Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΕΙΑΑΑΑ! λοιπον,απο σημερα σαββατο το κινητο θα υπαρχει στο πλαισιο,και τελικα γμτ(...) η τιμη ειναι 732 τελικη......(με ξενερωσε αυτο.......)το θελωωωω,αλλα ειναι πολλαααααα!

those who know...pm me for info...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδια πηγα στο πλαισιο σημερα το πρωι και το ειδα το κινητο,και για να πω την αληθεια μου ειναι μικροτερο απο οτι περιμενα και απο οτι δειχνει στις φωτο που βλεπαμε τοσο καιρο :) και δειχνει οτι εχει πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης ;) αλλα οπως ειπε και ο iosif ειναι ακριβο το ατιμο :worry: ομως πηγα στην cosmote που εχω επιδοτηση 200 ευρακια και ρωτησα και περιμενουν απο εβδομαδα να τους ερθει,οποτε με την επιδοτηση μπορει να το κτυπησω :p
Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iosif1980 (30 Οκτ. 2004 , 01:35)

 

ΓΕΙΑΑΑΑ! λοιπον,απο σημερα σαββατο το κινητο θα υπαρχει στο πλαισιο,και τελικα γμτ(...) η τιμη ειναι 732 τελικη......(με ξενερωσε αυτο.......)το θελωωωω,αλλα ειναι πολλαααααα!

those who know...pm me for info...

 

 

732 ευρο!!ΧΜ...

εχουμε και λεμε με 400 ευρο παιρνεις μια ψηφιακη στα 4 η και 5 megapixel!με αριστη ποιοτητα σε φοτο και video! και σε μεγεθος οσο ενα s700!

Με τα υπολοιπα ευροπουλα περνεις ενα κινητο με vga camera η και μεταχειρισμενο με 1 megapixel και το εχεις για να παιζεις :D

732 ευρο για ενα κινητο που στο japan το βλεπουν και γελουν!ενω αν τους πεις οτι εσκασες και 700 ευρο τοτε ειναι που θα σε κοιτουν σαν παιδι με διανοητικη καθυστερηση!!

Ακου εκει 730 ευρο μαλλον για μαμακες ψαχνουν...

Motorola MPX220 σου ερχομαι...

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Ε καλα δε τα σκας ακριβως ετσι...

 

Παιζουν επιδοτησεις, παιζουν προγραμματα με δωρεαν λεπτα κλπ!

 

Εγω θα το παρω ως εξης...δωρεαν χρονο ομιλιας! Εχω και επιδοτηση απο Cosmote...οποτε ειμαι ενταξει!

 

Θα το δω απο την αλλη βδομαδα, η και απο τον αλλο μηνα...μπας και πεσει καθολου...προς το παρον θα ηταν ανοητο να το παρω...τωρα που ειναι νεο, δεν εχει δοκιμαστει...και ειναι και πανακριβο!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...

πειτε μου γαμωτο...

αυτο η το sharp το 902???

πηγα και το ειδα και ειναι γ-α-μ-α-τ-ο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zavarakatranemia (31 Οκτ. 2004 , 02:28)

 

ρε παιδια...

πειτε μου γαμωτο...

αυτο η το sharp το 902???

πηγα και το ειδα και ειναι γ-α-μ-α-τ-ο!!!

 

 

kai malon tha vgei kai ksekleidoto...

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδία πραγματικ ωραιο αλλα έχουμε χάσει εντελώς την έννοια του μετρου... 730€ για ενα κινητο... Με 350€ αγοράζεις 5mp φωτογραφικη και με τα 400 που σου μενουν ενα SX1 και μια καρτα μνημης 1GB... Πω πω πω, το ξεφτυλισαμε. Και αστειο είναι πως στην ουσία δεν έχει κατι το πρωτοπωριακο όπως τα Pxxx της SE (βλέπε οθονη αφης, symbian uiq). Ειναι απαλ ενα κινητο με καλη οθόνη και καλη καμερα, ενα απο τα πολλα που κυκλοφορουν/θα κυκλοφορησουν στο αμεσο μελλον ενω είναι πολυ πίσω απο το τι κυλκλοφορει σε αλλες χωρες! όπως ειπωθηκε, α πείς σε κανα Ιαπωνα πόσο το πηρες και θα γελάει 3 μερες...

 

Αχ που πήγε η Ericsson που πουλουσε καποτε το Τ39 που δεν του ελειπε τίποτα 300€ τη πρωτη μέρα που κυκλοφόρησε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην βιαζεστε στη vodafone ενα φιλαρακι μου ειπε οτι μεχρι τα Χριστουγεννα θα εχει κατω απο 500 ευρω.

Ε δεν χρειαζεται να το παρετε απο τις πρωτες μερες,αφηστε να βγαλει και κανα προβληματακι και μετα να το διορθωσουν και βλεπετε.

