Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την έχουμε καταλάβει την φιλοσοφία τους από την αυτονομία του Desire... :lol:

 

Προσωπικά δεν με ενοχλεί αρκετά η αυτονομία μιας και που δεν ζω σε σπηλιά... :p

 

δεν εχεις αδικο.. ομως να σου βγαζει και την 1 μερα.

 

π.χ. ξεκινησα σημερα το πρωι να παω δουλεια. φορτισα το desire εκει εντελως και 15:00 η ωρα εφυγα για σχολη. 1 ωρα μουσικη και angry birds και αλλο τοσο στον γυρισμο με 3g ανοιχτο και λιγη πλοηγηση και φτανοντας πριν λιγο σπιτι ηταν στο 18%.

 

ολα αυτα με opendesire, φωτεινοτητα οθονης στο auto. οχι ασχημα αλλα θα προτιμουσα κατι καλυτερο

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις αδικο.. ομως να σου βγαζει και την 1 μερα.

 

π.χ. ξεκινησα σημερα το πρωι να παω δουλεια. φορτισα το desire εκει εντελως και 15:00 η ωρα εφυγα για σχολη. 1 ωρα μουσικη και angry birds και αλλο τοσο στον γυρισμο με 3g ανοιχτο και λιγη πλοηγηση και φτανοντας πριν λιγο σπιτι ηταν στο 18%.

 

ολα αυτα με opendesire, φωτεινοτητα οθονης στο auto. οχι ασχημα αλλα θα προτιμουσα κατι καλυτερο

 

Αυτή είναι η κατάσταση. Το hd δεν πρόκειται να αλλάξει τον κανόνα.

Είναι πλέον σαφές ότι οι συσκευές αυτές είναι πολυσυσκευές που έχουν και δέκτη τηλεφώνου. Δεν είναι να τα έχεις για κανονικά τηλέφωνα, γιατί θα σε κρεμάσουν, ειδικά αν τα χρησιμοποιείς για επαγγελματικούς λόγους.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό το λόγο παίρνεις και μια δεύτερη μπαταρία και έναν εξωτερικό φορτιστή από e-bay για να την φορτίζεις και είσαι καλλυμένος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όλοι έχουν ρίξει τις τιμές από την αρχική που εμφανίστηκε το HD και το expansys πετάει χαρταετό... :down:

 

Με τόσες προπαραγγελίες που έχει δεχθεί, προφανώς δεν το έκρινε σκόπιμο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Με τόσες προπαραγγελίες που έχει δεχθεί, προφανώς δεν το έκρινε σκόπιμο.

 

70 κομματια μεσα σε 10 λεπτα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο feedback για το egalaxy? Έχει παραγγείλει ποτέ κανείς από εκεί; Σκέφτομαι να ρίξω σε αυτούς το preorder. :)
HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο feedback για το egalaxy? Έχει παραγγείλει ποτέ κανείς από εκεί; Σκέφτομαι να ρίξω σε αυτούς το preorder. :)

Έχω ακούσει καλά λόγια από ένα γνωστό. Συν το ότι το feedback του στο skroutz είναι πολύ καλό. Νομίζω ότι θα σε καλύψει...

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει καλά λόγια από ένα γνωστό. Συν το ότι το feedback του στο skroutz είναι πολύ καλό. Νομίζω ότι θα σε καλύψει...

Thanks! Έκανα την παραγγελία, ελπίζω να ισχύει το ETA για την πρώτη εβδομάδα του Νοεμβρίου...

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

 

το θαψανε το ''κινητακι''.εγω παντως μηλοφωνο δεν παιρνω...

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

καποιος γνωστος το χει παραγγελει απο τις 21/09 στο expansys.σημερα τον πηραν τηλ.και του ειπαν οτι το κινητο ειναι ετοιμο για αποστολη.αυτο εγινε στις 10.30.περιμενε περιμενε το μαιλ ωσπου στις 13.30 τον ειδοποιησαν οτι νεα αποστολη θα γινει στις 06/11 και οτι το κινητο δεν υπαρχει

καλο ε?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως δεν τους έχει πληρώσει; Προηγούνται αυτοί βλέπεις αλλά και αυτοί που είναι περισσότερο επίμονοι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν τους έχει πληρώσει; Προηγούνται αυτοί βλέπεις αλλά και αυτοί που είναι περισσότερο επίμονοι.

