Jump to content

Android Tablets: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις


rigasnic1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχουμε κανενα αξιοπιστο site απο Αγγλια ή EU γενικα για να παραγγειλω το Pipo M1??Δε με νοιαζει που θα ειναι πιο ακριβο απλα το θελω γρηγορα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε καμία περίπτωση όμως δεν έχουν τα προβλήματα που έχουν τα Cube U30GT.

Επειδή και το Μ1 και το Cube έχουν περάσει από τα χέρια μου έχω και προσωπική άποψη αλλά και έχω διαβάσει πλήθος αναφορές στο φόρουμ μας αλλά και σε αρκετά ξένα φόρουμ. Μπορώ να πω λοιπόν ότι τόσο από τις αναφορές όσο και από την προσωπική μου εμπειρία ότι αυτό που λες για το cube δεν ισχύει. Το Cube (από το μοντέλο Η και μετά) έχει ένα μόνο πολύ σοβαρό και επαναλαμβανόμενο πρόβλήμα, το σύστημα του ήχου του. Και τίποτα άλλο που να το κάνει μη χρησιμοποιήσιμο. Και γι' αυτό ακριβώς οι περισσότεροι το κρατάνε όπως είναι. Το πρόβλημα με το wifi που υπήρχε στα πρώτα μοντέλα, έχει λυθεί και κάποιες αναφορές μπορεί να οφείλονται σε πρόβλημα του ρούτερ του χρήστη ή τυχαίο πρόβλημα μια ταμπλέτας στις χίλιες. Σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να συγκριθεί αυτό με τα συστηματικά ίδια προβλήματα που εμφανίζονται σε άλλα και κάνουν τις ταμπλέτες μη χρησιμοποιήσιμες.

 

ΥΓ προσπαθώντας να εξηγήσω την αποτυχία μου να κάνω το 2ο ηχείο να δουλέψει στο cube, κοίταξα καλύτερα το video με τις οδηγίες. Και ανακάλυψα ότι θα πρέπει να γεφυρώσω κάποιες επαφές. Θα επανέλθω από εβδομάδα και τα λέμε. Σε περίπτωση πάντως που τα καταφέρω, το Cube u30gt θα είναι μια από τις καλύτερες (αν όχι η καλύτερη) επιλογή για κινέζικη ταμπλέτα. Αν είσαι μαστροχαλαστής φυσικά :lol:.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ προσπαθώντας να εξηγήσω την αποτυχία μου να κάνω το 2ο ηχείο να δουλέψει στο cube, κοίταξα καλύτερα το video με τις οδηγίες. Και ανακάλυψα ότι θα πρέπει να γεφυρώσω κάποιες επαφές. Θα επανέλθω από εβδομάδα και τα λέμε. Σε περίπτωση πάντως που τα καταφέρω, το Cube u30gt θα είναι μια από τις καλύτερες (αν όχι η καλύτερη) επιλογή για κινέζικη ταμπλέτα. Αν είσαι μαστροχαλαστής φυσικά :lol:.
Ώπα!

Δεν αρκεί να συνδέσεις το καλώδιο στις αντίστοιχες υποδοχές;

Και περιμένω τα ηχεία!

Link to comment
Share on other sites

Ώπα!

Δεν αρκεί να συνδέσεις το καλώδιο στις αντίστοιχες υποδοχές;

Και περιμένω τα ηχεία!

Μη στενοχωριέσαι. Φαίνεται εύκολο. Θέλει τέσσερα τσιμπιματάκια-πονταρισιές στη πλακέτα για τη γεφύρωση κάποιων συγκεκριμένων επαφών. Θα το δοκιμάσω από 'βδομάδα και θα αναφέρω. Πάντως αν απλώς ενώσεις το ηχειάκι στις άδεις επαφές, αυτό δυστυχώς δεν δουλεύει. Το δοκίμασα και μπορώ να το βεβαιώσω.

