Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΗΧΟΣ ΣΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ JOY 845?

 

[H γραφή με αποκλειστική χρήση κεφαλαίων χαρακτήρων δεν επιτρέπεται. Επόμενα μηνύματα θα διαγραφούν χωρίς ειδοποίηση.]

Edited by thief
Link to comment
Share on other sites

ο mini opera παει πολυ πιο γρηγορα στο σερφαρισμα απο την αλεπου

δοκιμαστε τον

Link to comment
Share on other sites

ο mini opera παει πολυ πιο γρηγορα στο σερφαρισμα απο την αλεπου

δοκιμαστε τον

 

skyfire is better

Link to comment
Share on other sites

εχω δει οτι σκαναρει συνεχεια για ασυρματα δικτυα,προφανως τρωει πορους και θελω να το απενεργοποιησω,αλλα πως;

εχουμε και εμεις προβλημα με microsdhc καρτες οπως το ZTE?

σκεφτομαι να παρω αυτη

 

την έχω δουλεύει κανονικά. (σε δυο joy έχω thn ίδια).

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τι θα κανουμε με τα θεματα ρε παιδια θα βρουμε κατι free;;; γνωριζει καποιος κατι;

 

όλο και κάτι υπάρχει.. αν κάνεις μια αναζήτηση στο διαδίκτυο θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι, εχω το joy rootαρισμενο με το RLS4d..... θελω να χρησημοποιησω το SetCPU και πειτε μου λιγακι αν το χρησημοποιει κανεις και πως λειτουργεί? Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων! (και να σημειώσω κατι, ειχα χρησιμοποιήσει αλλο προγραμμα για να ρυθμίσω τα ΜΗΖ και το κινητο μετα απο τις ρυθμισεις άρχισε να κολλαει και αναγκαστικά να ξανακανω εγκατασταση την ROM απο την αρχη!)
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει στο market

 

το μαρκετ δεν το καταλαβαινω ο skyfire ειναι δωρεαν και εδω και λιγες εβδομαδες δεν εμφανιζετε μεσα θα τονισω δεν ειναι πειρατικος τον ειχα κτεβασει απο το μαρκετ και δουλευει τελεια.τα λεω αυτα για να μην μπαναριστω

 

http://www.multiupload.com/PQ1GV7CS2W

Link to comment
Share on other sites

το μαρκετ δεν το καταλαβαινω ο skyfire ειναι δωρεαν και εδω και λιγες εβδομαδες δεν εμφανιζετε μεσα θα τονισω δεν ειναι πειρατικος τον ειχα κτεβασει απο το μαρκετ και δουλευει τελεια.τα λεω αυτα για να μην μπαναριστω

 

http://www.multiupload.com/PQ1GV7CS2W

 

μάλλον η έκδοση 3.1 θα είναι paid.... σύμφωνα με το site τους έγινε ταυτόχρονο release στις 23/12 και για το app store, στο οποίο πουλιέται 2,99$...... οπότε μάλλον πήρε η μπάλα και το android version

 

Από το site μπορείς να κατεβάσεις μόνο την 2.3 (στο λινκ κάτω αριστερά)

http://www.skyfire.com/product/android

Link to comment
Share on other sites

απαιτηται sd card βγαζει μηνυμα!

σωστα;;

 

το μαρκετ δεν το καταλαβαινω ο skyfire ειναι δωρεαν και εδω και λιγες εβδομαδες δεν εμφανιζετε μεσα θα τονισω δεν ειναι πειρατικος τον ειχα κτεβασει απο το μαρκετ και δουλευει τελεια.τα λεω αυτα για να μην μπαναριστω

 

http://www.multiupload.com/PQ1GV7CS2W

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να αλλαξω το βιντεακι εισαγωγης της vodafone στο joy 845 τα εχω κανει ολα αλλα το file manager δεν κανει rename το μαμα αρχειο ουτε το μετακινει......τι φταιει;;;;;;;:
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να αλλαξω το βιντεακι εισαγωγης της vodafone στο joy 845 τα εχω κανει ολα αλλα το file manager δεν κανει rename το μαμα αρχειο ουτε το μετακινει......τι φταιει;;;;;;;:

 

Πρέπει να κάνεις root το κινητό σου και ύστερα να χρησιμοποιήσεις κάποιον file manager με root δικαιώματα, όπως πχ τον root explorer.

