Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα φορματ στον υπολογιστη και εγκατεστησα απτην αρχη το itunes με απορελεσμα να χαθουν τα τραγουδια που ειχα στη βιβλιοθηκη ...Υπαρχει καποιος τροπος να μεταφερθουν σπτο κινητο παλι ή πρεπει να τα βαλω απτην αρχη ολα?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kαλησπερα μπορω να βαλω στο φορουμ αγγελια το iphone μου?

 

Ναι βέβαια στην ειδική ενότητα buy and sell που βρίσκεται στην πρώτη σελίδα του myphone.gr και που χρειάζεσαι πάνω απο 200(κάτι) αναρτήσεις για να δεις!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι η μονη ίσος βλακεία στο σαιτ για να φτάσει κάποιος τα 200 μην. πρέπει να πέραση μεγάλο χρονικό διάστημα . Σε αλλα σαιτ όπως isomnia μπορεί να βάλει αγγελία κάποιος και με την εγγραφη του .
Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι η μονη ίσος βλακεία στο σαιτ για να φτάσει κάποιος τα 200 μην. πρέπει να πέραση μεγάλο χρονικό διάστημα . Σε αλλα σαιτ όπως isomnia μπορεί να βάλει αγγελία κάποιος και με την εγγραφη του .

 

με τον καιρό θα καταλάβεις οτι είναι πλεονέκτημα και όχι μειονέκτημα...

 

σημειωτέον οτι 24 post τα κάνεις ευκολα.

όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα με πολύ ζέστη . θα ήθελα να ρωτήσω έχω τραβήξει 3 video στο κινητό και όταν είναι να τα μεταφέρω στο υπολογιστή μου μεταφέρει τα 2 και μου λέει ότι το ένα είναι κατεστραμμένο ενώ στο κινητό τα παίζει κανονικά . τι έχει γίνει και πώς μπορώ να το μεταφέρω στον υπολογιστή ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,υπαρχει καποιος που να εχει να μου προτεινει καποια καλη αδιαβροχη θηκη ωστε το κινητο να μπορει να χρησιμοποιηθει κατω απο το νερο ανετα και κατ επεκταση χωρις φοβο στην παραλια?εκανα μια ερευνα στο google αλλα εχει αρκετα αποτελεσματα που μπερδευουν..
Link to comment
Share on other sites

Αν θες άπλα να κάνεις το κινητό αδιάβροχο για να μην το φοβάσαι στην θάλασσά να τι πρέπει να κανεις . Έμπιστη εταιρία και με τρελα recommendations. Ούτε θήκες ούτε τίποτα. Αν θες να τραβάς υποβρύχιες φωτογραφίες τότε αυτή η λύση δεν σου κάνει!

 

http://www.liquipel.com/

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Αν θες άπλα να κάνεις το κινητό αδιάβροχο για να μην το φοβάσαι στην θάλασσά να τι πρέπει να κανεις . Έμπιστη εταιρία και με τρελα recommendations. Ούτε θήκες ούτε τίποτα. Αν θες να τραβάς υποβρύχιες φωτογραφίες τότε αυτή η λύση δεν σου κάνει!

 

http://www.liquipel.com/

 

Κι όμως εγώ έχω την Lifeproof και βγάζω κανονικά και βίντεο και φωτογραφίες κάτω απο το νερό.

Link to comment
Share on other sites

Μου χαλασε το power button σε ενα 4ρι εκτος εγγυησης.μπορειτε να μου πειτε τον.πιο οικονομικο τροπο για να φταχτει;;

 

Ειχα και εγω προβλημα με το home button σε iPhone 4. Δεν ανταποκρινονταν σωστα στο πατημα, καποιες φορες επρεπε να το πατησω εως και 3 φορες για να ανταποκριθει. Μεχρι χτες ομως που ειδα ενα βιντεακι στο Youtube και τωρα δουλευει οπως ακριβως δουλευε την πρωτη μερα. Εβαλα λοιπον στο δαχτυλο λιγο οινοπνευμα και πατησα καμια εικοσαρια φορες το κουμπι. Το οινοπνευμα εισχωρει εσωτερικα και καθαριζει την περιοχη γυρω απο το home button. :lol: Ημουν ετοιμος να το στειλω για επισκευη χωρις λογο.:cool: Οποτε φιλε μου αν δεν το εχεις φτιαξει ακομα για δοκιμασε και αυτον τον τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όμως η πιο πάνω λύση δεν κάνει το iphone να μοιάζει με υποβρύχιο άλλα ούτε και επιτρέπει να χαλάσει όσο νερό και αν πέσει! Η λύση που προτείνεις εσύ είναι για να βγάζεις φωτογραφίες. Οποία θέλει ο φίλος ας επιλέξει! Οποία κάνει την δουλεία που θελει
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα η πρωτη λυση εχει να κανει με νανοτεχνολογια στο περιπου(?) κρινωντας απο το βιντεο που ειδα..μαλλον θα επιλεξω την lifeproof σαν θηκη καθως θα ηθελα να τραβαω βιντεο και φωτογραφιες κατω απο το νερο οπως να μην εχω φοβο για αμμο,λαδια κτλ την θεωρω πολυ χρησιμη αν και τσιμπημενη σαν τιμη..ελπιζω να αξιζει :)
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ρε παιδιά. Εχω κάνει συγχρονισμό τα contacts που είχα στο gmail μου , αλλά συμβαίνει κάτι περίεργο , δεν μου συγχρόνισε καποια κινητά κάποιων επαφών. Δηλαδή ενώ υπάρχουν κανονικά στο gmail δεν μου τα πέρασε στο iphone. Γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ρε παιδιά. Εχω κάνει συγχρονισμό τα contacts που είχα στο gmail μου , αλλά συμβαίνει κάτι περίεργο , δεν μου συγχρόνισε καποια κινητά κάποιων επαφών. Δηλαδή ενώ υπάρχουν κανονικά στο gmail δεν μου τα πέρασε στο iphone. Γιατί?

