Jump to content

Motorola DEFY


tsoump
 Κοινοποίηση

Motorola Defy  

202 members have voted

  1. 1. Motorola Defy

    • Θετική ψήφος
      185
    • Αρνητική ψήφος
      17


Recommended Posts

Κι εγώ σαν ο πιο παλιός κάτοχος DEFY του φόρουμ, :p , αυτά είναι πρωτιές :D συμφωνώ κι επαυξάνω με τα λεγόμενά σου. Αφού σε βρήκαμε όμως, πες μας πώς έκανες ρουταρίσματα και τα σχετικά. Εγκυκλοπαιδικά πάντα, ναι; :O

 

Καλημερα. Ειναι το πιο ευκολο root που εχω κανει σε συσκευη. z4root (με μια απλη αναζητηση το βρισκετε, δεν υπαρχει πλεον στο market) και με ενα κλικ γινεται το root. Στη συνεχεια κατεβαζετε το milestone overclock απο το market και το εγκαθιστατε. Τοσο απλα. ΜΗΝ το παρακανετε με 1.2 GHz, δεν θα χαρει πολυ το Defy σας.

Καποια στιγμη που θα εχω λιγο χρονο θα γραψω και καποια αλλα ενδιαφεροντα modifications που εχω κανει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα. Ειναι το πιο ευκολο root που εχω κανει σε συσκευη. z4root (με μια απλη αναζητηση το βρισκετε, δεν υπαρχει πλεον στο market) και με ενα κλικ γινεται το root. Στη συνεχεια κατεβαζετε το milestone overclock απο το market και το εγκαθιστατε. Τοσο απλα. ΜΗΝ το παρακανετε με 1.2 GHz, δεν θα χαρει πολυ το Defy σας.

Καποια στιγμη που θα εχω λιγο χρονο θα γραψω και καποια αλλα ενδιαφεροντα modifications που εχω κανει.

 

Καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση ίσος λίγο εκτός θέματος.

Με το root γίνεται και unlock της συσκευής;

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το WiFi N και το WiFi G router και ποια η διαφορά τους ; 'Εχω το SpeedTouch 585(i) v6 , θα συνδέεται ;

 

Εγώ έχω το SpeedTouch 585 v7 και συνδέεται άμεσα.

 

Μέχρι σήμερα δεν έτυχε να βρω ανοικτό δίκτυο και να μην συνδεθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση ίσος λίγο εκτός θέματος.

Με το root γίνεται και unlock της συσκευής;

 

Όχι (φυσικά).

Χρειάζεται flashάρισμα ξεκλείδωτης rom.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=853674

Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

αριστες εντυπωσεις απο το Ελληνικο Defy. Και αρκετα ''προβληματακια'' που σιγουρα λυνονται αλλα δεν ξερω τον τροπο αλλα υποθετω με προσθετα προγραμματα.

1. εμφανιση επαφων με πρωτο το επιθετο.

2. λαμπακι για τις χαμενες κλησεις και sms (εβαλα το missed call αλλα δεν λειτουργησε το λαμπακι).

3. μονιμη αναφορα απαντησης στα μηνυματα.

4. διαχειριση ηχου μηνυματων με widget απο τις κεντρικες οθονες.

5. δεν θελω να μου γραφει το μηνυμα στην πανω γραμμη αλλα αν το απενεργοποιησω δεν στελνει καθολου ειδοποιηση για τα εισερχομενα.

6. μετα απο καποια ωρα μου χανει το BT handfree, που ειναι και Motorola και θελει επανασυνδεση.

 

Ειχα και εγω προβλημα με Wi-Fi με μοντεμ της CYTA που λυθηκε με αλλαγη συχνοτητας, πατησα το κεντικο πληκτρο του μοντεμ, απο τοτε κανενα προβλημα.

Αυτα τα ολιγα για τωρα.

 

Καλες γιορτες να εχουμε ολοι!

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα

εκεί που όλα ήταν οκ με το wifi, το κλέινω και το ανοίγω μετά από ωρα στο ίδιο router και γενικά τώρα δεν ανοίγει με τιποτα, εκανα απεναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων άλλα πάλι τίποτα υπάρχει πρόβλημα?

αν είναι να το στείλω πίσω.

Edited by ka1te2rini
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα και καλοριζικη η συσκευη σε οσους την εχετε αγορασει.

Ειχα για μιση μερα περιπου την συσκευη στα χερια μου για λογους δοκιμης και γενικα μου αφησε πολυ θετικες εντυπωσεις, εκτος απο την καμερα και πιο πολυ την εγγραφη βιντεο.

