Jump to content

Μηχανογραφικά 2011


Zitanistis
 Κοινοποίηση

Είμαι υποψήφιος/υποψήφια για σχολές του.....  

25 members have voted

  1. 1. Είμαι υποψήφιος/υποψήφια για σχολές του.....

    • 1ου επιστημονικού πεδίου
    • 2ου επιστημονικού πεδίου
    • 3ου επιστημονικού πεδίου
      0
    • 4ου επιστημονικού πεδίου
    • 5ου επιστημονικού πεδίου


Recommended Posts

Εγω παλι στην εκθεση πηρα τον ιδιο ακριβως βαθμο (71%-14.2) και απο τους 2 βαθμολογητες.Γενικα σε ολα τα μαθηματα δεν υπηρχαν μεγαλες διαφορες μεταξυ 1ου και 2ου βαθμολογητη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 146
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παλι στην εκθεση πηρα τον ιδιο ακριβως βαθμο (71%-14.2) και απο τους 2 βαθμολογητες.Γενικα σε ολα τα μαθηματα δεν υπηρχαν μεγαλες διαφορες μεταξυ 1ου και 2ου βαθμολογητη.

 

Τυχερός ήσουν ρε φίλε, πολύ τυχερός. Ξέρεις πόσα μόρια χάνω;

Μα δεν είναι και λογικό, ο ένας 19 κι ο άλλος 14.4!

5 βαθμοί είναι αυτοί, σαν να μου λέει ότι δεν υπολογίζω καθόλου την περίληψή σου.

Ευτυχώς με έσωσε κάπως ο αναβαθμολογητής. Προφανώς και θα είδε την αδικία και την μακακία του δεύτερου βαθμολογητή γι αυτό και πήρα 97.......από περιέργεια που πήγα σήμερα και είδα τις αάλλες αναβαθμολογήσεις, συνήθως ήταν κάπου στη μέση ή κοντά στην χαμηλή βαθμολογία ο αναβαθμολογητής, εγώ ήμουν ο μόνος που με έσωσε ο αναβαθμολογητής.

 

Οι φατσούλες απορίας mitsos1 θα έπρεπε να πάνε, νομίζω, στην τεράστια διαφορά μεταξύ α και β τσεκουρωτή..........

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

Γενικα σε ολα τα μαθηματα δεν υπηρχαν μεγαλες διαφορες μεταξυ 1ου και 2ου βαθμολογητη.

 

Συμφωνω απολυτα και σε μενα η διαφορα σε ολα τα μαθηματα ηταν ελαχιστη

 

Οι φατσούλες απορίας mitsos1 θα έπρεπε να πάνε, νομίζω, στην τεράστια διαφορά μεταξύ α και β τσεκουρωτή..........

 

Οι φατσουλες ηταν θαυμασμου και οχι ειρωνικες η οτιδηποτε αλλο.Συγχαρητηρια για την επιδοση σου :clap:

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Οι φατσουλες ηταν θαυμασμου και οχι ειρωνικες η οτιδηποτε αλλο.Συγχαρητηρια για την επιδοση σου :clap:

 

Μην ανησυχείς, mitsos1, αλλά κι εγώ ως θαυμασμού τις εξέλαβα τις φατσούλες σου......ως θαυμασμού ως προς την διαφορά. Anyway, ευχαριστώ!!

Εσύ έδινες;

Καλά αποτελέσματα σε όλους!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε αυτό το pdf με τις βάσεις οι άλλες στήλες τί είναι?

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα των πανελλαδικών για τα επαλ α ομαδας;

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε αυτό το pdf με τις βάσεις οι άλλες στήλες τί είναι?

 

 

είναι η βάση της σχολής, γενικός μέσος όρος, βαθμός των δύο μαθημάτων αυξημένης βαρύτητος......αυτά!

 

 

 

 

harry920 κι εγώ αυτή την απορία έχω! Είναι τελείως τρελό αυτό που κάνει φέτος το υπουργείο απαιδευσίας!! Κάνουμε μηχανογραφικά χωρίς βαθμούς.

Μωραίνει Κύριος ον βούλεται απολέσαι.

 

 

alexander01111 εσείς νομίζω αργείτε παραδοσιακά λίγο να τα μάθετε. Καλά αποτελέσματα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

harry920 κι εγώ αυτή την απορία έχω! Είναι τελείως τρελό αυτό που κάνει φέτος το υπουργείο απαιδευσίας!! Κάνουμε μηχανογραφικά χωρίς βαθμούς.