 

Ποιά ηχεία παρήγγειλες; Αυτό που είδα είναι ότι αυτά που έφερα εγώ, δυστυχώς είναι επίσης πολύ σιγανά. Οπότε ενώ αρχικά είχα αντικαταστήσει το ηχείο του με ένα από τα καινούργια που έφερα, τελικά ξαναέβαλα το δικό του και τώρα κάνω διάφορες σκέψεις να διαλύσω κάτι παλιά κινητά που έχω. Πάντως δεν ξέρω αν το άνοιξες, δεξιά υπάρχει άπλετος χώρος για ηχείο ενώ αριστερά είναι πολύ στριμωγμένα τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Μη στενοχωριέσαι. Φαίνεται εύκολο. Θέλει τέσσερα τσιμπιματάκια-πονταρισιές στη πλακέτα για τη γεφύρωση κάποιων συγκεκριμένων επαφών. Θα το δοκιμάσω από 'βδομάδα και θα αναφέρω. Πάντως αν απλώς ενώσεις το ηχειάκι στις άδεις επαφές, αυτό δυστυχώς δεν δουλεύει. Το δοκίμασα και μπορώ να το βεβαιώσω.

 

Ποιά ηχεία παρήγγειλες; Αυτό που είδα είναι ότι αυτά που έφερα εγώ, δυστυχώς είναι επίσης πολύ σιγανά. Οπότε ενώ αρχικά είχα αντικαταστήσει το ηχείο του με ένα από τα καινούργια που έφερα, τελικά ξαναέβαλα το δικό του και τώρα κάνω διάφορες σκέψεις να διαλύσω κάτι παλιά κινητά που έχω. Πάντως δεν ξέρω αν το άνοιξες, δεξιά υπάρχει άπλετος χώρος για ηχείο ενώ αριστερά είναι πολύ στριμωγμένα τα πράγματα.

Δεν το άνοιξα ακόμη, γιατί περιμένω και τα κατσαβίδια.

Τα ίδια ηχεία πήρα.Δεν κάνουν δουλειά ούτε με το volume boost;

Link to comment
Share on other sites

Ποια ίδια; Αυτά που πήρα κι εγώ; Δεν τα δοκίμασα και πολύ. Είδα ότι δεν δουλεύει το δεύτερο, μου φάνηκε σιγανό το πρώτο, οπότε ξανάβαλα της μάνας του και το ξανάκανα όπως ήταν.

Να προσέξεις πολύ στο άνοιγμα. Οι δύο εξωτερικές βίδες είναι Τ2 και ανοίγουν εύκολα με το ανάλογο κατσαβίδι. Με τις εσωτερικές όμως που κρατάνε το μεταλλικό πλαίσιο τα βρήκα μπαστούνια γιατί μάλλον δεν είχα το κατάλληλο κατσαβίδι (δεν το είχε το σετ). Με αποτέλεσμα να καταστρέψω εντελώς τη μία βίδα αλλά και τη θέση βιδώματος. Αν το φτιάξω θα του βάλω κόλλα :)

Link to comment
Share on other sites

Ποια ίδια; Αυτά που πήρα κι εγώ; Δεν τα δοκίμασα και πολύ. Είδα ότι δεν δουλεύει το δεύτερο, μου φάνηκε σιγανό το πρώτο, οπότε ξανάβαλα της μάνας του και το ξανάκανα όπως ήταν.

Να προσέξεις πολύ στο άνοιγμα. Οι δύο εξωτερικές βίδες είναι Τ2 και ανοίγουν εύκολα με το ανάλογο κατσαβίδι. Με τις εσωτερικές όμως που κρατάνε το μεταλλικό πλαίσιο τα βρήκα μπαστούνια γιατί μάλλον δεν είχα το κατάλληλο κατσαβίδι (δεν το είχε το σετ). Με αποτέλεσμα να καταστρέψω εντελώς τη μία βίδα αλλά και τη θέση βιδώματος. Αν το φτιάξω θα του βάλω κόλλα :)

Ναι, αυτά που πήρες.

