Jump to content

iOS 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια γιατι ενω εκανα την εγκατασταση και ολα οκ αμα βγαλω και ξανασυνδεσω το κινητο με το pc το itunes μου λεει οτι εχει update??αφου το εκανα..επισης γιατι δεν βλεπω αυτο που ειπαν περι περιστροφης φωτογραφιων??

 

ξερει κανεις??επισης ενεργοποιησα την μετρηση χαρακτηρων για τα μηνυματα αλλα δεν μου εμφανιζει τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οχι αναφορά παράδοσης δεν έχει όσο και να έψαξα...

 

κριμα. Ποσο δυσκολο ειναι να το βαλουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει, την τυχη :angry: , εφτασε 379,9 / 378 και εβγαλε σφαλμα οτι η επικοινωνια διακοπηκε. αντε παλι απο την αρχη... :cry:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
κριμα. Ποσο δυσκολο ειναι να το βαλουν.
αυτο ειναι δυστυχως ενα απο τα κοληματα τις aplle,οκ θα ζησουμε και χωρις αυτο
Link to comment
Share on other sites

μου άρεσε ένα feature που δεν διάβασα πουθενά ως τώρα. με διπλό κλικ το home button βγαίνει μια taskbar με τις πρόσφατα χρησιμοποιημένες εφαρμογές. αν κάνεις scroll αριστερά όμως σου δίνει την δυνατότητα να κλειδώσεις τον κάθετο προσανατολισμό της οθόνης. επίσης έχω την αμιδρή εντύπωση πως τρώει λίγη παραπάνω μπαταρία αν και αυτό θα γίνει περισσότερο αντιληπτό με το χρόνο...
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως αν το κλεισεις το κινητο και το ξανα-ανοιξεις αργει υπερβολικα να βρει δικτυο....
Link to comment
Share on other sites

μου άρεσε ένα feature που δεν διάβασα πουθενά ως τώρα. με διπλό κλικ το home button βγαίνει μια taskbar με τις πρόσφατα χρησιμοποιημένες εφαρμογές. αν κάνεις scroll αριστερά όμως σου δίνει την δυνατότητα να κλειδώσεις τον κάθετο προσανατολισμό της οθόνης. επίσης έχω την αμιδρή εντύπωση πως τρώει λίγη παραπάνω μπαταρία αν και αυτό θα γίνει περισσότερο αντιληπτό με το χρόνο...

 

Αυτό το taskbar είναι το περίφημο multitasking που εμφανίζεται επίσημα για πρώτη φορά στο iPhone OS (iOS4).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Μετα το firmware update μου εβγαλε carrier update (κοσμοτε) καθε φορα που το συνδεα στο itunes και απο τοτε δεν μπαινει στο ιντερνετ..
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, υπομονή! όλοι θα το πάρετε μεχρι αυριο!!!:lol::lol:

Ξερει κανεις εαν ειναι η ιδια Gold εκδοση που ειχε γινει released πριν απο 2 εβδομαδες ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, υπομονή! όλοι θα το πάρετε μεχρι αυριο!!!:lol::lol:

Ξερει κανεις εαν ειναι η ιδια Gold εκδοση που ειχε γινει released πριν απο 2 εβδομαδες ?

 

Ακριβώς η ίδια ...:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εχω την εντυπωση πως αν το κλεισεις το κινητο και το ξανα-ανοιξεις αργει υπερβολικα να βρει δικτυο....
προσωπικα με voda δεν εχω δει διαφορα,μηπως δεν εχεις καλο σημα;
Link to comment
Share on other sites

Μετα το firmware update μου εβγαλε carrier update (κοσμοτε) καθε φορα που το συνδεα στο itunes και απο τοτε δεν μπαινει στο ιντερνετ..

 

Κι εμένα! Τι σημαίνει? Να πατήσω Update?

WM 5.0 -> WM 6.0 -> Symbian s60v3 -> UIQ3 -> Android 1.5 -> BB 4.5 -> Palm 5.4.9-> iPhone 3.1.2
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις??επισης ενεργοποιησα την μετρηση χαρακτηρων για τα μηνυματα αλλα δεν μου εμφανιζει τιποτα..

 

Ενεργοποίησε και το πεδίο θέματος στα mms.

 

 

 

Ακριβώς η ίδια ...:)

 

Φαινομενικά η ίδια!Στη πραγματικότητα όχι!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το taskbar είναι το περίφημο multitasking που εμφανίζεται επίσημα για πρώτη φορά στο iPhone OS (iOS4).

