Jump to content

Samsung Bada OS FAQ - Διαβάστε ΕΔΩ πριν ρωτήσετε !!!


mariosx
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά μην ανησυχείς,δεν θίχτηκα κιόλας :P

Κ εγώ ακριβώς την ίδια έκδοση με εσένα έχω....μπορεί να οφείλετε στο οτί είσαι κύπρο...

Εγώ την 1.0.2 την έχω περάσει από το kies...εσύ από multiloader;

Γιατί μπορεί να φταίει κ αυτό...

Edited by Gdrdasky

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 99
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά μην ανησυχείς,δεν θίχτηκα κιόλας :P

Κ εγώ ακριβώς την ίδια έκδοση με εσένα έχω....μπορεί να οφείλετε στο οτί είσαι κύπρο...

Εγώ την 1.0.2 την έχω περάσει από το kies...εσύ από multiloader;

Γιατί μπορεί να φταίει κ αυτό...

 

Ήταν πάνω στο κινητό. Αγοράστηκε μέσα Σεπτεμβρίου.

 

Με το λογαριασμό samsung τι σου δείχνει όταν μπαίνεις; αυτό που σου είπα; email Και ημερομηνία γέννησης;

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτά μου δείχνει...είμαι συνδεδεμένος ή πρέπει να κάνω και τίποτα άλλο;

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτά μου δείχνει...είμαι συνδεδεμένος ή πρέπει να κάνω και τίποτα άλλο;

 

όχι. Αν σου δείχνει αυτά και το έχεις ενωμένο με wifi, δεν θα έπρεπε να κάνεις κάτι άλλο .....

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στην ενημέρωση λογισμικού εμένα ποτέ δεν μου έβγαλε ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις. Πατώντας στο έλεγχο για ενημέρωση εμφανίζει αυτό το σύνδεση με διακομιστή και μετά από λίγη ώρα εξαφανίζεται, οπότε πατώντας πάλι έλεγχο για ενημέρωση, ξαναβγάζει αυτό το σύνδεση με διακομιστή.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Στην ενημέρωση λογισμικού εμένα ποτέ δεν μου έβγαλε ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις. Πατώντας στο έλεγχο για ενημέρωση εμφανίζει αυτό το σύνδεση με διακομιστή και μετά από λίγη ώρα εξαφανίζεται, οπότε πατώντας πάλι έλεγχο για ενημέρωση, ξαναβγάζει αυτό το σύνδεση με διακομιστή.

 

Αυτό που λες μου το κάνει όταν ΔΕΝ είμαι ενωμένος με Wi-Fi

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες μου το κάνει όταν ΔΕΝ είμαι ενωμένος με Wi-Fi

Εγώ είμαι κανονικά συνδεδεμένος πάντως. Αν δεν είμαι συνδεδεμένος σε wifi με το που βγάλει σύνδεση με το διακομιστή, εξαφανίζεται αμέσως αυτό το παραθυράκι.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος στο αρχικο ποστ να γραψει πως κανουμε hard reset , καθως και πως να βαλουμε στο κινητο την τελευταια εκδοση με Multiloader?
Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο ποστ προστέθηκε και 5ο ερώτημα που αφορά το hard reset.

 

Ευχαριστούμε τον mariosx[/member]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To FAQ ενημερώθηκε με την προσθήκε του 7ου ερωτήματος:

 

Μετά από αναβάθμιση ή hard reset, εμφανίζονται αρκετά μηνύματα ή αναφορές παράδοσης, σαν αδιάβαστα, και παρόλο που τα σβήνω, όταν κλείνω το τηλέφωνο και το ανοίγω, εμφανίζονται και πάλι. Τι μπορώ να κάνω;

 

Ευχαριστούμε τον mariosx[/member]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα ήθελα να κάνω δύο ερωτήσεις,

1. Αν μπορώ να συγχρονίσω το ημερολόγιο και τις εργασίες του microsoft outlook 2007 με το wave, γιατί δυστυχώς ολες μου τις εργασίες τις κάνω στό outlook, μέχρι τώρα είχα nokia και με το pc suite ήμουν πολύ ευχαριστημένος.

