Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ok καταφερα να περασω το ελληνικο Swype . ευχαριστω πολυ .

Αλλα για το ελληνικα στο κλασικο πληκρολογιο τι να κανω?

 

Λοιπον σου ανεβασα ενα ζιπακι εδω

 

κατεβασε το και ακολουθα τις οδηγιες που εχω γραψει μεσα.

ελπιζω να μην σε πειραζει που ειναι στα αγγλικα.

αν σκαλωσεις καπου πες μου να σου πω.

καλο θα ηταν στο δευτερο βημα πριν κανεις uninstall να παρεις ενα backup του πληκτρολογιου.

αν θυμαμαι καλα το ονομα του πληκτρολογιου ειναι samsung keypad.

ετσι θα λεγεται μεσα στο titanium.

 

good luck ;)

 

 

Παντως για τον φιλο που ρωταει να προτεινω και το mybackup Pro. Ενω στην αρχη δεν το ειχα σε υποληψη τοσο πολυ, συνειδητοποιησα πως λειτουργει αψογα στην επαναφορα των εφαρμογων. Και μια που το εθιξα, μπορει καποιος που το χρησιμοποει να μου πει αν εχει κανει και restore των ρυθμισεων με επιτυχια? Εχω διαβασει για προβληματα και δεν εχω δοκιμασει αυτο το feature, αλλα αν καποιος το εχει δοκιμασει ας πει :)

 

εκανα restore ρυθμισεις απο eclair σε froyo.

καποια πραγματα δουλεψαν και καποια οχι.

πχ τα μηνυματα, τηλεφωνα, ημερολογια, ρυθμισεις static ip για το wifi μπηκαν στην θεση τους και δουλεψαν κανονικα (αν και δεν προτεινετε να κανεις restore αρχεια που συγχρονιζονται με το google, τις επαφες και το ημερολογιο δηλαδη.)

υπηρξαν και πραγματα που δεν δουλεψαν ομως οπως τα γνωστα wlan και οι κωδικοι τους. (ισος αυτο επειτηδες να μην δουλευει για ασφαλεια...)

Edited by jimacid
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις αν υπαρχει πουθενα το πληκτρολογιο του HTC για την froyo ???

πηγα να βαλω το παλιο που ειχα στην 2.1 και δεν δουλευει !

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν υπαρχει πουθενα το πληκτρολογιο του HTC για την froyo ???

πηγα να βαλω το παλιο που ειχα στην 2.1 και δεν δουλευει !

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=624416

 

 

Κατεβασε το High resolution version (Froyo/2.2)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα

τα φωτα σας σε ενα θεμα μπαταριας που εχω :

 

PDA : I9000XWJM2

PHONE : I9000XXJM1

CSC : I9000OXXJM1

 

οπως βλεπετε δεν εχω πειραξει τπτ , μονο root, oclf, autokiller !!

 

προφανως εχω θεμα με την μπαταρια μου γιατι δεν μου κραταει πανω απο 17 ωρες και αυτο με χρηση εξης :

-τηλέφωνα εως το πολυ 15min ολη μερα

-συγχρονισμο λογ/μων απενεργοποιημενο

-φωτισμος στο μετριο

-μουσικη περιπου 15min μονο

-3g browsing ελαχιστο

-wifi browsing σπιτι μου αρκετο εως και 3 ωρες

-live wallpaper ΟΧΙ

-το τηλ. παραμενει κλειστο το βραδυ

 

τι μπορω να κανω για να βελτιωσω τα χαλια μου ??

Δεν επιτρέπονται αγγελίες εκτός Buy&Sell.
Link to comment
Share on other sites

1)Ποιον θεωρειτε καλο browser που να παιζει και flash για να κατεβασω παιδια?

2)Εχοντας ενεργοποιημενο το swype οταν στελνω μηνυμα δεν το λαμβανουν σωστα.Κανω κατι λαθος?

3)Ποιο προγραμμα να κατεβασω για τον καιρο?Πως μπορω να το βαλω να παιζει στη κεντρικη οθονη μεγιστοποιημενο?Οπως στα htc?

4)Κανοντας συγχρονισμο με το google πλεον στις επαφες μου βγαζει χυμα ολα μαζι μαζι με αυτες που ειχα στο mail.Πως γινεται να μου βγαζει μονο του τηλεφωνου?

Edited by eddiedimitris
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα

τα φωτα σας σε ενα θεμα μπαταριας που εχω :

 

PDA : I9000XWJM2

PHONE : I9000XXJM1

CSC : I9000OXXJM1

 

οπως βλεπετε δεν εχω πειραξει τπτ , μονο root, oclf, autokiller !!

