βέβαια μετά θα σου έλεγε οτι το κινητό του δεν παίρνει έξτρα μνήμη και εσυ θα ένιωθες άσχημα:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

παλιο :p δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα δεν θελω να δοκιμασω :p

 

Εσείς που το έχετε καιρό στα χέρια σας, ξέρετε πάνω κάτω αν είναι ευαίσθητο η όχι σε πεσίματα και γρατζουνιές. Πείτε κι εμάς να ξέρουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που το έχετε καιρό στα χέρια σας, ξέρετε πάνω κάτω αν είναι ευαίσθητο η όχι σε πεσίματα και γρατζουνιές. Πείτε κι εμάς να ξέρουμε ;)

 

Το γορίλα glass κάνει μια χαρά την δουλειά του ως ένα σημείο. Τα πλαστικά είναι σχετικά μαλακά και δεν γρατζουνιούντε τόσο εύκολα. Το δικό μου έχει στο ιστορικό του 2 πτώσεις (από το 1 μέτρο) εκ των οποίων η μία έξω στο τσιμέντο (δρόμο) και δεν έχει ούτε γρατζουνιά. Σίγουρα βοηθάει πολύ να του έχεις και ένα backplate .. δεν προσθέτει όγκο στο κινητό και το προστατεύει και στην οθόνη γιατί προεξέχει μερικά χιλιοστά και από μπροστά. Δες στο νήμα με τα αξεσουάρ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...