2. To bluetooth του wave στο kies δυστυχώς δεν λειτουργεί με το laptop μου και δεν μπορεί να κάνει συγχρονισμό. Το laptop μου ειναι αρκετά καινούργιο για να μην υποστηρίζει κάποια καινούργια εκδοση bluetoth (sony vaio vgn).

Θα εκτιμούσα οποιδήποτε βοήθεια για τα παραπάνω ερωτήματα

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω δύο ερωτήσεις,

1. Αν μπορώ να συγχρονίσω το ημερολόγιο και τις εργασίες του microsoft outlook 2007 με το wave, γιατί δυστυχώς ολες μου τις εργασίες τις κάνω στό outlook, μέχρι τώρα είχα nokia και με το pc suite ήμουν πολύ ευχαριστημένος.

2. To bluetooth του wave στο kies δυστυχώς δεν λειτουργεί με το laptop μου και δεν μπορεί να κάνει συγχρονισμό. Το laptop μου ειναι αρκετά καινούργιο για να μην υποστηρίζει κάποια καινούργια εκδοση bluetoth (sony vaio vgn).

Θα εκτιμούσα οποιδήποτε βοήθεια για τα παραπάνω ερωτήματα

Ευχαριστώ.

 

το 1. νομίζω δεν γίνεται , αλλά ρώτα καλύτερα στο επίσημο Samsung Wave.

 

για το 2 τι πρόβλημα έχεις; τι κάνεις δηλαδή και δεν συνδέετε; εγώ μόλις τώρα το συνέδεσα για πρώτη φορά με ΒΤ για να το δοκιμάσω και είναι ΟΚ. Επιλέγω device connection guide, επιλέγω bluetooth, κανω search και συνδέεται ...

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

το 1. νομίζω δεν γίνεται , αλλά ρώτα καλύτερα στο επίσημο Samsung Wave.

 

για το 2 τι πρόβλημα έχεις; τι κάνεις δηλαδή και δεν συνδέετε; εγώ μόλις τώρα το συνέδεσα για πρώτη φορά με ΒΤ για να το δοκιμάσω και είναι ΟΚ. Επιλέγω device connection guide, επιλέγω bluetooth, κανω search και συνδέεται ...

για το bluetooth το προβλημα ειναι οτι δεν κάνει συγχρονισμό για τις επαφές ή για να κατεβάσω apps ,αυτά γίνονται μόνο με την συνδεση του καλωδίου usb. πχ. στο nokia που είχα, άνοιγα το bluetooth, συνδεόταν με το laptop ,πατούσα συγχρονισμός και ότι είχα στο ooutlook το είχα και στο τηλέφωνο, όπως και όταν ήθελα να κάνω μεταφορά αρχείων πάλι με το bluetooth το έκανα. Η ερώτηση που έκανα είναι, αν το bluetooth του wave είναι κάποια νεότερη έκδοση και δεν μπορεί να διαβάσει κάποια παλαιότερη έκδοση bluetooth του laptop.

Link to comment
Share on other sites

για το bluetooth το προβλημα ειναι οτι δεν κάνει συγχρονισμό για τις επαφές ή για να κατεβάσω apps ,αυτά γίνονται μόνο με την συνδεση του καλωδίου usb. πχ. στο nokia που είχα, άνοιγα το bluetooth, συνδεόταν με το laptop ,πατούσα συγχρονισμός και ότι είχα στο ooutlook το είχα και στο τηλέφωνο, όπως και όταν ήθελα να κάνω μεταφορά αρχείων πάλι με το bluetooth το έκανα. Η ερώτηση που έκανα είναι, αν το bluetooth του wave είναι κάποια νεότερη έκδοση και δεν μπορεί να διαβάσει κάποια παλαιότερη έκδοση bluetooth του laptop.

 

όχι. Από τη στιγμή που συνδέεσαι, δεν είναι πρόβλημα του ΒΤ.

 

Εφαρμογές ούτε εγώ μπορώ να install μέσω BT. Μόνο καλώδιο ..

