Jump to content

[MULTI] PES 2011 (Pro Evolution Soccer)


giothesuper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 236
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το πήρα, το πήρα! :D

ο σχολιασμός δεν μου αρέσει και πολύ γιατί περίμενα να μιλάμε συνεχώς όπως και στο κανονικό ποδόσφαιρο αλλά ο Σωτηρακόπουλος μιλάει πολύ λίγο και σ'αυτό το διάστημα αναφέρει μόνο ονόματα. επίσης, ο σχολιασμός μερικές φορές είναι πιο μπροστά από την πραγματικότητα. πχ.: εκτέλεσα ένα κόρνερ και τη χτύπησα με το κεφάλι μπροστά από το τέρμα και πριν καλά καλά περάσει τη γραμμή του τερματοφύλακα είπε άμεσως ότι είναι γκολ.. :cool:

τέλος, έχει κάποια κολλήματα σε σχέση με το προηγούμενο, η παίχτες δεν προσπαθούν και πολύ να πάρουν την κατοχή της μπάλας, μερικές φορές δεν επιλέγει σωστούς παίχτες (δηλ. είναι ένας δικός μου και μαρκάρει κάποιον άλλο και αντί να με βάλει να παίξω με αυτόν που προσπαθεί να πάρει την μπάλα από τον αντίπαλο, μου έχει έναν άλλο που είναι 10 μέτρα μακριά!) και πολλά άλλα που πιστεύω πως θα κάνουν κάτι για να τα διορθώσουν.

 

ΥΓ: Η καινούργια τεχνική για τις πάσες είναι άριστη! :D

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τον σωτηρακοπουλο σχολιαζει και καποιος αλλος?:lol: σα να ακουω μια φωνη ανα 5λεπτο:X

ο θαναηλακης ειναι:)

φιλε που το πηρες απο γραφικα τι λεει..ομαδες???πρεπει να βρω το χρονο να το παρω..ακουω ωραια σχολια..εχει τιποτα νεο το μενου??απο οτι ειδα εχει extras

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω επισης που το πηρα για το xbox 360 οτι σχολιασμος απαισιος,το μετανιωσα που εδωσα 55 ευρω ενω θα μπορουσα να το φερω απεξω αγγλικο με 35-40 ευρω!Επισης οι μεταγραφες δεν ειναι ολες οπως θα επρεπε αλλα λογικα θα βγει update για κατεβασμα απο το xbox live!Επισης σπαστικο ειναι τα ονοματα πανω απο το κεφαλι και η γαλαζοπρασινη μπαρα στον παιχτη και εχω την εντυπωση οτι μερικους παιχτες οπως πχ ο Messi δεν ειναι τοσο καλος οσο στο PES 10 ή ισως μου φαινετε ετσι λογω αλλαγης της κινησης των παιχτων
Link to comment
Share on other sites

εγω τις μεταγραφες θα τις κανω μονος μου..νομιζω μονο στον ολυμπιακο εχει λαθη..και ενα στην barcelona με τον impraimovic...οι φανελες θα φτιαχτουν με την αναβαθμηση..εχει πολυ καλα πραγματα..αν και πιστευω τα ονοματα πανω απο τον παικτη κανουν την οθονη πιο μεγαλη και σε αφηνουν να παιζεις ανετα..ο σχολιασμος γενικα ειναι βαρετος..δεν λενε πολλα..θα ηταν ωραιο να λεγαν οτι λεγανε τις τριτες..και ο θαναηλακης μιαζει πολυ γελοιος..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

To μόνο σίγουρο είναι ότι το online παίζει άψογα, παίζοντας στον Ελληνικό server

με Ελληνες users

δεν συνάντησα το παραμικρό lag ακόμα και σε ματς 2Χ2.

 

Η περιγραφή θα μπορούσε να είναι καλύτερη αλλά μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για πρώτη προσπάθεια,

του χρόνου θα είναι σίγουρα βελτιωμένη.

Πάντως προτιμώ έστω κι έτσι παρά ν'ακούω τον Αγγλο.

 

Θα με βρείτε στο online (για όποιον θέλει να κάνουμε κανένα ματσάκι) με το ίδιο username.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

στο online μεσω pc παιζεις...???και του χρονου θα ειναι καλυτερη η περιγραφη...ειναι επειδη δεν εχουμε συνηθησει τα ελληνικα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ο θαναηλακης ειναι:)

φιλε που το πηρες απο γραφικα τι λεει..ομαδες???πρεπει να βρω το χρονο να το παρω..ακουω ωραια σχολια..εχει τιποτα νεο το μενου??απο οτι ειδα εχει extras