Link to comment
Share on other sites

οχι παιζει και flash

 

http://www.multiupload.com/PQ1GV7CS2W

απο εδω θελει sd καρτα για εγκατασταση και ανοιγμα με file manager...νομιζω δηλ..:p

στο market δεν υπαρχει λογω χαμηλης αναλυσης οθονης..λενε...σε αλλους ειναι ενταξει με αλλα κινητα

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

http://www.multiupload.com/PQ1GV7CS2W

απο εδω θελει sd καρτα για εγκατασταση και ανοιγμα με file manager...νομιζω δηλ..:p

στο market δεν υπαρχει λογω χαμηλης αναλυσης οθονης..λενε...σε αλλους ειναι ενταξει με αλλα κινητα

 

εγω το βρηκα μια χαρα στο market (εχω RLS4d) και λειτουργει αψογα! και επισης οσο για το link, οχι δεν θελει manager, το βαζεις στην SD card αμα εχεις και το κανεις εγκατασταση, αλλιως δεν ξερω αν μπορεις να το κανεις install...!

Link to comment
Share on other sites

περα απο αυτα παιδια μπορει καποιος να μου πει αν χρησημοποιει το SetCPU η καποιο αλλο προγραμμα για overclock στο joy του?? αν ναι μεχρι ποσο μπορω να το βαλω? το SetCPU το βρηκα απλα θελω καποιος να μου πει αν το χρησημοποιει! περιμενω pm η' εδω απαντηση! :) ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να αλλαξω το βιντεακι εισαγωγης της vodafone στο joy 845 τα εχω κανει ολα αλλα το file manager δεν κανει rename το μαμα αρχειο ουτε το μετακινει......τι φταιει;;;;;;;:

 

κάπου μέσα στις τόσες σελίδες έχει αναφερθεί και με παραπομπή ενεργού Link για το

site της xda. είναι απλούστατη διαδικασία εγώ το είχα καταφέρει. έδινε και αρκετές επιλογές.

 

 

Σημείωση αν κάποιος παρακολουθεί και θυμάται... αυτό που είχα ρωτήσει... δυστυχώς λύση δεν υπάρχει.

Αν χρησιμοποιείς το joy με κάρτα vodafone και του βάλεις άλλη από τις μαμάς rom τότε δημιουργείτε ένα πρόβλημα με τις σταθερές συντομεύσεις στην αρχική οθόνη.

Αν στο ίδιο κινητό χωρίς να του πειράξεις τίποτα βάλεις άλλης εταιρίας sim επιτόπου όλα λειτουργούν δια μαγείας.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Αν στο ίδιο κινητό χωρίς να του πειράξεις τίποτα βάλεις άλλης εταιρίας sim επιτόπου όλα λειτουργούν δια μαγείας.

δεν εχω πειρα αλλα προς το παρον εχω what's up και λειτουργει αψογα

αλλωστε κινητο με ευκολιες ειναι πανω απο ολα.

δεν το πειραζω λεμε:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες ανεβασα ολο το pack καθως και τις οδηγιες του hellas200 σε ελληνικα, μολις το πηρα το κινητακι και ειναι φοβερο για την τιμη του, το pack αυτο εχει οτι χρειαζεστε για να κανετε flash την custom rom TCT_RLS4d, καλο flashing :)

 

Link: http://rapidshare.com/files/443390939/Joy845.rar

Edited by camelakos2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιάαααα Βοήθεια!!! Δεν είχα ποτέ μου κινητό με wifi και δεν έχω ιδέα πως μπορείς να το χρησιμοποιήσεις!!Τα πολλά όμως θα τα βρω.. Το ερώτημα μου είναι συγκεκριμένο!

Υπάρχει περίπτωση να φύγω για εξωτερικό σε λίγες μέρες και θέλω να με πληροφορήσετε αν μπορώ με το συγκεκριμένο κινητό(μιας και μόνο αυτό έχω την δυνατότητα να αγοράσω) να κάνω κλήσεις μέσω skype!!Skype ή κάποιας άλλης τέλος πάντων εφαρμογής ίδιου τύπου ώστε να γλιτώσω χρήματα..

 

(μόλις γράφτηκα στο site εκανα την ερώτηση και μετά που το έψαξα φυσικά και βρήκα ότι το έχετε αναλύσει το θέμα...)

Ευχαριστώ και συγνώμη για το ακυρο :)

Edited by Iwanna_A
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...