Jump to content

Motorola DEFY


tsoump
 Κοινοποίηση

Motorola Defy  

202 members have voted

  1. 1. Motorola Defy

    • Θετική ψήφος
      185
    • Αρνητική ψήφος
      17


Recommended Posts

Με απενεργοποιημένα τα δεδομένα κινητής από τις ρυθμίσεις->Διαχείρηση Δεδομένων->Παράδοση δεδομένων και χρήση του τηλεφώνου κυριώς ως τηλέφωνο και 2-3 ώρες νετ και gps , η μπαταρία είναι στο 70% μετά από 1 ημέρα , 1 ώρα και 13 λεπτά από την φόρτιση

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να επαναλάβω μια ερώτηση μήπως κάποιος το έψαξε, γνωρίζει κανείς πως ακούμε ράδιο από τα εξωτερικά ηχεία? Φυσικά, εννοείται οτί συνδέουμε τα ακουστικά, πως μεταφέρουμε τον ήχο στο εξωτερικό ηχείο ρωτάω, έχει κουμπί για mute των ακουστικών αλλά έχω φάει τα ρούχα μου και δεν μπορώ να βρώ πως ακους από το εξωτερικό ηχείο (επαναλαμβάνω, γνωρίζω οτί για να έχω ράδιο πρέπει να συνδέσω τα ακουστικά, πως όμως με συνδεδεμένα τα ακουστικά επιλέγεις να ακούγεται από το εξωτερικό ηχείο ρωτάω.)

 

Aν και δεν έχω το τηλέφωνο έχοντας διαβάσει αρκετά review ξέρω ότι δυστυχώς και περιέργως αυτή η δυνατότητα δε δίνεται. Πχ από gsmarena "FM Radio only on the headphones. There’s no option to play the radio on the loudspeaker"

Ίσως με μελλοντική αναβάθμιση να φτιαχτεί γιατί είναι αρκετά παράλογο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ... μετά από 1 ημέρα και 14 ώρες η μπαταρία είναι στο 50% . Απλά φανταστικό !!!

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ... μετά από 1 ημέρα και 14 ώρες η μπαταρία είναι στο 50% . Απλά φανταστικό !!!

Καλό θα ήταν να αναφέρεις και τι χρήση έχεις κάνει σε αυτή την 1 ημέρα και 14 ώρες που αναφέρεις.

Καλό είναι επίσης να αναφέρεις αν έχεις δεδομένα φόντου ενεργοποιημένα, αν έχεις αυτόματους συγχρονισμούς και ανανεώσεις, κ.τ.λ.

Αυτό στο λέω για να μπορούν όσοι διαβάσουν εδώ το σχόλιο σου να καταλάβουν με ποια χρήση έχεις αυτή την αυτονομία και επίσης για να μπορούν να έχουν και μέτρο σύγκρισης.

 

Φιλικά πάντα,

Καλημέρα φίλε μου :).

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους.

Μια που αυξηθηκαν οι χρηστες και εξερευνητες του DEFY ξαναθετω καποια ερωτηματα-προβληματακια που εχω:

1. πως μπορουμε ν' αλλαξουμε (με καποιο προγραμμα πχ) τις επαφες ωστε να κανουν sort με πρωτα το επιθετο και οχι το ονομα οπως ειναι το βασικο, τις εχω συγχρονισει-εισαγει με gmail.

2. με ποιο προγραμματακι μπορουμε να κανουμε χρηση του led ωστε να μας ειδοποιει για χαμενες κλησεις-μηνυματα.

3. καποιο widget για αμεσο, απο την οθονη, ανοιγμα-κλεισιμο του ηχου των μηνυματων?

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να αναφέρεις και τι χρήση έχεις κάνει σε αυτή την 1 ημέρα και 14 ώρες που αναφέρεις.

Καλό είναι επίσης να αναφέρεις αν έχεις δεδομένα φόντου ενεργοποιημένα, αν έχεις αυτόματους συγχρονισμούς και ανανεώσεις, κ.τ.λ.