 

προφανως εχω θεμα με την μπαταρια μου γιατι δεν μου κραταει πανω απο 17 ωρες και αυτο με χρηση εξης :

-τηλέφωνα εως το πολυ 15min ολη μερα

-συγχρονισμο λογ/μων απενεργοποιημενο

-φωτισμος στο μετριο

-μουσικη περιπου 15min μονο

-3g browsing ελαχιστο

-wifi browsing σπιτι μου αρκετο εως και 3 ωρες

-live wallpaper ΟΧΙ

-το τηλ. παραμενει κλειστο το βραδυ

 

τι μπορω να κανω για να βελτιωσω τα χαλια μου ??

Δοκιμασε να βαλεις την οθονη στο τερμα χαμηλο οταν εισαι σε κλειστο χωρο... εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα με την οθονη στο τερμα χαμηλο οταν ειμαι π.χ στο σπιτι. Το μετριο μονο οταν εισαι εξω ή σε εντονο φωτισμο και δεν βλεπεις. Σιγουρα θα δεις διαφορα. 3 ωρες wifi σημαινει οτι η οθονη ειναι ενεργοποιημενη αρα στο χαμηλο θα εχεις κανει αρκετη οικονομια.

 

1)Ποιον θεωρειτε καλο browser που να παιζει και flash για να κατεβασω παιδια?

2)Εχοντας ενεργοποιημενο το swype οταν στελνω μηνυμα δεν το λαμβανουν σωστα.Κανω κατι λαθος?

3)Ποιο προγραμμα να κατεβασω για τον καιρο?Πως μπορω να το βαλω να παιζει στη κεντρικη οθονη μεγιστοποιημενο?Οπως στα htc?

4)Κανοντας συγχρονισμο με το google πλεον στις επαφες μου βγαζει χυμα ολα μαζι μαζι με αυτες που ειχα στο mail.Πως γινεται να μου βγαζει μονο του τηλεφωνου?

 

3) Προσωπικα εχω το weather forecast&clock widget το οποιο θεωρω τελειο γραφικα. Το θεμα ειναι οτι καμμια φορα τρωει τα κολληματα του...

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο, για να δουλέψει πρέπει να... ΑΝΟΙΞΕΙ!
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να βαλεις την οθονη στο τερμα χαμηλο οταν εισαι σε κλειστο χωρο... εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα με την οθονη στο τερμα χαμηλο οταν ειμαι π.χ στο σπιτι. Το μετριο μονο οταν εισαι εξω ή σε εντονο φωτισμο και δεν βλεπεις. Σιγουρα θα δεις διαφορα. 3 ωρες wifi σημαινει οτι η οθονη ειναι ενεργοποιημενη αρα στο χαμηλο θα εχεις κανει αρκετη οικονομια.

 

συμφωνω μ αυτο αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι η μπαταρια δεν καταναλωνεται αναλογικα. Δηλαδη τωρα ειναι στο 69% απο τις 07.30 το πρωι και με ελαχιστη χρηση δλδ ουτε ενα τηλεφωνο, 10λεπτα μουσικη και κανα 5λεπτο internet..:blink:. Εχω παρατηρησει γενικά ότι τα πρωτα 25% τα τρωει για πλάκα και μετα τα υπολοιπα τα τρωει με πιο αργους ρυθμους...συμβαινει και σε εσας αυτο ?

Δεν επιτρέπονται αγγελίες εκτός Buy&Sell.
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μ αυτο αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι η μπαταρια δεν καταναλωνεται αναλογικα. Δηλαδη τωρα ειναι στο 69% απο τις 07.30 το πρωι και με ελαχιστη χρηση δλδ ουτε ενα τηλεφωνο, 10λεπτα μουσικη και κανα 5λεπτο internet..:blink:. Εχω παρατηρησει γενικά ότι τα πρωτα 25% τα τρωει για πλάκα και μετα τα υπολοιπα τα τρωει με πιο αργους ρυθμους...συμβαινει και σε εσας αυτο ?

Τωρα που το λες κι εμενα σα να μου φαινεται οτι προς το τελος της μπαταριας το κινητο την καταναλωνει πιο αργα αλλα ισως να ειναι και ιδεα μου. Ισως τα πρωτα % να καταναλωνονται πιο γρηγορα επειδη το κινητο μολις βγηκε απο τον φορτιστη και η μπαταρια ειναι αρκετα ζεστη. Δλδ μπορει η θερμοτητα να επηρεαζει την καταναλωση. Εχω παρατηρησει ομως οτι οταν το κινητο ειναι stand by, δλδ το βραδυ, η καταναλωση ειναι σχεδον 0. Ζητημα αν θα πεσει 1%.

Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο, για να δουλέψει πρέπει να... ΑΝΟΙΞΕΙ!
Link to comment
Share on other sites

1)Ποιον θεωρειτε καλο browser που να παιζει και flash για να κατεβασω παιδια?

2)Εχοντας ενεργοποιημενο το swype οταν στελνω μηνυμα δεν το λαμβανουν σωστα.Κανω κατι λαθος?

3)Ποιο προγραμμα να κατεβασω για τον καιρο?Πως μπορω να το βαλω να παιζει στη κεντρικη οθονη μεγιστοποιημενο?Οπως στα htc?

4)Κανοντας συγχρονισμο με το google πλεον στις επαφες μου βγαζει χυμα ολα μαζι μαζι με αυτες που ειχα στο mail.Πως γινεται να μου βγαζει μονο του τηλεφωνου?

 

2)Πηγαινε Messaging>settings>Text message (sms) settings >input method και επελεξε automatic απο gsm alphabet που εχεις τωρα ενεργοποιημενο.δοκιμασε και πες μας

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

1)Ποιον θεωρειτε καλο browser που να παιζει και flash για να κατεβασω παιδια?

2)Εχοντας ενεργοποιημενο το swype οταν στελνω μηνυμα δεν το λαμβανουν σωστα.Κανω κατι λαθος?

3)Ποιο προγραμμα να κατεβασω για τον καιρο?Πως μπορω να το βαλω να παιζει στη κεντρικη οθονη μεγιστοποιημενο?Οπως στα htc?

4)Κανοντας συγχρονισμο με το google πλεον στις επαφες μου βγαζει χυμα ολα μαζι μαζι με αυτες που ειχα στο mail.Πως γινεται να μου βγαζει μονο του τηλεφωνου?

 

Παρακαλούνται όλοι οι νέοι χρήστες να διαβάσουν το θέμα Οδηγοί για νέους χρήστες του Galaxy S, πριν κάνουν ερωτήσεις....

Και οι παλιότεροι να παραπέμπετε εκεί.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

...εγκατέστησα το Darky's Legendary Steel Edition v4.1 ★ JPO ★ SpeedMod (google it)

...

Μετά από 12 ώρες ήπιας χρήσης η μπαταρία είναι στο 75%.

1) ...μετά από 30 ώρες, με ήπια χρήση εχθές αλλά αρκετή χρήση σήμερα, η μπαταρία είναι στο 25%. Θα έλεγα αρκετά καλά. Σε γενικές γραμμές, ότι και να κάνεις, από το πρωί που σηκώνεσαι από το κρεβάτι έως το βράδυ που θα ξαναξαπλώσεις, το galaxy s την βγάζει την ημέρα άνετα αν το φορτίζεις κάθε βράδυ. Αν μάλιστα κάνεις ήπια χρήση, θέλει φόρτισμα κάθε δεύτερο βράδυ. Είμαι ευχαριστημένος.

2) Αν στο quadrant δεν σκοράρετε καλά, μπείτε με volume up + κεντρικό + διακόπτη στο clockworkmod και δείτε αν έχετε ext4 στο lagfix. Εμένα σκοράρει 1500 και πάλι είμαι ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτούς που παραπονιούνται για τη διάρκεια της μπαταρίας, και νομίζουν ότι δεν έχουν κάποιο πρόγραμμα που την τρώει, δοκιμάστε μια φορά το παρακάτω. Στα Αγγλικά το ονομάζουν "bump charge", σε κάποιον το προτείνανε επίσημα και από το support της HTC για το desire. Το δοκίμασα αφού έβαλα το Froyo και πιστεύω ότι βοήθησε, και δεν είναι placebo. Δοκιμάστε το κι εσείς και πείτε μου. Βασίζεται στο ότι μερικές φορές το τηλέφωνο νομίζει ότι η μπαταρία φόρτισε, και σταματάει να φορτίζει άλλο, βασικά δεν ξέρει πού ειναι το 100% (συνήθως συμβαίνει αφού βάλουμε κάποιο καινούριο firmware). Anyway, πείτε μου αν σας βοηθήσει, εγώ θα ορκιζόμουν ότι είδα διαφορά από τη μέρα εκείνη και μετά.