σε σχέση με το pro 2010 έχει πολύ καλύτερο μενού, ωραίες φωτογραφίες μέσα στο μενού, η γραμματοσειρά μου άρεσει επίσης και από extra [αν θυμάμαι καλά] έχει μαλλιά, μπάλες [οι μπάλες πραγματικά είναι ότι να'ναι γιατί υπάρχει μπάλα καραμέλα κ.α], wallpapers για το μενού κ.α. επίσης, με κάθε παιχνίδι μαζεύεις πόντους [δεν ξέρω πως τους μετράει το παιχνίδι αλλά γενικά είναι εύκολο να μαζέψεις αν φανταστείς πως με τέσσερα παιχνίδια έχω ήδη 100 πόντους]. η πάσα είναι πολύ ωραία σε σχέση με το pro 2010 γιατί με τη νέα πάσα έχω βάλει πολύ ωραία γκολ. βρες χρόνο να το πάρεις γιατί χάνεις.! :p

 

 

Η περιγραφή θα μπορούσε να είναι καλύτερη αλλά μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για πρώτη προσπάθεια,

Πάντως προτιμώ έστω κι έτσι παρά ν'ακούω τον Αγγλο.

 

συμφωνώ. ακόμη και η περιγραφή του fifa 2000 ήταν μακράν καλύτερη από του pes 2011. στο pes μιλάνε πολύ λίγο ενώ στο fifa τους άκουγες συνέχεια. επίσης, δεν λένε και πολλά ελληνικά ονόματα. αν δοκιμάσεις να παίξεις με ελληνικές ομάδες, σ'όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού στοίχημα να ακούσεις πάνω από τρία σχόλια. επίσης, η εισαγωγή είναι συνέχεια η ίδια με αποτέλεσμα αν παίξεις από τρία παιχνίδια και πάνω μαζί να τον συχαθείς και να βάλεις την περιγραφή στο mute.

 

του χρόνου θα είναι σίγουρα βελτιωμένη.

 

εγώ πιστεύω πως του χρόνου δεν θα δούμε pro 2012 γιατί νομίζω πως το pro 2011τα'χει όλα [ή σχεδόν δηλαδή]. ελπίζω πάντως το επόμενο pro [όποιο και αν είναι] να'χει πολύ καλύτερη περιγραφή γιατί αν έχει την ίδια, ούτε 50 ευρώ δεν θα αξίζει! [γιατί υποτίθεται πως αγοράζεις το pro από'δω για να'χεις την ελληνική περιγραφή]

Link to comment
Share on other sites

εγώ πιστεύω πως του χρόνου δεν θα δούμε pro 2012 γιατί νομίζω πως το pro 2011τα'χει όλα [ή σχεδόν δηλαδή]. ελπίζω πάντως το επόμενο pro [όποιο και αν είναι] να'χει πολύ καλύτερη περιγραφή γιατί αν έχει την ίδια, ούτε 50 ευρώ δεν θα αξίζει! [γιατί υποτίθεται πως αγοράζεις το pro από'δω για να'χεις την ελληνική περιγραφή]

 

Δεν μπορεί να μην υπάρξει 12, είναι πλέον τα κλασσικά κόλπα των εταιριών για να μας πουλάνε "νέο υλικό".

Το πιο πιθανό είναι να μην υπάρξει ελληνική περιγραφή στο 12 :)

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

αυτο το κομματι με τα wallpapers που λες ειναι τελειο..μπορεις να φτιαξεις το μενου σου οπως θες..να ρωτησω και κατι αλλα που μπορει να εχεις προσεξει..γινεται να βαζουμε χορηγους στις φανελες???puma nike κ.τ.λ??φοναζουν τα ονοματα παικτων που εχουμε φτιαξει..???αυτο με τις κολοκυθες και αυτα επιστρεφει μετα απο το προ 06...εχει πολυ πλακα..επιτευγματα εχει???

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να μην υπάρξει 12, είναι πλέον τα κλασσικά κόλπα των εταιριών για να μας πουλάνε "νέο υλικό".

Το πιο πιθανό είναι να μην υπάρξει ελληνική περιγραφή στο 12 :)

 

είπαμε να πηγαίνουμε μπροστά, όχι πίσω. :p

 

όσον αφορά τα wallpapers, αυτά είναι όλα κι'όλα τρία και όλα με το Μέσσι. :blink: :p

Link to comment
Share on other sites

αφου ο μεσσι ειναι στο εξωφυλο:p:p

εχεις απαντησεις για τις αλλες ερωτησεις μου..??

εχει χαλασει το pc μου και δεν μπορω να το εγκαταστησω..:(

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

στο online μεσω pc παιζεις...???

Στο PS3.

 

 

Στον Ελληνικό server είναι συνδεδεμένοι μονίμως καμμιά 30-40 άτομα προς το παρόν

αλλά σίγουρα θα αυξηθούμε όσο περνάει ο καιρός.:p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

θα μπω μεσω pc..θα ειναι τελειο φανταζομαι..δεν εχω παιξει ποτε online..παιζω παντα μονος στο προ..οποια ομαδα θες παιρνεις η μονο 1??μπορεις να παρεις και μια που εχω φτιαξει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

θα μπω μεσω pc..θα ειναι τελειο φανταζομαι..δεν εχω παιξει ποτε online..παιζω παντα μονος στο προ..οποια ομαδα θες παιρνεις η μονο 1??μπορεις να παρεις και μια που εχω φτιαξει?

