Jump to content

[Εφαρμογή] Zougla


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποστηρίζει κανονικά low res οθόνες.Ακόμα δε ξέρω γιατί δε στο βγάζει.Έτσι όπως την έβαλες όμως δε θα έχεις update...

Το γνωρίζω αυτό, όμως δε βρήκα άλλη λύση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εφαρμογάρα η zougla!!!:cool:

Ένα μεγάλο μπράβο και από εμενα:):)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογάρα η zougla!!!:cool:

Ένα μεγάλο μπράβο και από εμενα:):)

 

+1

 

Μόλις την κατέβασα, πολύ χρήσιμη και πολύ όμορφη.

Μπράβο στο δημιουργό! :)

Link to comment
Share on other sites

+1

 

Μόλις την κατέβασα, πολύ χρήσιμη και πολύ όμορφη.

Μπράβο στο δημιουργό! :)

 

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΉ!

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

ωωω,άψογη η ζούγκλά,δεν το περιμενα να εχει τοσες δυνατοτητες,χιλια μπραβο.

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

τι να πω κι εγω για την zougla...τα εχετε πει εξαλου ολα....τετοιες προσπαθειες πρεπει να τις στηριζουμε ολοι...και παλι ενα μεγαλο μπραβο στον Γ.Παπαδακη και....συνεχισε ετσι...:):):)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Zougla.gr Ελληνικό android Application είναι διαθέσιμο στο Android Market με το όνομα "Zougla".

Ελπίζω να σας αρέσει.Για οποιοδήποτε πρόβλημα για την εφαρμογή παρακαλώ στείλτε μου email.

 

http://img163.imageshack.us/img163/2679/prsc1.pnghttp://img836.imageshack.us/img836/7065/prntsr2.png

http://encode.i-nigma.com/QRCode/img.php?d=market://details%3Fid%3Dcom.zougla&c=&s=4

 

Πολύ καλό το πρόγραμμα,συγχαρητήριά!

Μια παράκληση μόνο,αν θα μπορούσες να έβαζες,σε επόμενη αναβάθμιση,στις πόλεις(για τον καιρό) και τα Ιωάννινα.

 

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα το έβαζα τώρα αλλά στη βάση του zougla.gr δεν υπάρχει σαν πόλη.Το κλίμα στα γιάννενα μοιάζει με αυτό της άρτας αν δεν απατώμαι.Θα μιλήσω με zougla αν γίνεται να το προσθέσουν.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το "Zougla" περιμένατε για να ενημερώνεστε για τον καιρο;; Τοσα widgets υπαρχουν :confused:

 

Υπάρχουν και είναι σίγουρα πιο ολοκληρωμένα αν και είναι ελάχιστα αυτά σοβαρή υποστήριξη πόλεων. Αλλά αν τον άνθρωπο τον βολεύει η zougla γιατί όχι;;

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και είναι σίγουρα πιο ολοκληρωμένα αν και είναι ελάχιστα αυτά σοβαρή υποστήριξη πόλεων. Αλλά αν τον άνθρωπο τον βολεύει η zougla γιατί όχι;;

 

Δεν λέω όχι. Απλα τον καιρό τον έχουμε συνήθως σε widget στην οθόνη συνέχεια. Ενω την zougla πρεπει να την ανοίγεις κλπ.

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ καλή εφαρμογή το ζουγκλα!!! το μόνο bug που βρήκα ήταν στην δημοσίευση. με το που πάτησα και τράβηξε φωτο, κράσαρε η εφαρμογη στο x10 mini pro.

 

υπάρχει περίπτωση να δούμε widget του ζουγκλα;

Link to comment
Share on other sites

Σου έστειλα pm για να δούμε τι συμβαίνει με τη συσκευή γιατί δεν είχα x10 να τεστάρω.

 

Όσο για το widget ναι θα υπάρξει απλά όχι σύντομα (Έχω και μία διπλωματική να γράψω :p )

Link to comment
Share on other sites

να κάνω άλλη μια παρατήρηση. μπορεί να το έχει αλλά ίσως εγώ δεν το βλέπω. αν υπήρχε και επιλογή για καθόλου φόρτωση των εικόνων. κάποιους με μικρό data πακέτο ίντερνετ, θα τους φαινόταν πολύ χρήσιμο. αλλά μάλλον θα χρειαζόταν επανεσχεδίαση όλου του layout της εφαρμογής πράγμα άσκοπο. και το Mode με τις μικρές φωτογραφίες, πολύ καλο είναι! :)
Link to comment
Share on other sites

Ok . Σε κανένα μισάωρο θα υπάρξει update με το request σου φίλε μου.

Ευχαριστώ για την ιδέα

 

UPDATED: Επιλογή για να μη κατεβάζει εικόνες στις κατηγορίες και στα άρθρα και να μη τρώει το πολύτιμο bandwidth!

-------------

Edited by weakwire
Link to comment
Share on other sites

Ok . Σε κανένα μισάωρο θα υπάρξει update με το request σου φίλε μου.

Ευχαριστώ για την ιδέα

 

UPDATED: Επιλογή για να μη κατεβάζει εικόνες στις κατηγορίες και στα άρθρα και να μη τρώει το πολύτιμο bandwidth!

-------------

 

Εκτός ότι είσαι κάλος Delovoper και έκανες τρομερή Ελληνική εφαρμογή,

παρέχεις και άμεση υποστήριξη, Μπράβο.