Στο παρακάτω, όπου λέω φορτιστή εννοώ και το καλώδιο USB (θα διαρκέσει περισσότερο όμως).

1) Φορτίστε το κινητό ενώ είναι αναμμένο, μέχρι να δείξει 100%. Βγάλτε το φορτιστή.

2) Σβήστε το, και περιμένετε να σβήσει τελείως (~μισό λεπτό.. τα κουμπιά δε θα φωτίζουν, και στο froyo κάνει μια μικρή δόνηση)

3) Με το κινητό σβηστό, βάλτε το φορτιστή. Θα βγει η πράσινη μπαταρία, αλλά θα δείτε ότι δεν είναι στο 100%. Περιμένετε (σβηστό), να δείξει 100%. (~5 λεπτά).

4) Βγάλτε το φορτιστή. Ανάψτε το πάλι, και περιμένετε να φορτώσουν όλα. Μόλις φορτώσουν, σβήστε το.

5) Ξαναβάλτε το στην πρίζα. Ξανά η πράσινη μπαταρία, ξανά λίγο περιμένετε μέχρι να φτάσει 100%.

6) Έτοιμοι, βγάλτε το απ'την πρίζα και χρησιμοποιήστε το, κάντε μια σύγκριση με χθες και γράψτε τα αποτελέσματα...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, μια ερωτησουλα.Εχω αγορασει το galaxy απο το αγγλικο expansys και εχω περασει μονος μου την JF5,πως θα αναβαθμισω σε froyo;Θα περιμενω να ερθει για ελλαδα η πρεπει να κανω κατι αλλο;
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μ αυτο αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι η μπαταρια δεν καταναλωνεται αναλογικα. Δηλαδη τωρα ειναι στο 69% απο τις 07.30 το πρωι και με ελαχιστη χρηση δλδ ουτε ενα τηλεφωνο, 10λεπτα μουσικη και κανα 5λεπτο internet..:blink:. Εχω παρατηρησει γενικά ότι τα πρωτα 25% τα τρωει για πλάκα και μετα τα υπολοιπα τα τρωει με πιο αργους ρυθμους...συμβαινει και σε εσας αυτο ?

 

Αγορινα διαβασα στο πρωτο σου μυνημα οτι εχεις ενεργοποιησει τον αυτοματο συγχρονισμο.Θα σου προτεινα να το βγαλεις εντελως γιατι αυτο ειναι το κυριοτερο θεμα που σου τρωει την μπαταρια σου.Αν δεν μπορεις χωρις αυτο απλα θα πρεπει να ζησεις με αυτο.Αλλιως βαλε την μεγιστη επιλογη στο ποτε να κανει συχγρονισμο ωστε να γλυτωσεις λιγο μπαταρια.:)

 

Λοιπόν γείτονα κάτι πρέπει να σου τρώει μπαταρία...

 

Τσ τσ τσ...και εισαι και παλιος τρομαρα σου :p

Το ειπε ο ανθρωπος εχει ενεργοποιημενο τον αυτοματο συγχρονισμο.Δεν ξερουμε καθε ποτε τον εχει βαλει,αν τον εχει καθε 30 λεπτα ειναι απολυτως λογικο να καταπινει ρευμα η μπαταρια του.:)

 

2)Πηγαινε Messaging>settings>Text message (sms) settings >input method και επελεξε automatic απο gsm alphabet που εχεις τωρα ενεργοποιημενο.δοκιμασε και πες μας

Καλυτερα να βαλει κατευθειαν unicode να ειναι σιγουρος.;)

 

 

@Αλεξ θα το δοκιμασω στην επομενη φορτιση να δω αν οντως ισχυει.Δεν νομιζω να κανει κακο στην μπαταρια μας ε?Προσπαθω να το αφηνω να φορτιζει παντα εντελως,αλλα εχουν τυχει περιπτωσεις που μολις το βαζω να φορτισει πρεπει να ξαναβγω και αναγκαστικα του χαλαω την φορτιση πριν γεμισει.:wacko:

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, μια ερωτησουλα.Εχω αγορασει το galaxy απο το αγγλικο expansys και εχω περασει μονος μου την JF5,πως θα αναβαθμισω σε froyo;Θα περιμενω να ερθει για ελλαδα η πρεπει να κανω κατι αλλο;

 

Διαβασε εδω.... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3386677&highlight=registry+hack#post3386677

 

Ειναι στο χερι σου αν θα περιμενεις να ερθει το γνησιο froyo.Mια αναζητηση δεν κανει κακο.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Τσ τσ τσ...και εισαι και παλιος τρομαρα σου :p

