Jump to content

Τα πάντα για: 3G/HSDPA, GPRS, MMS, Vodafone Internet


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα ενεργοποίησα το voice mms στο δικό μου κινητό αλλά και στον πατέρα μου με iPhone και δεν έρχονται τα mms άμα δεν έχω ενεργά τα δεδομένα; καινούριο πράγμα αυτό? δηλαδή με χρεώνει την λήψη όταν ανοίγω τα δεδομένα? ή έτσι δουλεύει το iphone ? . πάντως βλέπω το voice mms πιο χρήσιμο από την ειδοποίηση κλήσεων., δηλαδή όποιος θέλει αφήνει μυνημα το λαμβάνω εγώ με mms δωρεάν και με αποστολέα το άτομο που το άφησε. από να μου έρχονται οι κλήσεις και να περνώ εγώ καλύτερα να αφήνουν όσοι πραγματικά θέλουν μυνημα και ας μην έχω ειδοποίηση. λέω να το δοκίμασω για το όπως το σκέφτομαι. αλλά στο Iphone δεν το βλέπω να το βάζω στον πατέρα μου άμα δεν έρχεται το mms χωρίς δεδομένα.

 

Όπως το είπες, στα iPhone μόνο με ανοικτά δεδομένα τα mms. Νομίζω χρόνια τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ερωτηση. Σε Motorola g5s φίλου στο Βερολίνο δε πιανει δεδομένα. Τι διάολο γινεται; Παίζει να κάνουμε κάποια ρύθμιση; Ενεργοποιημένα δεδομένα και περιαγωγή λέει δεν υπάρχει σύνδεση.

Εγώ μεθαύριο πάω εκεί και σκέφτομαι μην πάθω τα ιδια. S8 έχω και δεν ξέρω αν χρειάζεται τί άλλο να πατήσω

 

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε συ και πως θα καλέσει το 5ψηφιο από το εξωτερικο.

 

Εντάξει δούλεψε με μια επανεκκίνηση έλεος. Τσάμπα σας ζαλισα

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Υπάρχει στη vodafone κάποια αντίστοιχη υπηρεσία για το πρόγραμμα red start με την my internet της cosmote για να σταματά το Internet όταν τα mb τελειώνουν; Edited by user2163
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στη vodafone κάποια αντίστοιχη υπηρεσία για το πρόγραμμα red start με την my internet της cosmote για να σταματά το Internet όταν τα mb τελειώνουν;

 

Όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές, όχι δεν υπάρχει τέτοια υπηρεσία προς το παρών.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ήθελα να υπάρχει σαν ανάμνηση μιας και σε λίγο καιρό θα σβήσει το 3G,Τρίκαλα βραδινή μέτρηση!Άνετα κάνεις την δουλειά σου.Καλη Ανάσταση αύριο σε όλους. 

IMG_20220423_153713.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, George6633 said:

Ήθελα να υπάρχει σαν ανάμνηση μιας και σε λίγο καιρό θα σβήσει το 3G,Τρίκαλα βραδινή μέτρηση!Άνετα κάνεις την δουλειά σου.Καλη Ανάσταση αύριο σε όλους. 

IMG_20220423_153713.jpg

Μ' αρέσει που οι αναρτήσεις σου έχουν και μια συναισθηματική χροιά.

Καλή Ανάσταση!

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...