Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκει στην προσοψη κατω που εχει το λογοτυπο της voda θα μπορουσε να ηταν μερος της οθονης και να ηταν 3.2".
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εκει στην προσοψη κατω που εχει το λογοτυπο της voda θα μπορουσε να ηταν μερος της οθονης και να ηταν 3.2".

 

 

Θα βγει αργοτερα το 945 με 3.2";)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εκει στην προσοψη κατω που εχει το λογοτυπο της voda θα μπορουσε να ηταν μερος της οθονης και να ηταν 3.2".

 

Δεν θα ειχε αυτη την τιμη ομως. Μην το ξεχνας

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια, ψήνομαι για να δω και πως λειτουργεί το android. Αν έχει κάποια σχέση με τα μεγάλα του ξαδέρφια
Link to comment
Share on other sites

SAR και διάρκεια μπαταρίας ξέρει κανείς?

 

edit:

 

από ανεπίσημες πηγές βρήκα SAR 0,4!

 

κι από μπαταρία λέει 300 ώρες αναμονή και 5 ώρες ομιλία

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

3,5g και wifi για τετοια τιμη ειναι πολυ ενδιαφερον.. Δυο πραγματα δε μου αρεσουν, α) το 360 (μεγαλη αποτυχια), και β) vodafone συσκευη. Οσες vodafone συσκευες εχω αγορασει εγω και φιλοι μου, εχουμε φαει τρελο ξενερωμα..

 

ΥΓ: Οσοι ξερουν, ξερουν.. Αυτοι που δε ξερουν (και θα ρωτησουν τι εννοω για το 'ξενερωμα'), ας αγοραζουν και να μαθουν, εαν καταλαβουν.. αν και καταβαθος ξερουν..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το T-Mobile Pulse (Huawei U8220), που λόγω τιμής έχει τύχει φοβερής ανεπίσημης υποστήριξης (και επίσημης απλά ότι βγάζει η Huawei απλά γονατίζει το κινητό).

Πιστεύω ότι αν και το 945 κινηθεί στα 150-200€ μπορεί να υπάρξει ευχάριστη έκπληξη.

 

PS. Είναι βέβαιο ότι η Huawei θα τα φτιάχνει τα κινητά (μοιάζουν για στυλ της εταιρίας); ρωτάω γιατί τουλάχιστον από το Pulse που έχω είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος με μπαταρία (με μπαταρία 1500mAhmps πάνω του όμως)

Link to comment
Share on other sites

Μου το εφερε απο Γερμανια ενας φιλος και ειναι καταπλικτικο.Η τιη του απο εκει...99,90 ευρω.Συμπαθητικοτατο και πολυ ευχρηστο.Εχει και Ελληνικο μενου...αν και δεν το χρησιμοποιω.Wifi μπαινεις κανονικοτατα και θελω να φορτωσω και χαρτε για το gps...εκτος του google που τους εχει πανω...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

για τα λεφτα του ειναι μια χαρα το κινητο, ειδικα αν το συγκρινεις με αλλα των 100 ευρω.... :)
Link to comment
Share on other sites

Όμορφο κινητό, φθηνό, πρακτικό, Android για όποιον ψήνεται να το δοκιμάσει αλλά δεν θέλει να το χρυσοπληρώσει, καλή καμερούλα, καλή αυτονομία, γενικά είναι ν' απορείς γιατί δεν το έχεις αποκτήσει ακόμα....

Υπάρχει όμως και αυτό που σε φρενάρει και σε ξενερώνει αυτόματα...είναι Vodafone...

Link to comment
Share on other sites

Τρελή η τιμή του και μάλιστα φοράει και android 2.1

Ωστόσο όσες συσκευές vodafone έχω αγοράσει, με έχουν ταλαιπωρήσει πολύ από να τις πηγαίνω συνέχεια στο service.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λειτουργεί κανονικά με όλα τα ελληνικα δίκτυα?

Μωρέ μια χαρά λειτουργεί, το θέμα είναι πώς θα ξεφορτωθείς αυτές τις επιοικώς άθλιες υπηρεσίες-συντομεύσεις του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή και τίμια συσκευή για κάποιον που θέλει να γνωρίσει το Android ή απλώς θέλει να έχει μια δεύτερη συσκευή. Αν βρεθεί ή υπάρχει τρόπος αφαίρεσης του vodafone μενού του ώστε να το δουλεύουμε σε όλα τα ελληνικά δίκτυα χωρίς περιορισμούς, μπορεί να το χτυπήσω.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή και τίμια συσκευή για κάποιον που θέλει να γνωρίσει το Android ή απλώς θέλει να έχει μια δεύτερη συσκευή. Αν βρεθεί ή υπάρχει τρόπος αφαίρεσης του vodafone μενού του ώστε να το δουλεύουμε σε όλα τα ελληνικά δίκτυα χωρίς περιορισμούς, μπορεί να το χτυπήσω.

 

στο XDA υπάρχουν custom roms και γενικά καλή υποστήριξη

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορειτε να βγαλετε απλως τις συντομευσεις που αφορουν τη vodafone για οσους εχουν προβλημα με αυτες; Στο lg gm750 που ειναι και αυτο αποκλειστικο της vodafone απλως "φορεσα" το spb shell και πλεον παραμετροποιησα τελειως το κινητακι.

Παντως για τα χαρακτηριστικα και τιμη που εχει ειναι dumbphone killer!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Αψογο κινητάκι... Αν και μάλλον θα περιμένω για το 945 που έχει και capacitive οθόνη...

 

 

+1

 

Το 945 φαίνεται άψογο! Να δούμε όμως πότε θα έρθει Ελλάδα μεριά, το 845 ήρθε 6 μήνες μετά την κυκλοφορία του :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...