Jump to content

[Επίσημο] Nokia C7-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις βάλει σε κάποια από τις 3 αρχικές οθόνες το widget Ειδοποιήσεις, βγάλτο και κάνε επανεκκίνηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει βαλει κανεις συγκεκριμενα cosmote internet στο c7 και να εχει προβλημα να συνδεθει!!

ενω εχω αποθηκευσει κανονικα ρυθμισεις παντα μου λεει ι συνδεση απετυχε γερμανος και κοσμοτε δεν εχουν ιδεα τι φταιει!

Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις συγκεκριμενα cosmote internet στο c7 και να εχει προβλημα να συνδεθει!!

ενω εχω αποθηκευσει κανονικα ρυθμισεις παντα μου λεει ι συνδεση απετυχε γερμανος και κοσμοτε δεν εχουν ιδεα τι φταιει!

 

εχω βαλει εγω και δεν ειχα κανενα προβλημα. δες λιγο τις ρυθμισεις μηπως δεν κανεις κατι σωστα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει τισ ρυθμισεις πανω απο 5 φορες δε καταλαβαινω τι γινεται λαθος!

 

εχω βαλει εγω και δεν ειχα κανενα προβλημα. δες λιγο τις ρυθμισεις μηπως δεν κανεις κατι σωστα

 

τις εχω τεκαρει πανω απο 5 φορες και με τη κοσμοτε και δε καταλαβαινω γιατι δε παιζει!

Edited by stendor
Συνεχόμενα μηνύματα - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

τις εχω τεκαρει πανω απο 5 φορες και με τη κοσμοτε και δε καταλαβαινω γιατι δε παιζει!

 

δοκιμασες με καποια αλλη εταιρια για να βεβαιωθεις οτι δεν εχει προβλημα το κινητο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες με καποια αλλη εταιρια για να βεβαιωθεις οτι δεν εχει προβλημα το κινητο?

 

οχι δεν εχω αλλη εταιρεια το παραδοξο ειναι πως με gprs kai wap μπαινει κανονικα ιντερνετ μονο στο κοσμοτε ιντερνετ δε παιζει.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω αλλη εταιρεια το παραδοξο ειναι πως με gprs kai wap μπαινει κανονικα ιντερνετ μονο στο κοσμοτε ιντερνετ δε παιζει.

 

πολυ παραξενο. διεγραψε ολες τις ρυθμισιες και στειλε ξανα μηνυμα για να σου ξαναερθουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ παραξενο. διεγραψε ολες τις ρυθμισιες και στειλε ξανα μηνυμα για να σου ξαναερθουν

 

και αυτο το εκανα η κοσμοτε λεει επειδη ειναι νεα συσκευη φταει η συσκευη,

Link to comment
Share on other sites

και αυτο το εκανα η κοσμοτε λεει επειδη ειναι νεα συσκευη φταει η συσκευη,

 

οταν δεν ξερουν τι φταιει και δεν μπορουν να δωσουν μια απαντηση αυτες τις βλακεις λενε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν δεν ξερουν τι φταιει και δεν μπορουν να δωσουν μια απαντηση αυτες τις βλακεις λενε

 

ναι οκ απλα εχω τσαντιστει δε ξερω τι ρυθμιση μπορει να θελει!

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ απλα εχω τσαντιστει δε ξερω τι ρυθμιση μπορει να θελει!

 

δοκιμασες μηπως να ξαναπερασεις το λογισμικο μπας και ξεμπλοκαρει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@nikolas_27

Για ρίξε μια ματιά και στο παρακάτω,

Ρυθμίσεις σημείων πρόσβασης για λήψη/αποστολή MMS και πρόσβαση στο Διαδίκτυο

 

Είναι οι ίδιες με αυτές που έχεις περάσει?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, δοκίμασε να τρέξεις τον Οδηγός ρυθμίσεων που τα σετάρει αυτόματα. Θα το βρεις:

Ρυθμίσεις - Ρυθμίσεις εφαρμογών - Οδηγός ρυθμίσεων - Φορέας δικτύου

Link to comment
Share on other sites

Απο περιεργεια εχω να αναφερω κατι που μου κινησε το ενδιαφερον σημερα. Το πρωι εκανα μια βολτα απο το Πλαισιο που βρισκεται στην Ευκαρπια Θεσσαλονικης και ειδα απο κοντα το c7! Πραγματικα το κινητο με εντυπωσιασε στον λιγο χρονο που μπορεσα να διαθεσω για να δω πανω κατω το πως "συμπεριφερεται". Ουτως ή αλλως θα ξανακανω μια "επισκεψη" . Αυτο ομως που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ειχε τιμη συσκευης 399€, ενω η ιδια εταιρια στην σελιδα της το δινει 415€ αγορα απο καταστημα και 414€ απο το ιντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