Αυτό στο λέω για να μπορούν όσοι διαβάσουν εδώ το σχόλιο σου να καταλάβουν με ποια χρήση έχεις αυτή την αυτονομία και επίσης για να μπορούν να έχουν και μέτρο σύγκρισης.

 

Φιλικά πάντα,

Καλημέρα φίλε μου :).

 

Αυτό είναι το 2ο σερί Post Που κάνω για την διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Στο 1ο post που έκανα αναφέρω αυτά που λες. Με απενεργοποιημένα τα δεδομένα κινητής από τις ρυθμίσεις->Διαχείρηση Δεδομένων->Παράδοση δεδομένων και χρήση του τηλεφώνου κυριώς ως τηλέφωνο και 2-3 ώρες νετ και gps , η μπαταρία είναι στο 50% μετά από 1 ημέρα και 14 ώρες από την φόρτιση

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

1. πως μπορουμε ν' αλλαξουμε (με καποιο προγραμμα πχ) τις επαφες ωστε να κανουν sort με πρωτα το επιθετο και οχι το ονομα οπως ειναι το βασικο, τις εχω συγχρονισει-εισαγει με gmail.

 

Όντως συμβαίνει αυτό ρε παιδιά ; Δηλαδή όταν συγχρονιστούν οι επαφές μας από το gmail , εμφανίζονται πρώτα τα ονόματα και μετά τα επίθετα ;

Υπάρχει λύση σ΄αυτό το πρόβλημα ;

Edited by Stavros_P
Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

2. με ποιο προγραμματακι μπορουμε να κανουμε χρηση του led ωστε να μας ειδοποιει για χαμενες κλησεις-μηνυματα.

 

Δε χρειάζεται προγραμματάκι, το κάνεις από τις ρυθμίσεις και όταν έχει κάποια ειδοποίηση αναβοσβήνει πράσινο, ενώ αν χρειάζεται φόρτιση αναβοσβήνει κόκκινο.

Link to comment
Share on other sites

1. πως μπορουμε ν' αλλαξουμε (με καποιο προγραμμα πχ) τις επαφες ωστε να κανουν sort με πρωτα το επιθετο και οχι το ονομα οπως ειναι το βασικο, τις εχω συγχρονισει-εισαγει με gmail.

 

Η επιλογή αυτή γίνεται κατευθείαν στο gmail --> contacts (στο δίκτυο).

 

Πηγαίνεις στις επαφές (contacts) και στο κουμπί "Πρόσθετα-More" υπάρχει επιλογή για ταξινόμηση κατά το όνομα ή το επώνυμο.

 

Μετά κάνεις συγχρονισμό στις επαφές (κινητό με gmail) και είσαι έτοιμος!

 

Επίσης μπορείς να βάλεις τις φωτογραφίες των επαφών κατευθείαν στο gmail και να περάσουν με συγχρονισμό στο κινητό - με αυτό τον τρόπο νομίζω ότι πετυχαίνεις και καλύτερη ανάλυση στις φωτογραφίες των επαφών.

Link to comment
Share on other sites

50 ώρες και η μπαταρία είναι στο 30% Με απενεργοποιημένα τα δεδομένα κινητής από τις ρυθμίσεις->Διαχείρηση Δεδομένων->Παράδοση δεδομένων και χρήση του τηλεφώνου κυριώς ως τηλέφωνο και 3 ώρες περίπου νετ και gps. Η αυτονομία της μπαταρία εκτινάσεται στα ύψη αν απενεργοποιήσει κάποιος τα δεδομένα κινητής.

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

βλέπω όλα αυτά τα βίντεο και πραγματικά έχω απορία θα το βούταγε κανένας στο νερό σας φαίνεται όντως τόσο στιβαρό; επισης η απορία μου είναι από το μικρόφωνο και το ακουστικό υπάρχει τόσο στεγανότητα;

Αλήθεια ταχεία κλήση έχει; πχ όταν βγαινει το εικονικό αριθμητικό κρατώντας πατημένο το 1,2,3 κλπ το ρυθμίζεις για ταχεία κλήση γιατί κάπου διάβασα ότι δε γίνεται και μου φαίνεται πολύ παράξενο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή αυτή γίνεται κατευθείαν στο gmail --> contacts (στο δίκτυο).