 

μεσω πιστωτικης εγινε.εγω απλα το βαζω για να δειξω οτι ο κοσμος πιστευει την συσκευη και πολλοι ειναι αυτοι που ενδιαφερονται πραγματικα:)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα..Το φορτίζω για 2 ώρες και μετά το επεξεργάζομαι, το βραδάκι θα γράψω τα σχολιά μου....
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα..Το φορτίζω για 2 ώρες και μετά το επεξεργάζομαι, το βραδάκι θα γράψω τα σχολιά μου....

 

Γίνεται να μην γράψεις τα θετικά; Μόνο τα αρνητικά θέλουμε για να μην ζηλέψουμε!

Αν και απ ότι κατάλαβα από τις 14 σελίδες review που διάβασα... καλό κινητό, καλύτερο από τα προηγούμενο, αλλά λίγο απογοητευτική η μπαταρία του, η οθόνη του (συγκριτικά με galaxy S χάνει πολύ..).. εε αυτά!

 

Άρα κακή μπαταρία, κακή οθόνη και κάποιο πρόβλημα με τα βίντεο... που λογικά θα φτιαχτεί με κάποιο update. Κάποια κολλάνε, και γενικά το video library/gallery είναι δυσλειτουργικό και αργό.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να μην γράψεις τα θετικά; Μόνο τα αρνητικά θέλουμε για να μην ζηλέψουμε!

Αν και απ ότι κατάλαβα από τις 14 σελίδες review που διάβασα... καλό κινητό, καλύτερο από τα προηγούμενο, αλλά λίγο απογοητευτική η μπαταρία του, η οθόνη του (συγκριτικά με galaxy S χάνει πολύ..).. εε αυτά!

 

Άρα κακή μπαταρία, κακή οθόνη και κάποιο πρόβλημα με τα βίντεο... που λογικά θα φτιαχτεί με κάποιο update. Κάποια κολλάνε, και γενικά το video library/gallery είναι δυσλειτουργικό και αργό.

 

μην βιαζεστε μονο οταν το δουλεψεις μπορεις να εχεις σφαιρικη αποψη.οσο για την μπαταρια μιλαμε για smartphone οποτε θα ειναι ενεργοβορα και αφετερου και κυριοτερο κρινετε την μπαταρια συμφωνα με τις αναγκες καθενος.αρα αν καποιος ζει ολοκληρωτικα για το τηλ η μπαταρια δεν φτανει ουτε για 5 ωρες ενω καποιος αλλος με λογικη χρηση του βγαζει 2 μερες

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Desire με AMOLED vs Desire HD

http://i54.tinypic.com/15q3qbn.jpg

http://i56.tinypic.com/2k101j.jpg

 

Αυτά για όσους έχουν ακόμα αμφιβολία για την οθόνη! :ninja:

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Εμενα γιατι μου αρεσει ποιο πολυ η SLCD? Ποιο "true" λιγοτερο "heated". Να σας πω την αληθεια τα βλεπω διπλα διπλα και η amo μου δινει την εντύπωση της απορυθμισμένης TV.
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο PLAISIO σημερα,παραλαμβανουν 500 κομματια 1 νοεβριου(μου το δειξανε στο κομπουτερ τους).τωρα στα ραφια τους ποτε θα το εχουν?(μου ειπαν δεν το ξερουν:blink::X)
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Desire με AMOLED vs Desire HD

http://i54.tinypic.com/15q3qbn.jpg

http://i56.tinypic.com/2k101j.jpg

 

Αυτά για όσους έχουν ακόμα αμφιβολία για την οθόνη! :ninja:

 

το μαυρο στην πανω μπαρα αν δειτε ισχυει οτι εχει διαφορα.γενικοτερα σιγα τις διαφορες,μην τρελλαθουμαι κιολας.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο PLAISIO σημερα,παραλαμβανουν 500 κομματια 1 νοεβριου(μου το δειξανε στο κομπουτερ τους).τωρα στα ραφια τους ποτε θα το εχουν?(μου ειπαν δεν το ξερουν:blink::X)

 

Δεν υπαρχει καμια περίπτωση να πανε σε ενα καταστημα 500 κομμάτια. Οποτε αυτο που ειδες ειναι η παραγγελια του καταστηματος (η κεντρικη θα τους στηλει οσα τους αναλογουν οσα και να ζητησουν). 'Η η παραγγελια της κενρικης απο την HTC.

 

Οσο για τα ραφια, κατα 90% τη δευτερη εβδομαδα του νοεμβριου.

Link to comment
Share on other sites

οποιος το πηρε αν θελει ας μας πει πως ειναι η αισθηση κατα την πληκτρολογηση κειμενου.

αν πατιουνται λαθος γραμματα οπως συμβαινει σε αλλα μοντελα.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...