Jump to content

LG GX300 (Dual Sim)


aris1417
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε το τηλέφωνο;

Στο σκρουτζ μόνο 2 καταστήματα το έχουν κατόπιν παραγγελίας λέει!

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αγόρασα το Gx300 ωραίο κινητό και βολικό με τις 2 sim, αλλά το κινητό κλειδώνει το πληκτρολόγιο μόνο αυτόματα...

Ξέρει κανείς πως γίνεται να το κλειδώνουμε και χειροκίνητα? Περιμένω να κλειδώσει κάθε φορά για να το βάλω στη τσέπη... :p

Ευχαριστώ

 

κρατας πατημενο το κατω στο μεσσαιο κουμπι... και γω στην αρχη ψαχνομουν...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Είνι σιγουρο οτι οταν μιλας στην μια SIM και καποιος σε καλει ταυτοχρονα στην δευτερη SIM, οτι η νεα εισερχομενη κληση φαινεται κανονικα στην οθονη του κινητου με επιλογη να την απαντησεις και να βαλεις σε αναμονη την κληση που ηδη εχεις ενεργη;

 

ναι κανονικα γινετε

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλημέρα σας. Έχω πρόβλημα με το Gx300 μου και συγκεκριμένα πολλές φορές όταν είναι σε αδρανή κατάσταση μπορεί ξαφνικά να μου εμφανίσει ότι δεν έχει δίκτυο σε κάποια απο τις 2 sim ενώ δεν θα έπρεπε, καθώς το κάνει σε σημεία που έχει σήμα, με ακόμα χειρότερο ότι το κάνει ακόμα πιο συχνά ενώ μιλάω στο τηλέφωνο με οποιαδήποτε απο τις δυο sim. Για παράδειγμα μιλάω στο τηλέφωνο, δεν θα ακούσω κάποια στιγμή τον συνομιλητή μου, θα κλείσει η γραμμή, θα μου δείξει ότι δεν έχει δίκτυο/σήμα, και μετά απο λίγα δευτερόλεπτα θα επανέλθει. Κάποιος που να του έχει τύχει; Μήπως υπάρχει κάποια αναβάθμιση λογισμικού απο την LG που δεν έχω κάνει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Έχω πρόβλημα με το Gx300 μου και συγκεκριμένα πολλές φορές όταν είναι σε αδρανή κατάσταση μπορεί ξαφνικά να μου εμφανίσει ότι δεν έχει δίκτυο σε κάποια απο τις 2 sim ενώ δεν θα έπρεπε, καθώς το κάνει σε σημεία που έχει σήμα, με ακόμα χειρότερο ότι το κάνει ακόμα πιο συχνά ενώ μιλάω στο τηλέφωνο με οποιαδήποτε απο τις δυο sim. Για παράδειγμα μιλάω στο τηλέφωνο, δεν θα ακούσω κάποια στιγμή τον συνομιλητή μου, θα κλείσει η γραμμή, θα μου δείξει ότι δεν έχει δίκτυο/σήμα, και μετά απο λίγα δευτερόλεπτα θα επανέλθει. Κάποιος που να του έχει τύχει; Μήπως υπάρχει κάποια αναβάθμιση λογισμικού απο την LG που δεν έχω κάνει;

 

Καλημέρα και μένα το ίδιο μου κάνει! Κυρίως το έχω παρατηρήσει κατά τη διάρκεια κλήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...