 

Πηγαίνεις στις επαφές (contacts) και στο κουμπί "Πρόσθετα-More" υπάρχει επιλογή για ταξινόμηση κατά το όνομα ή το επώνυμο.

 

Μετά κάνεις συγχρονισμό στις επαφές (κινητό με gmail) και είσαι έτοιμος!

 

Επίσης μπορείς να βάλεις τις φωτογραφίες των επαφών κατευθείαν στο gmail και να περάσουν με συγχρονισμό στο κινητό - με αυτό τον τρόπο νομίζω ότι πετυχαίνεις και καλύτερη ανάλυση στις φωτογραφίες των επαφών.

 

καλημερα και ευχαριστω για την απαντηση. Το θεμα ειναι οτι στο GMAIL οπως και στο προηγουμενο κινητο μου (HTC) απο το οποιο εκανα συγχρονισμο με τον σερβερ του GMAIL ηταν ορισμενα να κανουν sort με το επωνυμο. Δηλ οταν μπαινω στο gmail-επαφες εμφανιζεται πρωτα το επωνυμο.

Εσυ το εχεις κανει αυτο με το DEFY και στα εισηγαγε με το επωνυμο πρωτα?

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή βλέπω πολλούς να μιλάτε για sync με το Gmail ... Εγώ όταν πήρα το κινητό πέρασα με το χέρι όλες τις επαφές και είναι στον κατάλογο Motorola. όταν κάνω sync με το Gmail δεν μου τις ανεβάζει στις επαφές του gmail ... πως μπορώ να το αλλάξω αυτό ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή βλέπω πολλούς να μιλάτε για sync με το Gmail ... Εγώ όταν πήρα το κινητό πέρασα με το χέρι όλες τις επαφές και είναι στον κατάλογο Motorola. όταν κάνω sync με το Gmail δεν μου τις ανεβάζει στις επαφές του gmail ... πως μπορώ να το αλλάξω αυτό ?

 

όταν προσθέσεις μια επαφή (τουλάχιστον στα HTC) σε ρωτάει αν είναι επαφή gmail ή επαφή του τηλεφώνου. Για να συγχρονίζονται με το gmail πρέπει να επιλέξεις "επαφή gmail". Αν έχεις βάλει όλες τις επαφές σαν επαφές τηλεφώνου μπορείς να κάνεις εξαγωγή σε csv, να τις διαγράψεις όλες και να κάνεις εισαγωγή το csv σαν επαφές gmail. Θα χάσεις τις φωτογραφίες στις επαφές που δεν είναι συνδεδεμένες με facebook account.

Link to comment
Share on other sites

βλέπω όλα αυτά τα βίντεο και πραγματικά έχω απορία θα το βούταγε κανένας στο νερό σας φαίνεται όντως τόσο στιβαρό; επισης η απορία μου είναι από το μικρόφωνο και το ακουστικό υπάρχει τόσο στεγανότητα;

Αλήθεια ταχεία κλήση έχει; πχ όταν βγαινει το εικονικό αριθμητικό κρατώντας πατημένο το 1,2,3 κλπ το ρυθμίζεις για ταχεία κλήση γιατί κάπου διάβασα ότι δε γίνεται και μου φαίνεται πολύ παράξενο

 

Ταχεια κληση εχει κανονικα μολις τωρα το δοκιμασα.

Για αυτο που λες για την στεγανοτητα ειχα και εγω την ιδια απορια με σενα.

Το defy δεν το εχω δοκιμασει.Εχω δοκιμασει ενα σαμσουγκ 2100 που εχουν τις ιδιες σχεδον προδιαγραφες στην στεγανοτητα και στην αντοχη σε πτωσεις και ουτε απο νερο παιρνει χαμπαρι ουτε απο σκονη ουτε απο πτωσεις.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και ευχαριστω για την απαντηση. Το θεμα ειναι οτι στο GMAIL οπως και στο προηγουμενο κινητο μου (HTC) απο το οποιο εκανα συγχρονισμο με τον σερβερ του GMAIL ηταν ορισμενα να κανουν sort με το επωνυμο. Δηλ οταν μπαινω στο gmail-επαφες εμφανιζεται πρωτα το επωνυμο.