 

Ψάξε στο Google Sync στο help να δεις τους περιορισμούς των συγχρονισμού. Πχ τα τηλέφωνα "other" δεν συγχρονίζονται, πρέπει να έχεις μόνο ένα "work" και κάτι τέτοια.

 

Για αυτούς τους λόγους το παράτησα για το iCloud.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσουν κάτι υπάρχει εφαρμογη που όταν σε καλούν και εμφανίζεται με απόκρυψη ο αριθμός να σου τον εμφανίζει ; Και ακόμα αν γίνετε να βρίσκει μέσο Internet τα στιχεια ;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσουν κάτι υπάρχει εφαρμογη που όταν σε καλούν και εμφανίζεται με απόκρυψη ο αριθμός να σου τον εμφανίζει ; Και ακόμα αν γίνετε να βρίσκει μέσο Internet τα στιχεια ;

 

Αν έχεις εισερχόμενη κλήση με απόκρυψη ο καλών αριθμός δεν φτάνει ποτε στο κινητο σου άρα δεν θα τον δεις οποία εφαρμογη και να βάλεις.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

πολλές καλησπέρες σε όλους!

 

ήθελα να ρωτήσω, υπάρχει εφαρμογή που να καταργεί τον τηλεφωνητή γιατί το πατάω κατά λάθος και μπαίνει συχνά?? έχω jb!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσουν κάτι υπάρχει εφαρμογη που όταν σε καλούν και εμφανίζεται με απόκρυψη ο αριθμός να σου τον εμφανίζει ; Και ακόμα αν γίνετε να βρίσκει μέσο Internet τα στιχεια ;

 

Μόνο για Η.Π.Α και καναδά υπάρχει η συγκεκριμένηεφαρμογή στο cydia

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρω ότι μάλλον κάπου θα είναι απαντημένο αλλά πρέπει να ξέρω λίγο γρήγορα. Βρήκε μια φίλη iphone 4g από Αμερική στα 350 ευρώ αλλά είναι κλειδωμένο. Μπορώ να το ξεκλειδώσω και με ποιους τρόπους?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρω ότι μάλλον κάπου θα είναι απαντημένο αλλά πρέπει να ξέρω λίγο γρήγορα. Βρήκε μια φίλη iphone 4g από Αμερική στα 350 ευρώ αλλά είναι κλειδωμένο. Μπορώ να το ξεκλειδώσω και με ποιους τρόπους?

 

Turbo gevey sim ή κάτι ανάλογο αλλά ψάξε το πως γίνεται και ποια μοντέλα ξεκλειδώνει ;)

Link to comment
Share on other sites

Turbo gevey sim ή κάτι ανάλογο αλλά ψάξε το πως γίνεται και ποια μοντέλα ξεκλειδώνει ;)

 

Ευχαριστώ.

Κάτι είδα εδώ μέσα για τη gevey sim αλλά μου είπε η φίλη μου ότι αυτός που το πουλάει δεν μπόρεσε να το ξεκλειδώσει και γι'αυτό το δίνει. Περιμένω να μου πει τι modem έχει.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για Η.Π.Α και καναδά υπάρχει η συγκεκριμένηεφαρμογή στο cydia

 

Βασικά το έχω δει σε adroid την εφαρμογη. Είχα κάνει σε έναν φίλο μου αναπάντητη με απόκρυψη και μετα με πήρε τηλέφωνο.

Αν γνοριζετε Πως λέγετέ πήτε μου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εφαρμογη για κατεβασμα youtube video υπαρχει>?παλια ειχα το yourtube..

 

FoxTube απλως δεν ξέρω αν το εχουν βαλει με χρεωση τωρα!

Με εχει βολεψει αρκετα... Το μονο "αρνητικο" πως δεν σε αφηνει να κατεβασεις επιτοπου ολοκληρα playlists

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...