Κρίμα που πας φαντάρος τώρα,

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Θα το έβαζα τώρα αλλά στη βάση του zougla.gr δεν υπάρχει σαν πόλη.Το κλίμα στα γιάννενα μοιάζει με αυτό της άρτας αν δεν απατώμαι.Θα μιλήσω με zougla αν γίνεται να το προσθέσουν.

Ευχαριστώ

 

Στην Αρτα δεν εχει κάτω απο 0 C σχεδόν ποτέ ενω στα Γιάννενα όλο το χειμώνα.

Link to comment
Share on other sites

Ok . Σε κανένα μισάωρο θα υπάρξει update με το request σου φίλε μου.

Ευχαριστώ για την ιδέα

 

UPDATED: Επιλογή για να μη κατεβάζει εικόνες στις κατηγορίες και στα άρθρα και να μη τρώει το πολύτιμο bandwidth!

-------------

 

Μια ιδέα: γίνεται να κάνει το ένα και όχι το άλλο; Δηλαδή μια έξτρα επιλογή να μην κατεβάζει τις εικόνες για όλους τους τίτλους, αλλά αν διαλέξουμε να μπούμε μέσα σε κάποιο άρθρο να τις κατεβάζει.

 

Και πάλι μπράβο

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Οκ κάτι θα κάνω .Ένα section μόνο για τις εικόνες.Απλά όχι άμεσα.Μαζεύω τώρα rewuests (όπως του φίλου από τα Γιάννενα ) + κάποιες major βελτιώσεις που θα τις βγάλω σε ένα μεγαλύτερο update (μη σας τα πρίζω συνέχεια με updates). Πάντως οι μικρές φωτογραφίες είναι από 3 μέχρι 5 kb που με τα σημερινά dataplans δεν είναι και τόσο μεγάλο deal (Μία κατηγορία ολόκληρη με όλα τα άρθρα και όλες τις εικόνες είναι ίση σε μέγεθος ή και μικρότερη με μία non Mobile έκδοση ενός site.) Edited by weakwire
Link to comment
Share on other sites

Οκ κάτι θα κάνω .Ένα section μόνο για τις εικόνες.Απλά όχι άμεσα.Μαζεύω τώρα rewuests (όπως του φίλου από τα Γιάννενα ) + κάποιες major βελτιώσεις που θα τις βγάλω σε ένα μεγαλύτερο update (μη σας τα πρίζω συνέχεια με updates). Πάντως οι μικρές φωτογραφίες είναι από 3 μέχρι 5 kb που με τα σημερινά dataplans δεν είναι και τόσο μεγάλο deal (Μία κατηγορία ολόκληρη με όλα τα άρθρα και όλες τις εικόνες είναι ίση σε μέγεθος ή και μικρότερη με μία non Mobile έκδοση ενός site.)

 

Τhanks :) Δεν το λέω τόσο για τα data (μένω Αγγλία και έχω απεριόριστο internet), αλλά περισσότερο για το χρόνο φόρτωσης (στο εξωτερικό οι εικόνες καθυστερούν μάλλον περισσότερο)..

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις ότι αν μιλάς για το χρόνο φόρτωσης που βλέπεις και spinner.. αυτό δε φορτώνει και τις εικόνες.

Οι εικόνες φορτώνονται αφού εμφανιστεί το άρθρο και μόνο όταν φαίνεται το άρθρο.Οπότε αν σου αργεί στο πράσινο loader spinner τότε δε θα βοηθήσει αυτό που ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

Το zougla πλέον αποθηκεύει τις κατηγορίες και τα άρθρα στη SdCard αν υπάρχει και δεν είναι mounted στο pc. Το επόμενο update θα τα έχει αυτά.Θα περιμένω μέχρι αύριο μεθαύριο μήπως θέλει κάποιος κάτι άλλο και να κάνω εξονυχιστικά tests..

 

Πουλιέται κάποιο android κινητό τώρα που να μην έχει sdcard από τη μαμά του?Αν ξέρει κανείς ας μου πει.

 

Επίσης μου φαίνεται ότι βγαίνουμε λίγο offtopic σε αυτό το thread , και το dev thread μαραζώνει. Αν θέλει κάποιος moderator να μεταφέρει τα σχετικά Μηνύματα με dev και requests στο άλλο thread μη πηγαίνουμε offtopic εδώ...

Edited by weakwire
Link to comment
Share on other sites

Το zougla πλέον αποθηκεύει τις κατηγορίες και τα άρθρα στη SdCard αν υπάρχει και δεν είναι mounted στο pc. Το επόμενο update θα τα έχει αυτά.Θα περιμένω μέχρι αύριο μεθαύριο μήπως θέλει κάποιος κάτι άλλο και να κάνω εξονυχιστικά tests..

 

Πουλιέται κάποιο android κινητό τώρα που να μην έχει sdcard από τη μαμά του?Αν ξέρει κανείς ας μου πει.

 

Επίσης μου φαίνεται ότι βγαίνουμε λίγο offtopic σε αυτό το thread , και το dev thread μαραζώνει. Αν θέλει κάποιος moderator να μεταφέρει τα σχετικά Μηνύματα με dev και requests στο άλλο thread μη πηγαίνουμε offtopic εδώ...

 

Δεν γίνετε τα πρωτοσέλιδα με ένα tap ή με ένα next να μας πηγαίνει στην επομένη εφημερίδα .

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...