Jump to content

iOS 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει την ελλαδαρα για αυτο :p να ρωτησω και εγω κατι...παρατηρησα ενω γραφω μηνυμα μου εμφανιζει την λεξη που πιστευει οτι παω να γραψω αυτο γινεται να βγει?ειναι καποια επιλογη?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και για του λόγου το αληθές http://i216.photobucket.com/albums/cc165/paros99/IMG_0001.png Τέλειο????? Άντε γιατί είχα τα είχα πάρει που δεν τα έβαλαν όλα στο 3G!!!:D

 

Και καλα εκανες για το 3G το jb μοιαζει να ειναι μονοδρομος :(

 

Δειτε εδω την απαντηση του Steve σχετικα με τα wallpapers στο 3G!!!

 

http://www.iphonehellas.gr/18538/ios-4-iphone-3g-no-wallpapers-steve-jobs-explains-why/

 

:kill: STEVE :rocket:

Link to comment
Share on other sites

εχει την ελλαδαρα για αυτο :p να ρωτησω και εγω κατι...παρατηρησα ενω γραφω μηνυμα μου εμφανιζει την λεξη που πιστευει οτι παω να γραψω αυτο γινεται να βγει?ειναι καποια επιλογη?

 

Ωχ το ξεχασα.. :X Αντε και ο Θεος βοηθος. :worry:

Link to comment
Share on other sites

όλα ωραία και καλά, αλλα στα "μέρη" στις φωτογραφίες ενώ μου δείχνει τις πινέζες, ΔΕΝ μου δείχνει τον χάρτη. (έχω ενεργοποιήσει τις υπηρεσίες τοποθεσίας)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω άνει την αναβάθμιση απο χθες σε 3G και βλέπω οτι κολλάει συχνά. Μου κάνει επίησης και κάτι άλλο, έχω βάλει κωδικό κλειδώματος και μερικές φορές που πάω να το ανοίξω δεν θέλει κωδικό ανοίγει από μόνο του. (Δεν το έχω σχεδόν καθόλου φωρτομένο).
Link to comment
Share on other sites

εχει την ελλαδαρα για αυτο :p να ρωτησω και εγω κατι...παρατηρησα ενω γραφω μηνυμα μου εμφανιζει την λεξη που πιστευει οτι παω να γραψω αυτο γινεται να βγει?ειναι καποια επιλογη?

Settings > General > Keyboard > Auto-Correction > On/Off

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: αυτο που θα ρωτησω αλλα θελω να περασω το iTunes σε αλλον Υ/Η, τι πρεπει να κανω για να μεταφερω και ολα τα αρχεια μου, ας με παραπεμψει καποιος σε σχετικο θεμα γιατι εψαξα και δεν βρηκα κατι σχετικο. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Settings > General > Keyboard > Auto-Correction > On/Off

 

ευχαριστω πολυ!!!:D

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: αυτο που θα ρωτησω αλλα θελω να περασω το iTunes σε αλλον Υ/Η, τι πρεπει να κανω για να μεταφερω και ολα τα αρχεια μου, ας με παραπεμψει καποιος σε σχετικο θεμα γιατι εψαξα και δεν βρηκα κατι σχετικο. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Πας κάνεις κανονική εγκατάσταση το iTunes στο PC που θέλεις και το κάνεις Authorize. Κατόπιν, μόλις συνδέσεις το iPhone, κάνεις ένα Transfer Purchases για της εφαρμογές και συγχρονίζεις αυτά που έχεις με το νέο υπολογιστή.

 

ΥΓ. Αν δεν ξαναχρησιμοποιήσεις το πρώτο PC, κάνε Deauthorize this Computer;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πας κάνεις κανονική εγκατάσταση το iTunes στο PC που θέλεις και το κάνεις Authorize. Κατόπιν, μόλις συνδέσεις το iPhone, κάνεις ένα Transfer Purchases για της εφαρμογές και συγχρονίζεις αυτά που έχεις με το νέο υπολογιστή.

 

ΥΓ. Αν δεν ξαναχρησιμοποιήσεις το πρώτο PC, κάνε Deauthorize this Computer;)

 

Thankx!!! :)

 

Μια ερωτηση ακομη (μαλλον δυο) με αυτο τον τροπο θα περαστουν ολα (τραγουδια, βιντεο, κ.τ.λ.) η μονο οι εφαρμογες;

Αν παρω back up απο το παλιο itunes σε cd-rom μπορω να τα μεταφερω στον αλλον Υ/Η.

Και πάλι ευχαριστω πολυ. :thanks:

Link to comment
Share on other sites

unable to recognize specified ipsw στο redsn0w (3gs firmware)...