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημερα παιδια καλη χρονια

απο εξωτερικο wave πως περναω Ελληνικα? (να περνω και τις αναβαθμισεις)

 

thanks

 

εγώ ακολούθησα αφτον τον οδηγό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3260265 ποστ 1089 οδηγός 1. έκανα ότι λέει ο οδηγός και απόκτησα ελληνικά και την βερσιόν 1.0.2, το πρόβλημα είναι ότι το κιες τώρα μου λέει ότι αφτί η συσκευή δεν μπορεί να αναβαθμηστη, γεια μελλοντική αναβάθμιση,

 

αλλά υπάρχει λύση και γεια αφτω , από ότι λένε τα πεδεια εδώ !!! διάβασε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=265254&page=343 ποστ 5138

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγώ ακολούθησα αφτον τον οδηγό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3260265 ποστ 1089 οδηγός 1. έκανα ότι λέει ο οδηγός και απόκτησα ελληνικά και την βερσιόν 1.0.2, το πρόβλημα είναι ότι το κιες τώρα μου λέει ότι αφτί η συσκευή δεν μπορεί να αναβαθμηστη, γεια μελλοντική αναβάθμιση,

 

αλλά υπάρχει λύση και γεια αφτω , από ότι λένε τα πεδεια εδώ !!! διάβασε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=265254&page=343 ποστ 5138

Λοιπον εκανα μια δοκιμη με την 1.5.3.10093_82 εκδοση του kies και ολα καλα με τα debranded ακολουθωντας τους οδηγους που εχουμε βαλει. Μου βγαζει την ji5. Δεν ολοκληρωσα την αναβαθμιση γιατι θα περιμενω την 1.2.

Kies 2 προσωπικα δεν θα βαλω προς το παρον. Αρα μεχρι και τη 1.5.3 ειμαστε οκ για αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

Οδηγός για την αλλαγή του product code στο Wave GT-S8500.

 

Σημείωση: Ο παρακάτω οδηγός έχει σκοπό να αναφέρει τα βήματα που ακολούθησα ώστε να αλλάξω το product code του δικού μου Vodafone (bebranded μέσω registry και Kies 1.5.1 trick) μόνιμα σε GT-S8500BAAEUR από GT-S8500BAAVGR που ήταν προηγουμένως. Το κινητό φέρει την έκδοση JH3 και το λειτουργικό μου σύστημα είναι Windows 7 32bit. Ως εκ τούτου, δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι τα βήματα που περιγράφω θα δουλέψουν σε κάθε περίπτωση ή για κάθε λειτουργικό σύστημα. Εκτελείτε τα βήματα του οδηγού με δική σας ευθύνη.

 

Βήμα 1ο: Κατεβάζετε τα ακόλουθα:

-Qualcomm CDMA MSM drivers

-Phone System Analysis Software (PSAS 1.15 Free Edition)

 

Βήμα 2ο: Στο Wave πηγαίνετε στην εφαρμογή "Πληκτρολόγιο" και εισάγετε την ακολουθία *#197328640#.

Στο μενού που εμφανίζεται πιέζετε τον αριθμό 8 για να μεταβείτε στην επιλογή "Common".

Στο νέο μενού που εμφανίζεται πιέζετε τον αριθμό 7 για να μεταβείτε στην επιλογή "SERVICE Configuration".

Στο νέο μενού που εμφανίζεται πιέζετε τον αριθμό 2 για να μεταβείτε στην επιλογή "DIAG Service Config".

Στη λίστα επιλογών που εμφανίζεται πιέζετε τον αριθμό 2 για να επιλέξετε "USB DM/CP".

Μόλις γίνει η επιλογή πιέζετε το πλήκτρο απόρριψης κλήσης για να επιστρέψετε στην οθόνη αναμονής.

 

Βήμα 3ο: Συνδέετε το Wave με τον υπολογιστή όπως θα κάνατε για σύνδεση με το Kies.

Ο υπολογιστής θα προσπαθήσει να εγκαταστήσει τους Qualcomm οδηγούς και θα αποτύχει οπότε πηγαίνουμε να τους εγκαταστήσουμε χειροκίνητα:

Δεξί κλικ στο "Computer" στην επιφάνεια εργασίας και επιλογή "Properties/Ιδιότητες".

Κλικ στην επιλογή "Device Manager/Διαχείριση Συσκευών" στο αριστερό μενού.

