Jump to content

Sony Ericsson LiveView


amoramor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω οτι από τη στιγμή που συγχρονιστεί, με τη συσκευή, δεν χάνει την ώρα.

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι εφόσον συγχρονιστεί δεν χάνει την ώρα ακόμα και αν είσαι χιλιόμετρα μακριά από το τηλέφωνο. Αλλά μιλάμε μόνο για ώρα και ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πως συνδεεται με το κινητο?μεσω bluetooth?τρωει μπαταρια κιολας?

Ναι. Προφανώς.

Όσοι έχουμε Sony και δεν μπορούμε να βγάλουμε το LiveWare Manager, τί κάνουμε?

Τι εννοείς;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν συνδέεται σε αυτή την περίπτωση :(

 

Παράθεση από niknik >

Όσοι έχουμε Sony και δεν μπορούμε να βγάλουμε το LiveWare Manager, τί κάνουμε?

Τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνετε με αυτά τα plugins; Ούτε με την 4.0.4 σε ICS παίζουν σε sonyericsson neo V. Χωρίς αυτά το live view είναι πολύ λίγο!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

απο οτι εχω καταλαβει το live view οπως και το smartwatch λειτουργουν κυριως σαν beepers..απλα σε ειδοποιουν.φανταζομαι οταν δεχεσαι κληση και την βλεπεις στο live view οτι δεν μπορεισ να την απαντησεισ και να μιλησεις εστω με τα ακουστικα γιατι bluetooth ακουστικα δεν θα μπορεις να συνδεσειςαφου θα ειναι συνδεδεμενο στο κινητο το live view!!!

παντως η αγορα του εξαρταται καθαρα απο το τι θελει ο καθενας...νομιζω οτι απλα για χρηση μεσα στο αυτοκινητο η την πολη η γενικοτερα καθημερινα δεν ειναι πολυ χρησιμο γιατι σιγα μην καθεσαι την ωρα που οδηγας να τσεκαρεις αν σου ηρθε email, αν η γκομενα σου εκανε tweet, η αν ο κολλητος αλλαξε το στατους του στο φατσοβιβλιο...ελεος

νομιζω με ενα bluetooth hands free καλυπτεσαι απολυτα οσον αφορα οδηγηση κλπ

πολυ χρησιμο αντιθετως ειναι για αυτους που η καθημερινοτητα κ το επαγγελμα τους δεν τος επιτρεπει τη χρηση κινητου αμεσα κ θελουν διακριτικοτητα...η επισης οσοι ασχολουντσαι με διαφορα σπορτς.

προσωπικα χρησιμοποιω το run keeper στο καθημερινο τρεξιμο κ εχω το κινητο στο χερι για να μπορω να τσεκαρω αποσταση λεπτα κλπ, οποτε πιστευω κατι τετοιο θα μου ηταν χρησιμο...οπως επισης κανοντας σκι...εχω χαλασει το iphone3 που δυστυχως δεν καλυπτοταν απο εγγυηση λογω υγρασιας, επειδη προσπαθουσα με τα γαντια του σκι την τσαντα φορτωμενη πραγματα στην πλατη να βγαλω απο την τσεπη το κινητονα δω κληση μην τυχον και ηταν απο την δουλεια, που θα επρεπε να απαντησω.φυσικα το κινητο κατεληξε στο χιονι με τα αναλογα αποτελεσματα...

Link to comment
Share on other sites

Οι φίλοι που το χουν, μπορουν να μας πουν με βεβαιοτητα αν δουλευει ταυτοχρονα με bluetooth ακουστικα? Σκεφτομαι το Note II και κατι τετοιο στη μηχανη που τρεχω ολη μερα, θα με βολευε παααρα πολυ, κυριως για να μπορω να κανω κληση, χωρις να βγαλω το κινητο...
Απλώς....Κωστας
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Φιλε κανε μια δοκιμη και πες μας γιατι αν δω τα ιδια χαλια θα το πεταξω απ το παραθυρο :mad::banghead::banghead:
Memento Mori
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Τελικά τα όποια θεματάκια, διορθώθηκαν; Αξίζει πλέον η αγορά του; (Αν και δεν το βρίσκω πουθενά οπότε ίσως κοιτάξω για μεταχείρα). Με ενδιαφέρει να μην κάνει αποσυνδέσεις όλη την ώρα και να μπορώ να χειρίζομαι τα διάφορα apps που χρησιμοποιώ καθημερινά χωρίς να βγάζω τη συσκευή. Facebook, Twitter, μουσική (χρησιμοποιώ τον Player Pro) και μηνύματα. Η χρήση θα γίνει με Xperia Z (4.3)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...