Εσυ το εχεις κανει αυτο με το DEFY και στα εισηγαγε με το επωνυμο πρωτα?

 

Τώρα που το αναφέρεις έχεις δίκιο.

Στις επαφές του τηλεφώνου μου κάποια από τα ονόματα (όχι όλα) βγαίνουν με το όνομα πρώτα, αντίθετα από το Gmail.

 

Ο λόγος που δεν το πρόσεξα ήταν ότι χρησιμοποιώ την (δωρεάν) εφαρμογή Contact Group Manager για τις επαφές μου, όπου υπάρχει επιλογή "display by family name" που δουλεύει σωστά και δείχνει όλες τις επαφές με το επώνυμο πρώτα.

Η εφαρμογή αυτή δείχνει επίσης τις ομάδες επαφών που έχω ορίσει στο Gmail (με εικονίδια) και με έχει βολέψει αφάνταστα.

 

Πάντως για καλό και για κακό τσέκαρε και στο Gmail εάν όντως οι επαφές σου έχουν σωστά το επώνυμο στη θέση Family Name, ανοίγοντας την επαφή από τις 3 τελείες δίπλα στο όνομα, γιατί σε εμένα από το τελευταίο μου κινητό πέρασαν ανάποδα (Το μικρό όνομα μπήκε στο Family Name).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή βλέπω πολλούς να μιλάτε για sync με το Gmail ... Εγώ όταν πήρα το κινητό πέρασα με το χέρι όλες τις επαφές και είναι στον κατάλογο Motorola. όταν κάνω sync με το Gmail δεν μου τις ανεβάζει στις επαφές του gmail ... πως μπορώ να το αλλάξω αυτό ?

 

Για να λυθει το προβλημα σου κανε το εξης (δεν θα παρει πανω απο 5-7 λεπτα)

 

  1. Συνδεσε στο pc σου το κινητο με usb
  2. Aνοιξε απο το κινητο την αφαρμογη "phone portal" και γράψε την διευθυνση που σου λεει στον internet explorer (ή στο firefox).
  3. Μετα απο τον explorer θα πας στη καρτελα Contacts και κατω χαμηλα θα πατησεις export και διαλεξε "Export all contacts to a vCard file (*.vcf)"
  4. Mετα θα πας στο gmail.com θα διαλλεξεις επαφες->Περισσοτερες ενεργειες->Εισαγωγη και θα ανεβασεις το vcf αρχειο.
  5. Μετα θα κανεις συγχρονισμο απο το κινητο σου (Λογαριασμοι -> gmail )
  6. Tελευταιο βημα θα πας στις "επαφες" απο το μενου του κινητου και θα πατησεις επιλογες-Εμφανιση αποκρηψη-> και θα κοιταξεις να μην εχεις επιλεγμένο το gmail. Επελεξε τον λογαριασμο που θες να αποκρυψεις.

 

AYTA!!!!:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

το κινητάκι με τον ήχο πως τα πάει τώρα που πλέον κάποιοι το έχετε καιρό;; παίζει δυνατά από το ηχείο του σε σχέση με άλλα; από τα ακουστικά πως ακούγεται, παίζει δυνατά ήχος η θέλει το κάτι παραπάνω; το ράδιο παίζει δυνατά στα ακουστικά; είχα διαβάσει παράπονα σε ξενα φορουμ οτι δε πιάνει εύκολα σταθμούς και πολύ παράσιτο μιας και τα ακουστικα-κεραία δε βοηθούν, ισχύει;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