 

βασικά δεν είναι πλήρες multitasking αλλά τέλος πάντων. απλά σε αφήνει στο ίδιο μενού που είχες ανοίξει την τελευταία φορά. Μιλούσα για το κλείδωμα του κάθετου προσανατολισμού!!!

Link to comment
Share on other sites

Φαινομενικά η ίδια!Στη πραγματικότητα όχι!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

και εγω αυτη την εντυπωση εχω για αυτο ρωτησα... Λογικα ΔΕΝ θα πρεπει να ειναι η ιδια... ίδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Φαινομενικά η ίδια!Στη πραγματικότητα όχι!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δώσε τα φώτα σου λοιπόν.. Σε τι αλλάζει...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Avid δώσε μου κανένα λινκ αν μπορείς (έχει γίνει πανικός στο thread!). Thnx!
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με τις ερωτησεις που εκανα στην σελιδα 14 γνωριζει κανεις??
Link to comment
Share on other sites

Δώσε τα φώτα σου λοιπόν.. Σε τι αλλάζει...

 

Αυτή τη στιγμή παίζεται ένα παιχνίδι ανάμεσα σε apple και dev-team!Σύντομα θα έχω νεότερα!

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με τις ερωτησεις που εκανα στην σελιδα 14 γνωριζει κανεις??

 

αν εννοείς για τους χαρακτήρες, γράψε ένα μήνυμα και θα δεις οτι αν περάσεις τους 70 χαρακτήρες στα ελληνικά θα σου βγάλει ένα μετρητή στο πλάι. αφού φυσικά το ενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις/μηνύματα

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μου αρεσει υπερβολικα που τωρα ποια μπορεις να εχεις φακελους:rolleyes:μπηκε σε σειρα το μπαχαλο που ηταν πριν:)
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή παίζεται ένα παιχνίδι ανάμεσα σε apple και dev-team!Σύντομα θα έχω νεότερα!

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Άρα καλά λέω δεν πειράζω τίποτα...;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα! Τι σημαίνει? Να πατήσω Update?

 

Και εσενα τι;

 

Δεν ξερω εγω εκανα τα παντα, restore carrier settings κτλ αλλα ΔΕΝ μπαινει

 

και καθε φορα που το συνδεω με το itunes μου λεει για carrier update :hypno:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις την κατέβασα κι εγώ..

Επιτέλους multitasking με διπλό πάτημα του home.

Έχει μετρητή χαρακτήρων στα sms , ένα βελάκι μου εμφανίζεται όταν τρέχω κάποιες εφαρμογές έχω παρατηρήσει, αλλά δεν ξέρω τι είναι. Επίσης μου έκανε εντύπωση στο εικονίδιο "Photos" έχει δίπλα και μια επιλογή "places" και όταν το πατάω, μου ανοίγει το Goolge Maps και μου σημειώνει σε ποια σημεία έχω βγάλει τις photos. (συγκεκριμένα σημεία στην Ελλάδα και στο εξωτερικό) Έχω τραβήξει και κάποιες photos τον Φεβρουάριο όταν πήγα στη Ρώμη kαι το βρήκε επίσης, παρ όλο που σε όλη τη διάρκεια που ήμουν στο εξωτερικό είχα κλειστό το data (data roaming >off) πραγματικά αυτό μου κανε εντύπωση..

 

Τέλος, ξέρει κανείς πώς μπορώ αυτόματα να φτιάξω τους φακέλους όπως εμφανίζεται στο iTunes στις Apps , εκεί που λέει "Genres" ?? Να τις φτιάξω δηλαδή όπως τις έχει κατηγοριοποιήσει το iTunes στη νέα έκδοση?

 

Και εσενα τι;

 

Δεν ξερω εγω εκανα τα παντα, restore carrier settings κτλ αλλα ΔΕΝ μπαινει

 

και καθε φορα που το συνδεω με το itunes μου λεει για carrier update :hypno:

 

Έχεις κατεβάσει τη νέα έκδοση του iTunes?

Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησα την μετρηση χαρακτηρων για τα μηνυματα αλλα δεν μου εμφανιζει τιποτα..

 

Settings/Messages και επιλεγεις show subject Field και Character count.Πρεπει να επιλεξεις και τις 2 επιλογεις για να βγει ο μετρητης

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...