Τι κατσαβίδι θέλει για τις μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και το Μ1 και το Cube έχουν περάσει από τα χέρια μου έχω και προσωπική άποψη αλλά και έχω διαβάσει πλήθος αναφορές στο φόρουμ μας αλλά και σε αρκετά ξένα φόρουμ. Μπορώ να πω λοιπόν ότι τόσο από τις αναφορές όσο και από την προσωπική μου εμπειρία ότι αυτό που λες για το cube δεν ισχύει. Το Cube (από το μοντέλο Η και μετά) έχει ένα μόνο πολύ σοβαρό και επαναλαμβανόμενο πρόβλήμα, το σύστημα του ήχου του. Και τίποτα άλλο που να το κάνει μη χρησιμοποιήσιμο. Και γι' αυτό ακριβώς οι περισσότεροι το κρατάνε όπως είναι. Το πρόβλημα με το wifi που υπήρχε στα πρώτα μοντέλα, έχει λυθεί και κάποιες αναφορές μπορεί να οφείλονται σε πρόβλημα του ρούτερ του χρήστη ή τυχαίο πρόβλημα μια ταμπλέτας στις χίλιες. Σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να συγκριθεί αυτό με τα συστηματικά ίδια προβλήματα που εμφανίζονται σε άλλα και κάνουν τις ταμπλέτες μη χρησιμοποιήσιμες.

 

ΥΓ προσπαθώντας να εξηγήσω την αποτυχία μου να κάνω το 2ο ηχείο να δουλέψει στο cube, κοίταξα καλύτερα το video με τις οδηγίες. Και ανακάλυψα ότι θα πρέπει να γεφυρώσω κάποιες επαφές. Θα επανέλθω από εβδομάδα και τα λέμε. Σε περίπτωση πάντως που τα καταφέρω, το Cube u30gt θα είναι μια από τις καλύτερες (αν όχι η καλύτερη) επιλογή για κινέζικη ταμπλέτα. Αν είσαι μαστροχαλαστής φυσικά :lol:.

 

Απευθυνομαι και σε εσενα και στον frontier εντελως φιλικα.

Σε αυτο το thread ειμαστε κυνηγοι καλων Κινεζικων tablet. Αν καποιος θελει Tablet με τα λιγοτερα δυνατα προβληματα δινει πολυ παραπανω χρηματα και περνει επωνυμο με εγγυηση 2 ετη κτλ.

Δεν νομιζω οτι εδω κοιταμε ποιανου ειναι το καλυτερο αλλα πως θα βρουμε κατι αξιολογο για να γλιτωσουμε χρηματα ολοι, εν γνωση μας.

Επισης Pankan. Θεωρεις μικρο προβλημα οσο και αν το βλεπεις εσυ γελιο το να θελει ανοιγμα το tablet για να φτιαξεις κατι? Σε σχεση με ενα softwariko προβλημα ειναι κλασης ανωτερο. Οκ εσυ και εγω ξερουμε πως μπορει να φτιαχτει. Οι περισσοτεροι ομως?

Αν γνωριζα οτι αυτο το προβλημα εχουν ολα εγω προσωπικα δεν θα το προτεινα σε κανενα. Αντιθετα θα εκανα επισημανση στην εταιρια να το διορθωνε στα επωμενα. Θα προτεινα ομως αλλο που με ενα firmeare update εστρωνε προβληματα του.

Βοηθατε πολυ και οι δυο και φανταζομαι αυτα τα εχετε υποψιν σας.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτά που πήρες.

Τι κατσαβίδι θέλει για τις μέσα;

Πολύ ψιλό σταυρό. Παρόλο που το σετάκι μου έχει Philips 00, δυστυχώς δεν ταίριαζε ακριβώς και τη μια βίδα την έφαγα. Μπορεί να ήμουν και άτσαλος.

