Jump to content

Motorola DEFY


tsoump
 Κοινοποίηση

Motorola Defy  

202 members have voted

  1. 1. Motorola Defy

    • Θετική ψήφος
      185
    • Αρνητική ψήφος
      17


Recommended Posts

Επισης με το Swype γιατι δεν στελνει 160 χαρακτηρες? Το σπαει το μηνυμα ανα 60 ή 70. Τι κουλο ειναι αυτο?

 

χρησιμοποιησε το handcent sms..

πολυ καλο προγραμμα με 160 χαρακτηρες και προσφερει Τ9 στο swype.

 

μιλωντας για μηνυματα, ξερει κανεις πως κανω resize μια φωτο για να φυγει με ενα mms και οχι με περισσοτερα??

εχω wind και εχει δωρεαν mms αλλα δεν θελω να μπλεξω με την wind και τον τροπο που χρεωνει.. ειναι ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ σε αυτο..

 

νομιζω οτι το size ενος MMS ειναι 30ΚΒ αλλα οταν κανει αυτοματα resize την εικονα το handcent mms, την κατεβαζει στα 100ΚΒ περιπου κ οχι στα 30..

εχετε καμια ιδεα?????

don't just stay inspired - inspire others!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οι συζητήσεις για την τροποποίηση του λειτουργικού της συσκευής παρακαλώ να γίνονται στο παρακάτω θέμα ώστε αυτό να μείνει κυρίως για θέματα που αφορούν τις κανονικές,μη μονταρισμένες συσκευές.

Σε ποιο θέμα εννοείς;;; :confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

1) Τις επαφές πως τις περνάω (τις έχω στην κάρτα μνημης)

 

Τί επαφές έχεις στην κάρτα μνήμης?

Από άλλης μάρκας κινητό??

Δοκίμασε αυτό, αλλιώς θα πρέπει να τις κάνεις πρώτα export σε vcf (Outlook, Google contacts, προηγούμενο κινητό κλπ.) για να τις διαβάσει το DEFY.

 

3)ήχους κλήσης και ήχους μηνυμάτων δικούς μου πως βάζω, από mp3;

 

Αφού αντιγράψεις τα mp3 που θες στους φακέλους της SDcard:

\media\audio\notifications για ήχους μηνυμάτων

\media\audio\ringtones για ήχους κλήσης

θα μπορείς να επιλέξεις αυτά που θες από τις Ρυθμίσεις->Ήχος και Εικόνα.

 

4)το να κάνω λογαριασμό gmail, που χρησιμεύει; (μου το είπε κάποιος αλλά δεν το έπιασα)

 

Αν φτιάξεις gmail, και το ορίσεις σαν πρωτεύον λογαριασμό, όλες οι επαφές σου θα ανεβαίνουν στα Google Contacts, που σημαίνει πως δεν θα χάσεις ποτέ τις επαφές σου.

Δεν νοείται Android phone χωρίς gmail.

 

5)το root που διαβάζω, τι είναι;

 

Το να εξηγείς σε κάποιον νέο στο android τί είναι το root είναι σαν να προσπαθείς να εξηγήσεις σε μια γυναίκα τί είναι το καρμπυρατέρ. :p

Βρες πρώτα εφαρμογές που θα σου χρειάζονται και απαιτούν root, και μετά ψάχνεις πώς θα το κάνεις root. ;)

 

ΥΓ. Η Motorola έχει ένα πολύ καλό FAQ για newbie ερωτήσεις.

Edited by Erebos
Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

2GB στη συσκευη για εφαρμογες δεν σου φτανουν???:wacko:

Εχω εχω πανω απο 300 εφαρμογες και εχω ακομη 1gb ελευθερο!!

 

εγω δεν εχω τοσεσ και ομως εχω 1γιγα. δηλαδι προγραματα για gps με μεγαλο ογκο σε χαρτεσ αν το βαλω θα πεσει πολυ κατω ο ογκοσ.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω τοσεσ και ομως εχω 1γιγα. δηλαδι προγραματα για gps με μεγαλο ογκο σε χαρτεσ αν το βαλω θα πεσει πολυ κατω ο ογκοσ.