φυσικα σε μιση μερα δεν μπορω να εχω απολυτη εικονα της συσκευης.

 

Εχω φτιαξει ενα Ελληνικο video review για το προσωπικο μου blog το οποιο αποτελειται απο 3 βιντεο διαρκειας 12-15 λεπτων το καθε ενα. Οποιος ενδιαφερεται μπορει να ριξει μια ματια. Σε λιγες μερες θα ολοκληρωσω και το αρθρο που γραφω για τις εντυπωσεις μου απο την συσκευη.

 

Μιάς και είναι το πρώτο video review που κάνω, θα χαρώ πολύ να αφήσετε οποιοδήποτε σχόλιο, αρνητικό ή θετικό ώστε να έχω μια σφαιρικη γνώμη για το πρωτο video review μου, ωστε το επομενο να ειναι καλυτερο.

Σας ευχαριστώ πολύ !!!!

 

Το αρθρο ειναι εδω :

http://antonis-news.blogspot.com/2010/12/motorola-defy-full-video-review-greek.html

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Απο που βρε θηρίο?

 

:confused:

 

Από Ισπανία που μένει ένας φίλος! Αν είχα κι άλλο χρόνο θα έβρισκα και καλύτερη τιμή:(!

Το μόνο που με απασχολεί είναι μην γίνει καμιά βλακεία με την εγγύηση;)!

Link to comment
Share on other sites

Από Ισπανία που μένει ένας φίλος! Αν είχα κι άλλο χρόνο θα έβρισκα και καλύτερη τιμή:(!

Το μόνο που με απασχολεί είναι μην γίνει καμιά βλακεία με την εγγύηση;)!

 

ΓΜΤ!

Ειχω κ εγω γνωστο εκει! Εγω το πηρα 280 απο Γαλλια κ με ενα κουπονι που ειχα επεσε στα 240.

Κ εγω ελπιζω να μη γινει καμια βλακεια με την εγγυηση..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα

εκεί που όλα ήταν οκ με το wifi, το κλέινω και το ανοίγω μετά από ωρα στο ίδιο router και γενικά τώρα δεν ανοίγει με τιποτα, εκανα απεναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων άλλα πάλι τίποτα υπάρχει πρόβλημα?

αν είναι να το στείλω πίσω.

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα

εκεί που όλα ήταν οκ με το wifi, το κλέινω και το ανοίγω μετά από ωρα στο ίδιο router και γενικά τώρα δεν ανοίγει με τιποτα, εκανα απεναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων άλλα πάλι τίποτα υπάρχει πρόβλημα?

αν είναι να το στείλω πίσω.

 

Αλλαξε καναλι στο ρουτερ πρωτα, δοκιμασε το 11.

Εμενα οτι συσκευες δοκιμασα σε αυτο το καναλι συνδέονται χωρις προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να αναβαθμίσουμε την έκδοση 2,1 σε 2,2 ?

Είναι η 2,2 πιο γρήγορη σε θέματα web browsing ?

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Από Ισπανία που μένει ένας φίλος! Αν είχα κι άλλο χρόνο θα έβρισκα και καλύτερη τιμή:(!

Το μόνο που με απασχολεί είναι μην γίνει καμιά βλακεία με την εγγύηση;)!

 

ΓΜΤ!

Ειχω κ εγω γνωστο εκει! Εγω το πηρα 280 απο Γαλλια κ με ενα κουπονι που ειχα επεσε στα 240.

Κ εγω ελπιζω να μη γινει καμια βλακεια με την εγγυηση..

Εάν το πήρατε από κατάστημα με κανονική απόδειξη τότε μη φοβάστε.

Διαβάστε το post 200

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να αναβαθμίσουμε την έκδοση 2,1 σε 2,2 ?

Είναι η 2,2 πιο γρήγορη σε θέματα web browsing ?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3432549#post3432549

 

Πιθανότατα βέβαια να δούμε custom roms με 2.2 (ή και 2.3) νωρίτερα.

Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

Ποιος το εχει παρει απο Ελλάδα (χωρις blur) και εχει κανει root??

Θελω ενα backup με το clockwork αυτης της rom.