Το ειπε ο ανθρωπος εχει ενεργοποιημενο τον αυτοματο συγχρονισμο.Δεν ξερουμε καθε ποτε τον εχει βαλει,αν τον εχει καθε 30 λεπτα ειναι απολυτως λογικο να καταπινει ρευμα η μπαταρια του.:)

 

 

:

 

προφανως εχω θεμα με την μπαταρια μου γιατι δεν μου κραταει πανω απο 17 ωρες και αυτο με χρηση εξης :

-τηλέφωνα εως το πολυ 15min ολη μερα

-συγχρονισμο λογ/μων απενεργοποιημενο

-φωτισμος στο μετριο

-μουσικη περιπου 15min μονο

-3g browsing ελαχιστο

-wifi browsing σπιτι μου αρκετο εως και 3 ωρες

-live wallpaper ΟΧΙ

-το τηλ. παραμενει κλειστο το βραδυ

 

Το αντίθετο μάλλον λέει..:p

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

@Αντωνη

E ποτε!!!χαχαχα και μου το λεει η γυναικα μου να βαλω γυαλια αλλα εγω δεν....:p:p:p

 

Ακυρα ολα.:X

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αγορινα διαβασα στο πρωτο σου μυνημα οτι εχεις ενεργοποιησει τον αυτοματο συγχρονισμο.Θα σου προτεινα να το βγαλεις εντελως γιατι αυτο ειναι το κυριοτερο θεμα που σου τρωει την μπαταρια σου.Αν δεν μπορεις χωρις αυτο απλα θα πρεπει να ζησεις με αυτο.Αλλιως βαλε την μεγιστη επιλογη στο ποτε να κανει συχγρονισμο ωστε να γλυτωσεις λιγο μπαταρια.:)

 

 

 

Τσ τσ τσ...και εισαι και παλιος τρομαρα σου :p

Το ειπε ο ανθρωπος εχει ενεργοποιημενο τον αυτοματο συγχρονισμο.Δεν ξερουμε καθε ποτε τον εχει βαλει,αν τον εχει καθε 30 λεπτα ειναι απολυτως λογικο να καταπινει ρευμα η μπαταρια του.:)

 

 

Καλυτερα να βαλει κατευθειαν unicode να ειναι σιγουρος.;)

 

 

@Αλεξ θα το δοκιμασω στην επομενη φορτιση να δω αν οντως ισχυει.Δεν νομιζω να κανει κακο στην μπαταρια μας ε?Προσπαθω να το αφηνω να φορτιζει παντα εντελως,αλλα εχουν τυχει περιπτωσεις που μολις το βαζω να φορτισει πρεπει να ξαναβγω και αναγκαστικα του χαλαω την φορτιση πριν γεμισει.:wacko:

 

 

 

Το unicode σε εμενα δημιουργουσε το ιδιο προβλημα με το gsm alphabet :confused:

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια απορια

νομιζω εχει ξανααπαντηθει αλλα δεν μπορω να το βρω

στα μηνυματα μου βγαζει μεχρι 60 χαρακτηρες, γραφω με το swype και εχω στν εισαγωγη λειτουργιας αυτοματο

 

γνωριζει κανεις κατι, περα απο το να χρησιμοποιησω αλλο πληκτρολογιο?

ευχαριστω :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος ποια είναι η πολιτική της Samsung για τα καμμένα pixels. Έχω ένα dark pixel στο κέντρο της οθόνης. Άραγε το αλλάζουν με ένα ή πρέπει να έχω περισσότερα?

Darky's v5.6 ★ JPU ★ Voodoo ★

applied fixes: 3-button combo :ninja:

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν γνωριζει αν δουλευει το GalaxyS One Click Root σε froyo ?

Σε εμενα παντως δεν δουλεψε

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια απορια

νομιζω εχει ξανααπαντηθει αλλα δεν μπορω να το βρω

στα μηνυματα μου βγαζει μεχρι 60 χαρακτηρες, γραφω με το swype και εχω στν εισαγωγη λειτουργιας αυτοματο

 

γνωριζει κανεις κατι, περα απο το να χρησιμοποιησω αλλο πληκτρολογιο?

ευχαριστω :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=284103

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

 

ναι το εχω διαβασει ελπιζω μονο το handcent να μην ειναι αλλο πληκτρολογιο γιατι το swype το εχω συνηθισει... :)

θα το εγκαταστησω ωσονουπο

 

σε ευχαριστω :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...