Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos ( 3 Ιούν. 2004 , 13:18)

 

Ποιος ειναι αυτος ο Irpaj γαμωτο? Καινουργιος? Γιατι δεν τον ξερω? Johneeeeer!!! Ποτε θα μου τον συστησεις?

 

Θα σου τον γνωρίσω μόλις μου γνωρίζεις και εσύ τις 13χρονες συμμαθήτριες σου!!! :D

 

Με το sms counter δεν γίνεται τίποτα. Υπάρχει πρόβλημα με την κωδικοποίηση των ελληνικών.

Από το κινητό τουλάχιστον δεν μπορούμε να το διορθώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος therock ( 4 Ιούν. 2004 , 00:38)

 

Sto screenSaver tis psiloc ti mporeis na valeis?Ektos apo imerominies,kai ores.Screensaver theorountai i gif eikones?Katanalonei poli mpataria ayto?

 

 

Φιλε μου δεν θα στο προτεινα ουτε για αστειο να βαλεις gif για screensaver.Το ειχα κανει παλια στο 3650 και η μπαταρια σε λιγοτερο απο μια μερα μου ειχε αδειασει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

E tote tsampa iparxei ayti i efarmogi?Ama den mporeis na valeis ena gif logo aytonomias,tote ti na ti kaneis?Gia na sou emfanizei ena anadiplomeno keimeno?

 

To sms reminder tha mou pei kaneis re pedia ti ine?

 

Episis iparxei kana programma pou na ta stelnei sto pc alla na mporeis na ta peraseis pali piso sto kinito?To msg saver aplos ta stelnei se txt,kai den metraei!

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος therock ( 4 Ιούν. 2004 , 01:01)

 

E tote tsampa iparxei ayti i efarmogi?Ama den mporeis na valeis ena gif logo aytonomias,tote ti na ti kaneis?Gia na sou emfanizei ena anadiplomeno keimeno?

 

To sms reminder tha mou pei kaneis re pedia ti ine?

 

Episis iparxei kana programma pou na ta stelnei sto pc alla na mporeis na ta peraseis pali piso sto kinito?To msg saver aplos ta stelnei se txt,kai den metraei!

 

 

Το SMS Reminder απλα σου υπενθιμιζει αν εχει ερθει καποιο μυνημα και εσυ δεν το εχεις ακουσει.Το MSG Saver δεν εχει export/import επιλογη?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ki egw proteinw seleq.Parexei tis perissoteres dunatotites apo olous,kai nomizw einai o monos pou sou epitrepei na kaneis ta arxeia read only,hidden k.a.;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos ( 4 Ιούν. 2004 , 12:32)

 

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ki egw proteinw seleq.Parexei tis perissoteres dunatotites apo olous,kai nomizw einai o monos pou sou epitrepei na kaneis ta arxeia read only,hidden k.a.;)

 

 

Εκτος απο το Seleq και το eFileManager της Psiloc σου δινει την δυνατοτητα να αλλαξεις τα properties ενος αρχειου. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Auto pou mou tin spaei genika stin Psiloc einai pws otan vgainoun nees versions,automata oi palies den paizoun.Ante na perimeneis gia full meta.SeleQ 1.65 rulz!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agleouras ( 4 Ιούν. 2004 , 01:25)

 

Τη βρηκα τη λυση!Απλα κανουμε αποθηκευση στις σημειωσεις και τα στελνουμε μετα απο εκει!!!

 

ρε συ αγλεουρα κ εγω αυτο κανω με το msg αλλα τους ελληνικους χαρακτηρες τους γ@μαει. τι ακριβως κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το total ir remote, εγκατεστημένο στο κινητό ( με register) αλλά δεν δουλεύει, πατάω τα κουμπιά αλλα τίποτα. Μήπως μπορεί να μου δώσει κάποιος οδηγίες πως να το χρησιμοποιώ?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ginalovu ( 4 Ιούν. 2004 , 12:44)

 

ρε συ αγλεουρα κ εγω αυτο κανω με το msg αλλα τους ελληνικους χαρακτηρες τους γ@μαει. τι ακριβως κανεις;

 

 

 

Eξαρταται ποια εκδοση του msgsaver εχεις!!!βαλε τη νεοτερη MessageSaver.1.16-XiMpDA (θα τη βρεις στο aivanet) και νομιζω οτι δε θα αντιμετωπισεις προβλημα!!!Πρεπει να σωσεις ομως τα sms στις σημειωσεις...μην το ξεχνας αυτο!!!