το κινητάκι με τον ήχο πως τα πάει τώρα που πλέον κάποιοι το έχετε καιρό;; παίζει δυνατά από το ηχείο του σε σχέση με άλλα; από τα ακουστικά πως ακούγεται, παίζει δυνατά ήχος η θέλει το κάτι παραπάνω; το ράδιο παίζει δυνατά στα ακουστικά; είχα διαβάσει παράπονα σε ξενα φορουμ οτι δε πιάνει εύκολα σταθμούς και πολύ παράσιτο μιας και τα ακουστικα-κεραία δε βοηθούν, ισχύει;

 

Το ηχείο και τα ακουστικά έχουν πάρα πολύ καλή ποιότητα και ένταση ήχου. όσο για το ραδιόφωνο σταθμούς πιάνει εύκολα αλλά είναι γεγονός ότι κάνει αρκετά παράσιτα αν κουνάς τα ακουστικά-κεραία.

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο και τα ακουστικά έχουν πάρα πολύ καλή ποιότητα και ένταση ήχου. όσο για το ραδιόφωνο σταθμούς πιάνει εύκολα αλλά είναι γεγονός ότι κάνει αρκετά παράσιτα αν κουνάς τα ακουστικά-κεραία.

thanks!! Kυρίως για τα mp3 με ενδιαφέρει.

 

Τελικά υπάρχει τρόπος να μπορεί κάποιος να γράψει μηνύματα με numeric πληκτρολόγιο και ελληνικό Τ9 όπως στα symbian touch; το χω ξαναρωτήσει αλλά σίγουρη απάντηση δεν έχω πάρει και στο xperia X8 όσο κι αν το εψαξα, εβαλα εφαρμογες δε το καταφερα οπότε και δω ισχύει το ίδιο;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει τρόπος να μπορεί κάποιος να γράψει μηνύματα με numeric πληκτρολόγιο και ελληνικό Τ9 όπως στα symbian touch; το χω ξαναρωτήσει αλλά σίγουρη απάντηση δεν έχω πάρει και στο xperia X8 όσο κι αν το εψαξα, εβαλα εφαρμογες δε το καταφερα οπότε και δω ισχύει το ίδιο;

 

Υπάρχουν 2-3 πληκτρολόγια στο Market, με 1ο το (EvenBetter)NumberPad Keyboard. Αλλά κανένα δεν είναι free.

 

 

btw, κυκλοφόρησε χθες η κινέζικη rom με froyo!!! :D

ΥΓ. Με κάποιες ασυμβατότητες βέβαια, οι οποίες θα λυθούν φαντάζομαι γρήγορα με νεότερες roms.

Edited by Erebos
Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

Προσφατα εγινα κατοχος του κινητου, το οποιο

και μου αρεσει παρα πολυ!

πανω στο ψαξιμο ομως ανακαλυψα ενα σοβαρο σφαλμα

του τηλεφωνου: εβαλα επαφες του τηλ ως ταχειες κλησεις

δηλαδη να παταω π.χ το 7 συνεχεια και να περνει κατευθειαν το σπιτι μου!

οταν ομως εσβησα και ανοιξα την συσκευη, ολες οι ταχειες κλησεις

ειχαν σβηστει απο την μνημη του τηλ.

τις ξαναπερασα μηπως ειχα κανει λαθος αλλα και παλι τα ιδια

με το που το εσβησα.

πηρα λοιπον την motorola και τους ειπα αν ξερουν κατι, και δεν γνωριζαν τιποτα και πως ειμαι ο πρωτος

που τους το αναφερει.

μου ειπαν θα το κοιταξουν και θα με ξαναπαρουν.

με πηραν λοιπον σημερα και μου ειπαν οτι τελικα το προβλημα

το ειδαν σε αλλες 20 περιπου συσκευες τους και πως

θα το φτιαξουν και εμεις ειτε μεσω wifi ειτε μεσω pc, θα πρεπει να κανουμε αναβαθμηση οταν βγει.

μου ειπαν οτι θα ερθει μηνυμα στην συσκευη μεσω δικτυου.

 

 

Υ.Γ απλα το αναφερω για οποιους εχουν το προβλημα αυτο να μην νομιζουν οτι φταιει η συσκευη τους.

Edited by plants
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola DEFY

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...