Τα προγραμματα πλοηγησης GPS τοποθετουν τους χαρτες στην micro sd.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα από pro pixmania.gr τελική τιμή με μεταφορικά 279euro !!!! ελπίζω να τα καταφέρω να περάσω τα ελληνικά! Edited by pificos
λαθος που μπορει να οδηγησει σε παρερμηνείες
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα από pixmania τελική τιμή με μεταφορικά 279euro !!!! ελπίζω να τα καταφέρω να περάσω τα ελληνικά!

με επαγγελματικό αφμ γλίτωσες το ΦΠΑ να υποθέσω;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν απάντησε κανείς , τελικά δεν υπαρχει καμία εφαρμογή η οποία να αφήνει το LEDακι ανοιχτό κατά την φόρτιση , έτσι ώστε να καταλαβαίνουμε αν έχει φορτίσει , χωρίς να χρειάζεται να ανοίγουμε την οθόνη συνέχεια ;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχει κανεις ιδεα η το εχει παρει απο ebay το βρηκα εδω αλλα δεν ξερω τι παιζει με δαυτους

http://cgi.ebay.com/Motorola-Defy-MOTOBLUR-T-Mobile-/260724572628?pt=Cell_Phones&hash=item3cb46541d4

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχει κανεις ιδεα η το εχει παρει απο ebay το βρηκα εδω αλλα δεν ξερω τι παιζει με δαυτους

http://cgi.ebay.com/Motorola-Defy-MOTOBLUR-T-Mobile-/260724572628?pt=Cell_Phones&hash=item3cb46541d4

 

 

ΜΑΚΡΥΑ!!!Πωλητης με feedback μολις 2? Ουτε για αστειο...Επισης θα σου συνιστουσα να αποφυγεις την αγορα κινητων απο το αμερικανικο ebay γενικοτερα διοτι το ρισκο του τελωνειου ειναι μεγαλο.Ψαξου στο βρετανικο , στο γερμανικο η και στο γαλλικο. Μπορεις να το βρεις σε σχετικα χαμηλη τιμη απο 230-250ευρω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχει κανεις ιδεα η το εχει παρει απο ebay το βρηκα εδω αλλα δεν ξερω τι παιζει με δαυτους

http://cgi.ebay.com/Motorola-Defy-MOTOBLUR-T-Mobile-/260724572628?pt=Cell_Phones&hash=item3cb46541d4

 

Το συγκεκριμενο ειναι μονο ΑΜΕΡΙΚΗ αποστολη.

 

Και ειναι και branded, αρα θελει και ξεκλειδωμα εκτος απο νεα ROM.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν απάντησε κανείς , τελικά δεν υπαρχει καμία εφαρμογή η οποία να αφήνει το LEDακι ανοιχτό κατά την φόρτιση , έτσι ώστε να καταλαβαίνουμε αν έχει φορτίσει , χωρίς να χρειάζεται να ανοίγουμε την οθόνη συνέχεια ;

 

Έχει ξαναπαντηθεί, και όχι δεν υπάρχει.

Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

Με αυτές τις ρυθμίσεις δεν έχω πια αποσυνδέσεις, όμως εξακολουθεί να απενεργοποιείται το wifi μετά από κάποια ώρα αδράνειας, παρ' όλο που στο wifi sleep policy το έχω στο Never. Θα ήθελα να μην απενεργοποιείται ποτέ το wifi (χρησιμοποιώ το κινητό σαν wifi voip client στο asterisk του σπιτιού), υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτό που δε την έχω βρει;

 

Απαντώντας στη δική μου ερώτηση, το παραπάνω οφειλόταν σε μία ρύθμιση του SIPdroid για να μη καταναλώνει πολύ μπαταρία, και έκλεινε αυτό το wifi μετά από 15 λεπτά. Την απενεργοποίησα και δε το κάνει πια.