Λεω να δοκιμασω το μαγειρεμα :p

 

 

up :) ;) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό ειναι συμπαθητικό αλλα μέχρι εκει. Δηλαδή προερχόμενος απο Μηλόφωνα 3ΓΣ και 4αρι οκ νομίζω πως εκφρασεις "το Ντεφι τους ρίχνει ξύλο και ειναι πολύ καλύτερο" νομίζω λέω πως είναι λίγο ακραίες. Ως ιδιοκτήτης που το πήρα στην τραγική τιμή όπως φαινεται των 326 ευρώ, όταν ακους ατομα να λενε..."το πήρα 210 και όχι για αλλο λογω αλλα βαριομουν να το ψαξω επιπλέον", " ΟΟΟΟΟΟΟ ΗΜΕΕΕΕΕΕε τι τραγικό το λάθος μου ωθέλο να δωσω 240 τελικά απο Γαλλία και με 3 Μπιγκ Μακ μενου δωρο". Από εκει και πέρα το κινητό εχει σχετικά μικρή αυτονομία, δλδ με μια λογικη χρηση και αντε πες κανα ΠΑΙΡΙΝΓΚ σε μπλου τουθ αυτοκινήτου να μιλήσεις όσο είσαι κολλημενος στη κινηση, θέλει ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ καθε 20-25 ώρες φόρτιση. Απο εκει και περα κινήσεις που εδω κρινονται αναγκαιες όπως το να σβηνεις wi-fi οταν δε το χρησιμοποιεις, να το βαζεις στο 2-ΤΖΙ όταν δε σερφάρεις ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ερχόμενος απο μηλόφωνο μου φαίνονται ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΑΡΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΕΣ.

Οκει συμπαθητική οθόνη, το μότο -μπλερ σε μένα οδηγεί το κινητό να λαγκ-αρει εντυπωσιακά, το ΓΟΥΑΑΑΑΑΙ ΦΑΑΑΑΑΙΙΙΙ συνδέεται ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΤΑΤΑ σε δίκτυα, πχ στου σπιτιου μου, ενώ στης γκόμενας μου κάνει ναζάκια και δε μπαίνει με ΤΠΤ....τι άλλοοοοοοο ΤΡΑΓΙΚΗ η πολιτική της ΜΟΤΟΡΟΛΑΣΣΣΣΣΣ να κάνει απ-ντειτ το 2.2 στο τέλος του πρώτου εξαμήνου του 2011 οπότε μέεεεχρι τότε δε θα μπορουμε να σωσουμε αππλικασιον στην επεκτάσιμή μνήμη.....

Ειλικρινά για 326 μέσω αμαζόνας το θεωρώ απλά συμπαθητικο. Τα άλλα σε παρόμοια τιμή ειναι το ίδιο και ίσως χειρότερα. Τώρα αν τα παιδια το βρισκουν στα 210 ευρω...ειναι κυριολεκτικα ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ....

Link to comment
Share on other sites

Kαταλαβαινω οτι έχεις σατυρική διάθεση ;)

Παρ'ολα αυτα την 2.2 θα την περιμένω για να γινει λιγο πιο γρηγορο, λογω ενεργου jit.

Για τα app στην καρτα πιστεύω οτι με ενσωματωμένη 2gb μνημη θα χρειαστεί πολυυυυς κόπος για να την γεμίσεις :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σατυρίζω γιατί εκανά τεράστια ερευνα αγοράς και το να ακουω ότι πλήρωσα +1/3 της τιμής με στεναχωρεί γιατί τελικά η ερευνά μου ήταν χάλια (σε σημείο που να λέω ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ (εκτος αν ειναι used.....εκει αλλαζει))

.Απο εκει και πέρα...δεν ειναι το κόλλημα μου τοσο το 2.2 όσο τα πραγματικά πολυ λιγοτερα απλικατιονς ερχόμενος απο το μηλόφωνο, η ανύπαρκτη γκάμα παιχνιδιών με γραφικά και το ΈΝΤΟΝΟ ΛΑΓΚΑΡΙΣΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε gialkour δεν ξέρω αν θέλεις να γίνεις επιθετικός, αλλά εγώ το πήρα 210€ και ο demolition22 240€! Δεν καταλαβαίνω γιατί είναι κακό κάποιος να ψάχνει για την καλύτερη τιμή?! Αν σου πω δηλαδή ότι σήμερα βρήκα milestone από εδώ με 200€ και 1,5 χρόνο εγγύηση ελληνική και σκέφτηκα μήπως έκανα βλακεία θα φάω βρίσιμο έτσι:p!?

 

Θεωρώ πως είναι άδικο να συγκρίνουμε κινητά των οποίων η διαφορά στην τιμή είναι της τάξεως του 50%! Δεν ξέρω αν οι εκφράσεις που ανέφερες "το Ντεφι τους ρίχνει ξύλο και ειναι πολύ καλύτερο" αφορούσαν τα χαρακτηριστικά και ΜΟΝΟ ή και την τιμή σε σχέση με αυτά που προσφέρει (3,7 οθόνη, μεγάλη ανάλυση, IP65 προδιαγραφές κλπ)! Ας δώσουμε λίγο χρόνο στο κινητό, να δούμε τι μπορούμε να του κάνουμε, γιατί πιστεύω πως με λίγες τροποποιήσεις μπορεί να γίνει πολύ καλό! Δεν λέω μπορεί να κάνουμε και λάθος!

