Jump to content

Dell streak


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

- Εγώ πάλι έχω δοκιμάσει να περάσω την 2.2 v1.1.1 ,αλλά φορτώνει την clockwork recovery και σταματά εκεί. ... οποία επιλογή και να κάνω δεν την εκτελεί και αναβοσβηνουν και τα leds. Δοκίμασα και τις δυο εκδοχές της 2.5.0.1 και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. ... φορτώνει την recovery αλλά δεν εκτελεί καμία επιλογή. Τα πληκτρα εντασης μετακινουνται στα στοιχεια της recovery ,αλλα το κουμπι της καμερας δεν ανταποκρινεται. Τι μπορεί να φταίει γνωρίζει κανένας; :(
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους. Την αναβάθμιση σε 2.2 v1.2 την ολοκλήρωσα μόλις χθές. Όλα πήγαν καλά ακολουθώντας επακριβώς τις οδηγίες στο Modaco. Εκτός απο κάποιο θέμα με το Facebook Widget του Dell Stage UI δεν φαίνεται να έχω κάποιο πρόβλημα (Vezyro σου έστειλα κάποιες οδηγίες).

Πάντως όσοι δεν είναι σίγουροι και δεν εμπιστεύονται τους οδηγούς, ίσως καλύτερα να περιμένουν καθώς το επίσημο update έρχεται πολύ σύντομα. Το Streak κυκλοφορεί επίσημα στην Ιαπωνία στις αρχές Δεκεμβρίου νομίζω και ήδη υπάρχει διαφήμιση με την επίσημη 2.2 που θα κυκλοφορήσει εκεί. Οπότε υπολογίζω ότι μέσα στον Νοέμβρη η τις πρώτες μέρες του Δεκέμβρη θα υπάρχει η επίσημη 2.2 απο την Dell. Οι πληροφορίες στο Streaksmart λένε, ότι η επίσημη 2.2 (ακόμα σε beta, αυτό το χρονικό διάστημα) είναι πολύ γρήγορη (καλύτερα scores σε benchmarks) από τα ρομς του Steve!

Χαιρετισμούς,

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

- Εγώ πάλι έχω δοκιμάσει να περάσω την 2.2 v1.1.1 ,αλλά φορτώνει την clockwork recovery και σταματά εκεί. ... οποία επιλογή και να κάνω δεν την εκτελεί και αναβοσβηνουν και τα leds. Δοκίμασα και τις δυο εκδοχές της 2.5.0.1 και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. ... φορτώνει την recovery αλλά δεν εκτελεί καμία επιλογή. Τα πληκτρα εντασης μετακινουνται στα στοιχεια της recovery ,αλλα το κουμπι της καμερας δεν ανταποκρινεται. Τι μπορεί να φταίει γνωρίζει κανένας; :(

 

Πατα το κουμπι πιο δυνατα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Πατα το κουμπι πιο δυνατα...

 

- Έχω φορτώσει την clockwork σε όλες τις εκδοχές ,πάνω από 10 φορές. ... λαλισα! !!! :cry:

- Θα δοκιμάσω αργότερα πιο δυνατά ... από βδομάδα απ' ότι ακούγεται θα κυκλοφορήσει η official :D

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Έχω φορτώσει την clockwork σε όλες τις εκδοχές ,πάνω από 10 φορές. ... λαλισα! !!! :cry:

- Θα δοκιμάσω αργότερα πιο δυνατά ... από βδομάδα απ' ότι ακούγεται θα κυκλοφορήσει η official :D

 

Υπάρχουν διαφορα alternatives για το clockwork

Το πρωτο που μου κούμπωσε πριν παω στον Steve ηταν το 1.8

παλια version αλλα εκανε την δουλεια της

 

Λοιπον η 1.2 του Dj Steve ειναι τελεια

Με κυριότερο τα 3 launcher και το φτιαξιμο των πυκνοτήτων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η 1.2 του Dj Steve ειναι τελεια

Με κυριότερο τα 3 launcher και το φτιαξιμο των πυκνοτήτων.