 

Επισης Pankan. Θεωρεις μικρο προβλημα οσο και αν το βλεπεις εσυ γελιο το να θελει ανοιγμα το tablet για να φτιαξεις κατι? Σε σχεση με ενα softwariko προβλημα ειναι κλασης ανωτερο. Οκ εσυ και εγω ξερουμε πως μπορει να φτιαχτει. Οι περισσοτεροι ομως?

Αν γνωριζα οτι αυτο το προβλημα εχουν ολα εγω προσωπικα δεν θα το προτεινα σε κανενα. Αντιθετα θα εκανα επισημανση στην εταιρια να το διορθωνε στα επωμενα. Θα προτεινα ομως αλλο που με ενα firmeare update εστρωνε προβληματα του.

Συμφωνώ μαζί σου και όπως είδες πιο πάνω δεν προτείνω σε κανένα να πάρει το cube. Αντικειμενικά κοιτώντας το όμως είναι ένα πρόβλημα που μπορεί κανείς να το ανεχθεί. Αντίθετα με τα προβλήματα που έχουν πολλά (τα περισσότερα) άλλα. Όσο για το ποιό πρόβλημα είναι πιο δύσκολο, εδώ οι γνώμες διιστανται. Εγώ για παράδειγμα μπορώ να αντέξω μια ταμπλέτα με χάλια ήχο αλλά δεν θα άντεχα με τίποτα μια ταμπλέτα που για παράδειγμα, δεν είναι συμβατή με τις περισσότερες εφαρμογές του play store. Γιατί έχει retina. Ή γιατί έχει τετραπύρηνη cpu. Ή γιατί ... Κι αν περιμένεις τo update για να στρώσει κάτι που αρχικά είναι χάλι, σώθηκες.

Edited by PANKAN
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μιλας σωστοτατα.

Αρα γενικα μεχρι στιγμης τα retina και τα quad core ειναι σε πρωιμο σταδιο και καλο θα ειναι να μην τα προτιμαμε. Πολυ σωστη αποψη , συμβαινει σε ολες τις ''πρωτοτυπες συσκευες''

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε ολόκληρο αυτό το πολύ ενδιαφέρον θέμα. Δεν φταίει μόνο η πρωιμότητα, φταίει και η δομή του android.

Στη τελευταία παράγραφο της πρώτης απάντησης ο frontier γράφει:

Ουσιαστικά, καταλήγουμε στο ίδιο συμπέρασμα με το στοχασμό του αν ένα τετραπύρηνο SoC έχει νόημα στο Android (και στο iOS), δεδομένου ότι δε μιλάμε για cores με δεδομένη λειτουργικότητα (όπως π.χ στο Tegra3 έχει το 5ο core) αλλά για general-purpose computing. Μέχρι το Android (και οι εφαρμογές του με τα API που αυτό παρέχει) να καταφέρουν να αξιοποιήσουν δυνατότητες πολυεπεξεργασίας (διότι το 99% των εφαρμογών δουλεύει σε ένα πυρήνα της CPU), οι τετραπύρηνοι (χρονισμένοι χαμηλότερα) θα υστερούν σε σχέση με τους διπύρηνους με υψηλότερο χρονισμό (και δεν ξεκινάω να μιλάω καν για θέματα χρονισμού threads, διαχείρισης μνήμης κ.λπ γιατί θα χαθούμε).

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.

ηρθε η ωρα για την αγορα tablet.bitmore 1020 διπυρηνο 1.6ghz,1g ram ddr3, 165 ευρω ή vivaco 114 1.5ghz 1g ram ddr3 με gps 185 ευρω?

αναμενω εναγωνιως γιατι επειγει.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανενα αξιοπιστο site απο Αγγλια ή EU γενικα για να παραγγειλω το Pipo M1??Δε με νοιαζει που θα ειναι πιο ακριβο απλα το θελω γρηγορα.

Βλέπω επιμένεις. Δες λοιπόν το ingadget.co.uk

Δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο και δεν έχει το Pipo M1. Έχει όμως το Cube U30GT :X.

