Jump to content

[Εφαρμογή] Zougla


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επισης στην προγνωση του καιρου προσθεσε και το ρεθυμνο....

καi ενεργοποιησε την λειτουργια να γυρναει η εφαρμογη σε landscape....

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νέα έκδοση της zougla available.!

Δεν γίνετε τα πρωτοσέλιδα με ένα tap ή με ένα next να μας πηγαίνει στην επομένη εφημερίδα .

Done

Όχι με tap , αλλά με γρήγορο sweep δεξιά ή αριστερά και συγχρόνως παραμένει το multitouch zoom.

βλέπω ότι εκτός από την cache είναι μεγάλος ο όγκος που κρατά σαν data εφαρμογής, γιατί τόσα πολλά?

DONE

Αν υπάρχει sdcard όλα τα downloaded δεδομένα εκτός από τις εικόνες πάνε εκεί.

 

επισης στην προγνωση του καιρου προσθεσε και το ρεθυμνο....

In progress .. πρέπει να μου το δώσει η zougla.gr και έχω κάνει το request.(και για τα Γιάννενα)

καi ενεργοποιησε την λειτουργια να γυρναει η εφαρμογη σε landscape....

NOP

Το UI δε θα είναι λειτουργικό(ή τουλάχιστον όσο λειτουργικό το φαντάζομαι).

Ήδη άρχισα να σκέφτομαι νέο layout εντελώς διαφορετικό για landscape..αλλά η σκέψη από τη πράξη.. που δε crasharei.. απέχει λίγο..

Link to comment
Share on other sites

Ωραια αναβαθμιση.

Επισης το εικονιδιο της εφαρμογης εγινε πιο ομορφο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καλημερα :):):)

πραγματι το εικονιδιο της zouglas εγινε πιο ωραιο και η εναλλαγη πρωτοσελιδων κι αυτη πολυ καλη...παλι μπραβο στον εξελιξιμο weakwire...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

+1 ψήφος και από εμένα στην πολύ καλή εφαρμογή zougla. Μια ερώτηση. Η "καταγγελία" δουλεύει και όταν είναι off-line το κινητό; Πχ είμαι κάπου, βλέπω κάτι, το φωτογραφίζω και γράφω το κείμενο, αλλά δεν θέλω να το στείλω άμεσα εκείνη τη στιγμή, γιατί πχ δεν έχω δίκτυο wifi. Αν δεν το έχει ίσως θα έπρεπε να υπάρχει δυνατότητα αποθήκευσης της φόρμας για μετέπειτα αποστολή.
Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση της zougla available.!

 

Done

Όχι με tap , αλλά με γρήγορο sweep δεξιά ή αριστερά και συγχρόνως παραμένει το multitouch zoom.

 

DONE

Αν υπάρχει sdcard όλα τα downloaded δεδομένα εκτός από τις εικόνες πάνε εκεί.

 

 

In progress .. πρέπει να μου το δώσει η zougla.gr και έχω κάνει το request.(και για τα Γιάννενα)

 

NOP

Το UI δε θα είναι λειτουργικό(ή τουλάχιστον όσο λειτουργικό το φαντάζομαι).

Ήδη άρχισα να σκέφτομαι νέο layout εντελώς διαφορετικό για landscape..αλλά η σκέψη από τη πράξη.. που δε crasharei.. απέχει λίγο..

 

Άψογος πραγματικά.. Μόλις έκανα την αναβάθμιση.. Μπράβο.. Και όντως πολύ ωραίο το νέο icon:)