- Περασες αυτη με το νεο baseband? .... Βλεπω απο τις αναφορες οτι εχει καποια λαθακια ,η φωτ. μηχανη λειτουργει; το wifi και το gps? ... κατι για πεσμενα σηματα στην ληψη διαβαζω :cry: ....

 

- Διαβασα το παρακατω και υποπτευομαι μηπως εχει συμβει και στο δικο μου κατι αναλογο και γι' αυτο δεν βλεπει την καρτα της vodafone + wind .....

Have another problem though, managed to flash the new baseband & then the 1.2 newbb.zip, reboot and no network signal at all, sim's not being recognised ?

- Η λυση ειναι να φλασαρει παλι το προηγουμενο baseband ...

look in downloads.streakdroid.com/testing download the 2.1 amss file and flash that'll restore baseband

Thanks Steve that worked a treat, got the flashing lights back but got my network back too

- Μονο που εγω δεν γνωριζω ποιο ηταν το αρχικο του baseband ..... :( , σκεφτομαι μηπως να προσπαθησω να επιστρεψω σε καποιο 00-EU μηπως και επανελθει ...

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Περασες αυτη με το νεο baseband? .... Βλεπω απο τις αναφορες οτι εχει καποια λαθακια ,η φωτ. μηχανη λειτουργει; το wifi και το gps? ... κατι για πεσμενα σηματα στην ληψη διαβαζω :cry: ....

 

- Διαβασα το παρακατω και υποπτευομαι μηπως εχει συμβει και στο δικο μου κατι αναλογο και γι' αυτο δεν βλεπει την καρτα της vodafone + wind .....

 

- Η λυση ειναι να φλασαρει παλι το προηγουμενο baseband ...

 

- Μονο που εγω δεν γνωριζω ποιο ηταν το αρχικο του baseband ..... :( , σκεφτομαι μηπως να προσπαθησω να επιστρεψω σε καποιο 00-EU μηπως και επανελθει ...

 

λοιπον νομιζω οτι εχω την λυση στο προβλημα σου.

πρεπει να περασεις με fastboot το stock recovery 6267 αφου πρωτα εχεις βαλει στην sd το original 6267 update.pkg και μετα το τελος με το fastboot κανεις το update και θα περασει την original 1.6 οπως ακριβως πουλιεται ξεκλειδωτο.Ετσι θα φυγει και καθε αμφιβολια για hardware προβλημα γιατι θα εχει επανελθει και το original baseband.

 

 

 

ΥΣ.καποιος πρεπει να βγαλει ενα ευκολο τροπο να κανουμε αναβαθμισεις γιατι δεν λεει μια πανω μια κατω και ξανα πανω για να βαλεις μια rom!!

Edited by vezyro

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

λοιπον νομιζω οτι εχω την λυση στο προβλημα σου.

πρεπει να περασεις με fastboot το stock recovery 6267 αφου πρωτα εχεις βαλει στην sd το original 6267 update.pkg και μετα το τελος με το fastboot κανεις το update και θα περασει την original 1.6 οπως ακριβως πουλιεται ξεκλειδωτο.Ετσι θα φυγει και καθε αμφιβολια για hardware προβλημα γιατι θα εχει επανελθει και το original baseband.

 

 

 

ΥΣ.καποιος πρεπει να βγαλει ενα ευκολο τροπο να κανουμε αναβαθμισεις γιατι δεν λεει μια πανω μια κατω και ξανα πανω για να βαλεις μια rom!!

 

Καλημέρα, συμφωνώ μαζί σου φίλε, καταντάει κουραστικό, εγώ έχω την 1.1 του DJ Steve και δεν κάνω τίποτα, έβαλα και το Dell Stage από πάνω αλλά ήταν ψιλομάπα. Θα περιμένω να βγει πρώτα η original (μάλλον μέσα στην εβδομάδα) 2.2 και αν έχει κάτι αξιόλογο (π.χ. Ελληνικά !!!) θα το σκεφτώ. ειδάλλως μένω με την 1.1, είναι σχετικά σταθερή.