 

Προφανώς και ΔΕΝ μπορεις να παρεις ομαδα που εχεις φτιαξει! Οτι αλλαγη κι αν εχεις κανει, οταν παιζεις online χανεται

Edited by BIANCOrossi
Link to comment
Share on other sites

παίζω ποδοσφαιράκια στο playstation από τα 12 μου!12 χρόνια τώρα μόλις γνώρισα το pro κόλλησα και παίζω μόνο αυτό!ούτε fifa ούτε τπτ άλλο!όμως από το pro 2010 το σιχάθηκα!!ούτε πιο ρεαλιστικό έχει γίνει ούτε τίποτα!το pro ποτέ δεν στηριζόταν σε κουμπιά για να κάνεις τρομερές ντρίμπλες κτλ!αν ήξερες να χειρίζεσαι τον παίχτη με την κατεύθυνση τα έκανες όλα!τώρα με την πάσα με δύναμη και κάτι άλλες βλακείες το αποτελείωσαν!δυστυχώς δεν ξαναπαίζω!!Α θυμάμαι και παλιά σε ένα φίφα είχαν μετάδωση από μητσικώστα!!τώρα από σωτηρακόπουλο;;εδώ δεν μπορείς να τον ακούσεις στο μέγκα θα τον ακούς και στο playstation;;έλεος!!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και ΔΕΝ μπορεις να παρεις ομαδα που εχεις φτιαξει! Οτι αλλαγη κι αν εχεις κανει, οταν παιζεις online χανεται

οταν εννοεις χανεται???

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν ισχύουν για το online game.

δηλαδη στον ολυμπιακο αμα κανω στο edit τις μεταγραφες στο online δεν θα ειναι

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη στον ολυμπιακο αμα κανω στο edit τις μεταγραφες στο online δεν θα ειναι

μόνο με το επίσημο update, όταν βγει.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη στον ολυμπιακο αμα κανω στο edit τις μεταγραφες στο online δεν θα ειναι

 

Oχι φίλε..αυτο σου εξηγω...Αν ήταν να έπαιζες με edit στο online τοτε θα επαιζες με Messi,Puyol, Pique,Buffon,Gerrard, Torres... στον Ολυμπιακό:D...Kι αν εσυ εισαι τιμιος και δεν θα το εκανες η konami καπως επρεπε να προφυλαξει τους τιμιους απ τους απατεώνες:) Αναμένοντας για το update των μεταγραφων λοιπον!

 

ΥΓ. Μιας και εισαι ομοιδεατης..Αν ψαχνεις Παντελιτς στη σερβία μονο τον έχει. Στου Αγιαξ το ροστερ δεν ειναι. Και στη Σερβια το γραφει ΠαΜΠελιτς. Καλο λιωσιμο

Edited by BIANCOrossi
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν μπορω να κανω τις μεταγραφες μου απο το edit..και με αυτην την ομαδα να τα παιζω ολα..δεν εχω ψηλοκαταλαβει..συγνωμη..αυτο που ψηλοκαταλαβα ειναι οτι μπορω με την ομαδα του edit τα παιζω ολα...παντως ειμαι τιμιος..παιζω ματς με μεγαλες ομαδες και παντα στο champions league βαζω δυσκολες ομαδες στον ομιλο..δεν θα εκανα ποτε μεταγραφες στον ολυμπιακο αυτους τους καλους ποδοσφαιριστες που ανεφερες..εκτος αν ερθουν στα αληθεια:p:p...και το κανω αυτο μονο master league:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν μπορω να κανω τις μεταγραφες μου απο το edit..και με αυτην την ομαδα να τα παιζω ολα..δεν εχω ψηλοκαταλαβει..συγνωμη..αυτο που ψηλοκαταλαβα ειναι οτι μπορω με την ομαδα του edit τα παιζω ολα...παντως ειμαι τιμιος..παιζω ματς με μεγαλες ομαδες και παντα στο champions league βαζω δυσκολες ομαδες στον ομιλο..δεν θα εκανα ποτε μεταγραφες στον ολυμπιακο αυτους τους καλους ποδοσφαιριστες που ανεφερες..εκτος αν ερθουν στα αληθεια:p:p...και το κανω αυτο μονο master league:p

 

στο oniline μπορεις να παιζεις μονο με την default ομαδα....σε ολα τα αλλα αν θες βαλε και τον ιμπραιμοβιτς τερματοφυλακα αν θες....(καλυτερα θα παιζει πλακα πλακα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα..λεω να τις κανω ολες τις μεταγραφες ας και βαριεμαι..και θα φτιαξω παλι την ομαδα που ειχα στο προ 10 με τους 99αρηδες..:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...