Jump to content

Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε περισσότερο; (Νο2)


TN97
 Κοινοποίηση

Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε;  

1.230 members have voted

  1. 1. Ποιον κατασκευαστή κινητών τηλεφώνων προτιμάτε;

    • Apple
      217
    • BlackBerry
      28
    • HTC
      295
    • LG
      20
    • Motorola
      21
    • Nokia
      309
    • Samsung
      154
    • Sony Ericsson
      128
    • ...άλλον κατασκευαστή
      12
    • ...κανέναν ιδιαίτερα
      46


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 208
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα προηγούμενα polls η ψήφος πήγε σε Nokia.

Πλέον HTC,καθώς περιμένω την κυκλοφορία του Gratia για να αποτελέσει το επόμενό μου smartphone.:cool:

Only a nation that dare not speak its name

Nor can ever shed its pain

Just give me one thing to live or die for..

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να εχουμε περισσοτερες ψηφους!!!

 

(ψηφισα samsung γιατι αν δεν ψηφιζεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει....

αλλα κατα τα αλλα αναγνωριζω περισσοτερο τις HTC και NOKIA...oλες οι αλλες ειναι υποδιεστερες τους by far)

 

δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσουν πολυ αυτα τα polls!

σαν αφορμη για σφαγη τα βλεπω!

Edited by fotisg24
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχωντας δοκιμάσει πολλά λειτουργικά και κατασκευαστές κατέληξα στην Apple... Πλέον με ένα μικρό κινητό, έχω αντικαταστήσει πλήρως το laptop και κάνω όλες τις δουλειές της καθημερινότητας από το iphone...

 

Οπότε χαλάρα Apple...

Link to comment
Share on other sites

HTC ψηφίζω κι εγώ!!!!! Θεωρώ οτι συνδιάζει τα περισσότερα θετικά χαρακτηρηστικά, και είναι απ αυτές που εξελίσεται συνέχεια και προς το καλύτερο. ειχα το htc magic και τώρα το Desire. πριν ειχα Nokia, επίσης καλή εταιρία. αν ειχα δευτερη ψήφο εκεί θα την έδινα.
Link to comment
Share on other sites

οπαδος της ericsson εδω και παρα πολλα χρονια, αλλά απο τοτε που μου ελυσε τα χερια το dual sim της samsung, ψηφισα samsung. Οταν βγαλει dual sim και η ericsson, επιστρεφω ανετα

Και γω μια απο τα ιδια αλλα εγω ειχα παει στην Νοκια, μετα ξαναπηρα ερικσσον αλλα με βλεπω για κανενα Νοκια παλι 'η κανενα Htc. Γιαυτο πλεον δεν ειμαι οπαδος καμια μαρκας αλλα οποιας δινει ολοκληρωμενο πακετο.

Link to comment
Share on other sites

Δε προτιμώ κανέναν ιδιαίτερα, όποιος μου δίνει την καλύτερη απόδοση προς τιμή εκεί θα πάω. Τα υπόλοιπα είναι ακαδημαϊκή συζήτηση, δεν έχω λεφτά για πέταμα.

Βασική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 5 Global (whyred) -- OS: MiUI 10 Global Beta (Android 8.1)

Εφεδρική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 4 Global (mido) -- OS: LineageOS 15.1 (Android 8.1)

Δίκτυο: WIND

Link to comment
Share on other sites

Nokia γιατί είναι by far τα πιο εύχρηστα και φιλικά τηλέφωνα. Όσες φορές δοκίμασα με άλλες μάρκες (SE, Motorola, Panasonic κ.α) γρήγορα ξαναγύρισα στην "μαμά" :p

 

Θάθελα πάντως να δοκιμάσω κάποτε και ένα HTC ...