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

απο την ωρα που θα ακολουθησεις τον δυσκολο τροπο,μετα βαζεις οποια ρομ θες.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο 90 της 100 πριν την 2.2 με τον οδηγο του ακη!!!! μεσω vmware και windows xp ολα πηγαν ρολοι!!!

 

 

επιτελους!!!!!!!!!!!! 1.2.0 froyo!!!! χαχαχαχαχα τα καταφερα!!! αυριο θα εχει μινι review!!

Edited by vezyro

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο 90 της 100 πριν την 2.2 με τον οδηγο του ακη!!!! μεσω vmware και windows xp ολα πηγαν ρολοι!!!

 

 

επιτελους!!!!!!!!!!!! 1.2.0 froyo!!!! χαχαχαχαχα τα καταφερα!!! αυριο θα εχει μινι review!!

 

- Ολοι μαζι θα την παρουμε την χαρα ..... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχ .... :w00t::superman::yahoo::chair: ..... !!!!!!!!!! ... μια βδομαδα εχω να κοιμηθω ..... το μηχανημα δεν ειχε προβλημα .... μολις πριν 10 λεπτα ξεκινουσα για cosmote ,να παρω καρτα με δεδομενα .... το ειχα παρει αποφαση οτι πλεον δεν υπαρχει τιποτα αλλο να κανω ... απο εχθες το απογευμα ανεβοκατεβαζα firmwares .... αλλα δεν εβλεπε με τιποτα καρτα .... και πριν 1 ωρα ανεβαζε κατεβαζε , ...εφτασα στην 2.2 v1.2 .... και λεω παμε για κοτε να τελειωνει :( το παραμυθι .... αλλλά !!! (με τρια λαμδα) ... υπαρχει Θεος ........ επιτρεψτε μου ........... Αεραααααααααααα !!!!! .... κουφαλα Merfyyyyyyyyyyy !!!!! ......

- Εβλεπα απο την αρχη που την εβαλα πριν μια εβδομαδα ,οτι το πατημα των επαφων της συσκευης δεν αφηνε σημαδι στον ενα πολο της καρτας μου ,αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι τοποθετουσα της κοτε και λειτουργουσε κανονικα .... πριν λιγο δεν ξερω τι με επιασε και λεω τελευταια δοκιμη και παω για κοτε .... εβαλα πανω απο το σημειο εκεινο που φαινοταν οτι δεν πατουσε ενα κομματι χαρτι ,0.5 χιλ. παχος περιπου .......... η χαρα μου δεν περιγραφεται ......... να ειστε ολοι καλα .

- Οποτε ηρθε κι εδεσε η κομποστα ... και 2.2 τελευταια βερσιον και συσκευη ΟΚ!!!!

 

- Μονο το διαβασμα που εριξα αυτη τη εβδομαδα και την αναζητηση στο google !!!!!!! ..... δινω πανελληνιες στεγνα .......... ασε που δινω για πλακα και για proficiency ..... :cry:

 

- Φιλικα -

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή επιτυχία στον Hitech στις εξετάσεις που θα τον υποβάλουμε: Προτείνω συλλογή απο ερωτήματα-απαντήσεις για το STREAK-Android-Cosmote-Sim και υδραυλικά (ερωτήσεις Joker) και υποβολή μέσω web των ερωτήσεων στον Hitech. Σε κάθε ερώτηση που δεν απαντά θα του κατεβάζουμε την Rom στο μηχάνημα μια κάτω (απο 2.2 v1.2-> 2.2 v1.1.1 Κλπ.). Για να δούμε θα απαντήσει σε όλες ; :-).

Συγχαρητήρια πάντως για την υπομονή και επιμονή.

Vezyro περιμένω Review και προτάσεις για Software από όλους. Αν κάποιος έχει καταφέρει να δουλέψει αυτό το $%&... Facebook App του Stage Widget να μου πει πως, γιατί μου την σπάει άγρια.