 

Όμως από χτες παρουσιάστηκε ένα νέο περίεργο πρόβλημα. Όταν κάνεις κύλιση τη home screen ώστε να μεταφερθείς σε μία από τις 7 διαφορετικές home screens, κρύβονται για λίγο τα κουμπιά στο κάτω μέρος (Dialer, Programs, Contact) ώστε να φαίνεται καλύτερα ο επιλογέας των home screens και επανεμφανίζονται όταν σταματά η κύλιση. Από χτες αυτό έπαψε να συμβαίνει, δε γίνονται ποτέ auto hide αυτά τα controls. Έκανα uninstall διάφορα προγράμματα που δοκίμασα χτες αλλά δεν επανήλθε η φυσιολογική λειτουργία. Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Είμαι και γω από προχθές ένας ευτυχής κάτοχος του Defy! Πρώτες εντυπώσεις θετικότατες! Ήθελα να κάνω μια ερώτηση:

 

Όταν πάω να απενεργοποιήσω τα δεδομένα για να μην χρησιμοποιεί τα data της σύνδεσης μου στο:

 

Ρυθμίσεις --> Διαχείριση Δεδομένων --> Παράδοση δεδομένων --> Όλα τα δεδομένα κινητής τηλεφωνίας

 

Στην notification bar έχω συνεχώς μια ειδοποίηση με τα 2 κόκκινα βελάκια που μου λέει:

 

Εν εξελίξει: Απενεργοποίηση σύνδεσης δεδομένων κινητής τηλεφωνίας

Επιλέξτε για να καθορίσετε την παράδοση δεδομένων

 

Μπορώ κάπως να εξαφανίσω αυτή την ειδοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 Προβλήματα .

 

Το κύριο πρόβλημα έγκειται στο ότι όταν με καλούν κάποιες φορές λαμβάνω κανονικά την κλήση ενώ κάποιες άλλες φορές δεν την λαμβάνω και λέει στον καλούντα ότι το τηλέφωνο μου είναι απενεργοποιημένο ή εκτός δικτύου , το πρόβλημα είναι εντονότερο όταν είμαι συνδεδεμένος σε κάποιο ασύρματο δίκτυο (wireless - - wi-fi ) ή στην περιοχή όπου βρίσκομε δεν υπάρχει κάλυψη 3g δικτύου αλλά απλό σήμα 2g , να σημειώσω ότι το σήμα όπου έκανα τις δοκιμές είναι αρκετά καλό 3-4 γραμμές για 3g και 4-5 γραμμές για το 2g (-80 έως – 101 dbm ) και στις 2 περιπτώσεις δοκίμασα με διαφορετικές sim και διαφορετικές εταιρείες (Cosmote - Vodafone ) (οι δοκιμές έγιναν σε 2 διαφορετικές περιοχές όχι απενεργοποιώντας το 3g ), ενώ η άλλη συσκευή μου (iphone 3gs) με όποια sim και να έκανα τον έλεγχο , στο ίδιο σημείο , λειτουργούσε πάντα κανονικά . Όταν κάνω μια κλίση από το Defy το κινητό καλεί κανονικά και η ποιότητα του ήχου είναι αρκετά καλή .

Ένα δεύτερο πρόβλημα που έχω είναι με την μπαταρία , όπου με συνομιλία περίπου 20 λεπτά , χρήση wi-fi περιήγησης στο διαδίκτυο 20-30 λεπτά , και 7 ώρες σε κατάσταση αναμονής , το κινητό χριζόταν και πάλι φόρτιση , χωρίς να έχω εγκαταστήσει πρόσθετες εφαρμογές όπου μπορεί να τρέχουν στο παρασκήνιο , και έχοντας απενεργοποιήσει κάποια winged που τρέχανε από προεπιλογή της συσκευής (youtube – facebook -καιρός) . Στην χρήση μπαταρίας στο μενού ρυθμίσεων αναφέρει - Ετοιμότητα κυψέλης 50-55% φωνητικές κλίσεις 15-20 % το τηλέφωνο είναι αδρανές 15-20% προβολή 5-7% wi-fi 3-5% σύστημα android 3-5% . Αυτή την στιγμή μετά από 2 ώρες αποσύνδεσης της συσκευής από το ρεύμα (πλήρη φόρτιση) και με 1 συνομιλία τεσσάρων λεπτών η στάθμη της μπαταρίας είναι στο 70% .