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από fotisman

Παιδιά έχω το total ir remote, εγκατεστημένο στο κινητό ( με register) αλλά δεν δουλεύει, πατάω τα κουμπιά αλλα τίποτα. Μήπως μπορεί να μου δώσει κάποιος οδηγίες πως να το χρησιμοποιώ?

 

Ti marka TV exeis?Giati apo osa exw paratirisei,egw toulaxiston to doulepsa mono me SONY kai PHILIPS;)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις "βελτιστοποίηση συσκευής", έχει 3 επιλογές, χαμηλή, κανονική και υψηλή, δοκίμασέ τες όλες. Επίσης το irremote έχει Sony, SonyAlt και SonyAlt2, μπορεί να βρίσκεται εκει μέσα η συσκευή σου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisman ( 4 Ιούν. 2004 , 15:17)

 

Η τηλεόραση είναι SONY. Αλλά δεν δουλεύει.

 

 

Πηγαινε στο Remote Central και δες αν υπαρχει το μοντελο της τηλεορασης που ψαχνεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis ( 4 Ιούν. 2004 , 16:01)

 

Δοκίμασε να κάνεις "βελτιστοποίηση συσκευής", έχει 3 επιλογές, χαμηλή, κανονική και υψηλή, δοκίμασέ τες όλες. Επίσης το irremote έχει Sony, SonyAlt και SonyAlt2, μπορεί να βρίσκεται εκει μέσα η συσκευή σου.

 

Πάλι τα ίδια κάνει! Δεν καταλαβαίνω! το κεντρικό κουμπί δεν πατάς? Είναι σαν να μην το πατάω! Πολύ σπάσιμο! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 4 Ιούν. 2004 , 16:07)

 

Πηγαινε στο Remote Central και δες αν υπαρχει το μοντελο της τηλεορασης που ψαχνεις.

 

 

Που να ξέρω τι μοντέλο είναι η τηλεόραση. SONY γράφει πάνω! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisman ( 4 Ιούν. 2004 , 16:44)

 

Που να ξέρω τι μοντέλο είναι η τηλεόραση. SONY γράφει πάνω! :p

 

 

Στο πισω μερος εχει ενα αυτοκολλητο η τηλεοραση που γραφει το μοντελο.Για αρκετες τηλεορασεις πρεπει να κατεβασεις τις "εντολες" και να τις βαλεις χειροκινητα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisman ( 4 Ιούν. 2004 , 16:44)

 

Που να ξέρω τι μοντέλο είναι η τηλεόραση. SONY γράφει πάνω! :p

 

μηπως δεν πετυχενεις τις υπεριθρες της tv???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisman ( 4 Ιούν. 2004 , 17:03)

 

αφου κατεβάσω τα αρχεία τα βάζω μέσα στο κινητό όπως είναι? ή κάνω κάτι άλλο?

 

 

Πρεπει να βαλεις μια μια τις εντολες.Εγω το προσπαθησα κανα δυο φορες δεν τα καταφερα και τα παρατησα.Καποιος που το εχει κανει ας πει αναλυτικα τα βηματα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agleouras ( 4 Ιούν. 2004 , 13:11)

 

Eξαρταται ποια εκδοση του msgsaver εχεις!!!βαλε τη νεοτερη MessageSaver.1.16-XiMpDA (θα τη βρεις στο aivanet) και νομιζω οτι δε θα αντιμετωπισεις προβλημα!!!Πρεπει να σωσεις ομως τα sms στις σημειωσεις...μην το ξεχνας αυτο!!!

 

αυτο εκανα κ μαλιστα επειδη στο σημ/ριο του κιν δεν εγραφε τα ελληνικα αλλαξα το character encodind. ετσι αφου διορθωθηκε αυτο κ τα αποθηκευε σωστα μολισ τα εστελνε στον υπ. τα εβγαζε παλι λαθος, δηλ χωρις ελληνικα. μηπως φταει το κινητο;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...