Στη λίστα που εμφανίζεται θα βρείτε το Qualcomm MSM driver με ερωτηματικό οπότε κάνετε δεξί κλικ πάνω του και επιλέγετε "Update driver" και επιλέγετε να γίνει χειροκίνητα καθορίζοντας εσείς το path όπου βρίσκεται ο οδηγός.

Αποσυμπιέζετε το αρχείο "qualcomm cdma technologies msm.rar" που κατεβάσατε στην αρχή όπου επιθυμείτε και ορίζετε αυτόν τον φάκελο ως το path που σας ζητείται.

Επιβεβαιώνετε την εγκατάσταση των οδηγών και η διαδικασία ολοκληρώνεται.

 

Βήμα 4ο: Εγκαθιστάτε το PSAS από το αρχείου setup που βρίσκεται μέσω στο ομώνυμο zip αρχείο.

Τρέχετε το PSAS που μόλις εγκαταστήσατε.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται επιλέγετε από το μενού "Hardware Forensics" το στοιχείο "Use Mobile Ports".

Στο νέο παράθυρο που εμφανίζεται επιλέγετε από το tab "SETUP" και τη λίστα "Serial COM Port:" το στοιχείο που αναφέρεται στους Qualcomm drivers που εγκαταστήσαμε προηγουμένως.

Έχοντας κάνει την επιλογή μας μεταβαίνουμε στο tab "DIAG" και στο πλαίσιο "Diag Functions (values to be entered have to be in hex)".

Εκεί επιλέγουμε από τη drop-down λίστα το στοιχείο "Display NVItem".

Στο διπλανό πεδίο "Item" εισάγουμε τον αριθμό 2757 και πιέζουμε το πλήκτρο "Lets go".

Αμέσως εμφανίζεται από κάτω ο hex κωδικός στον οποίο αντιστοιχεί το product code που έχουμε (στη δική μου περίπτωση ήταν ο 47 54 2d 53 38 35 30 30 42 41 41 56 47 52) ακολουθούμενος από μηδενικά και την κανονική μορφή του.

Μόλις επαληθεύσουμε ότι σε αυτό το πεδίο εμφανίζεται το product code επιλέγουμε από τη drop-down λίστα το στοιχείο "Write NVItem (DANGEROUS)".

Εισάγουμε και πάλι στο πεδίο "Item" τον αριθμό 2757 και αυτή τη φορά εισάγουμε και στο πεδίο "Index" τον hex κωδικό που αντιστοιχεί στο επιθυμητό product code (για αυτή τη δουλειά είναι πολύ βολικός αυτός ο converter). Στη δική μας περίπτωση ο κωδικός που αντιστοιχεί είναι ο "47 54 2d 53 38 35 30 30 42 41 41 45 55 52".

Εισάγουμε τον hex κωδικό μας στο πεδίο "Index" λοιπόν και πιέζουμε το πλήκτρο "Lets go".

Το product code μας έχει αλλάξει!

 

Βήμα 5ο: Κλείνουμε το PSAS.

Αφαιρούμε το καλώδιο του Wave από το PC.

Εγώ προσωπικά θεώρησα δόκιμο να επαναφέρω την αρχική επιλογή στο μενού *#197328640# οπότε πλοηγήθηκα πάλι στο [8]-->[7]-->[2]-->[3]. Ίσως και να μην είναι απαραίτητο.

Έκανα restart το Wave και στη συνέχεια όταν εμφανίστηκε η οθόνη αναμονής το συνέδεσα ξανά με το pc και συνδέθηκα με το Kies.

Μόλις αναγνώρισε τη συσκευή μου ανέφερε ότι υπάρχει διαθέσιμο update στην έκδοση JI5.

 

Ελπίζω να βοηθήσει αυτός ο οδηγός όλους εσάς που σαν κι εμένα εύχονταν εξ'αρχής να είχαν ένα "καθαρό" κινητό απαλλαγμένο από κάθε είδους παρεμβάσεις το οποίο να μην εξαρτάται από τη Vodafone για αναβαθμίσεις.

 

Καλή τύχη σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

η αλλαγη product code αφορα αποκλειστικα και μονο την δυνατοτητα update ,

δεν επηρεαζει δηλαδη τα μενου , τη γλωσσα κλπ. σωστο ή λαθος?