 

Αν ψάχνεις και είσαι τυχερός μπορείς να βρεις πολύ καλές τιμές :happy:! Αν με την εγγύηση δεν υπάρχει πρόβλημα τότε θα το σκεφτώ να κάνω και business:shifty:!

Edited by Jojoshulk
Link to comment
Share on other sites

[...] τα πραγματικά πολυ λιγοτερα απλικατιονς ερχόμενος απο το μηλόφωνο,

 

Όπως?

 

η ανύπαρκτη γκάμα παιχνιδιών με γραφικά

 

SNES/GBA/Dreamcast/PSX emulators με υποστήριξη για χιλιάδες πραγματικά παιχνίδια + wiimote support, σου φτάνουν? :shifty:

Αν θέλεις να παίζεις ραλλάκια, πάρε PSP καλύτερα... :p

 

και το ΈΝΤΟΝΟ ΛΑΓΚΑΡΙΣΜΑ.

 

Root -> ADW Launcher ή LauncherPro.

Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό ειναι συμπαθητικό αλλα μέχρι εκει. Δηλαδή προερχόμενος απο Μηλόφωνα 3ΓΣ και 4αρι οκ νομίζω πως εκφρασεις "το Ντεφι τους ρίχνει ξύλο και ειναι πολύ καλύτερο" νομίζω λέω πως είναι λίγο ακραίες. Ως ιδιοκτήτης που το πήρα στην τραγική τιμή όπως φαινεται των 326 ευρώ, όταν ακους ατομα να λενε..."το πήρα 210 και όχι για αλλο λογω αλλα βαριομουν να το ψαξω επιπλέον", " ΟΟΟΟΟΟΟ ΗΜΕΕΕΕΕΕε τι τραγικό το λάθος μου ωθέλο να δωσω 240 τελικά απο Γαλλία και με 3 Μπιγκ Μακ μενου δωρο". Από εκει και πέρα το κινητό εχει σχετικά μικρή αυτονομία, δλδ με μια λογικη χρηση και αντε πες κανα ΠΑΙΡΙΝΓΚ σε μπλου τουθ αυτοκινήτου να μιλήσεις όσο είσαι κολλημενος στη κινηση, θέλει ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ καθε 20-25 ώρες φόρτιση. Απο εκει και περα κινήσεις που εδω κρινονται αναγκαιες όπως το να σβηνεις wi-fi οταν δε το χρησιμοποιεις, να το βαζεις στο 2-ΤΖΙ όταν δε σερφάρεις ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ερχόμενος απο μηλόφωνο μου φαίνονται ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΑΡΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΕΣ.

Οκει συμπαθητική οθόνη, το μότο -μπλερ σε μένα οδηγεί το κινητό να λαγκ-αρει εντυπωσιακά, το ΓΟΥΑΑΑΑΑΙ ΦΑΑΑΑΑΙΙΙΙ συνδέεται ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΤΑΤΑ σε δίκτυα, πχ στου σπιτιου μου, ενώ στης γκόμενας μου κάνει ναζάκια και δε μπαίνει με ΤΠΤ....τι άλλοοοοοοο ΤΡΑΓΙΚΗ η πολιτική της ΜΟΤΟΡΟΛΑΣΣΣΣΣΣ να κάνει απ-ντειτ το 2.2 στο τέλος του πρώτου εξαμήνου του 2011 οπότε μέεεεχρι τότε δε θα μπορουμε να σωσουμε αππλικασιον στην επεκτάσιμή μνήμη.....

Ειλικρινά για 326 μέσω αμαζόνας το θεωρώ απλά συμπαθητικο. Τα άλλα σε παρόμοια τιμή ειναι το ίδιο και ίσως χειρότερα. Τώρα αν τα παιδια το βρισκουν στα 210 ευρω...ειναι κυριολεκτικα ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ....

 

Φιλε μου καταρχην να ξερεις οτι καμια android συσκευη δεν εχει σοβαρη αυτονομια. Το κινητακι αυτο εχει πανω απο το μεσο ορο. Απο εκει και περα θα σου προτεινω να ξηλωσεις το σαπιο το blur και να ψαχτεις λιγο γενικοτερα με το λειτουργικο. Μετα θα μπορεις να διαμορφωσεις καλυτερη αποψη, πιστεψε με.