 

Αντίθετα ποτέ μα ποτέ με οτιδήποτε έχει να κάνει με Apple , για λόγους αρχής και μόνο...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

η nokia πιστευω πρεπει να βγαλει ενα κινητο με android...ετσι μπορει ο κοσμος να ξαναστρεφτει πως αυτη γιατι πιστευω πως τελευταια htc και samsung κυριαρχουν...μπαινει στο κολπακι και η lg..αμα ειχα διπλη ψηφο πηγαινε σε htc

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξα apple ως κάτοχος iphone 4 και πρώην 3g/3gs. Είμαι πολύ ευχαριστημένος απο την apple η οποία μου άλλαξε τον τρόπο σκέψης, έννοιας και χειρισμού των κινητών τηλεφώνων. Σαν δεύτερη επίλογη θα επέλεγα σίγουρα htc ως παλιός χρήστης HD/HD2. Το πολύτιμό μου (iphone 4) το έχω δίπλα μου και το χαίρομαι κάθε στιγμή.:lol::happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

Για Χρόνια προτιμουσα νοκια Αλλα Τώρα κάτοχος ενός iPhone επιλέγω apple.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nokia γιατί είναι by far τα πιο εύχρηστα και φιλικά τηλέφωνα. Όσες φορές δοκίμασα με άλλες μάρκες (SE, Motorola, Panasonic κ.α) γρήγορα ξαναγύρισα στην "μαμά" :p

 

Θάθελα πάντως να δοκιμάσω κάποτε και ένα HTC ...

 

Αντίθετα ποτέ μα ποτέ με οτιδήποτε έχει να κάνει με Apple , για λόγους αρχής και μόνο...

 

εγω ειχα το 2G και τζάμπα τα λεφτά έδωσα και τώρα έχω ενα 3Gs που και αυτό είναι χαλασμένο

 

γεννήθηκα με Νοκια και θα πεθάνω με Νοκια :p:D:):happy:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Απλα NOKIA for ever!!!!!!! Οτι βγαζει ειναι μακραν καλυτερο και διαχρονικο!!! Οι αλλοι οτι και να λενε παντα δευτεροτριτοι θα ειναι!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

εχω winmo αλλα θα παρω νοκια to e7 συγκεκριμενα οταν βγει ,γιατι το symbian emeine na ειναι το μονο λειτουργικο χωρις κλειδοματα και απαγορευσεις, βλεπε kleidomeno bluetooth ,μη υπαρξη memory card και file manager

η nokia βγαζει τα απολυτα bussines phone.

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από πολλές αλλαγές πολλών κινητών (την τελευταία δεκαετία) πλέον ψηφίζω δαγκωτό apple.

Θεωρώ ότι σε επίπεδο user interface, είναι 5 βήματα μπροστά από όλες τις άλλες εταιρείες.

Οκ, μπορεί να μην είναι το πιο πλήρες, να μην είναι το πιο business, να μην κάνει παπάδες που μπορεί να κάνουν άλλα κινητά, αλλά έχει ΕΝΑ καλό: δε χρειάζεται να είσαι προγραμματιστής, ούτε να ξοδέψεις τη ζωή σου στα forums για να κάνεις το 80% αυτών που μπορεί να κάνει :happy:

 

Ήμουν και SE fanatic, μέχρι πρότεινος, αλλά η πολύ πρόσφατη εμπειρία μου με το XPERIA mini pro, με έκανε να αναρωτιέμαι γιατί ακριβώς βγήκε το android.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολλα πεταμενα λεφτα σε κινητα και εχοντας παιξει με ολα νομιζω κατεληξα στο τι πρεπει να κανει ενα κινητο, οτι κανει το BB μου.τελος το πεταμα χρηματων
Link to comment
Share on other sites

ο κορεατικός γίγαντας sasmung έχει πολλα να δώσει

η νοκια απλα εχει ερθει το τέλος απλα θα πούλα σε καμιά ινδια και Αφρική

πχ στην Αμερική δεν πούλα καν

Link to comment
Share on other sites

Δε προτιμώ κανέναν ιδιαίτερα, όποιος μου δίνει την καλύτερη απόδοση προς τιμή εκεί θα πάω. Τα υπόλοιπα είναι ακαδημαϊκή συζήτηση, δεν έχω λεφτά για πέταμα.

 

+1000

Βλέπω κάθε κινητό σαν μονάδα...αν μου αρέσει το παίρνω..

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...