Μετά από συνομιλία μου με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών , έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τα προβλήματα παραμένουν .

Αύριο το στέλνω στο Servise με γειά μου .

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου, αδικα θα το στειλεις.

Το μεν σημα που λες, δεν ειναι προβλημα, γιατι οταν σε 2g κατεβαζει δεδομενα, τοτε φαινεται σαν να μιλας. Αυτο γινεται σε ολα τα android και τα iphone.

Οσο για τη μπαταρια, πανω κατω ετσι ειναι ολα τα κινητα της κατηγοριας.

Αδικα θα ταλαιπωρηθεις.

Έχω 2 Προβλήματα .

 

Το κύριο πρόβλημα έγκειται στο ότι όταν με καλούν κάποιες φορές λαμβάνω κανονικά την κλήση ενώ κάποιες άλλες φορές δεν την λαμβάνω και λέει στον καλούντα ότι το τηλέφωνο μου είναι απενεργοποιημένο ή εκτός δικτύου , το πρόβλημα είναι εντονότερο όταν είμαι συνδεδεμένος σε κάποιο ασύρματο δίκτυο (wireless - - wi-fi ) ή στην περιοχή όπου βρίσκομε δεν υπάρχει κάλυψη 3g δικτύου αλλά απλό σήμα 2g , να σημειώσω ότι το σήμα όπου έκανα τις δοκιμές είναι αρκετά καλό 3-4 γραμμές για 3g και 4-5 γραμμές για το 2g (-80 έως – 101 dbm ) και στις 2 περιπτώσεις δοκίμασα με διαφορετικές sim και διαφορετικές εταιρείες (Cosmote - Vodafone ) (οι δοκιμές έγιναν σε 2 διαφορετικές περιοχές όχι απενεργοποιώντας το 3g ), ενώ η άλλη συσκευή μου (iphone 3gs) με όποια sim και να έκανα τον έλεγχο , στο ίδιο σημείο , λειτουργούσε πάντα κανονικά . Όταν κάνω μια κλίση από το Defy το κινητό καλεί κανονικά και η ποιότητα του ήχου είναι αρκετά καλή .

Ένα δεύτερο πρόβλημα που έχω είναι με την μπαταρία , όπου με συνομιλία περίπου 20 λεπτά , χρήση wi-fi περιήγησης στο διαδίκτυο 20-30 λεπτά , και 7 ώρες σε κατάσταση αναμονής , το κινητό χριζόταν και πάλι φόρτιση , χωρίς να έχω εγκαταστήσει πρόσθετες εφαρμογές όπου μπορεί να τρέχουν στο παρασκήνιο , και έχοντας απενεργοποιήσει κάποια winged που τρέχανε από προεπιλογή της συσκευής (youtube – facebook -καιρός) . Στην χρήση μπαταρίας στο μενού ρυθμίσεων αναφέρει - Ετοιμότητα κυψέλης 50-55% φωνητικές κλίσεις 15-20 % το τηλέφωνο είναι αδρανές 15-20% προβολή 5-7% wi-fi 3-5% σύστημα android 3-5% . Αυτή την στιγμή μετά από 2 ώρες αποσύνδεσης της συσκευής από το ρεύμα (πλήρη φόρτιση) και με 1 συνομιλία τεσσάρων λεπτών η στάθμη της μπαταρίας είναι στο 70% .

Μετά από συνομιλία μου με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών , έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τα προβλήματα παραμένουν .

Αύριο το στέλνω στο Servise με γειά μου .