Χαιρετισμούς,

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή επιτυχία στον Hitech στις εξετάσεις που θα τον υποβάλουμε: Προτείνω συλλογή απο ερωτήματα-απαντήσεις για το STREAK-Android-Cosmote-Sim και υδραυλικά (ερωτήσεις Joker) και υποβολή μέσω web των ερωτήσεων στον Hitech. Σε κάθε ερώτηση που δεν απαντά θα του κατεβάζουμε την Rom στο μηχάνημα μια κάτω (απο 2.2 v1.2-> 2.2 v1.1.1 Κλπ.). Για να δούμε θα απαντήσει σε όλες ; :-).

Συγχαρητήρια πάντως για την υπομονή και επιμονή.

Vezyro περιμένω Review και προτάσεις για Software από όλους. Αν κάποιος έχει καταφέρει να δουλέψει αυτό το $%&... Facebook App του Stage Widget να μου πει πως, γιατί μου την σπάει άγρια.

Χαιρετισμούς,

Γιάννης

 

Το Stage Widget πρέπει να το κράτησα 10 λεπτερόλεπτα, μαξ, έχω την 2.2 v.1 και δουλεύει ρολόι, φουλ τουμπανιασμένο το κινητό, λίγα κολλήματα όταν το ανίγω καμιά φορά γιατί φορτώνει Beautiful widgets κλπ, μοιάζει με HTC Desire σε κάποιον που δεν γνωρίζει... Εμένα το πρόβλημά μου εξακολουθεί να είναι τα MMS, Wind, έχω quick settings κλειστό το data αλλά ανοκιτά τα MMS, αλλά δεν παίζουν, γνωρίζει ακριβώς κάποιος τις ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω, οτύτε η ίδια η Wind δεν τις ξέρει !!!

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε φιλε ...θα ηταν κριμα να τραβιοσουνα χωρις λογο

Αφου είπαμε η συσκευη ειναι τουμπανο μην την ματιασουμε...

Σταθεροποιηθηκα στην Steve 1.2 αλλα μου κανει κατι κολπα το accelometer(changing of orientation)

Κατα τα αλλα μια χαρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε φιλε ...θα ηταν κριμα να τραβιοσουνα χωρις λογο

Αφου είπαμε η συσκευη ειναι τουμπανο μην την ματιασουμε...

Σταθεροποιηθηκα στην Steve 1.2 αλλα μου κανει κατι κολπα το accelometer(changing of orientation)

Κατα τα αλλα μια χαρα...

 

- Αν το λες για μενα οντως .... ηταν μια περιεργη κατασταση που δεν ειχα ξαναντιμετωπησει .... η αληθεια ειναι οτι ενω το παρατηρησα δεν ασχοληθηκα οσο θα επρεπε ... με ξεγελασε η καρτα της κοτε που επαιζε απροσκοπτα , ... πρεπει να ηταν λιιιγο πιο παχεια και εμπαινε πιο σφιχτα ,ενω της βοντα ηταν πιο χαλαρη ... και για να πω τη αληθεια απο τις πρωτες στιγμες το υποψιαστηκα και εβαλα σελοτειπ απο πανω να την παχυνω λιγο ,αλλα δεν δουλεψε !!!! .... ειμαι τυχερος γιατι αυτη την φορα το παχος που προσθεσα ηταν οσο χρειαζοταν για να ακουμπισει καλα ο ακροδεκτης ... σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον σας ....

 

- Δεν με πολυεντυπωσιαζει η 2.2 .... :( ... ισως γιατι λειπει η πολυ καλη μπαρα της 2.1 - 1.6 ,που κατα την αποψη μου ειναι πολυ λειτουργικη και διαφορετικη συναμα.

- Με βλεπω να γυριζω πισω ,αν και ειμαι δηλωμενος μπετατζης της 2.2 ....

- Προσεχω οτι το ιδιο βλεπουν και αλλοι στο νετ ,οι οποιοι ζητουν απο τον Steve να την προσαρτησει στην 2.2 ... μακαρι!!