 

με τα paid apps που δεν προκειται να δουμε ποτε , υπαρχει καμμια "παραπλευρη" λυση?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μπορω να περασω τις επαφες μου απο gmail...????

 

not really... είχα προσπαθήσει χωρίς επιτυχία...

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

not really... είχα προσπαθήσει χωρίς επιτυχία...

 

το βρηκα....!!!απο ενα φιλο που το ανεβασε σε αλλο τοπικ...!!!

Press [Exchange ActiveSync]

6. Type your email ID "xyz@gmail.com"

7. User name will appear as "xyz"

8. Type your password

9. DO NOT enter anything in domain field.

10. Press [Done] and let it process

11. Type "m.google.com" for server URL

12. Enable "Use SSL"

13. Press [set]

LG G4
Link to comment
Share on other sites

το βρηκα....!!!απο ενα φιλο που το ανεβασε σε αλλο τοπικ...!!!

Press [Exchange ActiveSync]

6. Type your email ID "xyz@gmail.com"

7. User name will appear as "xyz"

8. Type your password

9. DO NOT enter anything in domain field.

10. Press [Done] and let it process

11. Type "m.google.com" for server URL

12. Enable "Use SSL"

13. Press [set]

 

Και ; πέτυχε;

 

κι εγώ αυτό είχα κάνει, (και επιλέγεις και contacts στις επιλογές του sync) , αλλά εγώ ήθελα να κάνω το αντίθετο. Να μεταφέρω τις επαφές του wave στο gmail.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Οδηγός για την αλλαγή του product code στο Wave GT-S8500.

 

Σημείωση: Ο παρακάτω οδηγός έχει σκοπό να αναφέρει τα βήματα που ακολούθησα ώστε να αλλάξω το product code του δικού μου Vodafone (bebranded μέσω registry και Kies 1.5.1 trick) μόνιμα σε GT-S8500BAAEUR από GT-S8500BAAVGR που ήταν προηγουμένως. Το κινητό φέρει την έκδοση JH3 και το λειτουργικό μου σύστημα είναι Windows 7 32bit. Ως εκ τούτου, δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι τα βήματα που περιγράφω θα δουλέψουν σε κάθε περίπτωση ή για κάθε λειτουργικό σύστημα. Εκτελείτε τα βήματα του οδηγού με δική σας ευθύνη.

..............................................................................................

 

Φίλε Studentmail, δεν ξέρω που βρήκες όλα αυτά τα πράγματα, ούτε πόσες ώρες αφιέρωσες για να τα βρεις, να τα κάνεις και στην συνέχεια να γράψεις και τον οδηγό αυτό για μας τους υπόλοιπους... Αυτό που ξέρω είναι ότι ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!! και ο Θεός να σε έχει καλά γιατί έψαχνα να αλλάξω το product code μου εδώ και πολύ πολύ καιρό, και όλο προσωρινές λύσεις υπήρχαν...

Να 'σαι καλά, ήθελα να γράψω αυτό για να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ και να πω και στους υπόλοιπους ότι το δοκίμασα και δουλεύει. Μάλιστα, το δικό μου Wave ήταν παράλληλης εισαγωγής και είχε Αυστριακό product code, οπότε αυτό αποδεικνύει ότι ο οδηγός σου δουλεύει γενικώς και ανεξαιρέτως. Και 'γω σε Win7 32bit το δοκίμασα, οπότε δεν ξέρω αν σε άλλο λειτουργικό λειτουργεί το ίδιο.

Το μόνο ψιλοπροβληματάκι που συνάντησα, ήταν με το PSAS, το οποίο μου κράσαρε 2-3 φορές όταν πάταγα το "Let's go" στο βήμα που διαβάζουμε το "Display NVItem". Την φορά που δεν κράσαρε, και εμφάνισε το hex code, προχώρησα και τελείωσα επιτυχώς όλη την διαδικασία. Απλά το αναφέρω, μπορεί να ήταν και το pc μου που το προκάλεσε, δεν ξέρω...

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Και 'γω σε Win7 32bit το δοκίμασα,

Το κατάφερε κανείς σε win7 64bit; Μην αναγκαστώ να εγκαταστήσω 32bit μόνο για αυτό!

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...