 

Γατι το λες αυτο? Εσεις δεν πηρατε τους βαθμους σας?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα θα μου πεις για τους μ@@@@@@ες του φιλολόγους και την έκθεση; θες να φρίξεις;

Α βαθμολογητής: 95

Β βαθμολογητής: 72 (72 να είναι οι ώρες του-της αχρείου-ας)

και αναβαθμολογητής (με έσωσε) 97! Σύνολο 17.6

 

Νομιζω οτι εισαι παραπανω. Απ οτι ξερω μπαινει ο μεσος ορος των δυο μεγαλυτερων βαθμολογιων στην περιπτωση αναβαθμολογησης. Αρα εισαι 19,2. Συγχαρητηρια και καλη επιτυχια στην αξιωματικων! (που απ οτι καταλαβα θες να περασεις)

 

 

Φετος παντως γενικως οι φιλολογοι ηταν πολυ γενναιοδωροι στους βαθμους της εκθεσης. Σε σχολειο γνωστο μου (ιδιωτικο) 50 γραπτα εκ των οποιων τα 42 ειχαν βαθμο πανω απο 15. Καμια 20αρια ειχαν πανω απο 17. Απιστευτοι βαθμοι για εκθεση.

 

Επισης, να ρωτησω κατι. Απ οτι καταλαβα απ αυτα που ειπατε παραπανω... Φετος καταργηθηκαν οι μεταγραφες για τις πολυτεκνες οικογενειες? Για ολες? Ελεγαν πως θα λαμβανουν υπ' οψιν το εισοδημα κ αν ηταν χαμηλο τοτε θα γινοταν κανονικα η μεταγραφη...

Edited by Leon_G
Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία νέα σχετικά με τις μεταγραφές http://www.inews.gr/96/metengrafes-foititon-oles-oi-allages-pou-anamenetai-na-ischysoun-apo-to-akadimaiko-etos-2011-2012.htm

Δύσκολα τα πράγματα και πολύπλοκα. Για αυτό παιδιά σας συμβουλεύω να επιλέξετε σωστά την πόλη που θα πάτε να περάσετε την φοιτητική σας ζωή, έχει ιδιαίτερα σημασία πέρα από την καλή παρέα και το μέρος που είσαι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μολις οριστικοποιησα το μηχανογραφικο μου.Η ολη διαδικασια ειναι πολυ ευκολη και τελειωνεις πολυ γρηγορα(15 λεπτα χρειαστηκα για να το φτιαξω και να το οριστικοποιησω).ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

οντας και εγω ελληνας που τα κανω ολα τελευταια στιγμη θελω να δωσω με το 10% προλαβαινω ακομα να παω να παρω τον κωδικο για να το κανω μεσω ιντερνετ;

edit: το βρηκα ηταν μεχρι τις 23 ρε ****το

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

οντας και εγω ελληνας που τα κανω ολα τελευταια στιγμη θελω να δωσω με το 10% προλαβαινω ακομα να παω να παρω τον κωδικο για να το κανω μεσω ιντερνετ;

edit: το βρηκα ηταν μεχρι τις 23 ρε ****το

 

Πήρε παράταση. Μέχρι αύριο μπορείς!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ φιλε με το που ειδα το μυνημα σου εστειλα στους γονεις μου εξουσιοδοτησεις για να παρουν τον κωδικο :)

τι παιζει με τις ειδικες κατηγοριες τριτεκνοι/πολυτεκνοι;

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Aυριο τελειωνει το ανχος και η αγωνια των υποψηφιων αφου θα βγουν επιτελους οι βασεις των σχολων.
Link to comment
Share on other sites

Aυριο τελειωνει το ανχος και η αγωνια των υποψηφιων αφου θα βγουν επιτελους οι βασεις των σχολων.

 

Τελειωσε επιτελους!!!Μπορει να μην κοιμηθηκα αποψε απο την αγωνια αλλα τελικα περασα εκει που ηθελα(πληροφορικη φυσικα :cool:)

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Γραψτε μας που περασατε να ευχηθουμε συγχαρητηρια και καλη φοιτητικη ζωη και να βοηθησουμε αν μπορουμε. Πχ αν περασε κανενας χημικων μηχανικων εμπ να το βοηθησουμε κι ολας το παιδι με συμβουλες, σημειωσεις κτλ!
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες και καλή δύναμη σε όσους ξαναδίνουν.Καλή φοιτητική ζωή:)

 

Και αν υπάρχει και κανένας που πέρασε μηχανολόγος... περαστικά!:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...