Σου βάζω ιδέες;

 

ΥΓ. Ο ιδιοκτήτης του ingadget μάλλον είναι Κύπριος.

ΥΓ2 Το Pipo το έχει εγγλέζικο μαγαζί στο ebay.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω επιμένεις. Δες λοιπόν το ingadget.co.uk

Δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο και δεν έχει το Pipo M1. Έχει όμως το Cube U30GT :X.

Σου βάζω ιδέες;

 

ΥΓ. Ο ιδιοκτήτης του ingadget μάλλον είναι Κύπριος.

ΥΓ2 Το Pipo το έχει εγγλέζικο μαγαζί στο ebay.

 

Δεν επιμενω εγώ αλλά η γυναικα! Σκέψου ξενερα που έφαγε.περιμενε ενα μήνα να έρθει και όταν ήρθε δεν το είδε καν ανοιχτό γιατί ακόμα το εστηνα κ έπαθε οτι επαθε!!και το θέλει μόνο σε άσπρο γμτ.στο ebay είδα αλλά εκτός του οτι ξεφεύγουν πολύ (220) δεν έχουν και άσπρα.

Link to comment
Share on other sites

στο ebay είδα αλλά εκτός του οτι ξεφεύγουν πολύ (220) δεν έχουν και άσπρα.

Εδώ ο τζάμπας. Ρώτα τον αν έχει ασπρο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο τζάμπας. Ρώτα τον αν έχει ασπρο.

 

Τα πρωτα δυο είναι bids και θα ανέβουν και άλλο στάνταρ.έχω ηδη στείλει σε αλλους τρεις που τα έχουν σχετικά φτηνά ~150£ και περιμένω απαντήσεις.ο ένας είναι honk kong και οι άλλοι δυο δε στέλνουν Ελλάδα αλλά Ρώτησα μήπως μπορούν.

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρεστε με αν ξαναρωτηθηκε:

πως μπορει να γινει 'επαναφορα' του tablet-από αποψη λειτουργικου android, στην αρχική του κατάσταση, σε περιπτωση που κατι χαλασει στο λειτουργικο/εγκατασταση?

Link to comment
Share on other sites

(π.χ τα nexus 7 έβγαζαν ένα σωρό προβλήματα)

 

Θα σε απογοητεύσω αλλά τα nexus 7 δεν έβγαλαν ένα σωρό προβλήματα, μεμονωμένα και ελάχιστα περιστατικά ναι, αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις και με μια ερώτηση στο θέμα του nexus.

Link to comment
Share on other sites

Θα σε απογοητεύσω αλλά τα nexus 7 δεν έβγαλαν ένα σωρό προβλήματα, μεμονωμένα και ελάχιστα περιστατικά ναι, αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις και με μια ερώτηση στο θέμα του nexus.

 

FYI τo sleep of death μόνο μεμονωμένο πρόβλημα δεν ήταν. Είχα από τα πρώτα nexus 7 (8 και 16GB) και ειδικά το 16GB ήταν το πιο προβληματικό tablet που πέρασε από τα χέρια μου (εκτός από το sod είχε το γνωστό πρόβλημα και με την οθόνη λόγω υπερθέρμανσης). Μάλιστα, τα είχα φέρει από Αγγλία και τρόμαξα να προλάβω την προθεσμία για δωρεάν αντικατάσταση.

 

Απλά, στο nexus 7 έχεις μια Asus/Google από πίσω και περιμένεις καλύτερη υποστήριξη, κάτι που φυσικά αντικατοπτρίζεται στην τιμή.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Frontier τουλαχιστον δεν τα χρυσοπληρωνεις στο nexus 7 σε σχεση με αλλα επωνυμα.

Με τα 230 ευρω που κανει για μενα παραμενει η καλυτερη προταση στις 7".

 

Επειδη μου ανοιξε την ορεξη η ρετινα του hyundai x900 που πηρα,υπαρχει καποιο κινεζικο που να μην εχει το memory leak bug του χ900;Χωρις αυτο να σημαινει οτι εχω καποιο αλλο σοβαρο προβλημα με το κορεατοκινεζικο ταμπλετ μου.