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την εφαρμογή ζούγκλα !!!αν και δεν μ ενδιαφέρει ο καιρός όταν βάζω μυτιλήνη βγάζει αναγκαστική διακοπη κ όταν την ανοίγω ξανά δε φορτώνει το καιρό εχω το desire με 2,2
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είναι πρόβλημα του site .Θα επικοινωνήσω να το φτιάξουν.Btw ούτε εμένα μου δείχνει Μυτιλήνη αλλά δε μου crasharei.Desire 2.2 και εδώ.Για να μην έχεις το spinner πάτα menu ανανέωση στο tab του καιρού ή διάλεξε αθήνα και αυτοδιορθώνεται (Με άλλη πόλη) . Check άλλη ώρα η μέρα για τη πόλη σου που θα έχει διορθωθεί το πρόβλημα! Edited by weakwire
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είναι πρόβλημα του site .Θα επικοινωνήσω να το φτιάξουν.Btw ούτε εμένα μου δείχνει Μυτιλήνη αλλά δε μου crasharei.Desire 2.2 και εδώ.Για να μην έχεις το spinner πάτα menu ανανέωση στο tab του καιρού ή διάλεξε αθήνα και αυτοδιορθώνεται (Με άλλη πόλη) . Check άλλη ώρα η μέρα για τη πόλη σου που θα έχει διορθωθεί το πρόβλημα!

 

Οκ και ξανα συγχαρητήρια είναι ότι πιο χρήσιμο εχω βάλει από το Market

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά sorry για το Offtopic αλλά υπάρχει κανείς με X10 mini ;άμεσα να τεστάρει το νέο Major update για τη Zougla πριν το βγάλω public?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry για το Offtopic αλλά υπάρχει κανείς με X10 mini ;άμεσα να τεστάρει το νέο Major update για τη Zougla πριν το βγάλω public?

Βγάλτο εσύ, και άμα παραπονεθεί κανείς βλέπουμε....

Γιατί x10 mini συγκεκριμένα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται μόλις ανέβασα το update για τη Zougla app που πλέον έγινε version 1! :D

Ανανεωμένο layout, ενεργοποιήθηκε το landscape view.Αν γυρίσετε τη συσκευή θα δείτε ένα εντελώς διαφορετικό layout ιδανικό για landscape (μεγάλο πλάτος , μικρό ύψος).

Ίσως το πιο σημαντικό, πολύ πιο ελαφρύ scrolling και το download των εικόνων πιο λίγο (καθώς κατεβαίνουν αυτές που βλέπετε στη λίστα) και άλλες πολλές , μικροβελτιώσεις. Ελπίζω να σας αρέσει.

 

ddr2 my beta tester thank you :P

Link to comment
Share on other sites

weakwire μολις κατεβασα το Update. KAΘΕ φορά κρασάρει κιολας. πχ στο 3ο αρθρο στην home που κανω προς τα δεξια κλεινει η εφαρμογή. άντε στο 4ο... επισης στα πρωτοσελιδα τα buttons gia zoom in/out ειναι πολυ low res και πιξελιαζουν. όλες οι άλλες σελιδες δουλευουν πολύ καλα!
Link to comment
Share on other sites

φτου! να γιατί ήθελα ένα x10 mini..Στα πρωτοσέλιδα είναι του κινητού default! Πάω να δω τι συμβαίνει με τη gallery

 

είσαι σε landscape ή σε κανονικό Mode?

Edited by weakwire
Link to comment
Share on other sites

φτου! να γιατί ήθελα ένα x10 mini..Στα πρωτοσέλιδα είναι του κινητού default! Πάω να δω τι συμβαίνει με τη gallery

για αυτο παραξενευτηκα και εγω επειδή αυτή την εντύπωση είχα! είτε αργά πηγαινω απο αρθρο σε αρθρο, είτε γρηγορα, κρασάρει. :(

 

edit. απο περιέργια μπήκα από τον default ιντερνετ browser στα πρωτοσέλιδα του ζουγκλα. τα εικονίδια είναι μια χαρά. μόνο μέσα στον ζουγκλα πιξελιαζουν.

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

είναι default .Μπορεί στο browser να το έχουν αλλάξει από την erricsson,και στο προηγούμενο version να φανταστώ pixeliazan? Αν όχι τότε πες μου να το κοιτάξω αλλά δε νομίζω γιατί δεν άλλαξα κάτι

 

EDIT: Μπορεί να με πήρε το πρωί αλλά το έλυσα και ανέβασα update.X10 is working (ελπίζω.. στον emulator μια χαρά πήγαινε) .To 1.6 android πρέπει να Bannariστει!!! Τη ψυχή μου έβγαλε. Άντε ρε SE δώσε 2.1 στο λαό

Edited by weakwire
Link to comment
Share on other sites

ddr2 my beta tester thank you :P

 

Γιαννη, εγω σε ευχαριστω!