;) Κι εγω το περιμενω πως και πως.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papajohn ( 1 Νοέ. 2004 , 00:06)

 

Βρε παιδία πραγματικ ωραιο αλλα έχουμε χάσει εντελώς την έννοια του μετρου... 730€ για ενα κινητο... Με 350€ αγοράζεις 5mp φωτογραφικη και με τα 400 που σου μενουν ενα SX1 και μια καρτα μνημης 1GB... Πω πω πω, το ξεφτυλισαμε. Και αστειο είναι πως στην ουσία δεν έχει κατι το πρωτοπωριακο όπως τα Pxxx της SE (βλέπε οθονη αφης, symbian uiq). Ειναι απαλ ενα κινητο με καλη οθόνη και καλη καμερα, ενα απο τα πολλα που κυκλοφορουν/θα κυκλοφορησουν στο αμεσο μελλον ενω είναι πολυ πίσω απο το τι κυλκλοφορει σε αλλες χωρες! όπως ειπωθηκε, α πείς σε κανα Ιαπωνα πόσο το πηρες και θα γελάει 3 μερες...

 

Αχ που πήγε η Ericsson που πουλουσε καποτε το Τ39 που δεν του ελειπε τίποτα 300€ τη πρωτη μέρα που κυκλοφόρησε...

 

Τ39 THE BEST MOBILE EVER

Link to comment
Share on other sites

Είναι αλήθεια ότι υποστηρίζει MS Duo, δηλ. θα φτάνει μέχρι 128 ΜΒ; Θα σκάσουμε κι ένα 60άρι Ευρώ γιά αγορά MS Duo;
http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

αντε να γραψει τιποτα κανεις να μας πει τη γνωμη του ειναι μικροτερο απο το 7610?ανοιχτο σαν πιο κινητο ειναι περιπου και κατι αλλο ξερει κανεις ποτε θα το φερει η τιμ?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τελικά ήρθε!!! :p :p :p

 

Αρχική τιμή 740 ευρω μόνο συσκεύη

η συσκευασία περιέχει: 1. συσκεύη

2. καπάκι

3. μπαταρία

4. handsfree για ραδιόφωνο

 

 

:whistle:

made of adamandium
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι ειναι το s710a που εχει το expansys ? Τι διαφορες εχει ?
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος The X ( 1 Νοέ. 2004 , 19:06)

 

ρε παιδια τι ειναι το s710a που εχει το expansys ? Τι διαφορες εχει ?

 

Είναι η έκδοση που κυκλοφορεί για την Αμερική (πληροφορίες μπορείς να βρεις εδώ ).

H διαφορά του με την "απλή" έκδοση είναι ότι υποστηρίζει EDGE.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jerago ( 1 Νοέ. 2004 , 19:47)

 

Σε κανα δυο 'ωρες θα ξέρω να σας πω αν δουλεύει με 512pro?????

θα παίξει test σπίτι

 

To κινητό υποστηρίζει Memory Stick Duo και όχι Pro το οποίο σημαίνει μνήμη μέχρι 128mb.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 1 Νοέ. 2004 , 16:36)

 

αντε να γραψει τιποτα κανεις να μας πει τη γνωμη του ειναι μικροτερο απο το 7610?ανοιχτο σαν πιο κινητο ειναι περιπου και κατι αλλο ξερει κανεις ποτε θα το φερει η τιμ?

 

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/3045/12Image_371_.jpg

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/3045/12Image_366_.jpg

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/3045/12DSC006751-med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πλακα εχει παντως ...

 

Αν εξαιρεσει κανεις την πραγματικα πολυ ωραια οθονη του , δεν ξερει απο που να αρχισει να το θαβει και που να τελειωσει...

 

Οταν ειναι ανοιχτο , κανει το 6600 να φαινεται πραγματικα μικρο .

Ωραια η τεραστια μνημη του , αλλα τι να το κανω το να μπορω να αποθηκευσω 180 φωτογραφιες σε 1280x960 οταν δεν μπορω να επιλεξω και να στειλω μαζι περισσοτερες απο μια?

Τοση προσπαθεια για να κανουν εναν απαρχαιωμενο απο την εποχη του t68i file explorer να γινει καλυτερος και να καλυπτει τις αναγκες ενος τετοιου κινητου , ποση προσπαθεια και μυαλο θελει για να τον κανουν εναν απλο και ταπεινο file explorer σαν αυτους που μπορει κανεις πολυ ευκολα να βρει για οποιοδηποτε series 60 κινητο?

Δεν θελω σωνει και καλα προβολη σε μικρογραφιες των φωτογραφιων , και αυτο μονο και μονο γιατι κανει μια ωρα στην κυριολεξια για να τις δειξει .

Θελω να βλεπω μονο το ονομα της καθε μιας και να μπορω να περιηγηθω στα περιεχομενα της μνημης του σε αξιοπρεπη χρονικο διαστημα .

Γιατι πρεπει να εχει ξεχωριστο φακελο για τις εικονες της καμερας , μεσα στον οποιο μαλιστα δεν μπορει κανεις να δημιουργησει καποιον αλλο υποφακελο για να ταξινομησει τις εικονες του .

 

 

Ε ρε γλεντια που εχω να ριξω με αυτο το κινητο....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...