Jump to content

[Εφαρμογή] Fuel Online


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βενζίνη online για android... από τις πληροφορίες του Υπουργείου Οικονομικών.

 

Market search: Βενζινη :)

ή αλλιώς market://details?id=greekfuel.v1

 

http://qrcode.kaywa.com/img.php?s=8&d=market%3A%2F%2Fdetails%3Fid%3Dgreekfuel.v1

 

http://img706.imageshack.us/img706/606/99197638.png

http://img707.imageshack.us/img707/8785/32460941.png

 

Με ενδιαφέρει η γνώμη σας για την τοποθέτηση στους χάρτες. Δεν είμαι σίγουρος ότι είναι σαφείς.

Edited by WindowsNT
Link to comment
Share on other sites

Ε τι να γίνει. Σχεδόν όλες οι δωρεάν εφαρμογές android έχουν. Ελπίζω να μήν είναι ενοχλητικές.
Link to comment
Share on other sites

Με htc Wildfire δεν μου βγάζει την εφαρμογή στο Market.

 

Eπιβαιβεωνω το παραπανω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Ε τι να γίνει. Σχεδόν όλες οι δωρεάν εφαρμογές android έχουν. Ελπίζω να μήν είναι ενοχλητικές.

 

διαφημισεις και να μην ειναι ενοχλητικες ; :lol:

unistalled...sorry

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν εμφανίζεται σε wildfire.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guys τουλάχιστον να δεχόμαστε διαφημίσεις από Έλληνες προγραμματιστές μπας και δούμε καμία προκοπή στα ελληνικά android apps.

Ναι στις διαφημίσεις αλλά να μπαίνουν όταν μια έκδοση είναι ψιλό-stable, και έχει να δώσει κάποια χρήσιμα features.

Greek Android Developers [ Facebook [Page] [Group] ] [ Google+ [Page]]

 

Google Nexus One Cyan7.2.0 v2.3.7

SAMSUNG Galaxy S 2 II v4.1.1 - Baseband: I9100XXLPW Kernel:3.0.42-Siyah-Dorimanx-V5.76B

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να ανεβάσει κάπου και ένα apk για όσους έχουμε wildfire??

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

εκανα εγκατασταση την εφαρμογη αλλα οταν παει να κατεβασει τις πληροφοριες μου λεει απετυχε

 

 

-ακυρο εφτιαξε , αλλα οταν πατας λιστα σου βγαζει 5 ενω οταν πας στο χαρτη δε βγαζει ας πουμε καμια για τα γλυκα νερα

Edited by super_sayian
Link to comment
Share on other sites

1. APK gia wild fire

 

http://www.turboirc.com/tools/gf.apk .Αν σας το κατεβάσει σαν .apk.zip, απλά μετονομάστε το σε .apk.

 

2. Σχετικά με την πληρότητα των αποτελεσμάτων.

 

Το Υπουργείο Οικονομίας (από το οποίο παίρνω την λίστα) δεν έχει όλα τα βενζινάδικα. Λογικό είναι λοιπόν κάποιες περιοχές να καλύπτονται πλήρως, κάποιες ελλιπώς και κάποιες καθόλου.

 

3. Σχετικά με τους χάρτες

 

Για να δώσω τις τοποθεσίες στο χάρτη ρωτάω το google maps, και είναι ευνόητο πώς σε ορισμένα μέρη θα δίνει ελλιπή ή καθόλου αποτελέσματα. Θα έλεγα ότι καλύτερα είναι να κοιτάτε την λίστα γιατί οι χάρτες, τουλάχιστον εκτός Αθήνας, δεν είναι πολύ αξιόπιστοι.

Edited by WindowsNT
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Φίλε μου καταπληκτική εφαρμογή. Πρόσθεσε μόνο (αν θελεις και μπορείς) τη δυνατότητα επιλογής περισσότερων από 1 περιοχές, ώστε να μπορεί κάποιος να βλέπει σε 2-3 περιοχές που είναι κοντά-κοντά τι βενζινάδικο υπάρχει με τις τιμές τους. Να'σαι καλά.

ΥΓ. Έχεις πολλή δουλειά τώρα με τον καλλικράτη, για αλλαγές ονομάτων κλπ κλπ. :lol:)

Edited by koolxs2973
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πολύ καλό και χρήσιμο αλλά χρειάζεται μια ανανέωση νομίζω.. Βενζινάδικα που τα έβγαζε πριν λίγο καιρό τώρα δεν τα βγάζει..

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Αα..Νόμιζα πως ίσως έχει αλλάξει κάτι στη δομή της σελίδας από όπου παίρνει πληροφορίες..Οκ!

 

HTC Desire/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Φιλε πολυ καλή εφαρμογή και πολύ χρήσιμη !

Ηθελα να ρωτήσω γιατί στη λίστα εχει πιο πολλα βενζινάδικα απο οτι στον χάρτη ?

Επίσης οι τοποθεσίες που δειχνει ο χάρτης είναι ακριβείας γτ σαν να μου φαίνεται οτι δεν ειναι ακριβειας !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...