 

άλλος με αυτό το πρόβλημα?

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε πώς τρέχει στο 3GS? Σε 3G είναι αργή.

 

Στο 3GS φυσαει, τουλαχιστον σε μενα παει καλυτερα απο την 3.1.2, αλλα στο boot θελει λιγο περισσοτερη ωρα απο πριν.

Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνουμε φακέλους με τις εφαρμογές?Κ επίσης όταν πάω στις φωτογραφίες και μετά μέρη,μου εμφανίζει μόνο τις βουλίτσες και όχι το χάρτη τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνουμε φακέλους με τις εφαρμογές?Κ επίσης όταν πάω στις φωτογραφίες και μετά μέρη,μου εμφανίζει μόνο τις βουλίτσες και όχι το χάρτη τι μπορεί να φταίει?

 

Συρε μια εφαρμογη πανω σε αλλη και αυτοματος δημιουργητε ο φακελος κ σου προτεινει κ ονομασια, οσο για τον χαρτη λογικα θελει ιντερνετ, αν εχεις περιμςνς λιγακι και θα στον εμφανισει.

Link to comment
Share on other sites

Jailbreak -> μόνο για iPod touch (2G) και iPhone (3G)

Σήμερα όμως κυκλοφόρησε και το πρώτο εργαλείο για να γίνει jailbreak η συσκευή! Δυστυχώς αυτό όμως δεν δουλεύει για iPhone 4 και 3GS και iPod Touch 3G.

 

Βγάλτε για το 3gs ρεεεεεεεεεε :P

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Thankx!!! :)

 

Μια ερωτηση ακομη (μαλλον δυο) με αυτο τον τροπο θα περαστουν ολα (τραγουδια, βιντεο, κ.τ.λ.) η μονο οι εφαρμογες;

Αν παρω back up απο το παλιο itunes σε cd-rom μπορω να τα μεταφερω στον αλλον Υ/Η.

Και πάλι ευχαριστω πολυ. :thanks:

Ακριβώς, θα περαστούν όλα, εφαρμογές, τραγούδια, βίντεο κλπ.

 

Για το backup από το παλιό PC, δε γνωρίζω αν μπορείς να το πάρεις σαν αρχείο/α. Κάποιος άλλος που ξέρει ίσως να μπορέσει να σου απαντήσει.:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, θα περαστούν όλα, εφαρμογές, τραγούδια, βίντεο κλπ.

 

Για το backup από το παλιό PC, δε γνωρίζω αν μπορείς να το πάρεις σαν αρχείο/α. Κάποιος άλλος που ξέρει ίσως να μπορέσει να σου απαντήσει.:)

 

Ευχαριστω και παλι, ας αρχίσει λοιπον η εγκατασταση. :D

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω ένα κομμάτι από το παραπάνω topic:

Eάν, λοιπόν, έχετε iPhone 3GS με την παλιά bootrom και δεν είχατε χρησιμοποιήσει το Spirit για να κάνετε jailbreak μπορείτε να συνεχίσετε.

 

Τι σχέση έχει άμα κάποιος το είχε κάνει Jailbreak με το Spirit, αφού έκανε Restore + Set up as new device? :X

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Οι ενδιαφερόμενοι, όπως ο υπογάφων, για jailbreak στην iOS 4.0 ας ρίξουν μία ματιά και εδώ... ;-)

 

Πολύ καλό!!!Ποια repo βάζεις;

Edited by arlaadams72
Link to comment
Share on other sites

έκανα update στην 4 από την 3.1.2 jailbroken για να δώ και εγώ τι παίζει :) Κρίμα που δεν μπορώ να τρέξω καμια εφαρμογή αλλά που θα πάει.. αύριο μεθαύριο θα βγεί jailbreak.
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

έκανα update στην 4 από την 3.1.2 jailbroken για να δώ και εγώ τι παίζει :) Κρίμα που δεν μπορώ να τρέξω καμια εφαρμογή αλλά που θα πάει.. αύριο μεθαύριο θα βγεί jailbreak.

Βγήκε ήδη.... http://www.iphonehellas.gr/18549/pwnagetool-4-jailbreak-unlock-iphone3gs-iphone3g/

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά μόνο για χρήστες Mac και μόνο όσοι έχουν παλιά bootrom και και και...

 

Δεν έχουμε κάτι standard ακόμα, που να κάνει δουλειά σε όλες τις συσκευές. :-/

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά από μπαταρία πως σας πάει με την καινούργια έκδοσή; νομίζω πως είναι ποιο ενεργοβόρο.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...