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 Προβλήματα .

 

Το κύριο πρόβλημα έγκειται στο ότι όταν με καλούν κάποιες φορές λαμβάνω κανονικά την κλήση ενώ κάποιες άλλες φορές δεν την λαμβάνω και λέει στον καλούντα ότι το τηλέφωνο μου είναι απενεργοποιημένο ή εκτός δικτύου , το πρόβλημα είναι εντονότερο όταν είμαι συνδεδεμένος σε κάποιο ασύρματο δίκτυο (wireless - - wi-fi ) ή στην περιοχή όπου βρίσκομε δεν υπάρχει κάλυψη 3g δικτύου αλλά απλό σήμα 2g , να σημειώσω ότι το σήμα όπου έκανα τις δοκιμές είναι αρκετά καλό 3-4 γραμμές για 3g και 4-5 γραμμές για το 2g (-80 έως – 101 dbm ) και στις 2 περιπτώσεις δοκίμασα με διαφορετικές sim και διαφορετικές εταιρείες (Cosmote - Vodafone ) (οι δοκιμές έγιναν σε 2 διαφορετικές περιοχές όχι απενεργοποιώντας το 3g ), ενώ η άλλη συσκευή μου (iphone 3gs) με όποια sim και να έκανα τον έλεγχο , στο ίδιο σημείο , λειτουργούσε πάντα κανονικά . Όταν κάνω μια κλίση από το Defy το κινητό καλεί κανονικά και η ποιότητα του ήχου είναι αρκετά καλή .

Ένα δεύτερο πρόβλημα που έχω είναι με την μπαταρία , όπου με συνομιλία περίπου 20 λεπτά , χρήση wi-fi περιήγησης στο διαδίκτυο 20-30 λεπτά , και 7 ώρες σε κατάσταση αναμονής , το κινητό χριζόταν και πάλι φόρτιση , χωρίς να έχω εγκαταστήσει πρόσθετες εφαρμογές όπου μπορεί να τρέχουν στο παρασκήνιο , και έχοντας απενεργοποιήσει κάποια winged που τρέχανε από προεπιλογή της συσκευής (youtube – facebook -καιρός) . Στην χρήση μπαταρίας στο μενού ρυθμίσεων αναφέρει - Ετοιμότητα κυψέλης 50-55% φωνητικές κλίσεις 15-20 % το τηλέφωνο είναι αδρανές 15-20% προβολή 5-7% wi-fi 3-5% σύστημα android 3-5% . Αυτή την στιγμή μετά από 2 ώρες αποσύνδεσης της συσκευής από το ρεύμα (πλήρη φόρτιση) και με 1 συνομιλία τεσσάρων λεπτών η στάθμη της μπαταρίας είναι στο 70% .

Μετά από συνομιλία μου με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών , έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τα προβλήματα παραμένουν .

Αύριο το στέλνω στο Servise με γειά μου .

Εγω παλι νομιζω οτι καλα θα κανεις να το στειλεις στο service. Δεν δικαιολογειται τετοια αποδοση μπαταριας ειδικα και μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.

Βεβαια γενικα καμια συσκεθη Android δεν κραταει η μπαταρια πανω απο 2-3 μερες. Στο δικο μου η συσκευη εκλεισε μετα απο 38 ωρες με χρηση: 2-3 ωρες ραδιο, WiFi- καμια ωρα, 30' κλησεις και καμια 10αρια μηνυματα και φυσικα αρκετο σκαλισμα. Υπολογιζω οτι μολις η μπαταρια στρωσει θα πιανω τις δυο μερες ανετα.

 

Παντως η συσκευη (αν εξαιρεσω καμια μικρο-bug με το ραδιο) ειναι πολυ καλη και το σημαντικοτερο ειναι πολυ μαζεμενη στις διαστασεις. Το ραδιο (επειδη ακουω καθημερινα) εχει πολυ καλη ληψη. Καμια σχεση με το Χ8 που ειχα πριν σε αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου, αδικα θα το στειλεις.