Η εφαρμογη ειναι καταπληκτικη. Πραγματικα απο τις ποιοτικοτερες που υπαρχουν εκει εξω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

weakwire εκανα κι εγω την ενημερωση...δουλευει τελεια και σαφως με πιο smooth scrollarισμα.....απο τις αγαπημενες μου εφαρμογες πλεον...:):):)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

weakwire sorry που δεν απαντησα στα πμ αλλα κοιμομουν. :P όποτε χρειαστει beta tester, στειλε μου.

 

Η εφαρμογή είναι καλύτερη απο ποτε! με διαφορά η καλύτερη ελληνική εφαρμογή και απο τις πιο ποιοτικες που υπάρχουν στο μαρκετ γενικά! δεν κρασαρει πλεον ουτε στο κινητο μου και ούτε πιξελιαζει το zoom in/out στα πρωτοσελιδα! δεν ξερω αν πειραξες κατι εσυ ή ήταν φλασια του κινητου και έφτιαξε!

 

για μένα παντως η εφαρμογή ζουγκλα είναι ένα στολίδι του market!

Link to comment
Share on other sites

μια παρατήρηση: είμαι σε landscape και διαβάζω ένα άρθρο...γυρνώντας σε κανονικό mode, επιστρέφει στην αρχική σελίδα και δεν παραμένει στο ίδιο το άρθρο...δε θα ήταν πιο σωστό να παραμένει εκεί που ήταν πριν...σκέψου δηλαδή το άρθρο να είναι 7ο-8ο...θα πρέπει από την αρχική να σκρολάρω επί ώρα για να ξαναβρώ το άρθρο και να το επιλέξω για να το διαβάσω από εκεί που είχα μείνει..:O

κατά τ'άλλα, η εφαρμογή είναι πραγματικά σούπερ..!!! well done mate..;)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται μόλις ανέβασα το update για τη Zougla app που πλέον έγινε version 1! :D

Ανανεωμένο layout, ενεργοποιήθηκε το landscape view.Αν γυρίσετε τη συσκευή θα δείτε ένα εντελώς διαφορετικό layout ιδανικό για landscape (μεγάλο πλάτος , μικρό ύψος).

Ίσως το πιο σημαντικό, πολύ πιο ελαφρύ scrolling και το download των εικόνων πιο λίγο (καθώς κατεβαίνουν αυτές που βλέπετε στη λίστα) και άλλες πολλές , μικροβελτιώσεις. Ελπίζω να σας αρέσει.

 

ddr2 my beta tester thank you :P

 

Μπορείς να βάλεις και τα Γιάννενα στον καιρό.!

Link to comment
Share on other sites

μια παρατήρηση: είμαι σε landscape και διαβάζω ένα άρθρο...γυρνώντας σε κανονικό mode, επιστρέφει στην αρχική σελίδα και δεν παραμένει στο ίδιο το άρθρο...δε θα ήταν πιο σωστό να παραμένει εκεί που ήταν πριν...σκέψου δηλαδή το άρθρο να είναι 7ο-8ο...θα πρέπει από την αρχική να σκρολάρω επί ώρα για να ξαναβρώ το άρθρο και να το επιλέξω για να το διαβάσω από εκεί που είχα μείνει..:O

κατά τ'άλλα, η εφαρμογή είναι πραγματικά σούπερ..!!! well done mate..;)

εμενα παντως φιλε μου οταν το γυρνας και το ξαναγυρνας παραμενει στο ιδιο αρθρο...δεν ξερω τι μπορει να παρουσιαζει το προβλημα που εχεις...

 

edit: weakwire αν η εφαρμογη υποστηριζε το zoom in/zoom out (εκτος απο τα πρωτοσελιδα) θα ηταν TOP!!!!!!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

όντως. αν όχι ζοομ ιν, να είχε επιλογή μεγέθους γραμματοσειράς για κινητά με μικρότερη οθόνη. θα βολευε πολύ γιατι τωρα είναι καααπως μικρά για ευκολη αναγνωση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...