- Ασε που τα widgets της dell στην 2.2, καθε αλλο παρα σου επιτρεπουν να χρησιμοποιησεις πληρως την 5αρα οθονη σε landscape .... ευτυχως ο adw παει σφαιρα και ειναι και πολυ smooth ,... το ιδιο και ο launcher pro που ηταν μεχρι χθες η πρωτη μου επιλογη ,αλλα τωρα βλεπω οτι ο adw ,στο συγκεκριμενο μηχανημα ταιριαζει περισσοτερο και μπορεις να κανεις μεγαλη παραμετροποιηση στην επιφανεια εργασιας ,αποψη μου ...

--- BUGS ----

- Oταν κατεβαζεις την συρομενη μπαρα των υπενθυμισεων, θα παρατηρησεις οτι ο παροχεας εμφανιζεται εκτος του μπανερ και η γραμματοσειρα ειναι ξεθωριασμενη καθως και γενικα το καδρο σε landscape ... θα μπορουσε να ειναι λιγο μικροτερο σε πλατος ....

- To rotation, απο landscape σε portrait .... δεν πετυχαινει παντα ... πριν λιγο εκανα επανεκκκινηση για να επανελθει ,αλλα και παλι δεν ειναι απροβληματιστο ,... κολλαει αρκετα θα ελεγα ...

- Στη μουσικη οταν σταματησεις το κομματι μετα δεν ξαναξεκινα ,βγαινει ειδοποιηση οτι το αρχειο ειναι ασυμβατο .... στην ουσια μολις το σταματησεις τερματιζει το κομματι και δεν ξαναρχιζει ..

- Αυτα προς το παρων .... και βλεπουμε!!

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

οντος αυτο με το portrait - lanscape κατανταει κουραστικο,απο την αλλη ειναι πολυ smooth σε ολα και γρηγορη και σταθερη.τα παιχνιδια επιτελους δεν χανουν frame rates και ειναι σε ποιοτητα αλα iphone (fruit ninja,angry birds) μονο που εδω τα παιζουμε σε 5 ιντζες αντι 3.5! ειμαι σιγουρος οτι θα βγαλει και αλλη rom ο steve.

το stage το βρηκα ωραιο αλλα δεν αντικαθιστα τον launger.Σε σχεση παντος με την μαμισια 1.6 ειναι η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ!!!! η διαφορα σε ολα υπερ της 2.2!!!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

ρε συ μαγκες γιατι πουλατε τα streak

Βλεπω 2 αγγελιες απο SAXOVTS και vezyro χτες

Τι εγινε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

ρε συ μαγκες γιατι πουλατε τα streak

Βλεπω 2 αγγελιες απο SAXOVTS και vezyro χτες

Τι εγινε...

 

ειμαστε τα παιδια των λουλουδιων εεεε των αλλαγων ηθελα να πω.χαχαχα εγω προσωπικα το δινω για να ξαναπαρω το iphone 4 που ειχα γιατι δουλευω με καποια προγραμματακια που δεν υπαρχουν στο android(εδω αυτο που εκανα με το iphone 4.

)To streak ειναι και θα ειναι μια μοναδικη συσκευη για αυτους που ξερουν!!!εαν μπορουσα οικονομικα να κραταγα και το streak θα το κραταγα ανετα αλλα η οικονομικη κριση δεν δινει περιθωρια για 2 συσκευες μια των 650 και αλλη των 780 ευρω....

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε τα παιδια των λουλουδιων εεεε των αλλαγων ηθελα να πω.χαχαχα εγω προσωπικα το δινω για να ξαναπαρω το iphone 4 που ειχα γιατι δουλευω με καποια προγραμματακια που δεν υπαρχουν στο android(εδω αυτο που εκανα με το iphone 4.
)To streak ειναι και θα ειναι μια μοναδικη συσκευη για αυτους που ξερουν!!!εαν μπορουσα οικονομικα να κραταγα και το streak θα το κραταγα ανετα αλλα η οικονομικη κριση δεν δινει περιθωρια για 2 συσκευες μια των 650 και αλλη των 780 ευρω....