Το μεν σημα που λες, δεν ειναι προβλημα, γιατι οταν σε 2g κατεβαζει δεδομενα, τοτε φαινεται σαν να μιλας. Αυτο γινεται σε ολα τα android και τα iphone.

Οσο για τη μπαταρια, πανω κατω ετσι ειναι ολα τα κινητα της κατηγοριας.

Αδικα θα ταλαιπωρηθεις.

 

 

Εδω εισαι λαθος. Δεν κατεβαζει δεδομενα με 2G. Λεει πως ειναι σε δικτυο 2G αλλα με wifi ενεργο. Εννοειται πως κατεβαζει με το wifi απο οτι καταλαβαινω. Με 2G τι να κατεβασει?

Αρα καποιο προβλημα εχει στην ληψη το κινητο και σε συνδιασμο με αυτο καταναλωνει και μπαταρια για να το βρει παρ'ολο που στην οθονη φαινονται καποιες γραμμες σηματος. Οπως λεει το μηνυμα που ακουγεται ειναι για απενεργοποιημενη συσκευη και οχι κατηλειμενη.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν το αγορασω απο αγλλια αν λειτοργει στην ελλαδα?

 

Ναι, από εκεί το έχω πάρει εγώ και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα.

 

Παιδιά καλησπέρα,

http://www.appbrain.com/app/ti-86/net.supware.ti86# αυτή την εφαρμογή σας την εμφανίζει στο μάρκετ????

Γιατί εμένα όχι.....

 

Δεν το βλέπεις γιατί απαιτεί Android 2.2 (Froyo).

Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

Εδω εισαι λαθος. Δεν κατεβαζει δεδομενα με 2G. Λεει πως ειναι σε δικτυο 2G αλλα με wifi ενεργο. Εννοειται πως κατεβαζει με το wifi απο οτι καταλαβαινω. Με 2G τι να κατεβασει?

Αρα καποιο προβλημα εχει στην ληψη το κινητο και σε συνδιασμο με αυτο καταναλωνει και μπαταρια για να το βρει παρ'ολο που στην οθονη φαινονται καποιες γραμμες σηματος. Οπως λεει το μηνυμα που ακουγεται ειναι για απενεργοποιημενη συσκευη και οχι κατηλειμενη.

 

 

Ακριβός αυτό κατεβάζω απο wi-fi .

Απλά όταν είμαι σε περιοχή με 2g κάλυψη το πρόβλημα είναι αρκετά πιο μεγάλο .

 

Το πρόβλημα υφίσταται και όταν υπάρχει 3g δίκτυο απλά δεν είναι τόσο έντονο , η απο τύχη κατάφερνα να πραγματοποιήσω την κλήση γιατί κάπως έτσι λειτουργούσε καθαρά απο τύχη :p η συγκεκριμένη συσκευή .

 

Επίσης το πρόβλημα υπάρχει και με κλειστό wi-fi και σε 2 g και σε 3g δίκτυο αλλά είναι πoιο έντονο το πρόβλημα αν είναι ανοιχτό το wi-fi (οι μισές και παραπάνω των κλήσεις δεν πραγματοποιούνται ).

 

Δεν πιστεύω ότι στην μπαταρία έχω παράλογες απαιτήσεις μιας και είμαι και χρήστης iphone όπου χρειάζεται καθημερινά φόρτιση (αλλά με αρκετή χρίση και ομιλία εταιρικό ) .

Απλά να βγάζει την μέρα θέλω .

 

καποιο προβλημα εχει στην ληψη το κινητο και σε συνδιασμο με αυτο καταναλωνει και μπαταρια για να το βρει παρ'ολο που στην οθονη φαινονται καποιες γραμμες σηματος.

Αυτό πιστεύω και εγώ διότι χωρίς να κάνω κάτι είναι ζεστό το κινιτό στο πίσο μέρως , πράγμα που σημένεη αυξημένη χρήση μπαταρίας .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola DEFY

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...