Jump to content

Element Case Vapor4 Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΘΗΚΗ


dkaralis
 Κοινοποίηση

Σας αρεσει?  

55 members have voted

  1. 1. Σας αρεσει?



Recommended Posts

Διαθεσιμη απο 12 Ιουλιου.

http://www.tipb.com/images/stories/2010/07/Vapor_Black-400x244.jpg

 

http://www.tipb.com/images/stories/2010/07/Vapor_Green-200x200.jpg

 

http://www.tipb.com/images/stories/2010/07/Vapor_Red-200x200.jpg

 

http://www.tipb.com/images/stories/2010/07/Vapor_Pink-200x200.jpg

 

http://www.elementcase.com/iphone4.html

Edited by dkaralis
Link to comment
Share on other sites

για μένα είναι ότι πιο όμορφο έχω δει σε θήκη κινητού

 

απλά τα σπάει

 

μέχρι που είναι λόγος για μένα να πάρω το iphone 4

Link to comment
Share on other sites

Starting at: $79.95 :lol::lol::lol:

 

Δεν φτάνουν τα θύματα του marketing για το iphone αρχίσαμε τώρα και για θήκες :lol::lol:

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Starting at: $79.95 :lol::lol::lol:

 

Δεν φτάνουν τα θύματα του marketing για το iphone αρχίσαμε τώρα και για θήκες :lol::lol:

 

 

χωρίς παρεξήγηση αλλά νομίζω πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να του αρέσει ότι θέλει χωρίς να υπάρχουν καποιοι που να τον χαρακτηρίζουν "θύμα"

 

και εκτός από αυτό ο άνθρωπος εδώ έχει κάνει ένα θέμα για το αν αρέσει ή όχι η συγκεκριμένη θήκη και όχι για να κρίνουν οι μισοί εδώ μέσα τους άλλους μισούς για τις προτιμήσεις τους

Link to comment
Share on other sites

χωρίς παρεξήγηση αλλά νομίζω πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να του αρέσει ότι θέλει χωρίς να υπάρχουν καποιοι που να τον χαρακτηρίζουν "θύμα"

 

και εκτός από αυτό ο άνθρωπος εδώ έχει κάνει ένα θέμα για το αν αρέσει ή όχι η συγκεκριμένη θήκη και όχι για να κρίνουν οι μισοί εδώ μέσα τους άλλους μισούς για τις προτιμήσεις τους

 

Ψάχνεσαι αλλά δεν τσιμπάω...:D

 

Τα ίδια που με κατηγορείς κάνεις εσύ... Ο καθένας καταθέτει την άποψη του... Εσύ γιατί με κρίνεις λοιπόν???

Εγώ δεν αναφέρθηκα σε πρώτο πρόσωπο αλλά στην γενική εικόνα του marketing...

Σου φαίνονται λογικά δηλαδή εσένα 80$ για μία θήκη όταν η πραγματική αξία του iphone 4 είναι 180$?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οσοι δεν εχουν iPhone βγαζουν ενα κομπλεξ εναντιον του.Ειναι γεγονος.Παρτε ρε παιδια οποιο smartphone (ο θεος να το κανει) θελετε και αφηστε τους αλλους να κανουν τις επιλογες τους.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οσοι δεν εχουν iPhone βγαζουν ενα κομπλεξ εναντιον του.Ειναι γεγονος.Παρτε ρε παιδια οποιο smartphone (ο θεος να το κανει) θελετε και αφηστε τους αλλους να κανουν τις επιλογες τους.

 

 

Όποιος έχει την μύγα...

 

Κανένα κόμπλεξ... Άποψη κατέθεσα...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει την παιρνει.

 

Όποιος "θέλουν" την παίρνει.

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνεσαι αλλά δεν τσιμπάω...:D

 

Τα ίδια που με κατηγορείς κάνεις εσύ... Ο καθένας καταθέτει την άποψη του... Εσύ γιατί με κρίνεις λοιπόν???

Εγώ δεν αναφέρθηκα σε πρώτο πρόσωπο αλλά στην γενική εικόνα του marketing...

Σου φαίνονται λογικά δηλαδή εσένα 80$ για μία θήκη όταν η πραγματική αξία του iphone 4 είναι 180$?

 

 

εάν ψαχνόμουν δεν θα ξεκινούσα το post μου με το "χωρίς παρεξήγηση"

 

αλλά όπως και να'χει για να πούμε την αλήθεια θεωρώ πολλά και τα 700-800 που έχει το iphone 4 και τα 60 που έχει η θήκη αυτή αλλά αν μου περίσσευαν (όχι αν τα είχα) θα τα αγόραζα και τα 2

 

τώρα που δεν περισσεύουν....αρκούμαι στο να λέω τη γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

εάν ψαχνόμουν δεν θα ξεκινούσα το post μου με το "χωρίς παρεξήγηση"

 

Σωστό! Το παίρνω πίσω λοιπόν :)

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικα φιλε rokko1974 η θηκη σ'αρεσει η οχι?Περα απο τα iPhone και την apple και την τιμη της.