 

Χρηστο στα ειπα και στο τηλ. Αφηνεις το εργαλειο, για να βαλεις αλλα 200 για να παρεις ενα παιχνιδι (!!!). Φυσικα δε θα σε κακολογησω, γιατι στο ιδιο μηκος κυματος κινουμαι κι εγω (αν και πλεον με το tab τα πραγματα ειναι σοβαρα) :lol:

Αλλωστε αστειευομαι, το iphone 4 ειναι το μοναδικο τηλεφωνο που θα αγοραζα αυτη τη στιγμη, αν ηθελα ενα smartphone σε... φορητα επιπεδα μεγεθους (ανεξαρτητως της τιμης του).

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

- Επεστρεψα στην Ο2 2.1 build 8105 απο χθες το βραδυ ,οπως ειπα δεν μου γεμισε το ματι η 2.2 μπετά ... και πριν λιγο πατησα για firmware update και βγηκε μια σελιδα welcome σε ολες της γλωσσες με ενα IIS μεγαλο στην μεση .... :rolleyes:

- Κατι ετοιμαζεται .. :shifty: ... ετοιμαστειτε !!!! :cool:

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- ........ Δειτε τι κραταμε στα χερια μας .......... :shifty:

 

- .... Δεν περιγραφω αλλο !!!!!!! .... :X

 

- ...... σε σχεση με δημοφιλη hardware αντιστοιχης τιμης ..... :cry:

Edited by hitech
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- ........ Δειτε τι κραταμε στα χερια μας .......... :shifty:

 

- .... Δεν περιγραφω αλλο !!!!!!! .... :X

 

- ...... σε σχεση με δημοφιλη hardware αντιστοιχης τιμης ..... :cry:

 

 

 

δηλαδη?? τι εχει λιγοτερα η παραπανω εξαρτηματα??

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

- Επεστρεψα στην Ο2 2.1 build 8105 απο χθες το βραδυ ,οπως ειπα δεν μου γεμισε το ματι η 2.2 μπετά ... και πριν λιγο πατησα για firmware update και βγηκε μια σελιδα welcome σε ολες της γλωσσες με ενα IIS μεγαλο στην μεση .... :rolleyes:

- Κατι ετοιμαζεται .. :shifty: ... ετοιμαστειτε !!!! :cool:

 

me ena !!! IIS !!!!!! sthn mesi

τι ειναι αυτο...

Παντως απο 2.2 σε 2.1 δεν πας κανονικα...βγαλε τα dell widget και προχωρα με AW launcher

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
- ........ Δειτε τι κραταμε στα χερια μας .......... :shifty:

 

- .... Δεν περιγραφω αλλο !!!!!!! .... :X

 

- ...... σε σχεση με δημοφιλη hardware αντιστοιχης τιμης ..... :cry:

 

Που θέλεις να καταλήξεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

me ena !!! IIS !!!!!! sthn mesi

τι ειναι αυτο...

Παντως απο 2.2 σε 2.1 δεν πας κανονικα...βγαλε τα dell widget και προχωρα με AW launcher

- Δεν με βοηθάει η μπάρα με τα πολύ μικρά εικονίδια και τις κόκκινες λεπτες γραμματοσειρές. Πρόβλημα όρασης δεν έχω, αλλά είναι κουραστικό. Άποψη μου, ο launcher και η μπάρα ειδοποιήσεων της 2.1 είναι ποιο όμορφα και ιδιαίτερα. Για να δούμε τελικά, η επίσημη εκδοχή της dell πώς θα είναι; !!! ... εννοείται πως θα ανεβω ασυζητητί.

- Περιμένω και κάποια αναβάθμιση του Steve !!

 

- Όσο για την έμφαση που δίνω στην hardware πλευρά της συσκευής, σε σχέση με τον αλλο κατασκευαστή, έχει να κάνει με προσωπική εκτίμηση και πάντα από οπτικής πλευράς.

- Δεν στοχευω σε vs :)

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...