Τετραπυρινο με 2gb ram η' ακομα καθομαι στα αυγα μου και περιμενω;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Frontier τουλαχιστον δεν τα χρυσοπληρωνεις στο nexus 7 σε σχεση με αλλα επωνυμα.

Με τα 230 ευρω που κανει για μενα παραμενει η καλυτερη προταση στις 7".

Και εγώ θα το προτιμούσα, εάν είχε microSD και ίσως HDMI.

Ειδικά η απουσία της microSD είναι απαράδεκτη.

 

Με το Fire πάντως είμαι απόλυτα ικανοποιημένος: €130 κόστισε, δουλεύει άψογα (ακόμα) και έχει όλα τα παραπάνω :)

Επειδη μου ανοιξε την ορεξη η ρετινα του hyundai x900 που πηρα,υπαρχει καποιο κινεζικο που να μην εχει το memory leak bug του χ900;Χωρις αυτο να σημαινει οτι εχω καποιο αλλο σοβαρο προβλημα με το κορεατοκινεζικο ταμπλετ μου.

Τετραπυρινο με 2gb ram η' ακομα καθομαι στα αυγα μου και περιμενω;

 

Το (σωστό) ερώτημα είναι: υπάρχει Rockchip retina tablet με Android 4.1 (γιατί στο 4.2 δεν υφίσταται το πρόβλημα στο systemUI) που να έχει patchαρισμένο το systemUI; Απάντηση: όχι, είτε με 1 είτε με 2GB, οπότε περιμένεις!

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Και δεν δινουν κι αναβαθμισεις οι Κινεζοι...

Θα ειχαν λυθει αρκετα θεματακια γιατι το κυριο προβλημα ειναι οι κακες τους ρομς.

Τελος παντων κι αυτο καλο ειναι.Θα κανω κανα reboot παραπανω...

Αλλωστε στα επωνυμα για να δω αυτη την οθονη θα πρεπει να ξηλωθω καλα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια Πολλα για την Εθνικη μας Εορτη.

Φιλε Πανο εχε υποψιν σου επειδη εχω ασχοληθει σε αλλα προιοντα με τους σχιστοματιδες οτι προτιμουν να βγαλουν νεα συσκευη παρα να κατσουν τον κωλο τους κατω και να βγαλουν ενα firmware update για ανανεωση ενος μοντελου. Αν το καλοσκεφτεις ειναι επιχειρηματικη κινηση εφοσον ειναι νουμερο 1 στην κοπια αλλα οχι σε μυαλο.

Καλο χρυσο Αγιο το nexus VFM τρελο αλλα δεν χαθηκε ο κοσμος να ειχε αυτα που λεει ο Frontier. Αν τα ειχε δεν νομιζω με αυτη την τιμη να κοιταζε κανενας μας τιποτα αλλο, εκτος αν ηθελε μεγαλυτερη οθωνη.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Στις 7" εχει πιο πολλες και πιο καλες επιλογες απο οτι στα 10" παντως.

Βασικα ειναι πιο βολικη η αναλυση της οθονης στις 7".Τα 1280x800 φαινονται τουμπανο στις 7 με οτι συνεπαγεται αυτο,οπως ταχυτητα και συμβατοτητα σε εφαρμογες στο play store.

Στις 10 ειναι μετρια αυτη η αναλυση κι η ρετινα δεν ειναι κανονικα για Αντροιντ.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Η τεχνολογια προχωρα τοσο γρηγορα που σε λιγο καιρο δεν θα προλαβαινει να σου ερθει κατι απο Κινα και θα εχει βγει καινουργιο μοντελο.

Το 7αρι εχει ολα αυτα που λες Πανο αλλα δεν βολευει πολλους στα χερια καθως και οπτικα. Και ετσι οπως κανουν τα κινητα σαν παντοφλες δεν εχει πολλες διαφορες.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...