 

Εδω λεμε τη γνωμη μας για τη θηκη.Το ποιος θα την παρει θα δειξει το αν μας περισσεψουν χρηματα.Δε νομιζω να ειναι θυμα καποιος που θα ''επενδυσει'' 60-65 ευρω για να προστατεψει και να ομορφυνει (υποκειμενικο) το κινητο του.

Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικα φιλε rokko1974 η θηκη σ'αρεσει η οχι?Περα απο τα iPhone και την apple και την τιμη της.

 

Εδω λεμε τη γνωμη μας για τη θηκη.Το ποιος θα την παρει θα δειξει το αν μας περισσεψουν χρηματα.Δε νομιζω να ειναι θυμα καποιος που θα ''επενδυσει'' 60-65 ευρω για να προστατεψει και να ομορφυνει (υποκειμενικο) το κινητο του.

 

Ειλικρινά η θήκη ΔΕΝ είναι ποιο ωραία από την φυσική εξωτερική εμφάνιση του iphone4... Μου κάνει εντύπωση όμως το πως την παρουσιάζουν στο site λες και είναι το ίδιο το iphone4...

Τρομερές φωτογραφίες!!! Απίστευτη τιμή!!! Marketing!!!

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Σου φαίνονται λογικά δηλαδή εσένα 80$ για μία θήκη όταν η πραγματική αξία του iphone 4 είναι 180$?

 

Η πραγματική αξία του iphone4 ΔΕΝ είναι 180$. Είναι σαν να λες ότι η πραγματική αξιά ενός σπιτιού είναι όσο κοστίζουν τα υλικά του. Αν δεν πληρωθούν οι εργάτες, οι μηχανικοί, κτλ το σπίτι δεν πρόκειται να χτιστεί ποτέ.;)

 

Παρόλλα αυτά και γω την θεωρώ ακριβή την θήκη για τον εξής λόγο: Δεν καλύπτει όλη την συσκευή ή έστω και το κάτω μέρος, οπότε θα χρειαστεί και invisible shield.

Για παράδειγμα οι vaja είναι λίγο ακριβότερες αλλά προσφέρουν απόλυτη προστασία.

 

Κατά την άποψη μου όμορφες θήκες αυτές. Και απτην στιγμή που κάποιος έχει να διαθέσει 700€ για ένα κινητό δει θα έχει πρόβλημα να ξοδέψει 60€ περίπου για μια θήκη.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει,

Τι ειναι αυτα που προεξεχουν στις γωνιες??

 

εσυ μη δεις κάτι που αφορά iPhone γενικά και δώστου επίθεση, μήπως λέω μήπως, είσαι λίγο προκατειλημμένος με apple και τα ρέστα; και αν κρίνω από την υπογραφή σου, θα έλεγα πολύ προκατειλημμένος, κούλαρε λίγο μεγάλε, δεν έγινε και τίποτα, μια παρέα είμαστε με το ίδιο "μικρόβιο".

 

 

Α, και παρεμπιπτόντως, η θήκη μου αρέσει πολύ, αλλά δεν νομίζω να έδινα $80+μεταφορικά για μια θήκη...;) Αυτά:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικά μου αρεσει τρελα , και αν τελικα το παρω το 4 θα αγορασω αυτη την θηκη , άλλωστε για τα λεφτα της τα αξιζει καθως εχει ενσωματωμένα πολλα καλουδια που οι φθηνες δεν εχουν οπως να αποροφανε τους κραδασμούς Edited by Spireto_2158

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη θήκη, τα σπάει. Και του πάει πάρα πολύ. Αρκετά ακριβή βέβαια, αλλά δεν έχω δει κάτι παρόμοιο για να κάνω σύγκριση! Του 3GS ας πούμε δε μου άρεσε. Στο 4G πάει περισσότερο αυτή η λογική.
Link to comment
Share on other sites

εσυ μη δεις κάτι που αφορά iPhone γενικά και δώστου επίθεση, μήπως λέω μήπως, είσαι λίγο προκατειλημμένος με apple και τα ρέστα; και αν κρίνω από την υπογραφή σου, θα έλεγα πολύ προκατειλημμένος, κούλαρε λίγο μεγάλε, δεν έγινε και τίποτα, μια παρέα είμαστε με το ίδιο "μικρόβιο"

 

αχαχαχα:lol::lol:

Μου βγηκε το ονομα ε?

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
εαν ειχα το iphone 4 θα την επαιρνα σιγουρα...ειναι τζαματη!!!:)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Απαίσια σιδερένια θήκη! Τι ποσοστό θα απορροφήσει απο την κρούση του κινητού με το έδαφος; Κάνει και 80 ευρώ. Να μου την χάριζαν δεν θα την έβαζα...
Link to comment
Share on other sites

Τρομερή θήκη!!!Μου αρέσει τρελλά!

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου αρεσει η θηκη αλλα δεν εισαγει καποιος εδω στην ελλαδα!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...