Jump to content

[PC] League Of Legends


sp3cial
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, έχω κολλήσει με το League Of Legends! Είναι δωρεάν στην ιστοσελίδα μπορείς να το κατεβάσεις και να κάνεις λογαριασμό να παίξεις.

 

http://eu.leagueoflegends.com/ (για Ευρώπη)

 

Μόνο εαν θές κάποια παραπάνω πράγματα που σου προσφέρει πληρώνεις, αλλά αυτό ΕΥΤΥΧΩΣ δεν επηρεάζει τα στατιστικά σου! :happy:

 

Το συνιστώ σε όσους αρέσουν τα παιχνίδια Action Role Playing! (Και σε όσους άρεσε η DotA).

Είναι πολύ φιλικό στους καινούριους παίκτες και κατά τη γνώμη μου καταπατάει τη DotA.

Απλά αξίζει!

 

Αν θέλετε να συζητήσουμε για το παιχνιδάκι εδώ, θα χαρώ ;)

Και ελπίζω να παίξουμε και μαζί όποιος θέλει.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

*** BUMP ***

 

Συγνώμη μα κανείς δεν παίζει τελικά; ΑΠΟΚΛΙΕΤΑΙ! Κάνω bump μήπως το δεί κανείς :)

Μπορείτε να με κάνετε add friend: Irene the L

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια χαρά φίλε ναι όντως είναι πολύ καλό παιχνίδι για free, και τώρα τελευταία έχει αποκτήσει πολύ κόσμο . Αν ενδιαφέρεσαι μπες στο blog μας http://greeklolcommunity.blogspot.com/

 

για νέα, guides και συζητήσεις και πες το και σε όποιον άλλον ενδιαφέρεται...

Link to comment
Share on other sites

παιζω εγω φιλε. πολυ καλο το παιχνιδι και πολυ κοσμο μαζευει. μερικες φορες με βαζει στην ουρα με αναμονη πανω απο 500 ατομα. φοβερο παιχνιδι αλλα με ξενερωνει που το level φτανει μονο στο 30. δεν το εχω φτασει ακομα αλλα ειναι υποθεση 2 μηνων το πολυ να το φτασεις αν κανεις 8-10 παιχνιδια την ημερα
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest darkspawn
Το παιχνιδακι τα σπαει,εχω παιξει σχεδον 600 παιχνιδια κ δε το εχω βαρεθει ακομα,σινεχως βγαζουν καινουργιους χαρακτηρες κ γινεται ενδιαφερον
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πολύ καλύτερο από dota, πιο ενδιαφέρον ίσως και πιο ελκυστικό. Εκτός από τις περιπτώσεις που περιμένεις 20 λεπτά στην αναμονή για login ή όταν κάποιος admin κλείνει το server και ξεχνάει να κάνει reboot.
Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα ποτε δεν περιμενα απο απο 5λεπτο. μονο μια φορα που επεσε ο server για 1 λεπτο και μετα οταν ανοιξε εκαναν ολοι ντου και δεν μπηκα ποτε
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Όντως πολύ ωραίο παιχνίδι και κρατάει πολύ τις ισορροπίες κι ας είναι δωρεάν! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Μπορείτε να κάνετε κατευθείαν εγγραφή από εδώ: Sign Up League of Legends Είναι referrar link, έτσι βοηθάτε και εμένα τον καμένο, ευχαριστώ όποιον χρησιμοποιήσει το link!

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
θα το αρχίσω και γω μάλλον! πόσους ήρωες έχεις να διαλέξεις? Ειναι ευκολο να το μάθω?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

απλα ειναι το ποιο balanced και teamwork παιχνιδι που εχει βγει μετα απο το gw1..

το dota δεν συγκρινετε παιδια παιξτε το 5-6 φορεσ και θα με θιμιθιτε ... με 1 φορα δεν θα καταλαβετε τιν αξια του...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΟΙ Ελληνες Μπάσταρδοι ακα Greek Bastards (GRC) είναι μια Κλαν φίλων η οποία γουστάρει να παίζει League of Legends. Ψάχνουμε 2 άτομα ανεξαρτήτως ρόλων για να κάνουμε μια ανταγωνιστική ομάδα.

Να περνάμε καλά, με χαβαλέ αλλά με σοβαρότητα οταν πρέπει.

 

Εφόσον σε ψήνει κάτι τέτοιο, παρακαλώ συμπλήρωσε το παρακάτω ερωτηματολόγιο.

 

http//fw2.gr/53s

περιμένουμε συμμετοχές

Edited by chemist89
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Πολύ δυνατό παιχνίδι..με τρελά νούμερα χρηστών ανά τον κόσμο... Και φυσικά είναι δωρεάν!
Βγαίνεις για καφέ και συνειδητοποιείς πως δεν έχεις mb στο κινητό και τα wifi των μαγαζιών είναι κλειδωμένα. Tζάμπα βγήκες! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...