Ad: Nokia C7 - Brighton Style - Nokia UK

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zAwfqy319Bg]YouTube - Nokia C7 - Brighton Style - Nokia UK[/ame]

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

@nikolas_27

Για ρίξε μια ματιά και στο παρακάτω,

Ρυθμίσεις σημείων πρόσβασης για λήψη/αποστολή MMS και πρόσβαση στο Διαδίκτυο

 

Είναι οι ίδιες με αυτές που έχεις περάσει?

 

ναι φιλε μου ιδιες ειναι δυστυχως μου χει σπασει τα νευρα δε ξερω τι να κανω....

Link to comment
Share on other sites

Το χει παρει κανεις απο vodafone ; να μας πει κατα ποσο ειναι "πειραγμενο"

 

To product code υπαρχει καπου εξω στο κουτι ;

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ιδιες ειναι δυστυχως μου χει σπασει τα νευρα δε ξερω τι να κανω....

Αυτό που θα δοκίμαζα σαν τελευταία λύση θα ήταν να κάνω hard format.

 

Το χει παρει κανεις απο vodafone ; να μας πει κατα ποσο ειναι "πειραγμενο"

 

To product code υπαρχει καπου εξω στο κουτι ;

Όχι το product code δεν αναγράφεται στο κουτί παρά μόνο κάτω απο την μπαταρία του κινητού, όπως επίσης και όταν πατήσεις *#0000# στην οθόνη αναμονής.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ειχα και γω το ιδιο προβλημα με cosmote και αλλαξα το access point name απο 3g internet σε απλο internet και δουλεψε,υπαρχει αναφορα σε αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3435005#post3435005 για καποιο λογο η cosmote στελνει λαθος ρυθμισεις για το cosmote internet σε nokia συσκευες,το εχω τσεκαρει σε wm συσκευη οπου τις ρυθμισεις τις λαμβανει σωστα apn: internet Edited by kgian2007
Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

ειχα και γω το ιδιο προβλημα με cosmote και αλλαξα το access point name απο 3g internet σε απλο internet και δουλεψε,υπαρχει αναφορα σε αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3435005#post3435005 για καποιο λογο η cosmote στελνει λαθος ρυθμισεις για το cosmote internet σε nokia συσκευες,το εχω τσεκαρει σε wm συσκευη οπου τις ρυθμισεις τις λαμβανει σωστα apn: internet

 

ενταξει οκ αυτο ειναι να εισαι καλα φιλε μου με το που το αλλαξα μπηκε με τη μια!!! ευχαριστω!!! στις 4 ειναι να με παρουν "τεχνικοι" της κοσμοτε να δουν το προβλημα θα τους τα πω τα καλαντα!!!!:lol::lol:

Καλα χριστουγεννα σε ολους!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

επειδή το πήρα σήμερα θέλω να ρωτήσω το εξής: το gps με τους ovi maps με χρεώνει; χρειάζεται να χρησιμοποιεί το ιντερνετ για να κατεβάζει δεδομένα συνέχεια και όση ώρα το χρησιμοποιείς χρεώνεσαι ή απλά είναι εντελώς δωρεάν; μήπως χρειάζεται για να λειτουργεί χωρίς να χρεώνομαι να κάνω κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση στη συνδεσιμότητα; ευχαριστώ και συγγνώμη αν ρωτάω κάτι γνωστό σε άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικη η καινούργια συσκευή.:)

Από το FAQ της πρώτης σελίδας:GPS, A-GPS, OVI Maps και η πρώτη χρήση

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση: ποιό προφίλ θα πρέπει να επιλέξω στη συσκευή για λειτουργία κατά την πτήση; Υποψιάζομαι πως είναι το "Offline", σωστά;

 

Καλές γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση: ποιό προφίλ θα πρέπει να επιλέξω στη συσκευή για λειτουργία κατά την πτήση; Υποψιάζομαι πως είναι το "Offline", σωστά;

 

Καλές γιορτές!

 

Ακριβως. Το οφ λαιν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

αγόρασα πρόσφατα ένα nokia c7 από την vodafone..

Ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω debrand?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...