Jump to content

Δημόσια Ημερολόγια Google


psybill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11 minutes ago, vassar said:

Τώρα πρέπει να διορθώθηκε

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Επιβεβαιώνω! 🙂

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε και για τις σημερινές ανανεώσεις για το

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, το ημερολόγιο Παναθηναϊκός ποδόσφαιρο, το επόμενο Σάββατο εμφανίζει 2 αγώνες την ίδια μέρα, το παλιό και το νέο πρόγραμμά. 

Από εκεί και στο εξής όμως, εμφανίζει μόνο τους αγώνες από το αρχικό πρόγραμμα που έχει αλλάξει. 

Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, dimitrisbouchalis said:

Καλησπέρα, το ημερολόγιο Παναθηναϊκός ποδόσφαιρο, το επόμενο Σάββατο εμφανίζει 2 αγώνες την ίδια μέρα, το παλιό και το νέο πρόγραμμά. 

Από εκεί και στο εξής όμως, εμφανίζει μόνο τους αγώνες από το αρχικό πρόγραμμα που έχει αλλάξει. 

Ευχαριστώ. 

Τώρα είναι εντάξει μεχρι και τη 18η Αγωνιστική, στις 15/1/2022.

Σε ευχαριστώ που με ενημέρωσες.

Το είχα ετοιμάσει πρίν αρχίσει το πρωτάθλημα και με τη καθυστέρηση που είχε στην έναρξή του έγινε μπάχαλο το ημερολόγιο/

Edited by vassar
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και στο μπάσκετ έχει αλλάξει το πρόγραμμα. Το παιχνίδι Παναθηναϊκός - Ιωνικός είναι τη Δευτέρα στις 19:30 και όχι σήμερα όπως γράφει το ημερολόγιο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Και στο μπάσκετ έχει αλλάξει το πρόγραμμα. Το παιχνίδι Παναθηναϊκός - Ιωνικός είναι τη Δευτέρα στις 19:30 και όχι σήμερα όπως γράφει το ημερολόγιο.
Το έχω αλλάξει αυτό από χθες, συν τις 2 επόμενες αγωνιστικές, δε φαίνονται οι αλλαγές;

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχω αλλάξει αυτό από χθες, συν τις 2 επόμενες αγωνιστικές, δε φαίνονται οι αλλαγές;

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τώρα φάνηκαν, όλα καλά. Ευχαριστούμε.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα, σήμερα δείχνει αγώνα μπάσκετ ΠΑΟΚ - ΠΑΟ αλλά δε το βλέπω πουθενά στο πρόγραμμα του πρωταθλήματος.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε στο ημερολόγιο αλλά σαν ημερήσιο συμβάν, τώρα έχει διορθωθεί.

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε στο ημερολόγιο αλλά σαν ημερήσιο συμβάν, τώρα έχει διορθωθεί.

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Αύριο είναι το παιχνίδι στις 17:00. a9e49aa35f2c77634cc9dccee6fb8420.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παιδια γνωριζει κανεις πως μπορω να συγχρονίσω το facebook με το google ημερολογιο μου (γενέθλια φιλων events κτλ ) ! παλια γινοταν αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω ...

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, freddaras said:

παιδια γνωριζει κανεις πως μπορω να συγχρονίσω το facebook με το google ημερολογιο μου (γενέθλια φιλων events κτλ ) ! παλια γινοταν αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω ...

Κάτι τέτοιο εννοείς;
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.dvratil.fbeventsync

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, stark said:

το στοιχείο δεν βρεθηκε με βγαζει φιλε μου ..

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, freddaras said:

το στοιχείο δεν βρεθηκε με βγαζει φιλε μου ..

https://www.smartprix.com/bytes/how-to-transfer-facebook-birthdays-to-google-calendar/

Αναλυτικές οδηγίες... 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, freddaras said:

το στοιχείο δεν βρεθηκε με βγαζει φιλε μου ..

Περίεργο. Σε μένα παίζει κανονικά.
Δες από δω:
https://apkpure.com/event-sync-for-facebook/cz.dvratil.fbeventsync


image.thumb.png.faf90c465ec970f9c6b2450150d73e94.png

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites



Περίεργο. Σε μένα παίζει κανονικά.