 

 

Sent from my Dell Streak using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό ειναι συμπαθητικό αλλα μέχρι εκει. Δηλαδή προερχόμενος απο Μηλόφωνα 3ΓΣ και 4αρι οκ νομίζω πως εκφρασεις "το Ντεφι τους ρίχνει ξύλο και ειναι πολύ καλύτερο" νομίζω λέω πως είναι λίγο ακραίες. Ως ιδιοκτήτης που το πήρα στην τραγική τιμή όπως φαινεται των 326 ευρώ, όταν ακους ατομα να λενε..."το πήρα 210 και όχι για αλλο λογω αλλα βαριομουν να το ψαξω επιπλέον", " ΟΟΟΟΟΟΟ ΗΜΕΕΕΕΕΕε τι τραγικό το λάθος μου ωθέλο να δωσω 240 τελικά απο Γαλλία και με 3 Μπιγκ Μακ μενου δωρο". Από εκει και πέρα το κινητό εχει σχετικά μικρή αυτονομία, δλδ με μια λογικη χρηση και αντε πες κανα ΠΑΙΡΙΝΓΚ σε μπλου τουθ αυτοκινήτου να μιλήσεις όσο είσαι κολλημενος στη κινηση, θέλει ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ καθε 20-25 ώρες φόρτιση. Απο εκει και περα κινήσεις που εδω κρινονται αναγκαιες όπως το να σβηνεις wi-fi οταν δε το χρησιμοποιεις, να το βαζεις στο 2-ΤΖΙ όταν δε σερφάρεις ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ερχόμενος απο μηλόφωνο μου φαίνονται ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΑΡΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΕΣ.

Οκει συμπαθητική οθόνη, το μότο -μπλερ σε μένα οδηγεί το κινητό να λαγκ-αρει εντυπωσιακά, το ΓΟΥΑΑΑΑΑΙ ΦΑΑΑΑΑΙΙΙΙ συνδέεται ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΤΑΤΑ σε δίκτυα, πχ στου σπιτιου μου, ενώ στης γκόμενας μου κάνει ναζάκια και δε μπαίνει με ΤΠΤ....τι άλλοοοοοοο ΤΡΑΓΙΚΗ η πολιτική της ΜΟΤΟΡΟΛΑΣΣΣΣΣΣ να κάνει απ-ντειτ το 2.2 στο τέλος του πρώτου εξαμήνου του 2011 οπότε μέεεεχρι τότε δε θα μπορουμε να σωσουμε αππλικασιον στην επεκτάσιμή μνήμη.....

Ειλικρινά για 326 μέσω αμαζόνας το θεωρώ απλά συμπαθητικο. Τα άλλα σε παρόμοια τιμή ειναι το ίδιο και ίσως χειρότερα. Τώρα αν τα παιδια το βρισκουν στα 210 ευρω...ειναι κυριολεκτικα ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ....

 

Φιλε μου και εγω το 3gs ειχα και το πουλησα και πηρα το defy.ΣΕ καμια περιπτωση δεν εχει μεγαλυτερη αυτονομια το 3gs απο το defy.Επισης επειδη μιλαμε για τηλεφωνα και οχι pda n tablet θα ηθελα να σε ρωτησω αν εχει καμια σχεση η ποιοτητα στην συνομιλια μεταξυ defy και ιphone?εγω με το μηλοφωνο σε χωρο με σχετικο θορυβο δεν μπορουσα να ακουσω τιποτα και επρεπε να ειμαι με handsfree ενω στο defy to ηχειο του πραγματικα σκοτωνει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καμια συγκριση με το 3gs (το οποιο πωλειται ακομα στα 500 ευρω !!!). Ειναι κατα πολυ ανωτερο το defy (και δεν καταλαβαίνω και τι συγκρίνουμε. Το αιφον είναι πέραν του τελούς ζωής του και το μοτορολα τωρα ξεκινα)...

Φιλε μου και εγω το 3gs ειχα και το πουλησα και πηρα το defy.ΣΕ καμια περιπτωση δεν εχει μεγαλυτερη αυτονομια το 3gs απο το defy.Επισης επειδη μιλαμε για τηλεφωνα και οχι pda n tablet θα ηθελα να σε ρωτησω αν εχει καμια σχεση η ποιοτητα στην συνομιλια μεταξυ defy και ιphone?εγω με το μηλοφωνο σε χωρο με σχετικο θορυβο δεν μπορουσα να ακουσω τιποτα και επρεπε να ειμαι με handsfree ενω στο defy to ηχειο του πραγματικα σκοτωνει.

 

 

 

Sent from my Dell Streak using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola DEFY

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...