Jump to content

[Επίσημο] HTC Mozart


vwbest16
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σίγουρα θα είναι χρήσιμο για πολλούς! :rolleyes:

 

γι αυτο ρωτησα επειδη σπρωχνωνται....να μην παθει κανεις κατι και το εχω κριμα...

:lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
γι αυτο ρωτησα επειδη σπρωχνωνται....να μην παθει κανεις κατι και το εχω κριμα...

:lol:

 

Δεν το ξέρεις αυτό, μπορεί να είναι κίνητρο να προσελκύσει περισσότερο κόσμο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ξεχασει εντελως τα wp7 κ την καλυτερη συσκευη κατ εμε μ αυτο το λειτουργεικο. Ενα καλο review απο μια συμπαθεστατη υπαρξη;)

http://technozein.pathfinder.gr/htc-mozart/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το λειτουργικό είναι τόσο ίδιο σε όλες τις συσκευές της HTC που η καλύτερη συσκευή έχει να κάνει απλά με το τι μέγεθος οθόνης βολεύει τον καθένα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το λειτουργικό είναι τόσο ίδιο σε όλες τις συσκευές της HTC που η καλύτερη συσκευή έχει να κάνει απλά με το τι μέγεθος οθόνης βολεύει τον καθένα.

 

απολυτα συμφωνος με αυτο.

 

για μενα το ιδανικο ειναι το 3,7 με 3,8...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ξεχασει εντελως τα wp7 κ την καλυτερη συσκευη κατ εμε μ αυτο το λειτουργεικο. Ενα καλο review απο μια συμπαθεστατη υπαρξη;)

http://technozein.pathfinder.gr/htc-mozart/

 

offtopic αλλά δεν κρατιέμαι θα το πώ..

Εντελώς gremlin ειναι αυτή ρε συ...Πάντως το review είναι πολύ καλύτερο από αυτά που βλέπουμε και εδώ και στα περισσότερα ελληνικά site

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απολυτα συμφωνος με αυτο.

 

για μενα το ιδανικο ειναι το 3,7 με 3,8...

 

Για μένα πάλι τουλάχιστον 4 ίντσες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για μένα πάλι τουλάχιστον 4 ίντσες.

 

Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να μην προτιμα μεγαλυτερη οθονη, αυτο που τον ενοχλει ειναι οι εξωτερικες διαστασεις της συσκευης κ δες για παραδειγμα το optimus 2x k to motorola atrix κ τα δυο εχουν 4 ιντσες οθονη αλλα το πρωτο ειναι σαν παντοφλα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντόφλα δεν θα το έλεγα αλλά γούστα είναι αυτά. To Increadible S πάντως, μια χαρά το βρίσκω.

 

κ εμενα καλο μου φενεται. Παντως το καλυτερο ειναι αυτο με την μεγαλυτερη οθονη με τις οσο μικροτερες γινεται εξωτερικες διαστασεις, το mozart ειναι μια μεση λυση κ σκεφτομαι να δοκιμασω τα wp7 μεχρι να καταφτασουν τα τερατα pyramid, evo 3d k atrix. Με απασχολει ομως η καμερα, γνωριζεις εσυ η οποιος αλλος, αν εχει σταθεροποιητη εικονας κ αν συνεργαζεται με το φλας? Επισης ο φακος ειναι αρκετα καλος για να εχουμε ευκρινεια κ σωστη αποδοση χρωματων? καποιο λινκ που να παραπεμπει στο φακο που χρησιμοποιει η htc?

 

σας ζαλισα με τις ερωτησεις!!

 

υ.γ το εχω βρει στο σκρουτζ 304 ευρω, νομιζω ειναι καλα λεφτα

Edited by mustanggre
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με απασχολει ομως η καμερα, γνωριζεις εσυ η οποιος αλλος, αν εχει σταθεροποιητη εικονας κ αν συνεργαζεται με το φλας? Επισης ο φακος ειναι αρκετα καλος για να εχουμε ευκρινεια κ σωστη αποδοση χρωματων?

 

http://msmvps.com/blogs/bill/archive/2010/11/13/htc-mozart-camera-photos.aspx

http://www.phonearena.com/reviews/HTC-7-Mozart-Review_id2615/page/3

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα σας! μολις απεκτητα το Mozart και μπορω να πω πως μαρεσει παρα πολυ! εχει ξεκλειδωσει καποιος το κιν; μπορω ευκολα να το ξανακλειδωσω και αν εχω εγγυηση; ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα σας! μολις απεκτητα το Mozart και μπορω να πω πως μαρεσει παρα πολυ! εχει ξεκλειδωσει καποιος το κιν; μπορω ευκολα να το ξανακλειδωσω και αν εχω εγγυηση; ευχαριστω

 

Αν το ξεκλειδώσεις είσαι εκτός εγγύησης...

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=786

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν το ξεκλειδώσεις είσαι εκτός εγγύησης...

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=786

 

Ναι το ξερω αλλα αν πατησω το relock ειμαι οκ μετα? το ξανακλειδωνει και εχω εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

Παω να ξεκλειδωσω το Mozart .. αλλα.... πρεπει να εχω rom που δν εχει το nodo? με nodo δεν δουλεθει το ξεκλειδωμα??
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας,

είδα στη vodafone ότι η HTC μείωσε τις τιμές σε Trophy σε 199, το ίδιο και η LG.

Μου είπανε το ίδιο έγινε και με το Mozart πάλι στα 199 αλλά η vodafone δεν το φέρνει, το έχει ίσως στο πλαίσιο μου είπε.

 

Γνωρίζει κάποιος αν η τιμή αυτή για το Μοzart αληθεύει ; Αν ναι, από που το παίρνουμε;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γνωρίζει κάποιος αν η τιμή αυτή για το Μοzart αληθεύει ; Αν ναι, από που το παίρνουμε;

 

Δεν έχω δει πουθενά κάτι τέτοιο. Καλύτερα να κοιτάξεις προς Trophy ή Optimus7 μεριά όσο υπάρχει ακόμα απόθεμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στην υπογραφη μου υπαρχει λινκ για εφαρμογες που εχω ανεβασει στο φορουμ του trophy αλλα τρεχουν και στο Μοzart...

Ριξτε μια ματια στο λινκ στην υπογραφη μου ή Εδώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
πως βλεπουμε ποση μπαταρια μας εχει απομεινει ? ειμαι νεος συγχωρατε με.....(πολυ δυσκολο το ατιμο...)
Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος κησης μου ειναι πολυ χαμηλος στο μοζαρτ ! δεν βρηκα καπου που να λεει πως στα παραδοσιακα κινητα ενταση η χου κλησης πως διωρθωνεται ?
Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος κησης μου ειναι πολυ χαμηλος στο μοζαρτ ! δεν βρηκα καπου που να λεει πως στα παραδοσιακα κινητα ενταση η χου κλησης πως διωρθωνεται ?

 

αμα πατησεις τα πλαινα αριστερα κουμπακια τις εντασης δυναμωνει και χαμηλωνει...το δοκιμασες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...