Έτσι από περιέργεια που δοκίμασα να ανοίξω το link, και σ' εμένα δεν εμφανίζει την εφαρμογή.

Μήπως δεν είναι συμβατή με όλες τις συσκευές;



Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, tsiftsism said:


 

 


Έτσι από περιέργεια που δοκίμασα να ανοίξω το link, και σ' εμένα δεν εμφανίζει την εφαρμογή.

Μήπως δεν είναι συμβατή με όλες τις συσκευές;



Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk Pro
 

 

Sorry παιδιά, όντως είναι hidden για νέους users, κάτι που μόλις έμαθα διαβάζοντας σήμερα αυτό, στο github του developer.

Quote

 

Facebook has made it impossible for this application to work for new users, and I suspect it won't take long until it stops working for existing users as well. I've lost interest in playing this cat and mouse game where I spend lots of time trying to figure out yet another way to access user's events on Facebook just for Facebook to randomly change the code or the URL again (I know they don't do it because of this app, they have their working app so they don't have to care about changing they site as they need).

Thus, this repository is archived, and the app has been unpublished from Google Play.

It was my first Android app and although keeping up with Facebook changes was tough, it was overall fun and a great learning experience!

I want to thank everyone who opened issues, created pull requests and submitted translations for the app. Thank you very much!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στο παρελθόν είχε ανεβεί κάποιο εορτολόγιο για το Google Calendar που είχε τις ονομαστικές γιορτές ακόμη και τις κινητές.
Το έσβησα κατά λάθος.
Το εορτολόγιο του πρώτου post δεν είναι σωστό γιατί π.χ. σήμερα δεν έχει τη γιορτή του Θοδωρή.
Το επόμενο που γράφει για τις κινητές εορτές δεν υπάρχει το link.
Μήπως παίζει κάποιος να το έχει;
Μπήκα και στο giortes.gr που έχει εκεί ένα εορτολόγιο να το κάνεις sync αλλά έχει 3.500 γιορτές μέσα και σου γεμίζει το ημερολόγιο με ονόματα που δεν πρόκειται να τα «χρησιμοποιήσεις» ποτέ..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι, εγώ έχω βάλει το eortologio. gr αλλά είναι το ίδιο με αυτό που λες - έχει ένα κάρο γιορτές και είναι άχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

1. Facebook:  με αυτο https://chrome.google.com/webstore/detail/birthday-calendar-exporte/imielmggcccenhgncmpjlehemlinhjjo τραβας το εορτολογιο απο το fb και το κανεις sync Με το gmail σου. δουλευε κομπλε πριν κανα 2 χρονια που το ειχα χρησιμοποιησει.

Δυστυχως τα calendar παρολλο που τα εχω περασει, δεν με αφηνει να τα κανω export να τα ανεβασω και ουτε εχω τα αρχικα... αν τα βρω θα κανω edit..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ψάχνω παιδιά .. έβαλα και από apergia.gr αλλά πάλι δεν είναι κάτι σωστό .. ελπίζω να υπάρχει σε κάποιον το αρχείο csv να μας βολέψει 

Edited by Sniaf
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ μετά από πέντε μήνες ψαξίματος δεν έχω βρει τίποτα.


Sent from my iPad using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

On 15/5/2022 at 4:51 ΠΜ, emperor4her said:

1. Facebook:  με αυτο https://chrome.google.com/webstore/detail/birthday-calendar-exporte/imielmggcccenhgncmpjlehemlinhjjo τραβας το εορτολογιο απο το fb και το κανεις sync Με το gmail σου. δουλευε κομπλε πριν κανα 2 χρονια που το ειχα χρησιμοποιησει.

Δυστυχως τα calendar παρολλο που τα εχω περασει, δεν με αφηνει να τα κανω export να τα ανεβασω και ουτε εχω τα αρχικα... αν τα βρω θα κανω edit..

δεν δουλεύει αυτή η μούφα

😢

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...